55 نام تجاری بزرگ که از WordPress استفاده می کنند (و چرا)

مردم هر چیزی را برای ادامه کار خود خواهند گفت و وردپرس – دقیقاً مانند هر پروژه انسانی دیگر – سهم نسبتاً خوبی از دهان بد را دریافت کرده است. افرادی (که اطلاعات زیادی درباره وردپرس یا پتانسیل های آن نمی دانند) همه چیز را در مقابل این سیستم عامل می گویند. به عنوان مثال ، یافتن کامنت هایی مانند:


 • وردپرس رایگان است ، بنابراین چگونه می تواند برای یک پروژه تجاری خوب باشد?
 • وردپرس مقیاس پذیر نیست
 • وردپرس امن نیست و مواردی از این قبیل

خوب ، من اجازه می خواهم که به همه این ادعاهای بی اساس با صدای گاو نر تماس بگیرم. منظورم این است که ، اگر وردپرس عزیز ما همه نمی دانستیم ، چرا مارک های بزرگ تصمیم می گیرند نه یک ، دو ، بلکه چندین وب سایت (و برنامه) خود را بر روی سیستم عامل اجرا کنند.?

برای استراحت این و سایر اسطوره های وردپرس ، به چند (حدود ده) دلیل اشاره می کنم که مارک های محبوب عاشق و استفاده از وردپرس هستند. در طول مقاله ، شما را به کمتر از 55 مارک بزرگ که از WordPress استفاده می کنند فقط برای تقویت استدلال خود اشاره می کنم. ببینید من فقط آنجا چه کار کردم؟ استدلال من را تقویت کنید?

دلایلی که برندهای بزرگ وردپرس را دوست دارند و از آنها استفاده می کنند

بیایید به این موضوع بپردازیم – در اینجا ده دلیل وجود دارد که این مارک های بزرگ را دوست دارند و 2 از وردپرس برای تأمین وب سایت های خود استفاده می کنند.

1. استفاده از WordPress آسان است

آیا باید این را توضیح دهم؟ درست از زمان نصب تا زمانی که وبلاگ / وب سایت خود را راه اندازی می کنید ، WordPress با سهولت استفاده همراه می شود. شما لازم نیست که برای استفاده از وردپرس ، کتابچه هایی بخوانید و همچنین در کلاس های ویژه شرکت نکنید تا یک نویسنده توسعه دهنده WordPress باشید. سهولت ، سهولت و سهولت بیشتر روش WordPress است.

یک بررسی اخیر توسط WordPress که شاملkaiserfamfound شده است ، نشان داد که هر کس که “آنها صحبت می کند گفت که وردپرس برای سهولت در استفاده ، شهودی بودن و گردش کار ساده تر انتخاب بهتری است.” #کلمه.

بی بی سی آمریکا گفت: “ما توانستیم همان ابزار ویرایش را بدست آوریم رابط کاربری آسان به دست همه سردبیران ما است. “

ناسا افزود ، “من كاركنان غیر فنی را قادر می سازم كه در وبلاگ تیم ما مشاركت كنند ، و آنها واقعاً می توانند آنرا بفهمید در وردپرس. “

آیا به اثبات بیشتری احتیاج دارید؟ صبر کنید ، شما انجام می دهید؟ از WordPress استفاده نمی کنید؟ هاها.

2. WordPress زیبا است

درست نیست؟ برخی از زیباترین (و شهودی ترین) وب سایت های موجود در آن لحظه در وردپرس اجرا می شوند. بگذارید چند مثال به شما نشان دهم:

007: در داخل دنیای جیمز باند ، تاریخچه یكی از مأمورترین بدنام جهان را در پشت سر می گذارد ، در پشت صحنه ویژگی ها ، تبلیغات فعلی و آینده و موارد دیگر طرفداران خود را در سراسر جهان به روز می كند..

Enterprise Magazine UK راهنمایی ها و راهنماهای سفر مربوط به مشتریان کرایه اتومبیل را به اشتراک می گذارد. از آنجا که آنها از WordPress استفاده می کنند ، سفارشی کردن طراحی وب خود در عین حفظ تلفن همراه برای آنها آسان است (از آنجا که مشتریان / خوانندگان آنها مشغول رانندگی هستند).

