20+ زنان در وردپرس که باید دنبال کنید

20+ زنان در وردپرس که باید دنبال کنید

پس از انتخاب من ده شخصیت در وردپرس را که باید دنبال کنید ، چندین نظر و ایمیل دریافت کردم که می پرسند چرا هیچ زن در لیست وجود ندارد.


هیچ دلیلی آگاهانه وجود ندارد که من نشد هر زن دیگری را شامل می شود ، اما من اولین کسی هستم که اعتراف می کنم از طرف من شکل ضعیفی داشته است. تعداد زیادی از زنان در دنیای وردپرس وجود دارند که شایان ذکر هستند. با توجه به این موضوع ، من تصمیم گرفتم تا از پست “ده شخصیت من” پیروی کنم و زیر 11 زن در وردپرس را که باید دنبال کنید برای شما ارائه می دهد. لذت بردن!

سارا گودینگ (PollyPlummer)

سارا گودینگسارا یکی از اولین ها بود مردم من در انجمن وردپرس ملاقات کردم ، چه رسد به اولین زن. ما با هم کار کردیم WPMU.org که اولین گیگ آنلاین من بود.

در آن زمان سارا با افتخار در وبلاگ به عنوان نویسنده برنده جایزه و با دلیل خوب معرفی شد. او بیش از بسیاری از ما از آن استفاده کرده ایم در مورد WordPress می نویسد. نه تنها این ، او شریک زندگی است نامگذاری نشده, یک شرکت بازاریابی دیجیتال بوتیک ، متخصص در سیستم های مدیریت محتوای منبع باز و معماری شبکه های اجتماعی (برای وام مستقیم از آن صفحه نمایه WPMU.org او.

سیوبان مک کیون (SiobhanPMcKeown)

سیوبان مک کیونسیوبان – یکی دیگر از اعضای تیم قدیمی من در WPMU.org – زیر پاشنه سارا بود. هنگامی که من برای اولین بار نوشتن برای سایت را شروع کردم ، از موفقیت فقط یک مقاله ای که سیوبان نگارش کرده بود وحشت داشتم: چرا هرگز نباید به جستجوی مضامین رایگان وردپرس بپردازید. اتفاقاً پیام موجود در آن پست امروز به همان اندازه مهم است که همیشه بوده است.

Siobhan از آن زمان به بعد از WPMU.org حرکت کرده است ، اما هنوز هم با WordPress کار می کند و البته در WordCamps شرکت می کند.

هلن هو ساندا (HelenHouSandi)

هلن هو ساندیبا Helen Hou-Sandi ملاقات کنید ، همان تعریف multitasker است. روز به روز در متخصصان اجرای WordPress مشغول به کار است 10up به عنوان مدیر مهندسی رابط کاربری ، اما دخالت وی در وردپرس عمیق تر می شود. او در چرخه توسعه اخیر 3.6 به عنوان متعهد مهمان و از ویژگی های اصلی برای UI در قالب های پست درگیر بود و مرتباً در زمینه کمک به ردیابی بلیط بالاتر از آن ، او نویسنده چندین افزونه است.

با کمال تعجب ، هلن نیز خودش را حفظ می کند وبلاگ, جایی که او به تازگی اعتراف عشق خود (و متنفر!) برای سیستم مدیریت محتوای مورد علاقه جهان:

من عاشق وردپرس هستم. من با استفاده از آن برای شغل خود و پروژه های خودم ایجاد می کنم ، (گاهی اوقات) با استفاده از آن می نویسم ، و همیشه آن را به عنوان ابزاری برای وب سایت های مبتنی بر محتوا پیشنهاد می کنم. من هم از آن متنفرم. اگر فکر می کردم WordPress درست مانند آن است که کامل باشد ، من به صورت هسته کار نمی کنم.

در خارج از جامعه ، هلن یک پیانیست با استعداد مشترک است که در بسیاری از برنامه ها در منطقه نیویورک اجرا می شود.

