چگونه موضوع وردپرس کل بسیار جذاب تر شد!

اگر WPExplorer را دنبال کنید ، احتمالاً تاکنون از موضوع Total WordPress ما شنیده اید و ممکن است در واقع خریدار باشید! و اگر این کار را نکردید ، ممکن است زمان مناسبی باشد که آن را بررسی کنید و ببینید چه چیزی گم شده اید �� این موضوع از اواخر سال گذشته منتشر شده است و از زمان انتشار ، من به روزرسانی های بسیاری را نه تنها با اصلاحات انجام داده ام. پیشرفت / ویژگی های جدید. در نسخه آخر 1.5 من واقعاً موارد جدید را بازسازی کردم و به همین دلیل فکر کردم یک پست بنویسم تا مشتریان فعلی بتوانند نگاهی به همه چیزهای جدید بیندازند. امیدوارم بتوانم شما را متقاعد كنم كه سرانجام شیرجه بزنید!


ویرایش جلویی

احتمالاً بیشترین پیش بینی بروزرسانی ، افزودن پشتیبانی از ویرایشگر جلوی ویژوال کامپوزر است. ویرایشگر جلو بسیار جذاب است ، اما پشتیبانی از آن در موضوع شما که دارای ماژول های سفارشی است (در کل شامل بیش از 20 ماژول سفارشی برای ویژوال کامپوزر – شبکه نمونه کارها ، شبکه کارمندان ، فلکسلایدر ، مهارتی ، چرخ فلک ، شبکه تصویر و غیره) می تواند باشد. کمی مشکل و بسیار وقت گیر است. برخی از مضامین (مانند موضوع DT7) دارای ماژول های داخلی هستند اما به سادگی می توانند کمی مربع را در قسمت ویرایشگر جلویی برای ماژول های سفارشی خود قرار دهند. اگر می خواهید ویرایشگر جلویی را گسترش دهید ، باید این کار را به روش صحیح انجام دهید! کلیه ماژول های سفارشی در موضوع Total دقیقاً چگونه می توانند در سایت زنده نمایش داده شوند تا بتوانید سایت خود را از طریق کشیدن و رها کردن بسازید.

مثال فیلم

در زیر یک معرفی سریع ویدئویی درباره عملکرد ویرایش جلویی در موضوع Total ارائه شده توسط افزونه ویژوال کامپوزر ارائه شده است. این به هیچ وجه یک فیلم شگفت انگیز نیست (من در ساخت تصاویر صفحه نمایش مکش می کنم) اما فکر می کنم حداقل درک چگونگی کار را فراهم می کند و به شما نشان می دهد اضافه کردن محتوا به سایت شما چقدر آسان است.

گزینه های بهینه سازی

در نسخه 1.5 من یک زبانه جدید را در پانل گزینه های موضوع اضافه کردم تا بتوانید بدون نیاز به اضافه کردن توابع / افزونه های اضافی به سایت خود ، بهینه سازی های اضافی را برای موضوع خود انجام دهید. در حال حاضر هیچ گزینه گزینه ای وجود ندارد اما من هر از گاهی گزینه های بیشتری را اضافه می کنم.

اسکریپت های کوچک

مطمئناً یک تن از افزونه ها برای کم کردن اسکریپت ها در موضوع شما وجود دارد ، اما گاهی اوقات این افزونه ها هنگام انجام خودکار ، کد را می شکنند. و گاهی اوقات سرور شما به اندازه کافی سریع است که اضافه کردن افزونه های اضافی ضروری نیست ، اما کوچک کردن اسکریپت های موضوع شما می تواند باعث افزایش کمی در سرعت سایت و نمره صفحه بینش های گوگل شود. در آخرین به روزرسانی ، من یک فایل استایل min.css را اضافه کردم که شامل کلیه CSS (style.css ، Respive.css و woocommerce.css) در قالب minified و یک پرونده min.js می باشد که شامل تمام افزونه های js (flexslider ، کاروفردل ، ایزوتوپ و غیره) و توابع اولیه برای این اسکریپت ها در قالب minified.

داشتن گزینه داخلی به شما امکان می دهد اسکریپت های مینیت شده را به راحتی جابجا کنید و اسکریپت های استاندارد را برای اهداف آزمایش بارگیری کنید یا اگر ترجیح می دهید از افزونه شخص ثالث استفاده کنید..

بهینه سازی های کل

پنل مدیریت سریعتر

پانل گزینه های Total Theme با استفاده از ساخته شده است چارچوب Redux, که به نظر من بهترین چارچوب موجود برای ایجاد پانل های مدیریت است. این شامل انواع مختلفی از گزینه های مختلف (رنگ آمیزی ، متن ، انتخاب ، رادیو ، کادر انتخاب ، انتخاب تصویر و غیره) می باشد ، اما همچنین گسترش و تغییر آن بسیار آسان است. و اگرچه این چارچوب بسیار جذاب است ، اما بسیار کند بوده است (5-7 بار بارگذاری دوم). آنها با همكاری با توسعه دهندگان چارچوب موفق شده اند كه به طور عالی سرعت پنل مدیریت را افزایش دهند تا در زیر 3 ثانیه بارگیری شود! حتی با تن گزینه های موجود در Total Theme. بنابراین اکنون می توانید ویرایشهای مربوط به موضوع خود را بسیار سریعتر انجام دهید!

اگر قبلاً از Redux نشنیده اید ، باید کاملاً آنها را بررسی کنید (روی تصویر زیر کلیک کنید). این یک چارچوب بسیار قدرتمند است و به خوبی توسط توسعه دهندگان پشتیبانی می شود. و اگر در حال استفاده یا استفاده از چارچوب در پروژه های خود هستید ، فراموش نکنید که اهدا کنید!

فریم ورک

انواع ارسال ماژول آهنگساز شبکه

موضوع Total شامل بسیاری از ماژول های سفارشی پیشرفته است که همراه با ویژوال کامپوزر مانند چرخ فلک ، کشویی ، شبکه ، جعبه های نمادین ، ​​فراخوان ها ، دکمه ها و موارد دیگر نیستند. در این آخرین به روزرسانی ، یک ماژول Grid Post Type Grid را شامل می شود که بسیار درخواست شده است تا بتوانید به راحتی شبکه را از هر یا چند نوع پست سفارشی نمایش دهید. این بسیار مفید برای افرادی است که می خواهند پست های وبلاگ و نمونه کارها خود را با یکدیگر ترکیب کنند و یا یک شبکه به سادگی از محصولات WooCommerce را به نمایش بگذارند یا شبکه ای از پست ها را از نوع پست سفارشی نمایش دهند که از طریق افزونه یا موضوع کودک اضافه شده است..

شبکه -پست-نوع-شبکه

چه چیزی را می خواهید در نسخه های آینده مشاهده کنید?

من همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود و گسترش تم Total هستم ، این بهترین تم و فروش محبوب و مورد علاقه من تا به امروز است. من در واقع لیستی از ویرایش های آینده را برای نسخه بعدی در Total Changelog نگه می دارم تا کاربران ببینند که من همیشه در زمینه بهتر کردن آن و رفع اشکالات کار می کنم. اگر پیشنهادی برای به روزرسانی های آینده دارید ، دوست دارم آنها را بشنوم ، فقط نظر خود را در زیر بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map