Rolling Stones با ارائه سایت وردپرس خود محصولات تجاری ، تور جدید ، موسیقی ، فیلم ، نمایشگاه لاس وگاس و اخبار فعلی را تبلیغ می کند و باید اعتراف کنید – رنگ ها و طرح های جسورانه خیره کننده هستند.

جی Z وب سایت خود Life + Times را در وردپرس اجرا می کند ، جایی که علاقه های خود را از جمله سبک ، هنر ، فناوری ، ورزش و البته موسیقی به اشتراک می گذارد..

Usain Bolt (بله ، سریعترین مرد روی کره زمین در وردپرس نیز اجرا می شود) وب سایت خود را با وردپرس ایجاد کرد. او برای به اشتراک گذاشتن اخبار ، ظواهر و سایر رسانه ها از یک موضوع “پیچ” استفاده می کند.

وردپرس در هر وب سایت بسیار عالی به نظر می رسد ، و چه کسی بهتر از ون Heusen (یکی از مارک های فروش برتر پیراهن لباس) به شما نشان می دهد چه شیک در وب است?

3. وردپرس مقیاس پذیر است

من یک وب سایت نسبتاً کوچک در وردپرس را اجرا کردم و این یک واقعیت است. در مورد CNN نیز همین حرف را نمی توان گفت. اوه آره, شبکه ی خبری کابلی شبکه “وبلاگها” ماموت خود را در وردپرس و بدون سکسکه اجرا کنید.

منظورم این است که ، آیا می توانید تعداد بازدیدهای صفحه که CNN در یک روز مجذوب می کند تصور کنید؟ اگر وردپرس مقیاس پذیر نبود ، CNN با مشکل روبرو می شود.

CNN یک مورد منزوی در اینجا نیست ، ما وب سایتهای بزرگ و بزرگی دیگری مانند CBS New York داریم …

… دانشگاه هاوایی (که اتفاقاً با تم Total WordPress نیز تأمین می شود)…

… و دانشگاه ایالتی بویز فقط به ذکر چند مورد.

4- WordPress کاملاً رایگان است

این باید ابتدا پیش می آمد اما چنین چیزی واضح نیست؟ WordPress کاملاً رایگان است و یا به تعبیر خودشان:

WordPress یک پروژه منبع باز است ، به این معنی که صدها نفر در سراسر جهان مشغول به کار روی آن هستند. (بیشتر از بسیاری از سیستم عامل های تجاری.) همچنین این بدان معنی است که شما می توانید از آن برای هر چیزی از صفحه اصلی گربه خود به یک وب سایت Fortune 500 بدون پرداخت هزینه مجوز و تعدادی از آزادی های مهم دیگر استفاده کنید..

– WordPress.org

5- WordPress به شما امکان می دهد تا داده های خود را در اختیار داشته باشید

مارک های بزرگی مانند SONY Playstation تعداد زیادی داده تولید می کنند که برخی از آنها ممکن است حساس باشند. شما همچنین داده های خود را تولید می کنید ، و نیازی به شخص دیگری ندارید که با بایت های شما سرگرم شود. اما گذشته از این ، یکپارچگی یک جنبه مهم برای مارک های بزرگ است و تنها راه برای اطمینان از یکپارچگی داده ها ، داشتن همه چیز است.

وردپرس فقط یک پلتفرم انتشار است ، یک بستر نشر ایمن ، که به شما امکان می دهد وب سایت های شگفت انگیزی بسازید شما داده های خود را دارید – هر بایت تنها ، و هیچ کس ، حتی کارمندان WordPress نیز دست به محتوای شما نخواهند زد – به همین دلیل برند مانند مایکروسافت WordPress را انتخاب می کند.

6. WordPress به شما امکان می دهد سریع راه اندازی کنید

WordPress از پایگاه داده (یا ساختاری) کد مراقبت می کند ، به گونه ای که هنگام راه اندازی برنامه های جدید نیازی به نوشتن کد از ابتدا نخواهید داشت. با وب سایت خود در وردپرس در حال اجرا ، شما فقط به افزونه ها یا چند خط اضافی کد نیاز دارید تا هر برنامه را عملیاتی کنید. دیگر لازم نیست ساعت ها وقت خود را صرف ایجاد برنامه های جدید کنید زیرا احتمال زیاد افزونه هایی برای این کار زیاد است.

