تولدت مبارک وردپرس: دلایلی که شما را دوست داریم

تولد یازدهمین تولد وردپرس مبارک! بزرگتر و بدتر شدن هر سال وردپرس به طور مداوم در حال بهبود است – هم کد و هم زندگی همه کسانی که از این CMS عالی استفاده می کنند. بنابراین ، به افتخار روز تولد وردپرس (و خارج از کنجکاوی) از این سؤال پرسیدم که چرا مردم فکر می کنند وردپرس بسیار عالی است. خواندن را ادامه دهید تا ببینید که متخصصان وردپرس چه فکر می کنند و چرا آنها وردپرس را دوست دارند.


چرا ما عاشق WordPress هستیم

کری دیلس
چگونه وردپرس را دوست دارم … بگذارید راهها را بشمارم! �� به طور خلاصه ، من دوست دارم که بتوانم با وردپرس درآمدزایی شوم. چنین اکوسیستم گسترده ای از کاربران ، محصولات و خدمات وجود دارد که هرکسی که دارای تمایل باشد می تواند تجارت خوبی در وردپرس ایجاد کند.
~ کری دیلز
فرد موریوکی
وردپرس ایجاد وب سایتهای فوق العاده آسان را آسان می کند. شما می توانید تا پایان روز یک وب سایت کاملاً کاربردی داشته باشید! به غیر از این ، این پلتفرم کاملاً گسترده است که می توانید یک پلاگین را برای تقریباً هر عملکرد قابل تصور تهیه کنید. علاوه بر این ، وردپرس با محبت طراحی شده است که به ما یک پلتفرم CMS زیبا ، فوق العاده سریع و دوست داشتنی برای SEO می دهد. وردپرس بسیار جذاب است! چیزهای بسیار خوبی برای گفتن در مورد وردپرس وجود دارد که من ممکن است در پایان بنویسم کل پست ، بنابراین من فقط در اینجا متوقف خواهم شد.
~ فردی موریوکی
دیوش شارما
من حدود 3 سال است که از WordPress استفاده می کنم و همیشه از استفاده از آن لذت می بردم. من در گذشته چندین سیستم مدیریت محتوا را امتحان کردم ، اما وردپرس را به دلیل سادگی ، کاربری آسان ، سهولت شخصی سازی و جامعه قدرتمند دوست داشتم. من هرگز شاهد چنین بستر دیگری با چنین جامعه‌ای قوی نبودم.
~ دیوش شرما
گیلبرت پلگروم
چیزی که من در مورد وردپرس دوست دارم باز بودن جامعه و این واقعیت است که همه از یادگیری یکدیگر و مشارکت در پروژه وردپرس خوشحال هستند. وردپرس واقعاً توانسته است اخلاق “منبع باز” را به حداكثر توان خود و در مقياس عظيمي بكار ببرد ، كه كار چنداني هم نيست.
گیلبرت پلگرام
برین ویلسون
وردپرس سریع نصب می شود ، کاربردی آسان و توانبخشی جدی دارد: وردپرس ابزاری کاملاً جذاب – و به ذکر زیبایی نیست – که به میلیونها وسیله آسان دسترسی می دهد تا با حداقل سر و صدا وارد دنیای نشر آنلاین شوند! به طور خلاصه ، WordPress در انتشار آنلاین انقلابی می کند – این ساده است!
~ برین ویلسون
احسان پرود
خوب ، من وردپرس را دوست دارم زیرا استفاده از آن برای بلاگ نویسان و همچنین برای توسعه دهندگان بسیار آسان است. با تنوع افزونه ها و مضامین موجود در دسترس ما برای ترفند وردپرس و استفاده از آن برای ساختن هر نوع وب سایت. همچنین جامعه ای رو به رشد که به WordPress اختصاص داده شده است مطمئناً به ما کمک می کند تا دوستان جدیدی از سراسر جهان با آنها بشناسیم که بتوانیم دانش خود را با آنها به اشتراک بگذاریم و از آنها درخواست کمک کنیم من از پیشرفت WordPress تا کنون تحت تأثیر قرار گرفته ام و پیش بینی می کنم وردپرس حتی بیشتر ادامه یابد.
~ احسان پرویز
پیتر شیلینگ
