20 نمونه عالی از سایت های وردپرس

وب سایتهای عالی که با وردپرس ساخته شده اند

یک دسته از افراد وجود دارند که هیچ ایده ای درباره WordPress وجود ندارند. سپس ما بچه هایی داریم که درباره سیستم عامل شنیده اند اما هرگز آنرا امتحان نکردند. ما آن دسته از افراد دیگر را داریم که وردپرس را امتحان کرده اند اما هرگز آنرا از بین نبردند. و سپس ما پسرهای دیگری را داریم که وردپرس را به روشهای غیرقابل تصور برای ساختن وب سایتهایی خارج از این جهان خم می کنند.


مهم نیست از آن دسته که شما در آن قرار می گیرید ، پست امروز 20 نمونه جالب سایتهای وردپرس را برای لذت شما قرار می دهد. این پست الهام بخش است اما بیشتر به عنوان نمونه ای از قابلیت ها و قدرت بی نظیر سیستم مدیریت محتوا وردپرس است. بدون هدر رفتن ثانیه دیگر ، اجازه دهید حفر کنیم.

La Pierre Qui Tourne

نمونه های بسیار جالب وردپرس: La Pierre Qui Tourne

بیایید آن کیسه ها را بسته بندی کنیم و به سمت فرانسه پرواز کنیم ، جایی که با ایزابل و بندیکت ، بچه های جذاب پشت بیسکویت های ارگانیک La Pierre Qui Tourne آشنا می شویم. مال آنها حالت عمل هنری است و وب سایت آنها به شما امکان می دهد تا به راحتی عمل کنید تا گویی که در آنجا هستید در یکی از نقاطشان de oute aka outlet.

با استفاده از کشویی های صفحه نمایش کامل ، تصاویر شگفت انگیز ، اختلاف منظر ، یک طرح پاسخگو و انیمیشن های جذاب CSS ، این وب سایت امروز یک موقعیت برتر را برای این طراحی ساده و البته ظریف که شما را برای برخی از بیسکویت ها به ارمغان می آورد ، نشان می دهد..

جی ز

نمونه های بسیار جالب وردپرس: Jay Z

افراد مشهور روندهای مختلف را نشان می دهند و یکی از بزرگترین نام های تنظیم روند در صنعت موسیقی باید جی Z باشد. با داشتن یک مفهوم طراحی نوعی و حس قوی جهت گیری محتوا ، نباید تعجب کنید که چرا جی سایت Z موقعیت دوم ما را بهم می زند. منظورم این است که من هرگز طرحی مانند این را ندیده ام و حتی تصور نکرده ام.

کشویی گالری صفحه اصلی منحصر به فرد ، طراحی بدون پاسخگویی و استفاده فوق العاده از e-embeds های WordPress (پرداخت آن لیست های پخش Soundcloud) این سایت را به عنوان یک مثال عالی از آنچه وردپرس با کمک یک توسعه دهنده ماهر می تواند انجام دهد ، تبدیل کرده است..

Eginstill

نمونه های بسیار جالب وردپرس: Eginstill

سپس هلند ، خانه ون پرسی ، لاله ها ، کانال ها و دوچرخه سواران داریم. همه ما می دانیم که آمستردام ، پایتخت ، به چه دلیل بیشتر شناخته شده است ، بنابراین من جزئیات آن را نمی توانم جستجو کنم. هلند همچنین خانه Eginstill است ، افراد طراحی داخلی که “… آشپزخانه ها نمی سازند … بلکه … برای همه چیزهایی که در زندگی مهم به نظر شما می آیند فضای کافی را ایجاد نمی کنند.”

تصویرسازی کامل یک چیز بزرگ در توسعه وب است و طراحان سایت Eginstill WordPress نیز این واقعیت را می دانند. پیمایش باعث شده موش به طرز شگفت انگیزی برای این وب سایت کار کند ، تعجب می کنید که چرا هرگز آن را در سایت خود امتحان نکرده اید.

من کلمات صحیحی برای توصیف اینکه چرا Eginstill یک سایت وردپرس بسیار جذاب است ، ندارید ، باید خودتان آن را ببینید تا باور کنید. به هر حال ، آنها از یک طرح رنگی بسیار ساده استفاده می کنند ، اما نتایج شگفت انگیز است.

Cienne NY

نمونه های بسیار جالب وردپرس: Cienne NY

اگر مخاطب مورد نظر شما متشکل از زنان جوان ، عاشقان آنها و هر کس دیگری است که برای ماندن از منحنی مد روز ، کاری را انجام می دهد ، باید برگه ای از سایت وردپرس Cienne NY قرض بگیرید..

