30 حرفه ای وردپرس را در توییتر دنبال کنید

30 حرفه ای وردپرس را در توییتر دنبال کنید

از همه متخصصان وردپرس و همچنین مبتدی ایده آل که برای برنامه ریزی های بزرگ آماده هستند فریاد بزنید. این یک ارادت ویژه برای همه کسانی است که به نظر نمی رسد به اندازه کافی از وردپرس برخوردار باشند. شما واقعاً عزیزم ، پس برای تفریح ​​آماده شوید.


تقریباً یک سال پیش ، ما پستی را منتشر کردیم ، با 25+ Blogs شگفت انگیز وردپرس که باید دنبال کنید ، که بازخورد خوبی از شما دریافت کرد. ما در مورد نظرات بسیار جذاب و دلتنگی مانند:

این یکی از مجموعه های عالی فردی است! موارد مورد علاقه من WPExplorer ، WPKube و البته هستند WPMU Dev Blog. همچنین عاشق محتوا در WPLift و WPBeginner. – سید نعیمات, SNaimath

یا…

فردی ، این یک لیست باورنکردنی است که شما جمع کرده اید. بسیار متشکرم که از WP Superstars نام بردیم – من و تیم واقعاً از آن قدردانی می کنیم. – آدم کانل wpsuperstars

و من می توانم ادامه دهم و ادامه دهم زیرا شما سنگ می زنید. هرکدام از شما ما عاشق شنیدن افکار شما هستیم و بین شما و من ، نظرات شما یک تقویت روحیه بسیار مورد نیاز را ارائه می دهد. امروز ما با پستی که ایجاد می شود شما را با ایجاد creme de la creme از جامعه وردپرس نزدیک و نزدیک می کند ، بر این روحیه رفاقت بنا خواهیم کرد..

ما شما را به سمت 30 متخصص وردپرس جهت پیگیری در توییتر راهنمایی می کنیم. این بچه ها (و دختران) با بهترین نکات وردپرس ، اخبار ، آموزش ها ، ابزارها و موارد دیگر مسلح شده اند. به عبارت دیگر ، این نوع جمعیتی است که شما می خواهید با آن بغل شوید تا از منحنی جایی که وردپرس در آن قرار دارد بمانید.

گرسنه و تشنه آخرین اتفاقات دنیای وردپرس هستید؟ اگر این یک بله جالب است ، به حساب های توییتر زیر نگاهی بیندازید و از زدن دکمه دنباله دریغ نکنید. آماده؟ خوب.

همه حرفه ای های WordPress

متخصصان وردپرس برای دنبال کردن در توییتر

این یک تمرین نیست. این یک ذکر ویژه برای همه متخصصان وردپرس در سراسر جهان است. اگر وردپرس را دوست دارید و / یا از آن استفاده می کنید ، در این گروه قرار می گیرید. اگر قصد استفاده از WordPress را دارید ، لطفاً شیرجه را از قبل بگیرید و هیچکدام را فراموش نکنید. جای درستی آمدی.

خیلی بد نیست ، ما دستگیره توییتر شما را نداریم که بتواند دست شما را لرزاند و شخصاً از شما استفاده کند. اما چیز دیگری وجود دارد.

چه مبتدی و چه کاربر قدرتمند WordPress باشید ، ما از شما دعوت می کنیم که یک خط و دسته توییتر خود را در این نظرات رها کنید ، بنابراین می توانیم شما را به عنوان یک گیرنده حیاتی در چرخ دنده های WordPress مورد ستایش و تشخیص قرار دهیم. اگر مبتدی کاملی هستید ، در صورت تمایل به دنبال آن باشید WordPress در توییتر.

WP Explorer

وردپرس-متخصصان -برای دنبال کردن wpexplorer

سوگیری یا عدم تعصب ، WPExplorer یکی از حساب های توییتر است که باید دنبال کنید. AJ Clarke و Kyla متخصصان برتر وردپرس در لیست من هستند ، و من این را نمی گویم زیرا آنها چک های من را قطع کردند. نه ، این طور نیست.

من تماشای این دو وبلاگ را مشاهده کرده ام که این وبلاگ را از یک ذره ریز در جهان وسیع وردپرس گرفته تا ستاره بزرگ درخشان امروز رشد می دهد. فید توییتر WPExplorer با بهترین نظرات وردپرس ، اخبار ، آموزشها ، نکات ، هدیه و موارد دیگر لود شده است.

