تخفیف ها و کوپن های روز یادبود وردپرس 2020

تخفیف ها و کوپن های روز یادبود وردپرس 2017

مبارک آخر هفته روز یادبود مبارک! این که آیا شما در حیاط خلوت حیاط خلوت ، یک ساحل نسیم ، یک دریاچه دوست داشتنی یا جای دیگری هستید ، هنوز هم می توانید از تعطیلات آخر هفته لذت ببرید … با ذخیره کردن BIG در برخی از موارد دلخواه وردپرس خود! ما وقت خود را برای یافتن بهترین معاملات برای شما وقت گرفته ایم تا بتوانید سریع پس انداز کنید و به لذت بردن از آخر هفته طولانی بازگردید.


Contents

تخفیف های تم وردپرس

معاملات اول – موضوع. یک آخر هفته طولانی ، زمان مناسبی برای حفر یک موضوع جدید است و ظاهری کاملاً جدید به سایت وردپرس شما می دهد. و با این معاملات عالی هیچ دلیلی وجود ندارد که نباشد.

ChurchThemes 20٪ تخفیف

از کد کوپن استفاده کنید SAVE20 برای دریافت 20٪ تخفیف در خرید هر موضوع جدیدی از ChurchThemes. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در ChurchThemes 20٪ صرفه جویی کنید

cssigniter 30٪ تخفیف

صرفه جویی 30٪ در هر موضوع حق بیمه و یا عضویت در Cssigniter با ویژه آخر هفته خود! فقط از کد استفاده کنید SAVE30 در پرداخت پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

30٪ در cssigniter صرفه جویی کنید

CyberChimps 25٪ تخفیف

صرفه جویی 25٪ در هر موضوع حق بیمه وردپرس ایجاد شده توسط CyberChimps با کد HEROES25. ارتقاء هفته Memorial آنها زمان بسیار خوبی برای گرفتن نسخه ای از Responsive Pro است! پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در CyberChimps 25٪ صرفه جویی کنید

تم 30٪ تخفیف

Themetrust دارای فروش گسترده بهاری است – 30٪ تخفیف در هنگام استفاده از کد تبلیغی از خرید خود استفاده کنید SPRING30. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

30٪ در Themetrust صرفه جویی کنید

WPZoom 35٪ یا بیشتر از بسته سایر تم ها استفاده کنید

بسته WPZoom All Themes (شامل 44 مضمون وردپرس) را تهیه کنید. طرح اصلی فقط با 129 دلار (35٪ تخفیف) یا برنامه PRO با قیمت 139 دلار (70٪ تخفیف). کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد بنابراین در حالی که می توانید پس انداز کنید!

حداکثر 40 درصد در WPZoom صرفه جویی کنید

پیشنهادات میزبانی و دامنه وردپرس

آیا میزبان وب فعلی خود را دوست ندارید؟ چرا به فکر برنامه میزبانی جدید نیستید؟ در این هفته بسیاری از ارائه دهندگان برتر میزبانی در حال ارائه معاملات هستند ، بنابراین می توانید تخفیف خوبی در برنامه میزبانی بهتر از آنچه که الان دارید تخفیف بگیرید..

2.95 $ برنامه های میزبانی تبلیغی Bluehost

در هنگام ثبت نام برای میزبانی وب جدید با تنها 2.95 دلار در ماه (برای یک برنامه 3yr) در Bluehost تا 60٪ صرفه جویی کنید. کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

2.95 دلار میزبانی از Bluehost

میزبانی $ 1 / ماه GoDaddy

هم اکنون می توانید میزبان مشترک GoDaddy را با شروع از 1 دلار در هر ماه با برنامه های مشخص دریافت کنید. کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

با قیمت 1 دلار میزبانی کنید

دامنه های $ 4.99 GoDaddy

بزرگ ذخیره کنید و ثبت نام دامنه جدید خود را از GoDaddy با قیمت 4.99 دلار برای سال اول دریافت کنید. کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

دامنه های $ 4.99 GoDaddy

GoDaddy 30٪ از خرید خود را تخفیف می دهید

هنگام استفاده از لینک ما 30٪ در خرید بعدی خود از GoDaddy صرفه جویی کنید. کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

30٪ در GoDaddy صرفه جویی کنید

HostGator تا 60٪ تخفیف

هم اکنون می توانید 60٪ در برنامه های جدید Business یا Hatchling (یا 40٪ در برنامه کودک جدید) از HostGator صرفه جویی کنید. کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در HostGator ذخیره کنید

InMotion Hosting تا 33٪ تخفیف

در InMotion از 20٪ (در میزبانی مشترک) تا 33٪ (در میزبانی VPS) صرفه جویی کنید! کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در InMotion حداکثر 33٪ صرفه جویی کنید

وب مایع 38٪ تخفیف

در 4 ماه اول میزبانی ابری بهینه شده در مایعات وب با کد 38٪ صرفه جویی کنید FASTCLOUD38. سریع عمل کنید – این پیشنهاد به زودی پایان می یابد.

