وردپرس 4.9 نسخه: ویژگی های جدیدی که دوست خواهید داشت

نسخه وردپرس 4.9 نسخه: ویژگی های جدید

اواسط ماه نوامبر است ، و ما در حال تکمیل آنچه که ممکن است یکی از بزرگترین هفته های فروش سایبر در تاریخ وردپرس باشد (فروش جمعه سیاه و سایبر دوشنبه از قبل شروع شده اند) هستیم. و گویی این کافی نیست که از آن هیجان زده شوید ، وردپرس فقط 4.9 کاهش یافته است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا هنگام بروزرسانی به شما نشان دهیم که چه چیزی است. بنابراین بدون آداب و رسوم بیشتر دیدار با WordPress 4.9, با محبت بیشتر به نام “تیپتون”


پیش نویس و برنامه ریزی Customizer

پیش نویس و برنامه ریزی سفارشی سازی WordPress 4.9

یکی از ویژگی هایی که ما از آن استفاده می کنیم ، گزینه های جدید Customizer Drafts & Scheduling است. اکنون وقتی از شخصی سازنده زنده استفاده می کنید می توانید تغییرات را به عنوان یک ذخیره کنید پیش نویس, که هنگام کار در طراحی مجدد وب سایت بسیار مفید است. به این ترتیب شما می توانید بدون نیاز به فوریت انجام تغییرات ، رنگ های مختلف ، قلم ها ، چیدمان ها یا هر تنظیمات سفارشی سازی دیگری که با موضوع خود درست در سایت زنده خود قرار دارد را آزمایش کنید. کافی است صرفه جویی کنید و دوباره به طرح خود برگردید. در صورت فراموش کردن صرفه جویی نگران نباشید – WordPress پیش نویس ها را به صورت خودکار ذخیره می کند ، بنابراین اگر به طور تصادفی پنجره خود را ببندید باید بتوانید

گزینه ای به همان اندازه که پیش نویس ها نیز مفید هستند برنامه یک تغییر طراحی این یک روش عالی برای برنامه ریزی و افزودن دارایی های تبلیغاتی ، بنرهای فروش یا تبلیغات فصلی به سایت شما است. ویرایشهای خود را ساده کنید و سپس روز و زمان را برای برنامه جدید خود به صورت زنده برنامه ریزی کنید.

ارتقاء همکاری Customizer

خبر خوب برای تیم های طراحی ، وردپرس 4.9 همچنین ویژگی های جدیدی را اضافه می کند تا کار با هم راحت تر شود. اولین مورد قفل سفارشی ساز در حالی که شما در حال تغییر هستید. به این ترتیب یکی دیگر از اعضای تیم نمی تواند در روند خلاقیت شما دخالت کند.

دوم آسان برای به اشتراک گذاشتن است پیشنمایش پیش نویس سفارشی ساز گزینه را هنگام ذخیره پیش نویس خود انتخاب کنید. برای دریافت ورودی ، کافیست لینک را در اسلک یا ایمیل گروهی خود کپی کرده و جایگذاری کنید.

مضامین از طریق Customizer

یکی دیگر از ویژگی های مورد نظر ما این بود که شما هم اکنون می توانید بیش از 2600 تم رایگان از مخزن WordPress.org از پیش تنظیم کننده و پیش نمایش و نصب کنید. این یک ویژگی عالی است ، به ویژه هنگامی که برای اولین بار وب سایت یا وبلاگ خود را با وردپرس تنظیم می کنید.

ابزارک های جدید و به روز شده

ویجت گالری وردپرس 4.9

این به روزرسانی WordPress اضافه می کند ویجت گالری جدید می توانید در نوارهای جانبی ، پاورقی و سایر مناطق آماده ویجت استفاده کنید. این یک روش عالی برای نمایش ویژگی های تصاویر پروژه ، عکس های کارمندان یا هر چیز دیگری است.

تنظیمات ویجت گالری وردپرس 4.9

این ویجت درست مانند گالری های معمولی وردپرس کار می کند. برای انتخاب تصاویری که می خواهید گزینه های اضافه شده برای پیوند ، ستون ها ، ترتیب و اندازه را کلیک کنید ، کلیک کنید. به یاد داشته باشید که پس از درج گالری خود صرفه جویی کنید تا آن را در سایت خود بصورت زنده ببینید.

