وردپرس و روندهای طراحی وب در سال 2016 تا از آن هیجان زده شوید

WordPress And Web Design Trends 2016

طراحی وب دائماً در حال تحول است و این خصوصاً در مورد وردپرس صادق است. بنابراین وردپرس به طور طبیعی به منبعی برای روند طراحی وب تبدیل شده است زیرا هرچه بیشتر وب از چارچوب محبوب و آسان استفاده می کند.


در این پست به آنچه می اندیشید (ادامه خواهد داد) بزرگترین روند طراحی وردپرس و طراحی وب 2016 خواهیم رسید. احتمالاً قبلاً بسیاری از این موارد را دیده اید ، اما بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید حفر کنیم.!

طراحی مواد

طراحی مواد

مطمئناً شما تاکنون از طراحی Material شنیده اید. گوگل این را معرفی کرد طراحی استاندارد مفهوم اخیراً و مطمئناً روندی است که با پیشرفت سال چشم خود را حفظ کنید. دقیقاً چیست طراحی مواد? این مجموعه از رنگ های پیشنهادی Google ، نمادها ، تایپوگرافی ، UI ، طرح بندی ، ناوبری ، شبکه ها ، لیست ها ، لغزنده ها ، دکمه ها ، منوها ، زبانه ها ، راهنماهای ابزار ، بارگذاری تصویر ، پیمایش ، حرکات و موارد دیگر است..

(تقریباً) طراحی مسطح و چیدمان شبکه

دو مورد از بزرگترین روشهای طراحی متریال ، ادامه طراحی وب تخت با پیچ و تاب اضافه سایه ها برای ایجاد ابعاد است ، به علاوه یک طرح شبکه آسان برای خواندن. تمرکز طراحی متریال واقعاً روی خوانایی بازدید کنندگان شما است و نمونه بسیار خوبی از این را می توانید در وبلاگ طراحی مواد نادر مشاهده کنید.

موضوع نادر طراحی قالب وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

در این موضوع از بسیاری از توصیه‌های Google استفاده نشده است. رنگ های پیش فرض استاندارد ، سایه های ساده ، دکمه های کوچک دوست داشتنی ، تصاویر توصیفی و موارد دیگر. فقط نگاهی به خود بیاندازید – مطمئنا عاشق خواهید شد.

تصویری که تأثیر می گذارد

عکاسی و تصاویر

یکی دیگر از روندهای بزرگ که تا حدودی از سال 2015 حمل می شود ، تصاویر بزرگ است. از نظر تأثیر و اندازه واقعی بزرگ است. تصاویر قهرمان مطمئناً هنوز هم یک چیز هستید و تقریباً در مورد هر آژانس آزاد یا طراحی وب سایت آنها را پیدا خواهید کرد. اختلاف منظر همه جا هست. و با بسیاری از منابع جدید و فوق العاده از عکس های سهام رایگان (مانند پیکسابای و باز کردن) شکی نیست که چرا بسیاری از افراد به این روند پیوستند.

تصاویر> متن

تصاویر مهم هستند. در بسیاری شرایط ، یک تصویر فقط هزار کلمه نیست ، کلمات را کاملاً غیر ضروری می کند. و برای بسیاری از مشاغل بخش مهمی از حضور آنلاین آنها را نشان می دهد. به عنوان مثال رستوران ها تقریباً همیشه به عکاسی وابسته بوده اند و با گرایش تصاویر قابل توجه ، وب سایت های مواد غذایی بزرگتر ، بهتر و خوشمزه تر شده اند. فقط نگاهی به صفحه بیاندازید.

قالب وردپرس رستوران صفحه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این موضوع دوست داشتنی وردپرس در رستوران ، از تصاویر بزرگ و جسورانه ای استفاده می کند که برای گرسنه کردن مشتری و آماده ی رزرو شما مناسب است. به علاوه موضوع کاملاً پاسخگو است ، بنابراین تمام آن عکسهای زیبا که اضافه می کنید در هر دستگاه عالی به نظر می رسد.