این سایت وردپرس ساده ، 100٪ پاسخگو است ، همراه با تصاویر شگفت انگیز ، یک منوی ثابت و فضای سفید زیادی است. شما می توانید این زیبایی را با یک stunner وردپرس یک صفحه ای اشتباه بگیرید ، اما این یک سایت چند صفحه ای است که به سرعت بارگیری می شود و ممکن است تغییرات CSS زیبا را از دست بدهید. اما دلیل این امر به این دلیل است که Cienne NY از CDN Shopify به محتوا سرویس می دهد. در حال حرکت …

Fubiz Media

نمونه های بسیار جالب وردپرس: Fubiz Media

چه ، طولی نکشید که به فرانسه برگردید. و آیا می توانید ما را مقصر بدانید؟ وقتی صحبت از طراحی زیبا می شود ، فرانسوی ها برای تأثیرگذاری نیاز به تأیید شما ندارند. آنها بهانه نمی کنند؛ آنها فقط کار خود را انجام می دهند و شما ، خوب ، کف پوش هستید.

اگر این کلمات را باور ندارید ، چگونه می توانید وب سایت Fubiz Media را چک کنید؟ منوهای مگا ، منوهای ثابت ، آرم های متحرک ، تکنیک های CSS3 ، گرافیک های زیبا و موارد دیگر در یک موضوع برتر کشو که سایت Fubiz Media است.

آنها دوباره چه می کنند؟ آنها در هنر خنجر می زنند. آنها یک مجله آنلاین هستند … “که دیدگاه ها و دیدگاه هایی را در مورد آخرین اخبار خلاقیت ، الهام و فرهنگ پاپ ارائه می دهد.” ما می توانستیم به آنها شماره ی 1 بدهیم ، اما این موضع گرفته شده است ، بنابراین موقعیت پنجم است. فعلاً.

برنامه نویسی ورزشی ESPN

نمونه های بسیار جالب وردپرس: برنامه نویسی ورزشی ESPN

Awwward به این وب سایت میانگین امتیاز 7.37 / 10.00 را می دهد. طراحی نمره 7.57 ، قابلیت استفاده 7.29 ، خلاقیت در 7.14 و نمایشگاه محتوا را نیز در 7.29 نشان می دهد. اگر از من بپرسید ، نمرات عالی است ، اما آن کنار.

هر ساله ، ESPN 5،000+ ساعت “… رویدادهای زنده ، نکات برجسته ، سری ، استودیو و رسانه های ضبط شده را برای پخش کنندگان در سراسر جهان توزیع می کند.” ماموریت آنها ارائه خدمات ورزشی در هر زمان و هر مکان است.

اما چگونه آنها این شاهکار به ظاهر هیولا را کنار می گذارند؟ خانمها و آقایان ، خوش آمدید به وب سایت برنامه نویسی ورزشی ESPN که بر روی پلت فرم همیشه کارآمد وردپرس کار می کند ، خوش آمدید. با بیش از 14 میلیون لایک فقط در فیس بوک ، می توانید شرط بندی کنید که این سایت آب زیادی به شما بخورد. هنوز وردپرس روز را برای این افراد تحمل می کند. مقیاس پذیری کودک. مقیاس پذیری.

الكساندر انجل

نمونه های بسیار جالب وردپرس: Engzell

ورود engzell.me ، وب سایت نمونه کارها الکساندر Engzell – مدیر خلاق سوئد – و شما می توانید احساس هم افزایی استثنایی وردپرس را پر کنید اتاق.

خوب ، مبالغه ای نیست ، این یکی از وب سایت های وردپرس است که در مقایسه با یک صفحه و چند صفحه به طور یکسان برای آن ادامه دارد. گرافیک و تایپوگرافی در نقاط مختلف است. انیمیشن های CSS3 نفیس هستند. شما هرگز نمونه ای از نمونه کارها را در عین حال بسیار باورنکردنی زیبا و قدرتمند ندیده اید. تا به حال.

سلام

نمونه های بسیار جالب وردپرس: HelloGiggles

مطمئناً شما قبلاً به HelloGiggles گول خورده اید – آنها اخبار زیادی در مورد فرهنگ ، غذا ، سرگرمی ، کار ، عشق ، سبک و موارد دیگر دارند. و تقریباً در مورد هر چیزی Google را مشاهده می کنید ، تقریباً در نتایج جستجو نشان می دهند.

با یک طرح جالب در سبک مجله ، ادغام یکپارچه در رسانه های اجتماعی ، قرار دادن هوشمندانه تبلیغات و جزئیات ناز (مانند “ما شما را دوست داریم” در پاورقی) این سایت را به عنوان نمونه ای از همه کارهایی که وردپرس می تواند انجام دهد ، تبدیل کرده است.!