جن میلو (JenMylo)

جن میلوجن میلو یکی از مشهورترین زنان این لیست است که بخشی از کارهای وی در UX است خودکار, اما اخیراً به دلیل نقش خود در ترغیب بیشتر زنان و تنوع در جامعه وردپرس.

میلو می گوید: “وقتی مت مرا متقاعد كرد كه كار در Automattic را انجام دهم ، یكی از مواردی كه به من وارد شد این بود كه او گفت من می توانم روی برنامه هایی كار كنم تا زنان و دختران را وارد اجتماع وردپرس بویژه در حدود برنامه نویسی كنم.”.

او مجموعه ای از کارگاه های آموزشی ویژه زنان را راه اندازی کرد ، اما همیشه اعتقاد ندارد تبعیض مثبت راه رو به جلو باشد ، همانطور که توسط نظرات در وبلاگ خود درباره دکتر جدید مشهود است که:

واکنش منفی و تلخ فعالان تنوع (و غیر فعالانی که اکثراً چیزهایی را بازخورد می کنند) وقتی اعلام شد پیتر کپالدی – یک شخص سفید پوست 50 بریتانیایی – نقش را بازی می کند بسیار مکنده بود. ما حق نداریم تصمیمات خلاقانه هنرمندان را بر اساس برنامه های اجتماعی و سیاسی خودمان تعیین کنیم. آنها به یک دلیل هنرمند هستند … ایده هایی دارند که می خواهند ابراز کنند.

تامی لیستر (Karmatosis)

تامی لیستر

با گذشت زمان ، افراد بیشتری در حال آزمایش پلاگین های انجمن مانند هستند BuddyPress. Tammie Lister (یکی دیگر از فارغ التحصیلان WPMU.org) به عنوان یک متخصص BuddyPress شناخته می شود. مانترا او “طراحی برای انسان ها” است ، با تمرکز ویژه ای بر ارائه مسیرهای منطقی از طریق وب سایت ها. تمرکز او روی تجربه کاربر باعث می شود تامی یک بلندگو محبوب در WordCamps باشد ، از جمله BuddyCamp فروخته شده در میامی.

“من یک ایمان محکم در انجام کارهایی هست که شما دوست دارید و آن را نشان می دهد. من در مورد کمیته ها ، محتوا و کاربران علاقه مند هستم. من اندکی وسواس دارم که یک تماس انسانی را به وب سایت ها برگردانم و تجارب دیجیتالی عاطفی و شخصی را ایجاد کنم. من اعتقاد ندارم که یک اندازه متناسب با همه باشد. “.

در اوایل سال جاری ، وی وبلاگ Buddy Design Labs را راه اندازی کرد ، و به بررسی آنچه می توان با UI BuddyPress انجام داد ، مانند داشبورد آمار و جدول زمانی فعالیت می پردازد. اگر حتی کوچکترین علاقه به دیدن کارهایی که می توانید با BuddyPress انجام دهید ، باید آن را علامت گذاری کنید.

لیزا سابین ویلسون (LisaSabinWilson)

لیزا سابین ویلسونلیزا سابین- ویلسون ، ساکن ویسکانسین ، یک دختر پوستر برای رویای آزاد است. وی فعالیت 10 ساله خود را به عنوان یک پرستار ثبت نام کرده برای راه اندازی یک وب سایت طراحی و توسعه کسب و کار ترک کرد. هشت سال بعد او یک معامله ادغام را پذیرفت WebDevStudios, جایی که او اکنون مالک و شریک زندگی خود است.

در طول راه ، لیزا توسط انتشارات ویلی امضا شد تا نسخه اول آن را تألیف کند وردپرس برای Dummies, و پنج نسخه دیگر بعد از آن این کتاب موفقیت بزرگی بود و او را به سمت نگارش سوق داد BuddyPress For Dummies, وردپرس همه در یک برای Dummies و طراحی وب وردپرس برای Dummies.