فیلم ها به جای ارسال های طولانی

افزودن فیلم ها به وردپرس

تنها چیزی که بهتر از یک تصویر تأثیرگذار است ، یک فیلم است ، و همه جا هستند. فیلم ها راهی عالی برای این کار هستند نشان دادن محصول خود را در عمل ، به معرفی کنید تیم شما ، برای بهتر توضیح خدمات خود را یا به سادگی آنچه را که می خواهید در وبلاگ خود بگویید بیان کنید. به علاوه موج جدیدی از وجود دارد وبلاگ نویسی موضوعاتی که در بسیاری از بازارها ریزش کرده است.

تم Moview WOrdPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یکی از این مضامین Moview است که به اشتراک گذاشتن نظر ، آموزش و سایر موارد با خوانندگان خود آسان می کند. این موضوع علاوه بر توابع مادربرد وردپرس ، دارای گزینه های اضافه شده برای رتبه بندی ، طرح بندی صفحه های سفارشی ، پشتیبانی bbPress و پشتیبانی BuddyPress و موارد دیگر.

صفحه ظهور فرود

روند دیگری که مشاهده کردیم صفحات فرود است. چرا می توانید یک سایت عظیم را با هزارتوی صفحه ایجاد کنید ، وقتی می توانید به سادگی ایجاد کنید یک صفحه شگفت انگیز به دست آوردن تبدیل های بالاتر? اگرچه برای همه مناسب نیست ، اما سایت های تک صفحه ای مخصوص فریلنسرها ، آژانس ها و البته محصولات یا خدمات مجرد طراحی شده اند.

برای یک تجربه کاربری یکپارچه ، پیمایش محلی را اضافه کنید

در کنار داشتن یک صفحه واحد به عنوان اضافه کردن پیمایش محلی ، کل وب سایت شما مهم است ، بنابراین خوانندگان می توانند بدون نیاز به ابدیت حرکت به راحتی به بخش های مختلف حرکت کنند. خوشبختانه بسیاری از مضامین پشتیبانی از پیمایش محلی (و سایر ویژگی های صفحه فرود) را دارند که یکی از بهترین آنها Total.

صفحات کل فرود

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

مهم نیست که چه نوع صفحه فرود می خواهید Total ایجاد کند می تواند آن را اداره کند. این موضوع با انواع نمایه صفحه (و چند) چند صفحه ای ارائه نمی شود که می توانید برای بدست آوردن یک سر شروع به علاوه پشتیبانی کامل از پیمایش محلی استفاده کنید ، اما عناصر سازنده صفحه و گزینه های سفارشی سازی موضوعی بسیار وجود دارد که به معنای واقعی کلمه می توانید هر طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید. . با این مضمون انعطاف پذیر و قدرتمند وردپرس ، فراخوانی ، دکمه ، محتوای متحرک و موارد دیگر را اضافه کنید.

طراحان به عنوان توسعه دهندگان

طراحی وب و توسعه وب همیشه در هم آمیخته بوده است ، و در حالی که قبلاً ممکن است تیم کاملی را برای ایجاد یک وب سایت جدید برای تجارت خود استخدام کنید ، این یک هنجار جدید برای طراحی و توسعه دهنده شما در بعضی موارد است. بخشی از این امر به دلیل ثروت اطلاعات رایگان در وب است که امکان دسترسی بیشتر و بیشتر افراد را فراهم کرده است توسعه دهندگان خودآموز و دیگران برای پیدا کردن عالی الهام بخش عوام خلاق در سایتهایی مانند دریبل و رفتار.

اما علاوه بر تمام مطالب رایگان موجود در وب, ظهور سازندگان صفحه حق بیمه واقعاً ساخته شده است که یکپارچه توسعه و طراحی را با هم می آمیزد اگر تا به حال از WordPress استفاده کرده اید (و فرض می کنیم از زمانی که در WPExplorer هستید از آن استفاده کنید) احتمالاً در ماه های اخیر با چند سازنده صفحه روبرو شده اید.