بلومبرگ: حرفه ای

نمونه های بسیار جالب وردپرس: بلومبرگ

لطفا برای لحظه ای دروغ بگویید و به من بگویید که شما این مسئله را از مسافت طولانی دور نمی بینید. البته ، بلومبرگ در این لیست نامی کسب می کند زیرا نمونه ای از این است که فقط می توانید با وردپرس به چه میزان برسید.

ترمینال Bloomberg Professional ، ترمینال ، “قدرتمندترین و انعطاف پذیرترین پلت فرم برای متخصصان مالی است که برای گرفتن تصمیمات شغلی هوشمندانه تر ، سریعتر و آگاه تر به داده های واقعی ، اخبار و تجزیه و تحلیل نیاز دارند.” آنها وردپرس را برای صفحات تبلیغ محصول ، سؤالات متداول و وبلاگ خود انتخاب کردند. راهی برای رفتن به بلومبرگ ، راه رفتن.

کیتی پری

نمونه های بسیار جالب وردپرس: کتی پری

در حال حاضر در شماره ده هستیم؟ مرا ببخشید ، من درک نکردم که ما با این همه سایتهای خوب وردپرس در لیست عجله داریم. اما بیایید کمی در این سفر آهسته شویم و به وب سایت دارای وردپرس کتی پری نگاهی بیندازیم.

آیا سایتی می خواهید که کاملاً شخصی سازی شده باشد ، و 100٪ شما؟ بیشتر از وردپرس نگاه نکنید. فقط نگاهی به کیتی بیاندازید. چشمک زن به پس زمینه های تصویر تمام صفحه ، تصاویر مثلث برش مثلث ، انیمیشن های سفارشی ، فید توییتر پیمایش فانتزی ، گالری های سبد تصویر بسیار جذاب و موارد دیگر. اگر از ما بخواهید یک سایت وردپرس بسیار جذاب است.

من او را شلیک کردم

نمونه های بسیار جالب وردپرس: من او را شلیک کردم

هنگامی که قلب و ذهن خود را در آن قرار دادید ، هیچ محدودیتی در میزان دستیابی به وردپرس وجود ندارد. من شلیک کردم او به اندازه کافی شواهد است.

به طور خلاصه ، I Shot Him یک استودیوی طراحی مستقر در سان فرانسیسکو است. آنها “… بر این باورند که طراحی توانایی فروش بیشتر از محصول را دارد ، اما می تواند با تغییر ادراک ، احساسات و اعمال به نفع همه ما باشد.”

از ویژگی های منوها ثابت ، اختلاف منظر ، انیمیشن های CSS3 و تایپوگرافی شگفت انگیز از جمله سایر ویژگی ها ، نیازی به نگاه سخت نیست که بدانید چرا من این شات را تهیه کردم.

آهن به آهن

نمونه های بسیار جالب وردپرس: آهن به آهن

Iron and Iron توسط طراح کوین و توسعه دهنده Jonathan برای ما به ارمغان آورد ، Iron to Iron یکی از سایت های WordPress است که ارزش بررسی آن را دارد.

تنظیم بسیار ساده اما ساده اما طراحی مسطح ، تایپوگرافی عالی ، انیمیشن های دیوانه و تصاویر عالی از دیگر ویژگی های این سایت باعث می شود Iron to Iron کاملاً پرقدرت سایت وردپرس باشد..

Iron to Iron در خیابان 409 River River ، Troy ، NY واقع شده است که دوست دارید بازدید سریع آنها را انجام دهید.

موسیقی و تولیدات صوتی GG

نمونه های بسیار جالب وردپرس: GG Music & Audio Productions

وردپرس فقط مخصوص طراحان ، توسعه دهندگان ، مدیران خلاق و سایر متخصصان باهوش فناوری نمی باشد ، برای همه و هر کسی که به دنبال یک CMS زیبا و قدرتمند است.

این سیستم عامل کاملاً متنوع است و GG Music & Audio Productions همه اینها را به خوبی می دانند. آنها یک سایت وردپرس چند وجهی است که توجه خواننده را به محتوا متمرکز می کند.

وی گفت: “پس از یک منبع نسبتاً کافی از منابع و آزمایش با جوملا ، دروپال و وردپرس ، برای وبلاگ شرکت خودم ،” Tinderbox “در مورد دوم مستقر شدم. پیشرفت در استفاده از WordPress به عنوان CMS پس از آن یک حرکت طبیعی بود. به نظر من در جایی که وردپرس واقعاً عالی است این واقعیت است که مشتری من آن را بسیار آسان برای استفاده پیدا می کند. ” – آدم Alloway ، طراح.