او راه خود را در اطراف Multisite می داند و سال گذشته در WordCamp لاس وگاس در مورد موضوع صحبت کرد. این یک صحبت پر طرفدار بود ، خصوصاً در 30 ثانیه اول. برای فهمیدن دلیل ، این ویدئو را در وبلاگ خود مشاهده کنید.

میکا آریلا اپشتین (Ipstenu)

ایپستنوبهتر است به عنوان Ipstenu شناخته شود ، Mika Ariela Epstein سرکش پشتیبانی Half-Elf است. او برای DreamHost به عنوان یک متخصص پشتیبانی وردپرس کار می کند ، اما مانند بسیاری دیگر از افراد درگیر در جامعه ، کار او فراتر از شغل روزانه خود است. او یک مرتباً حل کننده مشکل است WordPress.org تالارهای گفتمان ، و یک توسعه دهنده افزونه نیز محسوب می شود.

منطقه مورد علاقه او Multisite است ، موضوعی که او در آن نویسنده دو کتاب است.

میکا یک بلندگو معمولی در WordCamps است. نکته جالب توجه ارائه وی در پورتلند است ، جایی که او عشق و علاقه خود به پشتیبانی وردپرس را با عشق آشکار او به بازی های نقش آفرینی در “Rolling Your WordPress Character Support” شما ترکیب کرد. تو می توانی اسلایدهای او را اینجا ببینید.

سوزت فرانک (suzette_franck)

سوزت فرانک

Suzette در Media میزبان متخصصان میزبانی وب فعالیت می کند ، جایی که وی وردپرس را آموزش می دهد و از آنها حمایت می کند. خط بین زمان کار و اوقات فراغت مبهم است ، زیرا او در تعداد قابل توجهی از ملاقات های WordPress و WordCamps شرکت می کند..

او وبلاگ مکان مناسبی برای بررسی همه مواردی است که وی در آن مشغول است ، اما همچنین احساساتی را که واقعاً در انجمن وردپرس وجود دارد ، با حساب های دست اول Suzette در مورد رویداد شرکت می کنید. آخر ، او مهم نیست ، او همچنین میهمان معمولی است WPWatercooler پادکست فیلم.

کتی دروین (kdrewien)

کتی دروینکتی دروین یک نجات دهنده خود اعلام شده سایتهای وردپرس ‘رها شده ، زشت ، یتیم ، شکسته و غیر مولد است. تمرکز او بر آموزش مردم است که وردپرس چقدر سرگرم کننده و سودآور است. او مدتی درگیر جامعه شده است ، از جمله خدمت به مدت هفت سال در تیم برگزار کننده Atlanta WordCamp ، مربیگری جدیدتر WordCamp و گرفتن طیف گسترده ای از نقشهای داوطلب دیگر.

از طریق وب سایت او, کتی خدمات سفارشی مرتبط با توسعه ، آموزش ، آموزش و … را ارائه می دهد. او همچنین مدام از کاربران در WordCamps الهام می گیرد. همچنین می توانید در مورد رویدادهای آتی که او در آن شرکت خواهد کرد ، اطلاعاتی را از رویدادهای گذشته بخوانید و با خود کیتی در تماس باشید.

کری دیلس (cdils)

کری دیلسCarrie Dils یک توسعه دهنده و مشاور آزاد وردپرس است که از جهات مختلفی در جامعه فعال است و از دانش خود برای الهام بخشیدن به دیگران برای سرمایه گذاری در ساخت مشاغل شخصی خود استفاده می کند. از طریق وبلاگ خود, او مشاوره ارزشمندی را در مورد freelancing ، WordPress و انواع موضوعات مرتبط ارائه می دهد. چه مبتدی و چه یک توسعه دهنده فصلی باشید ، کری عقل دارد که به اشتراک می گذارد که می توانید از آن استفاده کنید.