قهرمان css

CSS Hero یک افزونه خارق العاده است که به کاربران امکان می دهد هر کلمه ای را به معنای واقعی کلمه مورد نظر ، کلیک و ویرایش قرار دهند. این یک در بزرگ برای طراحان با دانش CSS محدود باز می شود. برای ایجاد تغییر در نمای تم خود با CSS Hero ، به سادگی بر روی یک عنصر کلیک کرده و سپس از ویرایشگر برای تغییر رنگ ها با انتخابگر رنگ ، انتخاب قلم های جدید از کشویی ، ویرایش اندازه ها با نوار ضامن و موارد دیگر.

visual-آهنگساز-سازنده صفحه

یکی دیگر از سازندگان صفحه ای که قبلاً از آن شنیده اید آهنگساز مشهور و قدرتمند ویژوال کامپوزیت است. با این کار شما می توانید بدون هیچ تجربه ای طراحی و توسعه دهید (اگرچه که جانباز هستید وقتی این برنامه به کار می رود مطمئناً زندگی شما را به راحتی حل میکند). برای ایجاد یک وب سایت که 100٪ بی نظیر است ، عناصر صفحه موجود و به علاوه گزینه های یک ظاهر طراحی شده را نصب و استفاده کنید.

افتخار طراحی ذکرها

گرایش های بسیاری وجود دارد ، نگه داشتن همه آنها در واقع دشوار است. با این حال در اینجا فقط چند مورد دیگر جستجو شده است زیرا امسال در حال مرور وب هستید.

منوهای همبرگر و پنهان

تم وردپرس نمونه کارها نوبل

منوهای ساده شده فقط برای تلفن همراه نیستند. بسیاری از سایت ها برای همبرگر کلاسیک روی دسک تاپ ها و همچنین برای یک زیبایی شناسی تمیز و کم نظیر ، تصمیم می گیرند. این عالی است اگر سایت شما فقط تعداد انگشت شماری از صفحات داشته باشد و تمرکز واقعی روی صفحه اصلی باشد مانند موضوع Noble (که هم از همبرگر و هم از منوی نوار کناری پنهان استفاده کرده است).

کارت به جای کاشی

Sowe Magazine Theme WordPress

شبکه و طرح سنگ تراشی برای مدتی محبوب بوده اند ، اما هنگامی که سنگ تراشی تصاویر ارسال شده برجسته را با متن در بالا ترکیب می کنید ، کلیه طرح های جدید “کارت” را دریافت می کنید. مشابه آنچه در بالا در نسخه ی نمایشی موضوع Sowe مشاهده می کنید ، یک طرح کارت باعث می شود خوانندگان بتوانند ببینند محتوای اخیر شما درباره همه چیست.

تایپوگرافی پررنگ

موضوع وردپرس کاندید

در کنار همان خطوط مانند تصاویر جسورانه ، مفهوم تایپوگرافی جسورانه است. شما نمی توانید قلم های غول پیکر را از دست دهید ، و متن جسورانه تر باعث می شود همه خوانندگان شما در واقع آسان تر باشند ، می دانید, خواندن پست شما یک مثال عالی موضوع Candid توسط Array است. متن بزرگ و جسورانه خوانایی موضوع را افزایش می دهد اما به لطف طراحی مینیمال مخاطبان شما را تحت الشعاع قرار نمی دهد.

ویژگی های دمدمی

هر روز بیشتر برنامه نویسان با ایجاد مضامین و افزونه های خود ، کمی سرگرم کننده می کنند و ویژگی های خاصی را پیدا می کنید که در سایر موارد موجود در بازار پیدا نمی کنید. این شامل یکی از انیمیشن های نوع ، چیدمان های سرگرم کننده و هاورهای متفکر است.

موضوع وردپرس وضعیت

وضعیت دارای دو ویژگی منحصر به فرد و سرگرم کننده است. اول از همه فوق العاده جالب است شناور منو رنگین کمان. برای دیدن آن ، باید از نسخه ی نمایشی بازدید کنید و سپس از مکان نما خود برای حرکت در موارد منو ناوبری استفاده کنید – جذابیت کامل رنگین کمان. ایده ایده آل دیگر است لینک ارسال تصادفی در نوار آرد سوخاری به این ترتیب خوانندگان می توانند به طور تصادفی پست های خود را در سایت شما بررسی کنند و به آنها مطالب جدیدی برای خواندن و شما نمایش های بیشتری درباره پست های قدیمی بدهند.

و تن دیگر

همانطور که گفتیم – روندهای زیادی در حال جلب توجه هستند ، ما نمی توانیم خودمان را پیگیری کنیم. بنابراین به ما بگویید – چه روندهایی را در وب مشاهده کرده اید? به نظر شما کدام یک از عناصر طراحی جدید چیز بزرگ بعدی است؟ به ما خبر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map