در HelpForWP.com افزونه هایی را برای WordPress ایجاد می کنیم ، تیم ما نیز تقریباً 5 سال است که سایت هایی را بر اساس WordPress ایجاد می کند.
چرا عاشقش هستیم؟ خوب از دیدگاه توسعه دهندگان ، این امر بسیار نزدیک است. API ها واضح و ساده برای استفاده هستند ، مسلح با Codex که یک توسعه دهنده جدید می تواند در هیچ زمان دیگری شروع به کار کند. اما این فقط پایه کد نیست ، بلکه “قابل دسترسی” برای جامعه نیز صادق است. من این واقعیت را دوست دارم که می توانم از طریق توییتر به توسعه دهنده یک افزونه یا یک موضوع دسترسی پیدا کنم ، سوالی بپرسم یا به آنها بازخورد دهم – عالی است!
~ پیتر شیلینگ
هری بل توماس
از نظر من ، وردپرس در نحوه تسهیل و ترغیب سفارشی سازیهای گسترده برتری دارد. این اجازه می دهد تا توسعه دهندگان پلاگین به راحتی استفاده از قدرت خلاق خود و به سرعت برخی از چیزهای بسیار قدرتمند ایجاد کنید. شما می توانید این موضوع را از طریق تعداد افزایشی افزونه های WordPress در آنجا مشاهده کنید ، و توسعه فقط مخصوص متخصصان نیست. در مقابل ، برخی از مفیدترین افزونه های وردپرس توسط علاقمندان ایجاد شده اند. این امر با این واقعیت امکان پذیر است که جامعه وردپرس یکی از سخاوتمندترین و با استعداد ترین در جهان امروز است. این فضای دوستانه جامعه واقعاً به جذاب کردن وردپرس برای توسعه دهندگان و مطلوب استفاده از آن برای وبلاگ نویسان کمک کرده است. علاوه بر این ، وردپرس فقط یک CMS برای توسعه دهندگان نیست. این طراحی کاملاً دقیق ساخته شده است که برای همه افراد از هر جنبه زندگی آسان است ، خواه آنها کد را بدانند یا نه. به همین دلیل ، به نظر من ، آن را شایسته به بستر محبوب وبلاگ نویسی جهان تبدیل کرده است. شعار وردپرس ، “کد شعر است” ، نشان می دهد که چگونه وردپرس از اشتیاق و تمایل به تعالی تغذیه می شود. پروژه وردپرس هدف هیچ هدف پولی یا شرکتی نیست ، بلکه هدف آن کمال است. این فوق العاده است ، نشان می دهد که چرا وردپرس واقعاً تعجب آور اینترنت است.
~ هری بل توماس
تام اور
از کجا آغاز کنم؟ من مطمئن نیستم که می توانم یک جواب ساده بدهم! با این حال ، من مطمئن هستم که شما در مورد همه واضح ترین چیزها از مردم پاسخ می گیرید: تعداد بسیار زیاد مضامین و افزونه های موجود ، سهولت در استفاده ، اجتماع عالی و غیره. بنابراین ، من یک چیز متفاوت متفاوت را امتحان خواهم کرد: من وردپرس را دوست دارم زیرا فرصت های بسیاری را برای افرادی که می خواهند بصورت آنلاین درآمد کسب کنند فراهم می کند. به زبان شخصی ، من به عنوان یک وبلاگ نویس WordPress از حرفه خود حک کرده ام (از جمله موارد دیگر) ، و تمام سایت های من در وردپرس اداره می شوند. فقط فرصت های بسیار زیادی وجود دارد – به عنوان یک نویسنده ، طراح ، توسعه دهنده ، برنامه نویس … این لیست همچنان ادامه دارد. وردپرس اقتصادی به خودی خود است!
~ تام اور
Gerasimos Tsiamalos
در سال 2007 مجبور شدم یک CMS کوچک را برای وب سایتهای مشتری خود انتخاب کنم. در آن زمان قرار بود WordPress فقط از وبلاگ ها پشتیبانی کند اما حتی در آن زمان خیلی دور از حقیقت نبود. بسیاری از مشتریان از سیستم مدیریت محتوا خود راضی هستند و حتی امروزه بیشتر آنها وب سایت های خود را به تنهایی ارتقا می دهند. سریع به جلو به سال 2014 بروید و به عنوان یک ارائه دهنده برتر تم وردپرس باید بگویم که وردپرس زندگی من را کاملاً تغییر داده است. به نظر می رسد که زندگی مشتریان 16000+ ما نیز تغییر کرده است. چگونه امکان پذیر نیست عاشق وردپرس باشید?