دختر با دوربین

نمونه های بسیار جالب وردپرس: دختری با دوربین

Girl With A Camera وب سایت پرتفوی عکاس اشلی باکستر است ، که عکس های شگفت انگیزی را که قطعاً دوست خواهید داشت توضیح می دهد.

او در Tumblr شروع به کار کرد اما خرابی های مداوم (و ناامیدکننده) که با این سرویس همراه بودند ، او را به دنبال یک سیستم CMS بهتر فرستاد. او وردپرس را پیدا کرد که بسیار ساده است ، و هرگز به عقب نگاه نمی کند.

حالا او فقط باید روی Canon تمرکز کند و بقیه وردپرس نیز انجام می دهد. او به راحتی می تواند زمینه های صفحه / پست های شخصی را سفارشی کند تا خلق و خوی مناسب برای تعریف از آثار خود ایجاد کند.

خوب ، اگر شما در گلاسکو ، اسکاتلند مستقر هستید و به دنبال یک عکاس زیبا و مناسب عروسی هستید ، می دانید کجا جستجو کنید. BTW ، او دارای یک نمونه کارها عالی و کتابهای شگفت انگیز است که ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید.

Vogue هند

نمونه های بسیار جالب وردپرس: Vogue India

Vogue به عنوان یک مجله مشهور در سطح جهان ، به طور منظم ترافیک جدی را به خود جلب می کند. اما چگونه می توان حجم عظیمی از محتوای چندرسانه ای را بدون اینکه سایت شما را خراب کند به مخاطبان جهانی ارائه می دهد؟ شما از قابل اعتماد ترین سیستم عامل های CMS استفاده می کنید – وردپرس.

و این دقیقاً همان کاری است که Vogue هند انجام داد ، و اکنون آنها را برای نگه داشتن انبوهی از عاشقان مد کاملاً با بهترین فیلم های مد ، داستان ها ، اخبار ، تصاویر و موارد دیگر سرگرم می کند. آنها آنقدر قدرت CMS را دارند که می توانند از پس خدمات تبلیغاتی نبوغ برآیند.

جاستین بیبر

نمونه های بسیار جالب وردپرس: جاستین بیبر

با توجه به اینکه وردپرس تقریباً از 1/4 وب سایتهای اینترنتی استفاده می کند ، آیا واقعاً تعجب آور است که Biebs یکی از آنهاست؟ هرکدام از شرکت های طراحی او استخدام کرده است یک کار جالب ایجاد و ایجاد یک نوع از نوع جعبه های جعبه ای که به نظر می رسد مناسب مناسب برای خواننده است.

آنها یک نوار برتر برجسته (کامل با خبرنامه و پیوندهای اجتماعی) اضافه کردند ، نوار لغزنده اصلی با پیوندهایی به iTunes و فیلم های موسیقی اخیر و البته یک وبلاگ کامل که در آن fangirls (و پسران) می توانند آنچه را که جاستین در آن قرار دارد تمام کند. به علاوه سایت وی دارای یک گالری عکس و بخش های رویدادهای آینده است که فوق العاده منحصر به فرد اما برای هر ستاره پاپ بسیار ضروری است. شما بهتر اعتقاد دارید.

TechCrunch

نمونه های بسیار جالب وردپرس: TechCrunch

سپس ما TechCrunch را داریم که یکی از محبوب ترین وبلاگ فناوری و منبع معتبر اخبار و اطلاعات مربوط به استارتاپ ها است.

این سایت 100٪ پاسخگو وردپرس در کمتر از 2.9 ثانیه اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهد که برای سایتی از اندازه آن خیره کننده است. طراحی ، سرعت بارگذاری ، ارائه مطالب عالی و ابزارهای بی شماری از جمله سایر ویژگیهای شیرین ، TechCrunch به شما امکان می دهد تا وردپرس را به بهترین شکل تجربه کنید.

سرعت ، مقیاس پذیری ، ارائه ، قدرت و موارد دیگر در یک CMS – WordPress.

مرکز اخبار مایکروسافت

نمونه های بسیار جالب وردپرس: مایکروسافت

آیا تاکنون از یک شرکت کوچک به نام مایکروسافت شنیده اید؟ بله ، آن مایکروسافت. آنها برای مرکز اخبار خود از WordPress استفاده می کنند. چرا؟ زیرا وردپرس یک سکوی قابل اعتماد ، قابل تنظیم و استفاده آسان است.

