وردپرس 4.3 نسخه و ویژگی های جدید

18 آگوست مبارک! من مطمئن هستم که شما نمی دانید که امروز از خواب بیدار می شوید امروز یک روز مهیج هیجان انگیز است (مگر اینکه مطمئناً شما یک مزاح وردپرس هستید). وردپرس نسخه 4.3 با کد “بیلی” امروز حذف شد و مجموعه ای از تمام ویژگی های جدید و فوق العاده شارژ شده را در اختیار شما قرار می دهد. بیایید نگاهی بیندازیم!


ویژگی ها و گزینه های جدید Customizer

من مطمئن هستم که همه شما سفارشی سازی قالب زنده را که وردپرس در نسخه 3.4 معرفی کرده است ، می شناسید و دوست دارید – خب ، این کار بهتر شد. ویژگی های جدید و همچنین برخی گزینه های قدیمی وجود دارد که همگی به آسان سازی سفارشی سازی منتقل شده اند.

گزینه Icon Site در Customizer وردپرس

سایت-آیکون-شخصی ساز

نمادهای سایت (یا موارد دلخواهی که ممکن است برخی از آنها با آنها تماس بگیرید) با Customizer به برگه “هویت سایت” خود اضافه شده اند. تصویر خود را ساده بارگذاری کنید (لطفاً 512 5 512 پیکسل) را به عنوان نماد وب سایت در زبانه ها و هنگامی که در صفحه اصلی تلفن همراه ذخیره می شوید ، استفاده کنید. اوه ، و عنوان و برچسب سایت شما هم اکنون می توانید در اینجا برای مدیریت آسان مارک تجاری پیاز پیدا کنید.

منوها و مکانهای فهرست در Customizer وردپرس

تنظیم کننده منو

منوها بخش اصلی هر وب سایت هستند – آنها به معنای واقعی کلمه راهی هستند که میهمانان در سایت شما حرکت می کنند. خوب ، اکنون می توانید موارد مربوط به Customizer را نیز مدیریت کنید. آنها درست مانند بخش منوهای قدیمی کار می کنند. برای انتخاب پست ، صفحه ، دسته ها ، پیوندهای دلخواه و موارد دیگر بر روی دکمه های “افزودن موارد” کلیک کنید تا به منو خود اضافه کنید. شما هنوز هم می توانید موارد را بکشید و رها کنید تا دوباره مرتبا مرتب شوند و آنها را برای کشویی لانه سازی کنید.

کلمات عبور جدیدتر (به طور پیش فرض)

رمزهای عبور قوی تر

گذرواژه‌های قوی یک ضرورت مهم امنیتی است. هنگامی که وردپرس 3.7 باعث شد این نکته را ببینیم که آیا از یک رمزعبور قوی استفاده می کنید ، آسانتر شدیم ، اما با ایجاد رمز عبور دیوانه وار ، آسان تر شده اید. به سادگی به پروفایل کاربری خود بروید ، به قسمت رمز عبور پایین بروید و روی دکمه کلیک کنید تا یک رمز عبور جدید تولید کنید. تا داه! پسورد شما (و هکرها) هرگز به یاد نخواهید آورد

میانبرهای ویرایش سریع به تازگی پیشرفته

گاهی اوقات شما در حال خرد شدن هستید … یا شاید تمام این مدت باشد. برای کمک به شما ، WordPress تعدادی از میانبرهای بسیار ستاره ای را برای سرعت بخشیدن به تولید محتوا شما ادغام کرده است. به عنوان مثال ، اگر شما قبل از خط متن با ## مانند آن هستید:

fastedits-1

و سپس بر روی enter کلیک کنید ، چیزی جادویی اتفاق می افتد. ## شما آن متن را به عنوان H2 تبدیل می کند!

fastedits-2

به طور جدی ، جادوی خالص. در اینجا سریع به برخی از میانبرهای جدید برای کمک به شما در تبدیل شدن به یک کاربر قدرت وردپرس آورده شده است:

 • ## برای عناوین H2
 • ### برای عناوین H3
 • #### برای عناوین H4
 • ##### برای عناوین H5
 • ###### برای عناوین H6
 • * یا – برای لیست های گلوله
 • 1. یا 1) برای لیست های شماره گذاری شده
 • > برای وبلاگ ها

نظرات در مورد صفحات غیرفعال شده است

اظهار نظرها

باشه ، صادقانه بگویم ، واقعاً چند صفحه را می خواهید در مورد افراد اظهار نظر کنند؟ احتمالاً خیلی زیاد نیستند – شما ترجیح می دهید درباره پست های وبلاگ خود نظر دهید. خوب ، حالا دیگر لازم نیست که نگران این موضوع باشید – نظرات و پیگیری آهنگ / پینگ بک به طور خودکار در صفحات جدید غیرفعال می شوند. اگر می خواهید آنها را فعال کنید ، به سادگی کادر را علامت بزنید و صفحه خود را ذخیره کنید.

بحث-فعال کردن

توجه داشته باشید: اگر به دلایلی متابوکس “Discussion” را در زیر محتوای خود مشاهده نمی کنید ، آن را با کلیک کردن روی زبانه “گزینه های صفحه” در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود و فعال کردن جعبه بحث.

پیوند ویرایش جدید در پست ها و صفحات

پیوند دستی

وردپرس آسان است ، بنابراین آنها پیش رفته اند و پیوند “ویرایش” را به پست ها و صفحات اضافه کرده اند تا بتوانید زمان خود را آسان تر کنید. به این ترتیب ، اگر یک خواننده برای شما یک پیوند را به یک تایپی ارسال کند ، دیگر نیازی به جستجوی آن در تمام پست های خود برای پیدا کردن شماره مورد نیاز شما نیست. کافیست روی پیوند “ویرایش” کلیک کنید تا فوراً به ویرایشگر انتهایی پست خاص منتقل شود.

چیزهای جدید بیشتر برای عشق

به نظر نمی رسد که مانند یک موتور عضله باشد ، بلکه صبر کنید – چیزهای بیشتری وجود دارد! پیشرفت های دیگر شامل ترفندهایی در مورد ظاهر سرپرست است (به عنوان مثال برچسب های هدر به روز شد) ، Singular.php به عنوان یک الگوی صفحه جدید معرفی شد ، تعداد معدودی به روزرسانی برای multisite وجود داشت ، کمی پاک سازی انجام شد (کد قدیمی برای نسخه های قبلی موضوع قبلی و نوشتن رایگان بدون حواس پرتی حذف شده است) و تغییرات دیگر برای توسعه دهندگان (مانند استهلاک سازندگان به سبک PHP4 ، محدودیت های get_transient () ، تغییرات API و غیره).

بسته بندی کردن

من مطمئن هستم که من چیزی را از دست داده ام ، بنابراین پرداخت کنید نسخه رسمی وردپرس پست و وردپرس 4.3 هسته صفحه برای دیدن چیز دیگری اضافه شده است. به ما بگویید که کدام ویژگی را برای شما استوک کرده اید یا ویژگیهای این مورد را ندارید. فقط یک نظر را در زیر بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map