38٪ در Web Liquid ذخیره کنید

معبد رسانه ای 2 ماه رایگان

با خرید یک برنامه میزبانی سالانه جدید از Media Temple ، برای مدت زمان محدود می توانید 2 ماه رایگان دریافت کنید. کد لازم نیست. پیشنهاد به پایان می رسد 31 مه 2021.

2 ماه رایگان در Media Temple دریافت کنید

NameCheap 50٪ تخفیف میزبانی مشترک

برای مدت زمان محدود 50٪ در برنامه های میزبانی مشترک مشترک (برای سال اول) در NameCheap صرفه جویی کنید و در نام دامنه خود نیز ذخیره کنید – هیچ کد لازم نیست. پیشنهاد به پایان می رسد 31 مه 2020.

صرفه جویی 50٪ در میزبانی مشترک

دامنه های تخفیف تا 96٪ تخمین بزنید

در 96C صرفه جویی در نام های جدید com ، خالص ، آنلاین ، io و سایر دامنه ها در NameCheap با کد TLDMAPR20. پیشنهاد به پایان می رسد 31 مه 2020.

در دامنه های NameCheap صرفه جویی کنید

WP Engine 10٪ تخفیف

10٪ تخفیف در اولین پرداخت خود را با کد صرفه جویی کنید wpe3off. همراه با 2 ماه رایگان برای برنامه های جدید سالانه – که باعث می شود در مجموع 3 ماه میزبانی رایگان از WP Engine! پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در WP Engine 10٪ صرفه جویی کنید

معاملات پلاگین وردپرس و موارد دیگر

با این افزونه ها و خدمات وردپرس ویژگی های جدیدی را به سایت خود اضافه کنید – مانند فرم ، گالری ، امنیت بهتر و موارد دیگر. این که آیا شما به طور خاص در جستجوی یک افزونه امنیتی هستید یا می خواهید برخی از معاملات عالی را مرور کنید ، این همان چیزی است که ما پیدا کردیم.

AppSumo 10-100٪ تخفیف

از 10 تا 100٪ در ابزارهای وب پریمیوم در AppSumo صرفه جویی کنید. معاملات روزانه به پایان می رسد و تغییر می کند ، بنابراین برای دیدن موارد جدید ، حتماً دوباره بررسی کنید!

در AppSumo تا 100٪ صرفه جویی کنید

BigStock 35 عکس رایگان

هم اکنون می توانید برای یک آزمایش آزمایشی 7 روزه BigStock ثبت نام کنید تا 35 عکس از حق بیمه را به صورت رایگان بارگیری کنید (5 عدد در روز). کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

BigStock را به صورت رایگان امتحان کنید

17٪ تخفیف

فروش بهار ماه مه – 17٪ تخفیف با کد 76ECF909. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

صرفه جویی 17٪ در ماه مه

گالری Envira 15٪ تخفیف

15٪ تخفیف در گالری Envira دریافت کنید – از کد کوپن استفاده کنید: SAVE15. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در گالری Envira 15٪ صرفه جویی کنید

فرم های قابل قبول 30٪ تخفیف

30٪ در مجوزهای جدید خود را برای فرم های قابل فرم (برای سال اول) با کد ذخیره کنید SAVE30, که شامل هزاران ویژگی ساختمان قدرتمند برای سایت شما است. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

30٪ در فرم های قابل قبول صرفه جویی کنید

iThemes 30٪ تخفیف BackupBuddy

در خرید خود از هر طرح BackupBuddy جدید از iThemes با کد 30٪ صرفه جویی کنید ITHEMES30. پیشنهاد به پایان می رسد 31 مه 2020.

30٪ در BackupBuddy صرفه جویی کنید

iThemes 30٪ تخفیف Security Pro

در خرید خود از هرگونه برنامه جدید افزونه Security Pro Pro از iThemes با کد ، 30٪ صرفه جویی کنید ITHEMES30. پیشنهاد به پایان می رسد 31 مه 2020.