ویجت متن وردپرس 4.9

همه تغییرات قابل توجه دیگر در مورد انجام شد ویجت متن را تقویت کنید, که اکنون از رسانه oEmbed پشتیبانی می کند و کد های کوتاه را تجزیه و تحلیل می کند. این برای شما چه معنی دارد؟ خوب ، می توانید به سرعت فیلم های YouTube ، پادکست های SoundCloud ، نظرسنجی های Polldaddy ، پست های Tumblr ، موسیقی Spotify یا هر WordPress دیگری را پشتیبانی کنید oEmbed رسانه با قرار دادن پیوند در ویجت متن به یک منطقه ویجت (در صورت تمایل می توانید از آن گزینه درج رسانه استفاده کنید). یا اگر موضوع شما (یا هر افزونه) شامل کد کوتاه است ، اکنون باید بتوانید از آنها با موفقیت در ابزارکهای خود استفاده کنید.

پیشرفت ها هنگام تغییر مضامین

آیا ویجت های خود را از دست داده اید ، یا هنگامی که مضامین را تغییر داده اید ، منوها از مکان جدا نشده اند؟ این موضوعی رایج بود که کاربران هنگام به روزرسانی طراحی وب سایت خود به آن متوسل شدند اما با وردپرس 4.9 که اکنون چیزی از گذشته است!

WordPress اکنون بهترین کار را برای حفظ مکان های منو و مناطق ویجت بر اساس شناسه های مشابه و نامگذاری انجام خواهد داد. بنابراین در حالت ایده آل مکان های منوی “بالا” و “اصلی” هنگام تغییر از یک موضوع به موضوع دیگر باقی می مانند. فرض بر این است که هر دو موضوع از مکانهای مشابه منو یا همان تعداد مکانهای منو استفاده می کنند (زیرا وردپرس سعی خواهد کرد منو را از اولین مکان با توجه به موضوع قدیمی خود به اولین مکان منو در موضوع جدید شما اختصاص دهد). به طور مشابه ، ابزارک های نوار کناری باید در پستی خود در ابزارهای نوار کناری و پاورقی باقی بمانند (دوباره – فرض کنید مکانهای مشابه وجود دارند).

پیشرفت های ویرایشگر

آخرین نسخه وردپرس همچنین دارای به روزرسانی های جدید و بهبود یافته برای ویرایشگر کد است (حتی اگر ما شخصاً به شدت توصیه می کنیم از استفاده از ویرایشگر استفاده کنیم ، زیرا واقعاً همه تغییرات باید از طریق یک تم کودک سفارشی انجام شود تا اطمینان حاصل شود که هنگام به روزرسانی تم های خود ، ویرایشهای شما باقی می ماند. و افزونه ها).

پیشرفتهای ویرایشگر WordPress 4.9

اگر از ویرایشگر برای ایجاد تغییرات استفاده می کنید ، خوشحال خواهید شد که بدانید اکنون پشتیبانی می کند CodeMirror که کد شما را مانند بیشتر ویرایشگرهای اصلی کد قالب بندی می کند. این به روزرسانی یکپارچه سازی پیشرفته قالب بندی ، خودکار و کامل اعلان خطای نحوی را ادغام می کند. این قابلیت جدید همچنین با امکان توسعه دهندگان برای فعال کردن CodeMirror در افزونه ها همراه است.

موارد بیشتر برای توسعه دهندگان

مثل همیشه ، تغییرات بیشتری اتفاق می افتد که در زیر هود اتفاق می افتد. این شامل شخصی ساز است پیشرفت های JS API, آ ارتقاء MediaElement.js به 4.2.6, به روزرسانی های API REST برای اشیاء ، و همچنین نام تجاری نقش ها و قابلیت های جدید. برای اجرای کامل ، حتماً روی مقام رسمی مطالعه کنید یادداشت ها از مسیر ایجاد WordPress Core استفاده کنید.

بیش از شما

این همان چیزی است که ما در WordPress 4.9 با آن بازی کردیم. ما مطمئناً از استفاده از برنامه ریزی سفارشی ساز ، به ویژه با فروش تعطیلات و تبلیغات در گوشه و کنار ، بسیار هیجان زده ایم. اما در مورد شما چطور؟ چه ویژگی هایی را در 4.9 دوست دارید؟ در زیر به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map