تصور کنید که مدت زمان لازم برای ایجاد و آزمایش یک برنامه جدید برای وب سایت استاتیک HTML + CSS چیست؟ قابلیت راه اندازی سریع به همین دلیل است که مارک های بزرگی مانند مجله Time در ایجاد بیشتر محتوای وب خود در وردپرس گام برداشته اند.

مجله تایم گفت: “تقریباً تمام محتوای جدید وب ما اکنون در وردپرس ایجاد شده است.” اما به همین جا ختم نمی شود – نمونه های عالی دیگر از مارک های بزرگ که با استفاده از WordPress محتوای وب جدید (و برنامه های کاربردی) ایجاد می کنند عبارتند از:

TechCrunch – یکی از منابع برتر برای فناوری ، رسانه و فرهنگ nerd در وب است.

به دنبال همین خط ، وب بعدی وبلاگی با فناوری پیشرفته است که آخرین و بزرگترین پیشرفت های علوم ، محاسبات ، مهندسی و موارد دیگر را در بر می گیرد. آنها مطالب خود را می دانند – و وردپرس را انتخاب می کنند.

7. ادغام وردپرس با رسانه های اجتماعی و سایر خدمات آسان است

وردپرس ممکن است یک سیستم عامل وبلاگ نویسی (CMS) باشد ، اما توانایی آن برای ادغام و بازی خوب با سایر خدمات ، آن را بسیار بالاتر از برابر قرار می دهد. با کمک چند افزونه شبکه های اجتماعی ، می توانید پیام خود را به راحتی و به سرعت در رسانه های اجتماعی پخش کنید.

این پایان آن نیست. مارک های بزرگی مانند Walking Dead AMC خدماتی را با عنوان معروف در اختیار شما قرار داده اند StorySync طرفداران زیادی از سراسر دنیا را گرد هم آورده است. با تشکر از این سرویس مبتکرانه ، طرفداران سریال معروف تلویزیونی Walking Dead می توانند “… رولپ های ضربه محکم و ناگهانی ، چیزهای بی نظیر جالب ، فیلم اختصاصی و تماشای قسمتهای هوایی را به اشتراک بگذارند.” به من بگو ، مگر خنک نیست?

اگر تصویر بالا Walking Dead آن را برای شما کاهش نمی دهد ، مثال دیگری است.

Angry Birds تبلیغات اجتماعی خود را نیز انجام می دهد و آنها از WordPress استفاده می کنند (شما حدس زده اید). شما تا حدی تعجب خواهید کرد که وردپرس تا آنجا که می تواند به ادغام سایر سرویس ها ادامه دهد شگفت زده خواهید شد!

8- WordPress 100٪ پاسخگو و دوستانه موبایل است

هنگامی که وب سایت خود را در وردپرس قرار دهید ، دیگر لازم نیست پشت خود را به عقب بکشید و سعی کنید آن را به صفحه های تلفن همراه مناسب تبدیل کنید. این پلت فرم بر اساس آخرین استانداردهای وب ساخته شده است ، به این معنی که می توانید در مدت چند دقیقه وب سایتهای کاملاً پاسخگو بسازید.

wptouch-free-wordpress-pluign

در صورت عدم موفقیت ، همیشه می توانید به پلاگین هایی مانند WPtouch تکیه کنید تا وب سایت خود را در صفحه نمایش های کوچکتر (دستگاه تلفن همراه بخوانید) ارائه دهید. بیایید طراحی پاسخگو وردپرس را آزمایش کنیم. همین حالا یک برگه جدید را آتش بزنید و به هر یک از سایت های زیر بروید:

کوارتز یک رسانه خبری دیجیتال با محوریت ارائه اخبار تلفن همراه (طراحی شده برای لوازم الکترونیکی دستی شما) در مورد تجارت و اقتصاد جهانی است.

برندهای بزرگ که از WordPress استفاده می کنند: Vogue

21. Vogue

Vogue یکی از معروف ترین نام ها در مد است ، و می توانید شرط بندی کنید که سایت آنها بدون دردسر آماده تلفن همراه باشد (و روی وردپرس ساخته شده است),

Metro UK یک مجله خبری مشهور و سرگرمی است که به نظر می رسد سایت وردپرس آماده موبایل دارد.

