45 وبلاگ شگفت انگیز وردپرس که باید دنبال کنید

بهترین وبلاگ های وردپرس که باید دنبال کنید

به عنوان یک علاقه مندان به وردپرس ، همیشه می خواهید از آخرین اتفاقات در دنیای وردپرس و تا حدی توسعه وب پابرجا باشید. شما می خواهید بدانید که چیست که وردپرس باید در هر زمان معینی بگوید. شما می خواهید جلوتر از منحنی بمانید. در اخبار وردپرس ، آخرین تکنیک ها ، هک ها ، مضامین ، افزونه ها و موارد دیگر ، زبانه ها را نگه دارید. و چه راهی بهتر از خواندن وبلاگ های وردپرس آگاهانه و به روز شده است?


در خدمت امروز ، ما شما را با بیش از 45 وبلاگ نویس جذاب WordPress که باید بدانید معرفی خواهیم کرد. و مطمئناً باید به حسابهای توییتر آنها نگاهی بیندازید ، بنابراین به جلو بروید و دکمه دنباله را بزنید. برای تفریح ​​آماده شوید.

1. WPExplorer

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPExplorer

از وبلاگ WPExplorer بازدید کنید    WPExplorer را دنبال کنید

من ممکن است در اینجا کمی مغرض باشم ، اما واقعیت همچنان واقعیت است. WPExplorer بدون شک یکی از بهترین وبلاگ های وردپرس در آنجا است. منظورم این است که ، فقط می توانید در WPExplorer یاد بگیرید.

نمی دانید که در این فهرست چیست؟ از آموزش های مفصل ، بررسی موضوع و افزونه گرفته تا راهنمایی ها و راهنماهای خوب نحوه راهنمایی ، WPExplorer یکی از منابعی است که می خواهید درست در این دقیقه به آن نشانه گذاری کنید. در بین پست های عالی ، ما همچنین معاملات عطایی و معاملات اختصاصی را منتشر می کنیم که می تواند کل هزینه زیادی را در شما ذخیره کند

2. مضامین زیبا

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - مضامین زیبا

از وبلاگ مضامین زیبا دیدن کنید    elegantthemes را دنبال کنید

وبلاگ Elegant Themes نکات شگفت انگیز وردپرس ، آموزش ها و به روزرسانی هایی درباره تم ها و افزونه های جدید وردپرس ارائه می دهد. این وبلاگ شامل وبلاگ نویسان محترم وردپرس مانند کوین مالتوئون ، برندا بارون و ژاکلین توماس در میان دیگران است..

3. کریس لما

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - کریس لما

به وبلاگ کریس لما مراجعه کنید    دنبال کنیدchrislema

مگر اینکه اخیراً استفاده از وردپرس را شروع کرده باشید ، حتماً یک چیز یا دو مورد در مورد کریس لما شنیده اید – یک وبلاگ نویس سطح بالای وردپرس که برای مشاوره در مورد امثال WooThemes ، iThemes ، Reaktiv ، WP101 و موارد دیگر دعوت شده است. وی وبلاگهایی درباره تجارت الکترونیک ، کار آزاد ، عضویت ، آموزش الکترونیکی و ارائه از دیگر موضوعات مرتبط با وردپرس.

4. راه اندازی WP

راه اندازی WP

بازدید از WPSETUP    FOLLOWwp_setup

آیا به دنبال راهنماهای نصب وردپرس هستید؟ انتخاب یک برنامه میزبانی؟ یا چیز دیگری؟ WP Setup دارای هزاران مقاله عالی است که طیف گسترده ای از موضوعات را برای هر کاربر وردپرس جدید برای راه اندازی سایت خود مفید می کند..

5- WPLift

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPLift

از وبلاگ wplift بازدید کنید    wplift را دنبال کنید

WPLift دارای راهنماهای ، WordPress ، آموزش و راهنمایی از برخی از بهترین وبلاگ نویسان وردپرس در اطراف است. بعلاوه آنها معاملات خوبی برای بوت شدن دارند. این علاوه بر تمرکز روی کاربران سطح ورود ، WPLift را به یک وبلاگ عالی برای دنبال کردن دانش WordPress تبدیل می کند.