علاوه بر حساب وبلاگ و توییتر او ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید کری را دنبال کنید و از او یاد بگیرید. می توانید پادکست هفتگی او را گوش دهید, OfficeHours.FM, و بررسی کنید کتاب الکترونیکی مرتبط با آن. او همچنین ایجاد شده است یک دوره اختصاصی برای آزادکاران جدید ، به آنها کمک کنید تا با پای راست شروع به کار کنند. ما اکیداً توصیه می کنیم که وب سایت Carrie را به طور کامل کاوش کنید ، زیرا پیشنهادات زیادی وجود دارد.

کیم وفادار (kimdoyal)

کیم وفادارکیم وفادار مجموعه ای از سایت با عنوان متمرکز بر بازاریابی محتوا و استراتژی تجاری را اجرا می کند. در میان چیزهای دیگر ، او یک پادکستر ، مربی و جادوگر عمومی وردپرس است. او وقت خود را صرف تدریس دیگران می کند که چگونه می توانند مشاغل خود را ایجاد و مقیاس کنند آنها بدون اینکه “درخشش شما را فرو کند تخصص وی ناشی از سالها اداره شغل خود ، کار در طراحی وب ، مربیگری و موارد دیگر می باشد.

اگر علاقه مند به شنیدن کیم هستید ، روش های مختلفی برای این کار وجود دارد. تو می توانی پادکست خود را بررسی کنید, با تمرکز بر کمک به شما در یادگیری برای تولید هدایت بیشتر و رشد کسب و کارتان با استفاده از WordPress متمرکز می شود. او همچنین حفظ می کند یک وبلاگ فعال, پوشش موضوعات مختلف مربوط به تجارت ، وردپرس ، توسعه و غیره. به علاوه ، وی خدمات شخصی را برای هرکسی که به دنبال مربیگری مستحکم در انواع مشاغل آنلاین کسب و کار است ارائه می دهد.

کریستین رووندو (bluelimemedia)

کریستین رووندوکریستین Rondeau یک توسعه دهنده و مضمون وردپرس است ، که از سال 2004 به یک روش یا راه دیگری با این سیستم عامل درگیر شده است. او در زمینه توسعه جلوه های ویژه تخصص دارد ، و حتی چندین سال نیز کلاس هایی را در وردپرس آموخت. تجارتش, Bluelime Media, متمرکز بر کمک به افراد در ایجاد وب سایتهای بسیار جذاب است ، خواه در درجه اول سازندگان محتوا باشند یا از طراحان گرافیک. او افرادی با مجموعه مهارت های متنوع را گرد هم می آورد تا بتوانند با هم کار کنند تا دیدگاه های خود را به واقعیت تبدیل کنند.

گذشته از توییتر ، کریستین وبلاگ خود را در وب سایت خود اجرا می کند که ارزش خواندن آن را دارد. او نکات و منابع ارزشمندی را به اشتراک می گذارد ، و در مورد آخرین موضوعات و ابزارهای توسعه می نویسد. سرانجام ، او اغلب داوطلب گروه می شود کد یادگیری کانادا (که قبلاً به عنوان کد یادگیری خانمها شناخته می شد) ، که مهارت های فنی مورد نیاز برای یادگیری کد نویسی را آموزش می دهد ، و به کمک به گروه های محروم تمرکز می کند.

سارا روسو (rosso)

سارا روسوبه عنوان مدیر بازاریابی برای خودکار, او وردپرس را در داخل و خارج می شناسد. او از سال 1996 برای شرکت های مختلف فنی از جمله Hewlett-Packard و Ogilvy کار کرده است و دانش زیادی در مورد استراتژی های بازاریابی تجاری و تجاری دارد. او مطالب خود را در بسیاری از وب چاپ می کند و چاپ می کند و در موضوعات متنوعی قرار می دهد ، و مرتباً درباره فناوری ، وردپرس ، برندسازی شخصی ، نوشتن و موارد دیگر صحبت می کند..

