مصاحبه با J.R. Farr از مضامین MOJO

اگر شما رئیس مژو تم نیستید ، وقت آن است که این کار را کردید. آنها یکی از مکانهای برتر بازار برای خرید تم های وردپرس هستند. آنها هنوز در صنعت نسبتاً جدید هستند اما قطعاً در حال رشد هستند. ما خوشحال شدیم که از مالکین J.R.arr استفاده کنیم و به برخی از سؤالات برای ما پاسخ دهیم که مطمئن هستیم دوست دارید بخوانید!


1. زمان و چگونه MojoThemes ایجاد شد?

در سال 2009 من و بردی شروع به ایجاد زمین کار برای ساخت بازار خرید و فروش کردیم. بعد از ماهها کار سخت ، ما سرانجام مسابقه بزرگی به نام March Padness را در مارس 2010 راه اندازی کردیم و درهای فروشندگان را باز کردیم. قبل از اینکه بتوانیم بازار را باز کنیم ، باید کتابخانه مضامین خود را بسازیم. بعد از گذشت یک ماه از بارگیری برخی موارد جالب ، ما در آوریل 2010 بازار را برای خریداران باز کرد. از زمان راه اندازی سایت ، ما هر ماه به سرعت رشد می کنیم و در حال حاضر ، ما 100،000 مورد بارگیری شده و 50،000+ کاربر داریم.

از ابتدا ، ما هر دو می خواستیم این بازارچه در بالای وردپرس ساخته شود ، نه فقط به این دلیل که ما عاشق وردپرس هستیم بلکه می خواستیم قدرت وردپرس را به دیگران نشان دهیم. با افزایش تعداد بازارها ، تعداد بیشتری کاربر ، و غیره ، بدیهی است که ما مجبور شده ایم وردپرس را به خواست خود خم کنیم. در حال حاضر ، ما در نسخه 3.0 بازار هستیم. جدیدترین نسخه این است که هم مضامین MOJO و هم کد MOJO را در همان پایه کد تهیه می کند.

تم های موجو

2. چه تعداد نفر در حال حاضر در تم های موجو کار می کنند?

این تیم در حال حاضر از 7 نفر ما تشکیل شده است. خودم و بردی به عنوان بنیانگذاران ، 3 توسعه دهنده ، 1 طراح و تیم پشتیبانی ما.

3. من می دانم که مژو تم ها در وردپرس اجرا می شود. چگونه این کار را برای شما انجام داده است؟ به نظر شما بهترین راه حل برای فروشگاه شما است?

مطلقاً این بهترین راه حل است ، اما این بدان معنا نیست که ما سهم نسبتاً خوبی از موضوعات با استفاده از آن نداشته ایم. بزرگترین مورد تاکنون مسائل مربوط به سرعت و عملکرد بوده است. از آنجایی که وردپرس بسیار دیتابیس است ، پرس و جوها با نرخ ما کار نمی کنند. با جدیدترین نسخه (v3) بازار ، ما مجدداً بازار را ساختیم تا شبیه به نحوه اجرای WordPress.com باشد. مواردی مانند راه اندازی HyperDB جدید ما ، حافظه پنهانی در جلوی و پشت برنامه و البته اطمینان از استفاده از نمایش داده های مناسب برای افزایش سرعت.

4- آیا از نویسندگان موضوعی که به مژو مضامین به عنوان منبع اصلی درآمد خود اعتماد می کنند ، خبر دارید?

بله و در همین یادداشت ، بسیاری از فروشندگان تیم های کاملی از بیش از آنها را دارند تا از موارد خود پشتیبانی کنند.

5. ما متوجه شده ایم که در سایت جدید کار می کنید. هر گونه دزدکی نگاه می کند?