6. WinningWP

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - InningWP

از WinningWP بازدید کنید    WinningWP را دنبال کنید

WinningWP توسط برین ویلسون اداره می شود و منبع بسیار خوبی برای وردپرس است. درباره موضوعات جدید WordPress اطلاعاتی کسب کنید ، برخی از بررسی های افزونه را پرداخت کرده و با آموزش های مفید مهارت های جدید را یاد بگیرید.

7. WP Tavern

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - WPtavern

بازدید از wptavern    دنبال کنیدwptavern

WP Tavern در سال 2009 توسط جف چندلر تأسیس شد ، جدیدترین اخبار ، هک ها ، مضامین و افزونه های وردپرس را در میان دیگران منتشر می کند. این وبلاگ توسط جف چندلر و سارا گودینگ اداره می شود. این وبلاگ به طور مرتب با جدیدترین اخبار وردپرس به روز می شود.

8. WPEka

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPeka

از وبلاگ WPEka دیدن کنید    wpekadotcom را دنبال کنید

من نمی دانم که چگونه آنها به این نام رسیدند ، اما مطمئناً بعد از مدتی بر شما رشد می کند. اما نام این دلیل نیست که WPEka آن را در این لیست قرار داد. وبلاگ هفته ای چندین بار پست های عالی نظر ، بررسی مضامین و افزونه ها و آموزش های عمیق منتشر می کند.

9. WPKube

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPkube

از WPKube بازدید کنید    wpkube را دنبال کنید

Devesharma در ژوئن 2014 WPKube را تأسیس کرد تا “… ارائه مضامین با کیفیت وردپرس ، افزونه ها ، آموزش ها ، اخبار و تغییرات …” Dev ، یک مدیر وب موفق در هر راستا ، با WPKube کار بسیار خوبی انجام داده است. او هر دو روز یک پست جدید منتشر می کند. WPKube دارای وبلاگ نویسان مشهور WordPress مانند جو ، اشلی و سوراو کوندو در بین دیگران است.

10. وبلاگ WPMU DEV

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - wpmudev

از وبلاگ wpmudev دیدن کنید    دنبال کنیدwpmudev

WPMU DEV با یک طراحی تازه پخته شده ، بیش از 360K عضو و یک بخش وبلاگ که شامل برخی از بهترین آموزش ها ، نکات و توصیه های وب در وردپرس است ، منبع وردپرس برای بسیاری از کاربران است – با تجربه یا در غیر این صورت. مباحث تحت پوشش این وبلاگ حول محور WordPress ، WordPress Multisite ، BuddyPress و موارد دیگر از جامعه وردپرس می چرخند.

11. BobWP

وبلاگ های وردپرس که باید دنبال کنید - BobWP

از وبلاگ و پادکست bobWP بازدید کنید    bobWP را دنبال کنید

چه مبتدی و چه کاربر پیشرفته WordPress باشید ، همیشه می توانید چیزی از Bob Dunn بیاموزید. او یک نوع کار بزرگ است ، بنابراین شما بهتر است وقتی او به صحنه می روید. همچنین می توانید پادکست های وی را نیز به خاطر خوبی های WordPress بیشتر دنبال کنید.

12. وبلاگ ManageWP

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - ManageWP

از وبلاگ managementwp دیدن کنید    managewp را دنبال کنید

ManageWP به شما امکان می دهد چندین سایت WordPress را از یک داشبورد واحد مدیریت کنید ، در وقت و تلاش زیادی صرفه جویی می کنید. من سعی نمی کنم پای شما را بکشد ، بسیار راحت است ، به خصوص اگر برای مدیریت سایت های خود تلاش کنید. وبلاگ ManageWP شامل نویسندگان و توسعه دهندگان سطح بالایی همچون ولادیمیر پرلوواک ، چارنیتا فانس و برندا بارون در میان دیگران ، به اشتراک گذاشتن آموزش ها ، نکات ، نظرات ، نظرات ، نظرات ، اخبار ، مشاوره کسب و کار ، مضامین و افزونه ها در میان دیگران.