خلاصه کردن کلیه پروژه هایی که سارا در آن انجام شده است ، در درون انجمن وردپرس و جاهای دیگر ، چالش برانگیز است. او یکی از بنیانگذاران است شام دختر گیک, به عنوان مثال ، سازمانی است که زنان صنعت فناوری را ترویج می کند و در زمان تهیه این مقاله 23 فصل را شامل می شود. او حتی یک بنیانگذاری کرد روز جهانی نوتلا, اگر او علاقه مند به یادگیری سارا و شنیدن بسیاری از ماجراهای او هستید ، به طور مرتب در مورد مشاغل ، WordPress و موضوعات دیگر می نویسد در وبلاگ خود.

آنا سگوتا (Ana_Segota)

آنا سگوتاآنا همیشه به طراحی علاقه مند بود ، اما پس از کمی تشویق شوهرش به خود HTML / CSS آموزش داد و یک توسعه دهنده شد. در سال 2012 وی وردپرس را پیدا کرد و شروع به کار کرد اکنون مجموعه ای از مضامین زیبا وردپرس را در وب سایت خودش سرپرستی می کند طراحی آناریل, و هنگامی که وی در مورد موضوعات یا WordCamps صدای جیر جیر نمی کند ، در حال حاضر شدن است ، وی عکس های جالب غذاهای گیاهی خود را در دسته دیگر خود به اشتراک می گذارد easyvegk Kitchen.

لیزا کار (Lisa_Work)

لیزا کارلیزا یک متخصص با استعداد وردپرس است که نه تنها با وردپرس کار می کند بلکه آن را نیز آموزش می دهد! لیزا اجرا می کند روشن استودیو باشید جایی که او به ایجاد امکان برای هر شخصی (مهم نیست که سطح مهارت آنها) اختصاص یافته باشد می تواند وب سایت شگفت انگیز خود را با وردپرس ایجاد کند. او از طریق دوره ها و کارگاههای آموزشی خود به طور مستقیم با کاربران وردپرس ارتباط برقرار می کند ، اما همچنین با کیت های قابل بارگیری و راهنماهای منابع رایگان به کاربران باز می گرداند تا به DIYers کمک کند.

ما همچنین به شدت توصیه می کنیم وبلاگ لیزا جایی که او نکاتی را در مورد برندسازی ، طراحی وب ، بازاریابی و موارد دیگر به اشتراک می گذارد تا به شما در کسب و کار و فعالیت خود کمک کند.

کلر botherton (abrightclearweb)

کلر بوتتنونکلر یک توسعه دهنده وب مستقل است که در سال 2012 همکاری با WordPress را آغاز کرد. وی در حال حاضر طراحی وب سایت ، ترفندها ، تعمیر و نگهداری و آموزش یک به یک را ارائه می دهد. اما علاوه بر کار با WP ، مدافع دسترسی به وب است.

در واقع کلر در زمینه پاسخگو و تخصصی تخصص دارد # a11y طراحی وب دوستانه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت دستیابی ، طراحی وب و سایر مطالب پرداخت اخبار وردپرس در وبلاگ Claire در یک وب روشن.

مگان جونز (jonesblogs)

مگان جونزمگان یک دوست داشتنی قهوه است که در برایتون زندگی می کند و همچنین اتفاق می افتد که با وردپرس چیزهای زیادی را می شناسد. او از این دانش برای تبدیل شدن به یک نویسنده با استعداد استفاده می کند که به همین ترتیب اتفاق می افتد برای WPExplorer بنویسد (کارهای او را در وبلاگ ما مشاهده کنید) و همچنین تعدادی از وبلاگ های معتبر دیگر مانند PremiumWP ، موضوعات زیبا ، WPLift و موارد دیگر. او اغلب درباره همه مواردی که وردپرس با آنها توییت می کند ، توییت می کند

برندا بارون (digitalinkwell)

برندا بارونبرندا نام خودش را برای Envato ، Torque ، WPMU و البته WPExplorer نوشت (آخرین پست های وی را در وبلاگ ما ببینید). او به طور مرتب نکات تجاری (با بسیاری از وردپرس مرتبط) را توییت می کند و Digital Inkwell Digest خود را به اشتراک می گذارد که این یک جمع بندی یا اخبار / رویدادهای جالب جهان است. برای اطلاعات بیشتر حتماً به این سمت بروید وبلاگ Brenda جایی که او راهنماهای آزاد مالی ، نکات مربوط به رسانه های اجتماعی ، اینفوگرافیک ، مشاوره عمومی در مورد تجارت و موارد دیگر را به اشتراک می گذارد.