دیوش شارما

متخصصان وردپرس به دنبال-wpkube

اگر به هر یک از سایتهای متعدد وردپرس Dev مراجعه کرده اید ، دست بکشید. یکی از سرسخت ترین متخصصین وردپرس که تا به امروز به وب سایت لطف کرده است ، Devesh از توییت می کند wpkube. توییتها درمورد توسعه وردپرس ، مضامین ، افزونه ها ، اخبار ، آموزشها و موارد دیگر هستند.

WinningWP

وردپرس - متخصصان-پیروی از پیروزی wp

سرپرستی توسط برین ویلسون ، یک علاقه مند به وردپرس از لندن ،winningWP دارای تخصص و دانش وردپرس زیادی است که توسط متخصصان وردپرس از سراسر دنیا به اشتراک گذاشته شده است.

سید بلخی

وردپرس-متخصصان-به-دنبال کردن-سیدبالی

من نمی دانم که آیا باید به حساب توییتر شخصی Syed پیوند دهم syedbalkhi یا محبوب ترش wpbeginner حساب کنید ، زیرا هر دو عالی هستند. سید پسر پشتیبان سایر پروژه های حساس وردپرس مانند Soliloquy ، Easy WP Forms ، گالری Envira ، Optin Monster و موارد دیگر است.

تام مک فارلین

وردپرس-متخصصان-دنبال کردن-tommcfarlin

تام در مورد وردپرس چیزی که با حیرت انگیز در سایت های خوب مانند Tuts + Code ، CareerBuilder.com و Smashing Magazine فقط به ذکر چند مورد اشاره کرده است. او گهگاه در WordCamps و MeetUps هم به عنوان یک بلاگر و هم به عنوان یک توسعه دهنده صحبت می کند. کارهای او را در مخزن افزونه WordPress و GitHub نیز خواهید یافت. او تأسیس و اداره کرد pressware.

ژان باپتیست یونگ

وردپرس - متخصصان -برای دنبال کردن -گروه رمزگذاری

ژان یک توسعه دهنده وب ، وبلاگ نویسی حرفه ای و پشتیبان Cats Who Code و WP Recipes است. می توانید توییتهایی درباره WordPress و همه چیز در توسعه وب دنبال کنید.

لورل وان فوسن

وردپرس-متخصصان-به-دنبال-لورل

Lorelle VanFossen بسیار جذاب است و من به هوادار اجازه می دهم از طرف او صحبت کند:

اگر سایتی با وردپرس دارید ، در وبلاگ Lorelle مشترک شوید. در واقع ، اگر سایتی با وردپرس ندارید ، هنوز عضو شوید. او نکات و ترفندهایی را برای وردپرس می نویسد ، اما نکات کلی درباره وبلاگ نویسی را نیز در بر می گیرد. همه می توانند از خواندن Lorelle در وردپرس بهره مند شوند. – Tyme White ، 9 قانون شبکه

کری دیلس

وردپرس - متخصصان-پیروی از- carrie-dils

کری دیلس مطالب خود را می داند ، و وبلاگش … خوب … این چیز دیگری است. اما این احتمالاً به این دلیل است که او در چهارچوب پیدایش اجرا می شود. من ذکر کردم که او چیزهایش را می داند؟ Carrie Dils یک توسعه دهنده و مشاور حرفه ای وردپرس است. فید توییتر او دقیقا همان جایی است که شما باید باشید. cdils �� است

سارا گودینگ

وردپرس-متخصصان-به-دنبال-سارا-نیکی

این لیست بهتر و بهتر می شود. آیا سارا جزء متخصصان برتر وردپرس این دوره است؟ لعنت درست او است. او عجیب ، خنده دار است و با آنها کلماتی دارد. بدون پوشش شکر ، او یک وبلاگ نویس و بافنده عالی نیز هست! او مرتبا توییت می کند pollyplummer.

پاول اندرو

وردپرس-متخصصان-دنبال کردن-speckyboy

پل اندرو مردی است که مجله محبوب Speckyboy Design را برای ما به ارمغان آورد. وی تجربه گسترده ای در طراحی وب و توییت در مورد ابزارها ، منابع و تکنیک های نوآورانه برای وردپرس و طراحی وب به طور کلی دارد.

کریس لما

وردپرس-متخصصان-دنبال کردن-wordpress-chrislema

این قطعه بدون کریس لما ناقص خواهد بود ، اینطور نیست؟ او مربی ، سخنران ، نویسنده و وبلاگ نویس مشهور حرفه ای است. توصیه می شود در صورت نیاز به استفاده از WordPress ، وبلاگ نویسی خود یا ایجاد تیمی با عملکرد بالا ، کمک شایانی کند.