هاروارد گزت تمام اخبار رسمی هاروارد و مدارس مختلف را به اشتراک می گذارد. هاروارد علاوه بر اینکه دارای محتوای حاشیه ای است ، می داند که وردپرس به هنگام ایجاد یک وبلاگ با کیفیت بهترین گزینه است.

آیا هیچ یک از سایتهای فوق را در برگه جدید باز کرده اید؟ خوب حال همین وب سایت را در دستگاه همراه خود باز کنید و طراحی پاسخگو را در بهترین حالت تجربه کنید. وردپرس = پاسخگویی.

9. WordPress Dynamic است ، وردپرس زنده است

وردپرس کاملاً انعطاف پذیر است و هیچ محدودیتی برای دستیابی به این پلتفرم وجود ندارد. حتی بهتر این واقعیت این است که وردپرس به طور مداوم توسط یک تیم همکاری جهانی در حال بهبود است. با هر به روزرسانی جدید ، ما با ویژگی های جدیدی برخورد می شویم و پویایی این پلتفرم هرگز متوقف نمی شود. به دنبال نمونه های عالی تری هستید؟ سایت های زیر را بررسی کنید:

Target رویدادهای روزانه ، تبلیغات و داستانهای شخصی را در وبلاگ Target Pulse WordPress به اشتراک می گذارد.

مجله People را می توان در هر غرفه خبری یافت ، اما دسترسی به جدیدترین اخبار مشهور و شایعات از طریق سایت وردپرس فوق العاده آنها آسانتر می شود.

مرسدس بنز در سراسر دنیا به دلیل کیفیت خودروهای خود شناخته شده است ، بنابراین این حس را به وجود می آورد که وب سایت آنها از بالای خط راه اندازی وردپرس پشتیبانی می کند..

10. WordPress بیشتر از نرم افزار است ، این یک کمیته ارتباطی استی

من با نقل قول شروع می کنم برندهای بزرگ که از WordPress استفاده می کنند: One Interactive

27. تعاملی

“این قدرت جامعه منبع باز است که وردپرس را به همان اندازه خوب می کند.” – تعاملی

“ما می توانیم اصلاحاتی را ارائه دهیم که می تواند به کل جامعه کمک کند ، بسیار عالی است.” – بی بی سی آمریکا

“در دسترس بودن و به اشتراک گذاری این کد توسط بقیه جامعه وردپرس کار ما را در سایت آسانتر می کند.” – ناسا

باید بیشتر بگویم?

حتی برندهای بزرگتر که از WordPress استفاده می کنند

اکنون متوجه شده ایم که چرا مارک های بزرگ وردپرس را دوست دارند ، و 27 شرکت عالی را انتخاب کردیم که وردپرس را برای وب سایت های خود انتخاب می کنند ، فکر می کنیم ادامه خواهیم داد. چرا الان متوقف شد؟ بنابراین در اینجا حتی مارک های بیشتری وجود دارند که از WordPress استفاده می کنند.

مارک های Big Name که از WordPress استفاده می کنند: Lifetime Fitness 60 Day Challenge

37. Lifetime Fitness 60 Challenge Day (که به نظر می رسد یکی دیگر از کاربران با موضوع کلی است)

مارک های Big Name که از WordPress استفاده می کنند: بارگیری

53. وبلاگ بارگیری (از شبکه Cnet)

برندهای بزرگ که از WordPress استفاده می کنند: Matt Mullenweg

55. مت مولنویگ (البته بنیانگذار WordPress)

نتیجه

فهمیدم که اگر فقط خلاصه ای از 55 مارک بزرگ را ارائه داده ام که از WordPress استفاده می کنند ، مواد کافی برای جویدن وجود نخواهد داشت. اکنون که می دانید چرا این مارک های محبوب وردپرس را دوست دارند و از آنها استفاده می کنند ، شاید تمایل به اجرای پروژه وب بعدی خود در وردپرس باشید. اگر این مسیر را انتخاب کنید ، قول می دهم هرگز ناامید نشوید. شما را در اطراف می بینید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map