13. WP شهردار

وبلاگ های وردپرس که باید دنبال کنید - WPMayor

بازدید از wpmayor    wpmayor را دنبال کنید

اگر فقط به ذکر چند مورد داغترین و جدیدترین اخبار ، مقالات ، هک ها و بررسی افزونه های وردپرس ، می خواهید WP شهردار را به لیست خواندن خود اضافه کنید. مثل همین الان شهردار WP توسط آقای و خانم ژان گالا به کمک مارک زهرا نگهداری می شود ، که به نظر می رسد پسر عموی گاله است. این مشاغل خانوادگی از همه مشاغل مختلف در همه زندگی برخوردار است و باعث می شود محتوا یک احساس جهانی (چند فرهنگی) ارائه کند.

14. WPBeginner

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPBeginner

بازدید از wpbeginner    wpbeginner را دنبال کنید

با بیش از 130K کاربر WordPress ، WPBeginner منبع نهایی برای مبتدیان WordPress است. با این حال اشتباه نکنید ، شما می توانید چیزهای زیادی را در WPBeginner حتی به عنوان یک کاربر فصلی وردپرس بیاموزید. از این گذشته ، یادگیری هرگز در طول زندگی متوقف نمی شود.

15. SitePoint

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - SitePoint

بازدید از سایت برای WordPress    sitepointdotcom را دنبال کنید

از سال 1999 ، SitePoint از طراحان بی شماری برای ساختن وب سایت های با کیفیت و برنامه های وب الهام گرفته است. آنها جدا از انتشار آموزش ها و نکات برتر در وردپرس هر هفته ، آنها کتاب ها و دوره های فوق العاده ای را ارائه می دهند که حول HTML ، CSS و JavaScript می چرخند. محتوا در وبلاگ آنها توسط عظیمی ساخته شده است تیم نویسندگان و توسعه دهندگان.

16. CodeinWP

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - CodeInWP

از وبلاگ COdeinWP بازدید کنید    codeinwp را دنبال کنید

با به تصویر کشیدن امثال دانیل پاتاکی ، تام ایور (قسم می خورم که او به خاطر این موارد به من رشوه نداده است) ، آدلینا توکا و کارول کی به عنوان خودش ، وبلاگ CodeinWP مجموعه خوبی است از بهترین آموزش ها ، ترفندها و نکات وردپرس. . پست های CodeinWP واقعاً عالی هستند ، شما نمی خواهید هیچکدام را از دست بدهید!

17. سوپراستارهای WP

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPsuperstars

از WP SuperStars دیدن کنید    WPSuperstars را دنبال کنید

WP Superstars بیشتر یک سایت مرور است تا یک وبلاگ. صرفنظر از آن ، آنها آموزش ها و پست های عالی وردپرس را تحت فشار قرار می دهند که به نفع مبتدیان و افراد جوان نیز مفید است. بنابراین ، شما نه تنها نظرات عالی درباره محصولات مورد علاقه خود وردپرس (یعنی مضامین ، افزونه ها ، هاستینگ و غیره) دریافت می کنید ، بلکه پست های خوبی را نیز به دست می آورید تا همه چیزهایی را که در مورد وردپرس می توانید بیاموزید.

18. ThemeShaper

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - ThemeShaper

از ThemeShaper بازدید کنید    ThemeShaper را دنبال کنید

چه کسی در پشت وبلاگ ThemeShaper WordPress قرار دارد که برای مقاومت بسیار ساده است؟ ایان استوارت ، کارولین مور ، دانیل رابرت و دوازده (12) دوستدار دیگر WordPress که به آنها اهمیت می دهند زیاد درباره مضامین وردپرس. بخش وبلاگ بایگانی عظیمی از اخبار ، نکات ، الهام بخش ، ترفندها ، هک ها ، قطعه ها و آموزش های عمیق در وردپرس است.

19. گشتاور

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - Torque Mag

به مجله tOrgue مراجعه کنید    TheTorquemag را دنبال کنید

گشت و گذار در مورد WPEngine ، میزبان مدیریت شده وردپرس مورد علاقه بسیاری از شما ، برای شما به ارمغان آورده است ، گشت و گذار همه چیز در مورد اخبار وردپرس ، به روزرسانی ها و آخرین اتفاقات دنیای وردپرس است. به غیر از اخبار ، آنها دسته بندی های تجاری ، اجتماعی و توسعه ای دارند که وبلاگ را ثروتمندتر می کنند. محتوا توسط کارشناسانی مانند شان کوارتون ، جان استوارت و جاش پولاک در میان دیگران ایجاد می شود.