پیپین ویلیامسون

وردپرس-حرفه ای ها-برای پیگیری pippinsplugins

Pippin W. of Pippins Plugins یک دوست خوب آبجو است و مردی در پشت محبوب ترین افزونه های وردپرس مانند RestrictContentPro ، Easy Digital Downloads و AffiliateWP در میان دیگران است. وبلاگ وی دارای بسیاری از آموزش ها و پست های وردپرس پر از بهترین نکات است. پیپین را در pippinsplugins.

برایان کروگسگارد

وردپرس-متخصصان-دنبال کردن-برایان-کروگسگارد

برایان Post Status را ایجاد کرده است ، وبلاگی طولانی که به اطلاع رسانی متخصصان وردپرس در مورد صنعت اختصاص داده شده است. در حال حاضر به پادکست های وردپرس گوش دهید یا مقاله هایی درباره هسته وردپرس ، اخبار ، توسعه ، تجارت و موارد دیگر بخوانید.

لیزا سابین ویلسون

https://twitter.com/LisaSabinWilson

توییت از LisaSabinWilson, لیزا مغزها و عقب افتادگی است AppPresser, صاحب وب Web Studios ، و نویسنده WordPress For Dummies. او همیشه درمورد کسب و کار ، طراحی وردپرس ، توسعه و زندگی به طور کلی توییت می کند.

نیل فلورس

وردپرس-متخصصان-دنبال کردن-نیل-flores

نیل مادر یک فرزند است, لوئیس آنجل فلورس. او یک طراح / توسعه دهنده و مشاور حرفه ای وردپرس است. وقتی کار نمی کند ، در بین سایر سرگرمی ها نقاشی ، نجوم و کاراته را تحریک می کند. او توییت می کند blondishnet.

آدی پیینار

وردپرس-متخصصان-به-دنبال-adii

آیا تا به حال در مورد آن شنیده اید WooThemes? نه؟ خوب ، آنها برخی از بهترین مضامین وردپرس را ایجاد می کنند. آه ، من تقریبا فراموش کرده ام. این بچه ها محبوب ترین افزونه تجارت الکترونیک یعنی WooCommerce را به انجمن وردپرس هدیه دادند. زنگ بزن?

آدی بنیانگذار WooThemes است و اکنون در این زمینه فعالیت می کند getconversio. او یک پدر جدید و یک ستاره سابق راکست مستقر در کیپ تاون ، آفریقای جنوبی است.

مسیحی “Kriesi” Budschedl

وردپرس-متخصصان-به-دنبال-kriesi

Kriesi مضامین وردپرس با کیفیت بالا را در Kriesi.at به فروش می رساند. او خودش می گوید و با داشتن 17 تم برتر ، و بیش از 170K مشتری برای نشان دادن آن ، او جزو حرفه ای های برتر وردپرس است که باید دنبال کنید. او در حال حاضر توییتر درباره وردپرس توییت می کند. دنبال کردن kriesi.

فردریک تاونز

وردپرس - متخصصان-پیروی از تبادل نظر-شهرها

اگر عاشق وب سایت های وردپرس بسیار سریع هستید ، باید W3 Total Cache را دوست داشته باشید. اکنون ، فردریک تاونز یک وبلاگ نویس گسترده است که در پشت این افزونه شگفت انگیز منتشر شده است. وی موضوعات دیگری مانند رسانه های اجتماعی ، میزبانی وب ، طراحی وب و بازاریابی اینترنتی را در بین دیگران پوشش می دهد.

مت مولنویگ

وردپرس - متخصصان-پیروی از matt-mullenweg

چگونه می توانیم مت مولنویگ ، پدر بنیانگذار وردپرس و فوق العاده کارآفرین را فراموش کنیم؟ پیوندهای زیستی توییتر وی به تعدادی از پروژه های وردپرس پیوند دارد و فید پر از بروزرسانی های بسیار جذاب در مورد تجارت ، کارآفرینی و وردپرس است ، بدیهی است.

مارک جاکیت

وردپرس-متخصصان-دنبال کردن-مارک-ژاکت

مارک Jaquith ، مرتکب و وبلاگ نویس سریال وردپرس به خاطر سهم عظیم وی در سکویی که ما عاشق آن هستیم ، در این لیست از متخصصان وردپرس جایزه می گیرد. او درباره وردپرس وبلاگ می زند و توصیه ای که ارائه می دهد بسیار ارزشمند است چه شما مبتدی باشید و چه طرفدار آن باشید.

مت مدیروس

وردپرس - متخصصان-پیروی از matt-medeiros

اگر از WordPress در شغل خود استفاده می کنید (یا قصد استفاده از آن را دارید) ، باید پادکست های مت گوش کنید. او با افرادی که با استفاده از وردپرس زندگی می کنند مصاحبه می کند ، و همه آن را در مت رپورت ، یک وبلاگ وی به اشتراک می گذارد. این ، و او یک وبلاگ نویس حیرت انگیز وردپرس است که ارزش بررسی دارد.