30٪ در Security Pro صرفه جویی کنید

LifterLMS 1 دلار به مدت 30 روز

سعی کنید LifterLMS را امتحان کنید و ببینید که چه چیزی را می خواهید از آن برای ساخت دوره ها و سایت عضویت خود برای تنها 1 دلار استفاده کنید (برای 30 روز اول). کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

LifterLMS را با 1 دلار امتحان کنید

لینک زمزمه کردن 25 دلار تخفیف

محتوای بهتر ایجاد کنید و از لینک های داخلی سئوی بیشتر با لینک Whisper استفاده کنید – اکنون 25 دلار. کد لازم نیست. پیشنهاد به پایان می رسد 1 ژوئن 2020.

25 دلار در Whisper Link صرفه جویی کنید

MailOptin 25٪ تخفیف

برای مدت زمان محدود ، مشتریان جدید می توانند 25٪ در خبرنامه MailOptin صرفه جویی کنند و استاندارد یا پلاگین استاندارد افزونه سرب را هدایت کنند, هیچ کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در MailOptin 25٪ صرفه جویی کنید

MonsterInsights 50٪ تخفیف

با استفاده از MonsterInsights ، Google Analytics را برای سایت وردپرس خود راه اندازی کنید و با کد 50٪ ذخیره کنید مقدمه. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در MonsterInsights 50٪ صرفه جویی کنید

فرم نینجا 50٪ تخفیف دارد

در حال حاضر تمام برنامه های Ninja Forms 50٪ است – این بهترین زمان برای دستیابی شما به افزونه سازنده فرم برتر برای سایت وردپرس است. استفاده از کد ذخیره 50 در پرداخت پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در فرم نینجا 50٪ صرفه جویی کنید

OptinMonster 35٪ تخفیف

35٪ از خرید برنامه های جدید OptinMonster خود را بپردازید – هیچ کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در OptinMonster 35٪ صرفه جویی کنید

ProfilePress 20٪ تخفیف

20٪ تخفیف خود را برای خریدن افزونه مدیریتی پروفایل ProfilePress و پروفایل خود ، هر برنامه ای (فقط مشترک آنها باشید) خبرنامه نجات دادن). پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

20٪ در ProfilePress صرفه جویی کنید

SeedProd 20٪ تخفیف

20٪ تخفیف خود را از هر یک از افزونه های SeedProd (از جمله Coming Soon Pro ، Viral Giveaway Pro ، Notification Bar Pro و غیره) با کد استفاده کنید. SAVE20. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در افزونه های SeedProd 20٪ صرفه جویی کنید

انفرادی 10٪ تخفیف

هنگام استفاده از کد کوپن ، 10٪ در نوار لغزنده حق بیمه Soliloquy WordPress صرفه جویی کنید ذخیره 10. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

10٪ در Soliloquy صرفه جویی کنید

پلاگینهای جنگ 30٪ تخفیف

برای مدت زمان محدود می توانید 30٪ در هر افزونه قدرتمند از افزونه های Warfare – از جمله جنگ اجتماعی محبوب آنها – با کد ذخیره کنید. MEMORIALDAY2020. پیشنهاد به پایان می رسد 26 مه 2020.

30٪ در هر افزونه Warfare صرفه جویی کنید

WPEka 50٪ تخفیف 1 پلاگین

از انتخاب پلاگین های حق بیمه وردپرس WPEka (1 مجوز) در این هفته فقط 50٪ تخفیف بگیرید SMB50. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در WPEka 50٪ صرفه جویی کنید

WPForm 50٪ تخفیف

برای مدت زمان محدود می توانید WPForms (یکی از سازندگان فرم برتر برای وردپرس) را با 50٪ تخفیف با کد دریافت کنید ذخیره 50. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در WPForms 50٪ صرفه جویی کنید

Vimeo 10٪ تخفیف

این آخر هفته روز یادبود 10٪ در حساب های Vimeo Plus ، PRO ، Business یا Premium ذخیره کنید! فقط کد را وارد کنید Q2PUB1C20 نجات دادن. پیشنهاد به پایان می رسد 30 ژوئن سال 2020.

10٪ در Vimeo صرفه جویی کنید

به علاوه موارد بیشتری برای آمدن

امیدوارم با گذشت آخر هفته ، معاملات دیگری برای اضافه کردن داشته باشیم. و مثل همیشه در مورد گردهمایی های ما ، اگر توافقی را پیدا کردید می خواهیم در مورد آن بشنویم. یا اگر معامله ای دارید باید ما را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و به محض دیدن آن در لیست قرار خواهیم گرفت!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map