20+

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - Tuts +

از TUts + برای وردپرس بازدید کنید    TutsPlus را دنبال کنید

ما نمی توانیم مطلبی را در مورد بهترین وبلاگ های وردپرس منتشر کنیم تا از ذکر Tuts + ، یک منبع از نوع و مناسب برای WordPressers مبتدی و طرفدار ، نام برد. اگر مرا تحریک کنید ، من به دنبال الهام گرفتن از Tuts هستم+ یک زن و شوهر قبل از زمان های بی شماری ، و هر بار ، من ناامید نشده ام.

21. گربه ها کد

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - گربه هایی که کد می دهند

بازدید از گربه ها کد    catswhocode را دنبال کنید

Cats Who Code با پذیرش بیش از 17k دنبال کننده ، توسط ژان ، یک وبلاگ نویس 30 ساله در بلژیک ، سرپرستی می شود. این یک بایگانی عظیم از نکات جالب ، هک ها و آموزش برنامه نویسی وردپرس است. کارهای ژان در وبلاگ های مشهور مانند Smashing Magazine ، WPHacks و Pro Blog Design ارائه شده است.

22. WP Arena

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - WP Arena

از WP Arena بازدید کنید    دنبال کنیدwparena

WP Arena یک وبلاگ مفید است که در بررسی ها ، مقایسه ها و مجموعه ها تخصص دارد. آنها همچنین راهنماهای بسیار خوبی را به افزونه های محبوب وردپرس و نکات آسان ارائه می دهند که هر کاربر وردپرس می تواند مفید باشد (مانند نحوه سفارشی کردن وبلاگ خود برای متناسب با نام تجاری شما).

23- عنصر

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - Elementor

از وبلاگ Elementor دیدن کنید    elemntor را دنبال کنید

مطمئناً شما از Elementor شنیده اید – این بهترین افزونه سازنده صفحه رایگان برای وردپرس است. اما آیا می دانید که آنها همچنین یک وبلاگ را اداره می کنند؟ خوب آنها این کار را کردند و این نکات بسیار خوبی در مورد چگونگی ایجاد یک وب سایت بهتر با کمک Elementor است ، علاوه بر الهام بخش و طراحی وب ، مصاحبه های فریلنسر و موارد دیگر.

24. 1stWebDesigner

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - 1stwebdesigner

از 1stWebDesigner بازدید کنید    @ 1stwebdesigner را دنبال کنید

1stWebDesigner یکی از نخستین وبلاگهای وردپرس (بدون هدف در نظر گرفته شده) بود که از بنیانگذاران ما برای شروع WPExplorer الهام بخش ، بنابراین به طور طبیعی آنها باید در این لیست قرار بگیرند. صدها پست مفید با نکات مربوط به طراحی وب ، فهرست برنامه ها ، منابع رایگان (مضامین ، ابزارهای فتوشاپ ، و غیره) ، بهترین لیست ها و موارد دیگر ، لازم است برای هر طراح وب – نه فقط کاربران WordPress.

25. وورکوپ

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - Woorkup

از Workork بازدید کنید    mywoorkup را دنبال کنید

Woorkup که توسط برایان جکسون (یک وردپرس جدی و SEO) اجرا می شود ، مطمئناً یک منبع محکم وردپرس است. اگر تا به حال از پلاگین مطمئن نیستید ، یا به دنبال برخی از الهامات هستید ، به وبلاگ برایان بخوانید. او همچنین نکات فریلنسر را برای اجرای یک تجارت بر اساس تجربیات شخصی خود به اشتراک می گذارد و دارای جعبه ابزار از محصولات پیشنهادی برای کمک به شما در شروع کار است.

26. WPShout

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPShout

از WPShout بازدید کنید    WPShout را دنبال کنید

WPShout توسط فرد مایر و دیوید هیز اداره می شود ، و کسانی که به طور مداوم مطالب بسیار جذاب مانند آموزش های هفتگی ، توصیه های منابع ، نکات توسعه ، راهنماهای امنیتی و موارد دیگر را بیرون می کشند. برای به روزرسانی های منظم درباره آنچه در هر هفته در حال حفاری هستند ، آنها را در توییتر دنبال کنید.