موتور WP

وردپرس-متخصصان-دنبال کردن-موتور wp

یکی از بهترین میزبان های وردپرس در اطراف ، WP Engine یک نام شناخته شده در بازی است. این بچه ها همیشه در مورد آخرین نکات و اخبار وردپرس توییت می کنند.

احسان پرود

وردپرس-متخصصان-به-دنبال کردن-احسان-پرود

احسان مدیر انجمن WordPress در Cloudways است ، یک شرکت میزبانی ابر مانند هیچ کس دیگر. او همچنین یک توسعه دهنده WordPress و کارشناس فنی SEO است که در مورد افزونه ها ، اخبار ، هاستینگ و وبلاگ نویسی وردپرس از جمله موضوعات دیگر توییت می کند.

جف چندلر

وردپرس-متخصصان-پیروی از-جف-لوستر

نویسنده کمک کننده در wptavern, جف از سال 2007 به وبلاگ نویسی می پردازد. مهمترین این که او میزبان پادکست هفتگی وردپرس است ، به این معنی که فید توییتر وی چیزهای بسیار جذاب دارد.

جسی پیترسن

وردپرس-متخصصان-دنبال کردن-جسی-پترسن

جسی یک توسعه دهنده کودک توصیه شده Genesis است که بیشتر وقت خود را صرف توسعه سایت هایی می کند که تبدیل ، سرگرمی و فروش می کنند. در وبلاگ وی ، وبینارها ، فیلم ها و دوره ها را در WordPress ، Genesis Framework پیدا می کنید و یک شغل مبتنی بر WordPress را اجرا می کنید. اما حتی با وجود همه این کلاه ها ، خانواده او همیشه اول می شوند.

الکس واسکز

وردپرس-متخصصان-دنبال کردن-alex-vasquez

الکس سایت های وردپرس لذت بخش را می خواند ، می خوابد و می خوابد که مشاغل را به مشتریان وصل می کند. او به رشد کسب و کار شما کمک خواهد کرد و با توییت های الهام بخش درباره وردپرس و زندگی روزمره ، شما را در کنار هم انگیزه می دهد.

اطلاعات موضوع WP

وردپرس - متخصصان -برو زیر-wpthemeinfo

آیا برای پروژه بعدی خود به دنبال تم وردپرس مناسب هستید؟ شرط می بندم که شما نظرات را بخوانید و چیزی جز بهترین ها خریداری نکنید. اطلاعات موضوع WP تجزیه و تحلیل تم ها و افزونه های وردپرس را به شما ارائه می دهد “… راه حل های آسان و با کیفیت مناسب وردپرس برای هر طاقچه”. فید توییتر آنها پر از نکات و اخبار مربوط به مضامین و افزونه های وردپرس است.

ج. باووتا

وردپرس - متخصصان-پیروی از bavota

Bavota به عنوان یک توسعه دهنده حق بیمه وردپرس ، همه موارد و معلومات وردپرس را به شما آموزش می دهد تا تمام مهارت های لازم برای زندگی را به شما آموزش دهد. او همیشه درباره اخبار ، نکات ، مضامین ، به روزرسانی ها و موارد دیگر در وردپرس توییت می کند.

کنستانتین کووشنین

وردپرس - متخصصان-به-دنبال-کووشنین

توسعه دهنده وردپرس Kovshenin بیشتر از آن است که چشم را ببیند. او Python ، PHP و WordPress را در نوک انگشتان خود دارد ، وگرنه چرا وی به عنوان سخنران اصلی در بسیاری از رویدادهای WordPress ظاهر می شود. او یک پدر است ، یک حرفهای WordPress (معتاد؟) است که در آن مشغول به کار است automattic از مسکو.

نتیجه

شما موافقت خواهید کرد که این لیست کاملاً است. به طور کلی ، تعداد حرفه ای های دیگری در WordPress وجود دارد که شما در آن قرار دارید. بنابراین اگر نام آشنایی (یا دسته توییتر) را نمی بینید ، در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که برای افزایش این لیست ، دسته Twitter خود را به اشتراک بگذارید. به سلامتی!

Pssst – یادداشتی از WPExplorer: فردی این لیست عالی را تهیه کرد و حتی خودش را درج نکرد! فردی را دنبال کنید VistaMediaInc برای دریافت نکات زیادی برای وردپرس ، طراحی وب ، جستجوگرها و موارد دیگر!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map