آره! این در واقع فقط راه اندازی شد. این دومین بازار است که به شبکه Mojoness اضافه شده است. بازار جدید ما ، MOJO-Code.com جدید ماست خرید و فروش بازار برای حق بیمه کد. می توانید افزونه های وردپرس ، افزونه های Magento ، اسکریپت های PHP ، Java ، CSS و غیره را بفروشید یا بخرید. این به تازگی راه اندازی شده است ، اما ما از این که این بازار در کجا مستقر است و فرصتی که برای جامعه موجود MOJO موجود است ، هیجان زده هستیم..

کد Mojo

6. چند مورد ماهانه به فروشگاه شما ارسال می شود و به طور متوسط ​​چه درصد پذیرفته می شود?

بله ، هر ماه صدها بار آپلود وجود دارد و به طور متوسط ​​می گویم فقط حدود 10-10٪ تأیید می شوند. بیشتر موارد قبل از تأیید چندین بار رد می شوند زیرا سخت تر شدن شرایط لازم برای بارگذاری ما. به عنوان مثال ، مضامین وردپرس که آپلود شده اند ، در سه بخش داوری می شوند. موارد باید مستندات کامل داشته باشند. طراحی باید استاندارد باشد. کد با آپلود موضوع در نصب تست وردپرس بررسی می شود. ما آن را از طریق Theme Check، WP Debug اجرا می کنیم و مطمئن هستیم که آن را به درستی در نصب خود نصب می کند.

7. بسیاری از فروشگاه های تم در خارج وجود دارد ، چه چیزی باعث می شود تا شما را به ایستادگی بپردازید?

سوال بزرگ و دقیقاً همین است. ما یک فروشگاه تم نیستیم که فقط محصولات خودمان را می فروشیم و پشتیبانی می کنیم. ما یک بازارچه هستیم که طراحان و توسعه دهندگان موضوع را قادر می سازد تا کارهای خود را در بازار ما بفروشند.

تمرکز ما هر روزه این است که چگونه می توانیم بازار بهتری بسازیم ، ترافیک بیشتری داشته باشیم و ارزش بیشتری را برای فروشندگان خود به دست آوریم تا پول بیشتر و بیشتری کسب کنند.

8. آیا برای افرادی که مایل به افتتاح فروشگاه تم خود هستند ، نکاتی / توصیه ای دارید?

اگر به دنبال افتتاح فروشگاه تم خود هستید ، من به طور جدی می نشینم و آنچه را که واقعاً درگیر است در نظر می گیرم. من فکر می کنم بیشتر طراحان مضمون فکر می کنند همه بازار به معنای ترافیک و بازاریابی برای کالاهای خود است ، اما چیزهای دیگر دیگری وجود دارد که ما برای آنها ارزش قائل هستیم. به عنوان مثال ، بیشتر فکر نمی کنید از چه بستری برای تسهیل روند فروش و فرایند تحویل دیجیتال استفاده کند. هزینه های پردازش کارت چیست؟ هزینه شارژ؟ سوابق تغییر موضوع را پیگیری کنید؟ در مورد انجمن پشتیبانی شما چطور؟ مضامین MOJO همه این موارد و موارد دیگر را کنترل می کند. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فروش در MOJO کسب کنید.

علاوه بر این ، در مضامین MOJO ، کارمندان پشتیبانی ما با کمک به آنها در سؤال های ساده در مورد بیشتر فروشندگان از جمله “چگونه می توانم این موضوع را نصب کنم؟” ، “از کجا می توانم اسناد را پیدا کنم ، با مشتریان کمک می کند.” آیا این منو را تنظیم می کنم ، این نمونه کارها ، تصاویر من بارگذاری نمی شوند ، و غیره؟ ” ما به فیلتر کردن سؤالات آسان کمک می کنیم و به آنها پاسخ می دهیم تا فروشندگان بتوانند روی ساخت محصولات عالی متمرکز شوند!

9- افکار یا چیزهای دیگری که مایل به ذکر آنها هستید?

به کارهای خوب اطراف خود ادامه دهید و به مطالب عالی و مضامین جالب توجه ادامه دهید! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map