27. کینستا

وبلاگ های وردپرس که باید دنبال کنید - Kinsta

از وبلاگ Kinsta بازدید کنید    kinsta را دنبال کنید

مردم در مورد میزبانی سریع ، قابل اعتماد و ایمن وردپرس Kinsta رنج می برند. چرا؟ زیرا آنها واقعاً چیزهای خود را می دانند! و برای شما خوش شانس هستند ، آنها این دانش را به طور مرتب از طریق وبلاگ خود به اشتراک می گذارند. برای کسب اطلاعات در مورد افزونه ها ، امنیت ، نکات تجاری ، وبلاگ نویسی و موارد دیگر به وبلاگ آنها مراجعه کنید.

28. کلرلیب

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - Colorlib

از Colorlib بازدید کنید    colorlib را دنبال کنید

اگر تا کنون طاقچه خاصی را جستجو کرده اید ، مانند “بهترین تم های خلاقانه وردپرس” یا “بهترین تم های وردپرس برای مشاغل کوچک” ، احتمالاً قبلاً لیست Colorlib را دیده اید. اما این همه وبلاگ آنها ارائه نکرده است. Colorlib همچنین راهنماهای افزونه ، نکات طراحی و حتی برخی از مضامین رایگان را ارائه می دهد که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید.

29. باریک

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - Narrowem

به ناروی مراجعه کنید    narrowthem را دنبال کنید

Narrowem برای موضوع در عمق و بررسی های پلاگین و راهنماها شناخته شده است. اگر می خواهید بین مضامین (یا افزونه ها) تصمیم بگیرید ، می خواهید به وبلاگ آنها بروید تا ببینید که آیا می توانید ویژگی ها و ویژگی ها را با هم مقایسه کنید. یا برای یادگیری نمونه های طراحی وب در زندگی واقعی ، به مطالعات موردی خود نگاهی بیندازید.

30. ابرها

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - Cloudways

از وبلاگ Cloudways بازدید کنید    Cloudways را دنبال کنید

Cloudways گزینه خوبی برای میزبانی ابر است ، اما آنها همچنین یک وبلاگ عالی برای دنبال کردن هستند. در حالی که لزوماً فقط روی WordPress متمرکز نشده اند ، آنها بررسی های موضوعی ، راهنماهای تنظیم وب سایت و نکات تجاری (برای GDPR ، طراحی ، تجارت الکترونیکی و غیره) را ارائه می دهند که می خواهید به لیست خواندن خود اضافه کنید.

31. SEO Yoast

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - SEO Yoast

از SEO SEO بازدید کنید    yoast را دنبال کنید

ما نمی توانیم Yoast SEO را از لیست خود خارج کنیم زیرا در هنگام بهینه سازی موتور جستجو ، آنها واقعاً بهترین هستند. وبلاگ خود را به روز کنید تا استراتژی های SEO ، WordPress SEO ، راهنمایی های مربوط به SEO ، راهنماهای رسانه های اجتماعی و به روزرسانی های افزونه را در وبلاگ خود دنبال کنید (زیرا اگر شما از افزونه SEO آنها استفاده نمی کنید ، باید باشید).

32. کری دیلز

وبلاگ های وردپرس که باید دنبال کنید - Carrie Dils

از وبلاگ Carrie Dils دیدن کنید    cdils را دنبال کنید

کری دیلز یک متخصص وردپرس است ، و پست های وی لذت مداوم برای خواندن است. شما یادگیری چیزی بسیار تضمین شده اید – خواه مربوط به WordPress ، Genesis ، WooCommerce یا چیز دیگری باشد. فراموش نکنید که همچنین توییتر خود را دنبال کنید – او به طور منظم و بسته به روزی که خنده دار هستند توییت می کند.

33. انواتو

وبلاگ های وردپرس که باید دنبال کنید - Envato

از وبلاگ Envato بازدید کنید    envato را دنبال کنید

وقتی به Envato فکر می کنید احتمالاً فوراً به تم های حق بیمه ، افزونه ها ، تصاویر و غیره فکر می کنید اما Envato واقعاً در سال گذشته وبلاگ خود را افزایش داده است. وبلاگ آنها با استفاده از راهنمایی ها و گردهمایی هایی تقریباً در مورد هر مکان متفاوت ، یک منبع عالی برای آزادکاران است که روی آگهی کار مشتری کار می کنند و همچنین افرادی که به دنبال کمک یا الهام هستند.