~ Gerasimos Tsiamalos
کوین مالدون
من وردپرس را به دلیل تطبیق پذیری آن بسیار دوست دارم. مطمئناً نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است ، اما بسیاری از سیستم های مدیریت محتوای دیگر نیز وجود دارند. حجم افزایشی افزونه ها و مضامین موجود برای پلت فرم وردپرس آن را بالاتر از رقابت خود قرار می دهد. به همین دلیل محبوبیت وردپرس است. خیلی کم است که نمی توان انجام داد. به همین دلیل است که من در بسیاری از پروژه ها از آن استفاده می کنم.
~ کوین مالتون
فیل جانستون
از نظر من ، وردپرس برای وب سایت هاست که کشف سرعت پیچ در سفر فضایی چه خواهد بود. این وب سایت را با سرعت بیشتری همراه می کند تا با یک تیم توسعه دهنده در سراسر جهان به دنبال امنیت و قابلیت استفاده باشند – و به صورت رایگان در دسترس همه افراد قرار می گیرد! وردپرس برای بسیاری از موارد در سطح کاربر مختلف کار می کند: وب سایت ها ، برنامه ها ، عضویت ها ، فروشگاه های آنلاین. به عنوان یک توسعه دهنده ، من عاشق ساختن برنامه ها و پروژه ها با استفاده از وردپرس هستم زیرا دارای طیف عظیمی از ابزارهای خوب اندیشیده است که تولید را سرعت می بخشد و راهی را برای رسیدن به نقطه A (یک ایده) به نقطه B (اجرای آن ایده) فراهم می کند. ) عملکردها و سیستم قلاب فیلتر بسیار شگفت انگیز است و امکان ایجاد نوآوری در این زمینه را بدون دخالت در برنامه نویسان دیگر در کنار شما فراهم می کند..
~ فیل جانستون
کریس رابینسون
چند دلیل اصلی وجود دارد که من وردپرس را دوست دارم ، منبع باز آن ، جامعه جذاب و بزرگ – این به من این امکان را داد که دست از کار کردن برای “مرد” بروم و راه خودم را حک کنم..
~ کریس رابینسون
کیلا گلوور
وردپرس یک بستر عالی برای هر سطح کاربر است و آنچه من دوست دارم قدرتمند بودن آن است. هر کس می تواند با وردپرس یک وب سایت ایجاد کند. مهمتر از همه ، هر کسی می تواند با WordPress شغلی را آغاز کند. این برای هر بودجه کار می کند. بی نهایت انعطاف پذیر است (فقط چند پلاگین نصب کنید). و همیشه با هر به روز رسانی بهتر می شود. بنابراین واقعاً دلیلی برای عدم راه اندازی وب سایت هنگامی که وردپرس آن را بی دردسر می کند نیست.
~ کیلا گلوور
AJ کلارک
این سخت است – دلایل زیادی وجود دارد! این کار رایگان است ، بنابراین بسیار عالی است ، همیشه بهبود می یابد ، و به عنوان یک توسعه دهنده خیلی سریعتر می توانید وب سایتهایی را با استفاده از وردپرس به عنوان یک چارچوب ایجاد کنید. بعلاوه به طور مداوم در حال پیشرفت است – این فقط به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی شروع شد ، اما اکنون می توانید وب سایت های تجارت الکترونیکی کامل ، انجمن ها و سایر موارد را با WordPress انجام دهید.
~ AJ Clarke

نوبت شما

پس چرا عاشق وردپرس هستید؟ فقط یک یادداشت سریع در نظرات زیر بگذارید – دوست دارم دلایل شما را بدانم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map