آندره بدگلی (andreabadgley)

آندره بدگلیآندره برای اولین بار با وبلاگ نویسی درباره زندگی و افکار روزمره خود وارد وردپرس شد (که هنوز هم می توانید آن را پرداخت کنید وبلاگ او) اکنون او یک مهندس خوشبختی در Automattic است ، به این معنی که او یک تن از وقت خود را صرف کمک به دیگران برای استفاده از WordPress.

آندره در زمینه مهارت های نوشتن در WordCamp های مختلفی ارائه کرده است ، که اخیراً در WordCamp اروپا در سال 2016 در مورد نحوه انتشار 10 دقیقه در روز (شما می توانید ویدیوی ارائه او را از طریق تماشا کنید. WordPressTV) اما او در اشتراک گذاری شخصی توییتر بسیار فعال است ، اما خوب و البته کمی از اخبار وردپرس است.

Josepha Haden (JosephaHaden)

جوزفا هادنJosepha یک Wrangler Community در Automattic است ، به این معنی که او در سراسر جهان با وردپرس و جلساتی ملاقات می کند.

او برای اولین بار در سال 2010 وردپرس را از طریق مادرش پیدا کرد که با داشتن بلیط اضافی به یک WordCamp محلی دسترسی داشت. برای Josepha این عشق در ابتدا ملاقات بود ، و اکنون شور و اشتیاق او برای این سکو در کار ، ارتباط با جامعه و البته در رسانه های اجتماعی سرریز است..

لسلی برنال (agirlandhermac)

لسلی برناللسلی عاشق توله سگ ها ، نمایش های تماشایی پرشور ، بیکن و وردپرس (duh!) است. او در طراحی گرافیک BFA ، چشم انداز UX و دانش گسترده ای از موضوع Divi دارد. در حقیقت او مضامین کودک دیوی را توسعه می دهد دختر و مک او . اگر سؤالی در مورد Divi یا WordPress دارید ، لسلی پاسخی خواهد داشت. علاوه بر کار روزانه خود با وردپرس ، وی همچنین با حضور در WordCamps و به اشتراک گذاشتن نکات و ابزارهای عالی در توییتر ، وقت خود را برای شرکت درگیر می کند..

می خواهید بیشتر از لسلی را ببینید؟ سه شنبه ها را تنظیم کنید دیوی چت جایی که لسلی و جمعی دیگر از جوانب مثبت درباره موضوعات وردپرس صحبت می کنند.

چه کس دیگری?

زنان در همه جا فن آوری هستند. از آنجا که راه های زیادی برای پیگیری درون طاقچه وردپرس وجود دارد ، با این وجود ، پیدا کردن آنها و صداهای بی نظیر آنها دشوار است. خوشبختانه ، آنها به هر حال جادوی خود را ادامه می دهند و چشم پوشی از هر روز دشوارتر می شود.

در این پست ، شما را با 21 زن شگفت انگیز که در وردپرس کار می کنند معرفی کرده ایم. ما در مورد کارهایی که آنها برای سیستم عامل و جامعه انجام می دهند صحبت کردیم و به شما اطلاع می دهیم که چگونه می توانید آنها را بصورت آنلاین دنبال کنید. همه آنها دانش ، تخصص و بینش ارزشمندی برای اشتراک گذاری دارند و ما شما را تشویق می کنیم تا در توییتر از آنها پیروی کنید و وب سایت ها ، وبلاگ ها و پادکست های آنها را بررسی کنید..

آیا در وردپرس صدای زن وجود دارد که احساس می کنید باید به این لیست اضافه شود؟ درباره کار او در بخش نظرات زیر بگویید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map