34. معبد رسانه ای

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - معبد رسانه

از وبلاگ معبد رسانه بازدید کنید    mediatemple را دنبال کنید

Media Temple میزبان بسیار جذاب دیگری است که دارای یک وبلاگ به همان اندازه دیدنی است. گاهی اوقات برای کسب اطلاعات در مورد موضوعات مختلف از لامپهای مخصوص مشتری ، میزبانی نکات بهینه سازی ، ویرایشگرهای تصویر ، آموزشهای وردپرس و موارد دیگر ، بار دیگر به سیستم وارد شوید..

35. طراحی آناریل

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - طراحی Anariel

از طرح Anariel دیدن کنید    Ana_Segota را دنبال کنید

Anariel Design توسط توسعه دهنده شگفت انگیز آنا سگوتا اداره می شود. وبلاگ خود را دنبال کنید تا یکی در یک مصاحبه با WordPress را بخوانید ، همراه با راهنماهای مفید (و راهنماهای ویدیویی) ، یادگیری نکات جدید SEO و سایر موارد را دنبال کنید. او همچنین مضامین پریمیومی زیبا را ارائه می دهد که نمی خواهید آنها را از دست بدهید.

36. MonsterPost

وبلاگ های وردپرس که باید دنبال کنید - MonsterPost

از MonsterPost دیدن کنید    دنبال کنیدtemplatemonster

TemplateMonster یک بازار بزرگ با هزاران مضمون جالب و قالب های شگفت انگیز است و وبلاگ آنها MonsterPost هزاران مقاله مفید (به علاوه کتاب های رایگان و مضامین را برای بوت کردن) ارائه می دهد. مهارت های طراحی خود را تیز کنید ، در مورد بهینه سازی محتوای وب سایت آسان بیاموزید ، بهترین هاستینگ ما را برای شما و موارد دیگر رقم بزنید.

37. WordPress.org

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WordPress.org

به اخبار وردپرس مراجعه کنید    WordPress را دنبال کنید

البته ما مجبور بودیم که وبلاگ خبری WordPress را در این لیست قرار دهیم. به روزرسانی های اصلی وردپرس ، پیشرفت های ویژگی ، رویدادهای انجمن و یادداشت های توسعه دهندگان را به روز نگه دارید.

38. WPBlog

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPBlog

از WPBlog بازدید کنید    wpblogdottcom را دنبال کنید

WPBlog یکی دیگر از موارد مورد علاقه وبلاگ وردپرس است که می توانید در مورد روندهای وردپرس اطلاعات کسب کنید ، یا قبل از خرید یک محصول تحقیق کنید. صفحه اصلی راهنمایی ها ، آموزش ها و نظرات برای وردپرس این یک سایت خوب برای اضافه کردن به لیست خواندن شما است.

39. جوجه WP

وبلاگ های وردپرس که باید دنبال کنید - The WP Chick

از WP Chick بازدید کنید    دنبال کنیدkimdoyal

کیم دویچ یک طرفدار وردپرس است که در وبلاگ WP Chick خود دانش زیادی به اشتراک می گذارد (اگرچه وی پادکستی نیز دارد که حتما باید آن را پرداخت کنید). او نکات بسیار خوبی در مورد چگونگی اجرای بهتر وبلاگ یا تجارت مبتنی بر وردپرس شما به اشتراک می گذارد.

40. وبلاگ Rich Tabor

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - Rich Tabor

از وبلاگ Rich Tabor بازدید کنید    richard_tabor را دنبال کنید

Rich یک توسعه دهنده وردپرس ستاره ای است (شاید شما کارهای او را در اینجا دیده اید) ThemeBeans) که یک وبلاگ شخصی را نیز اداره می کند. مکان بسیار خوبی برای جستجوی راهنمایان گوتنبرگ ، برجسته های WordCamp و نکات وردپرس است.

