فروش روز کار وردپرس ، کوپن و معاملات 2019

فروش روز کار وردپرس ، کوپن و معاملات

آخر هفته روز کار است! دوشنبه یک تعطیلات رسمی در اینجا در ایالات متحده است ، به این معنی که در حالی که اکثر افراد از تعطیلات آخر هفته روز 3 (یا 4 نفر خوش شانس هستند) تعطیل نیستند ، طراحان وردپرس می توانند برخی از معاملات عالی روز کار وردپرس را در بهترین میزبانی وردپرس بدست آورند. ، مضامین ، افزونه ها و موارد دیگر.


مهم نیست که در کجای دنیا هستید ، هنوز هم می توانید از این کوپن ها ، معاملات و تبلیغات جذاب وردپرس لذت ببرید. یک نوشیدنی خنک (و کیف پول خود را) بگیرید و به یک یا دو روز در فروش شیرین وردپرس شیر دهید!

بهترین معاملات روز کاری وردپرس برای مضامین ، هاستینگ و موارد دیگر

برنامه های میزبانی Bluehost 2.95 $

هنگام ثبت نام در یک برنامه میزبانی مشترک مشترک فقط با 2.95 دلار در ماه در Bluehost ، هنگام ارتقاء به مدرسه ، بیش از 60٪ صرفه جویی کنید.. کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

2.95 دلار میزبانی از Bluehost

معاملات طراحی بازار خلاق

آیا می دانید که صدها مورد (مضمون ، افزونه ، عکس سهام ، نمادها ، گرافیک و موارد دیگر) همه در Creative Market به فروش می رسند؟ برو بررسیش کن! کد لازم نیست. برای دیدن تاریخ پایان ، هر پیشنهاد را مشاهده کنید.

در بازار خلاق صرفه جویی کنید

GeoDirectory 40٪ از اعضا را تخفیف می دهد

40٪ تخفیف خود را برای خرید عضویت در GeoDirectory (که شامل تمام مضامین ، محصولات ، به روزرسانی ها و پشتیبانی حق بیمه) با کد LABORDAY19. پیشنهاد 2 سپتامبر 2019 پایان می یابد.

در افزونه GeoDirectory 40٪ صرفه جویی کنید

iThemes 2-for-1

افزونه های iThemes Security Pro & BackupBuddy را با قیمت پایین در معاملات 2 – 1 برای آنها دریافت کنید! هنگام خرید این بسته نرم افزاری ، 50٪ صرفه جویی کنید, هیچ کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در iThemes 50٪ صرفه جویی کنید

OptinMonster 50٪ تخفیف

مشتریان جدید می توانند 50٪ در برنامه OptinMonster صرف ایجاد فرم های optin و popup که تبدیل می شوند ، پس انداز کنند. وجود دارد هیچ کد لازم نیست – فقط کافی است به سایت OptinMonster مراجعه کرده و از اعلان بالای صفحه استفاده کنید. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در OptinMonster 50٪ صرفه جویی کنید

MonsterInsights 50٪ تخفیف

استفاده از کد مقدمه تا 50٪ از خرید MonsterInsights خود را بپردازید – یکی از قدرتمندترین ابزار جستجوگرها و تجزیه و تحلیل برای وردپرس. سریع عمل کنید ، این پیشنهاد به زودی پایان می یابد.

در MonsterInsights 50٪ صرفه جویی کنید

EnviraGallery 20٪ تخفیف

افزونه EnviraGallery را برای WordPress 20٪ صرفه جویی کنید و شروع به ساختن گالری تصاویر بهتر و پرتفوی در سایت خود کنید. فقط از کد استفاده کنید SUMMER20 در پرداخت پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

صرفه جویی 20٪ در EnviraGallery

انفرادی 20٪ تخفیف

استفاده از کد SUMMER20 در صورت پرداخت 20٪ تخفیف از خریدار پاسخگو وردپرس Soliloquy پاسخ دهید. این پیشنهاد به زودی به پایان می رسد ، بنابراین آن را در حالی که می توانید دریافت کنید.

صرفه جویی 20٪ در Soliloquy

WPForm 50٪ تخفیف

هم اکنون می توانید از کد استفاده کنید ذخیره 50 برای صرفه جویی 50٪ در هنگام خرید WPForms ، یکی از پیشرفته ترین افزونه های سازنده قالب وردپرس در بازار. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

در WPForms 50٪ صرفه جویی کنید

WarfarePlugins 30٪ تخفیف

30٪ در هر خرید در WarfarePlugins با کد صرفه جویی کنید LABORDAY2019 – از جمله افزونه محبوب (و قدرتمند) Social Warfare! پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

30٪ در WarfarePlugins صرفه جویی کنید

SiteGround تا 77٪ تخفیف

حداکثر 77٪ در WordPress ، WooCommerce بهینه شده و یا میزبانی ابری از SiteGround صرفه جویی کنید. کد لازم نیست, اما این پیشنهاد به زودی به پایان می رسد. برای گرفتن این معاملات در حالی که می توانید روی پیوند کلیک کنید!

77٪ در SiteGround صرفه جویی کنید

Templatic 10٪ تخفیف

10٪ تخفیف سفارش خود را از هر موضوع برتر وردپرس در Templatic بگیرید, هیچ کد لازم نیست. فقط ایمیل خود را برای باز کردن تخفیف تهیه کنید. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

10٪ در Templatic صرفه جویی کنید

30٪ تخفیف

30٪ در مضامین زیبا وردپرس توسط Themetrust صرفه جویی کنید. با هر کد فقط 40 دلار با هر کد از تم های ظریف و حرفه ای آنها را دریافت کنید SUMMER30. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

30٪ در Themetrust صرفه جویی کنید

WPZoom در بسته بندی تمام تم ها ذخیره کنید

حداکثر 200 دلار پس انداز کنید و یک بسته WPZoom all themes (که شامل 38+ تم برتر با وردپرس و PSD) است – فقط با 99 دلار شروع کنید. کد لازم نیست. پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

حداکثر 200 دلار در بسته بندی WPZoom All Themes صرفه جویی کنید

آیا یک روز فروش وردپرس را از دست ندیدیم?

آیا معامله آخر هفته فروشگاه شما را از دست دادیم؟ یا فروش روز کاری وردپرس که پیدا کرده اید؟ با برخورداری از معاملات جدید ، لیست ما را به روز می کنیم. فقط نظر خود را برای ما بگذارید و ما پیشنهادهای جدیدی را در اسرع وقت اضافه خواهیم کرد! روز کارگر مبارک!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map