آنها از توانایی قدرتمند WordPress برای نمایش تعدادی از قالب های رسانه ای ، از جمله فیلم ها استفاده کرده اند. طراحی تمیز و روشن حرفه ای ، چشم نواز و آسان برای استفاده است و باعث می شود در مرور و استفاده از آن برای مشتریان ایده آل باشد.

موسیقی سونی

نمونه های بسیار جالب وردپرس: Sony Music

سونی موسیقی برخی از بهترین اعمال موسیقی زمان ما را امضا کرده است. از امثال ویتنی هیوستون ، برد پیزلی ، باب دیلن ، الویس پریسلی به آینده و تراویس اسکات در میان دیگران ، سونی موسیقی هیچ شوخی نیست که موسیقی خوب به آن توجه داشته باشد..

آنها می دانند که از نوازندگان تشکر می کنند برای موفقیتشان ، به همین دلیل است که آنها وب سایت را در مورد هنرمندان ایجاد کردند. نیمی از صفحه اصلی دارای یک نوار لغزنده چشمگیر است که عکس هایی با کیفیت بالا از اعمال مختلف را به نمایش می گذارد.

بقیه سایت دارای فیلم های موسیقی ، پست های وبلاگ ، اخبار و محتوای رسانه های اجتماعی است. این یک سایت ساده است که یک مشت قدرتمند را در خود جای داده است. یا انفجار است؟ صدای بوم قدرتمند؟ بوم توف؟ نه?

WPExplorer

نمونه های بسیار جالب وردپرس: WPExplorer

چگونه می توانیم بدون ذکر WPExplorer بسیار شخصی خود ، از سیستم خارج شویم. این سایت از WordPress برای ارائه بهترین مطالب در مورد همه موارد مرتبط با WordPress استفاده می کند. همه چیز ، از آموزش ها ، ارسال های الهام گرفته تا لیست پست ها و آخرین اخبار ، WPExplorer پشت شما را پوشانده است.

از این گذشته ، ما برخی از بهترین تم ها و افزونه های وردپرس از جمله افزونه Total WordPress و افزونه Sympt Shortcodes را ارائه می دهیم. طراحی تمیز است و از آنجا که ما از WPEngine استفاده می کنیم ، می توانید از سرعت بارگذاری شگفت انگیز صفحه لذت ببرید. من به جزئیات نمی پردازم ، فقط این را برای شما بازگو خواهم کرد: به وردپرس فکر کنید ، فکر کنید WPExplorer.

کلمات نهایی …

امیدوارم این مجموعه الهام بخش شما برای ثبت نام در میزبانی عالی وردپرس باشد ، بهترین تم وردپرس را برای شما به دست آورد و شروع به ایجاد سایت فوق العاده با وردپرس خود کنید! هیچ مخفی نیست وردپرس امروزه کاملاً محبوب CMS است – بزرگ و توانا عاشق پلتفرم هستید ، و همینطور newbies. همه برای وردپرس می روند. تحریک است این یک انقلاب است.

و این بدان دلیل است که یادگیری ، راه اندازی و استفاده بسیار آسان است اما در عین حال بسیار آسان است. بسیاری از سایتهایی که ما در اینجا مورد بررسی قرار داده ایم ، از نظر طراحی ساده اما دارای قابلیت های قدرتمند هستند ، که باید روند طراحی شما را در آینده آگاه سازند. از این گذشته ، سادگی مظهر پختگی است. یا همانطور که نیک می گوید:

استفاده از CMS ساده تر از وردپرس وجود ندارد. این برنامه رایگان است ، با یک کلیک نصب ، و مجموعه عظیمی از موضوعات و طراحی را برای انتخاب وب سایت جدید خود در اینترنت در عرض چند دقیقه ارائه می دهد. – نیک اندرسون, میزبانی روزانه.

به غیر از این ، به خاطر داشته باشید که برخی از این سایت ها نه توسط صاحبان آنها طراحی شده اند بلکه طراحان باتجربه در یک قرارداد هستند. با این کار می خواهم خاطرنشان کنم که بسیاری از سایتهای خوب دیگر وردپرس در خارج وجود دارد که توسط توسعه دهندگان و توسط افراد منظم ایجاد شده است. این خیلی بد است که نمی توانیم همه آنها را در یک پست واحد فشار دهیم.

به همین ترتیب ، ما ممکن است سایت وردپرس مورد علاقه شما را از دست داده باشیم. همچنین ممکن است احساس کنید که سایت خاصی در این لیست کوتاه جای نمی گیرد. خب ، عقب نمانید. اگر سایت وردپرس مورد علاقه خود را کنار گذاشتیم یا پیشنهادی دارید ، لطفاً در بخش نظرات زیر خطی برای ما رها کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map