41. WPLeaders

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPLeaders

از WPLeaders بازدید کنید    thewpleaders را دنبال کنید

WPLeaders یک قطب اصلی از اطلاعات وردپرس است و ما باید موافق باشیم. WPLeaders ایجاد شده توسط Istiak Rayhan ، مطمئناً یکی دیگر از منابع عالی مجموعه های وردپرس برای اضافه کردن به نشانک های شما است. هر آنچه را که به دنبال آن هستید – خواه این یک افزونه Click to Tweet باشد ، مضامین سازگار گوتنبرگ یا حتی تأثیرگذار برای دنبال کردن.

42. WPBuffs

وبلاگ های WordPress که باید دنبال کنید - WPBuffs

از وبلاگ WPBuffs بازدید کنید    دنبال کنیدTHEWPBUFFS

احتمالاً قبلاً از WPBuff ها شنیده اید. آنها با انواع شخصی سازی وردپرس ، امنیت ، به روزرسانی ها و موارد دیگر ، به شما در صورت تقاضا کمک می کنند. اما شاید شما نمی دانید که آنها همچنین یک تن از منابع مفید مانند وبینار ، راهنماها ، بررسی ها و گردهمایی در وبلاگ خود دارند!

43. CollectiveRay

وبلاگ CollectiveRay

RIS COLLECTIVE    FOLLOWCollectiveRay

به دنبال نکات وردپرس هستید ، به علاوه کمی جوملا در کنار هم؟ به ادامه مطلب بروید تا وبلاگ دیوید Attard را در CollectiveRay بخوانید. پس از بیش از 12 سال در طراحی وب ، این جایی است که او دانش خود را با دیگر دارندگان وب سایت به اشتراک می گذارد. CollectiveRay در راهنماها ، بررسی هاست و نکات مربوط به طراحی وب برای وردپرس و موارد دیگر تخصص دارد.

44. WebCreate.Me

وبلاگ های وردپرس شما باید دنبال کنید - WebCreate.Me

از WebCreate.me بازدید کنید    دنبال کنیدwebcreateme

WebCreate.Me یک منبع خارق العاده است که وب سایت وردپرس شما را به راحتی و بدون دردسر انجام می دهد. نکاتی درباره نوشتن نسخه برداری ، اشتراک گذاری اجتماعی ، برنامه ریزی ، بازاریابی ایمیل و موارد دیگر دریافت کنید. آیا به دنبال ساخت وب سایت سفارشی وردپرس هستید؟ یا یک مشاوره SEO؟ آنها این کار را انجام می دهند – تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که برای نقل قول آماده باشید.

45. کارشناسی ارشد

وبلاگ های وردپرس که باید دنبال کنید - Ma.tt

از Ma.tt دیدن کنید    photomatt را دنبال کنید

آخر ، اما حتما نكته مهم نیست كه می خواهید به وبلاگ شخصی مت مولنویگ مراجعه كنید. او غالباً بینش هایی درباره WordPress ، سرمقاله های مربوط به مشاغل ، مصاحبه ها ، اخبار Automattic ارسال می کند و گهگاه به WordCamps یا Meetups مختلف نگاه می کند.

بیش از شما …

وردپرس هر روز به رشد خود ادامه می دهد. توسعه دهندگان به ارتکاب کد و اضافه کردن ویژگی های جدید ، این پلتفرم را فراتر از تصورات تخیل ادامه می دهند. اکنون بیش از هر زمان دیگری قدرتمند است و فقط می توان انتظار داشت این روند صعود کند. شما می توانید با پیروی از وبلاگ های مورد علاقه خود و یا شخصاً در بالای همه تغییرات وردپرس ، اخبار و به روزرسانی ها بمانید کمک به پروژه.

با استفاده از این لیست کاملاً ساختگی از وبلاگ های وردپرس ، باید گزینه های زیادی در اختیار داشته باشید. بدیهی است که بسیاری از وبلاگ های وردپرس در خارج وجود دارد ، بنابراین اگر مورد علاقه شما را از دست دادیم ، حتماً آن را در نظرات ذکر کنید تا همچنان در حال افزایش لیست باشید. غیر از این ، افکار خود را به ما اطلاع دهید و سال 2018 شما چگونه پیش می رود. سیائو!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector