10 بزرگترین اسطوره وردپرس که باید دفن کنید

10 بزرگترین اسطوره وردپرس که باید دفن کنید

امروز چکش را مانند پایین می آوریم ثور در 10 مورد از افسانه های رایج در مورد CMS مورد علاقه ما ، وردپرس خوب “ol”. با داشتن این نرم افزار خیرخواهانه از نرم افزار دست اول ، می توانم قول بدهم که می توانید با وردپرس کاملاً غیرممکن شوید. شک دارید؟ فقط کافی است این 20 مارک بزرگ که وردپرس را خم کرده اند را انجام دهید تا قیمت پیشنهادی خود را انجام دهند.


به همین دلیل هنگامی که می بینم افراد در حال دروغ گفتن به دروغ “حقایق جالب” a.k.a در مورد وردپرس محبوب من هستند ، من را به جهنم و عقب می اندازم.. هوکای, کمی قدم برمی دارم منظورم این بود که ما وردپرس محبوب.

امروز در اینجا ، ما 10 اسطوره بزرگ وردپرس را نابود می کنیم ، برخی از آنها ممکن است شما را از غواصی و تجربه یک سکوی مانند هیچ کس دیگر نجات دهند ، بنابراین شما می توانید وردپرس را در شکوه و جلال کامل خود مشاهده کنید. خوب ، پس بگذارید این کودک را در حال حاضر در دنده پنجم قرار دهیم.

وردپرس (فقط) یک بستر وبلاگ نویسی است

WordPress بیشتر از یک بستر وبلاگ نویسی است

من این واقعیت را رد نمی کنم که وردپرس یک بستر وبلاگ نویسی متولد شده است. با این حال ، در طی این سالها به یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند (CMS) تکامل یافته و رشد یافته است ، و اکنون قدرت 25٪ از اینترنت را دارد..

مطمئناً ، این وب سایت ها نمی توانند همه خاطرات / وبلاگ های شخصی باشند. ما قطعاً باید وب سایتهای مختلف مبتنی بر وردپرس را در خارج از کشور داشته باشیم ، به ویژه با تمام ویژگیهای شیرین که CMS برای آنها محبوب است.

با داشتن انواع پست های سفارشی ، صفحات ، ابزارک ها ، افزونه ها و افزونه ها از جمله سایر ویژگی ها ، می توانید نصب وردپرس خود را گسترش دهید تا برخی از بزرگترین بازدیدهای اینترنتی مانند ViralNova ، Time ، CNN ، TechCrunch ، دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد ، موزیلا فایرفاکس ، eBay ، SONY را تأمین کنید. و مایکروسافت در میان دیگران آیا این بچه ها فقط وبلاگ شخصی دارند؟ شرط نمی بندم؛ برخی از این نام ها دارای وب سایت هایی با قفسه بالا هستند که ترافیک زیادی را به سمت خود جلب می کند ، و این نوع ما را به اسطوره بعدی سوق می دهد.

وردپرس مقیاس پذیر نیست

WordPress یک بستر مقیاس پذیر است

ما نمی دانیم که دلیل این امر است که وردپرس “رایگان” است یا فقط “یک پروژه جامعه” است که از بلوز بیرون آمد ، اما شما اغلب نظرات را مشاهده می کنید که از قابلیت مقیاس پذیری این سیستم عامل سوال می کنند. سایت من با افزایش ترافیک چگونه کار خواهد کرد؟ در صورت بروز سنبله راهنمایی و رانندگی چه ویژگی هایی را متحمل می شود؟ آیا محبوبیت وردپرس خراب می شود?

شاید این ایده باشد که وردپرس زمانی یک پلتفرم وبلاگ نویسی بود تکامل یافت در CMS ، اما بیشتر اوقات ، مشتری را پیدا خواهید کرد که نگران WordPress باشد ، تحت فشار بیشتری فرو می رود. درست نیست. از همه وبلاگ نویسان در مقیاس کوچک شرکت های بزرگ چند ملیتی, همه در حال نوشتن قطعه ای از پای وردپرس هستند.

اگر سایت شما به دلیل لکه های ترافیکی پایین می آید ، این همه ارتباط با هاست وب شما دارد ، نه وردپرس. به شرط داشتن منابع کافی سرور از جمله پشته های پیشنهادی WPEngine ، وردپرس بدون در نظر گرفتن اندازه یا میزان ترافیکی که ایجاد می کنید از سایت شما پشتیبانی می کند..

وردپرس ناامن است

امنیت وردپرس

اما باز هم ، کدام نرم افزار 100٪ ضد نرم است؟ هکرها سعی خواهند کرد از کوچکترین آسیب پذیری ها در هر نرم افزاری و نه فقط وردپرس سوء استفاده کنند. اکنون ، وردپرس کاملاً سکوی پرطرفدار است و به همین ترتیب ، حمله را فقط به دلیل حجم زیاد ، حمله می کند ، نه به این دلیل که مستعد نقض امنیت است.

اگر به روزرسانی های اصلی و امنیتی که پلتفرم به طور مرتب دریافت می کند نبود ، اینترنت در این لحظه بسیار مهم خواهد بود. مردم هر روز سایتهای خود را به صورت چپ ، راست و مرکز از دست می دهند. ضررها بسیار گسترده خواهد بود ، وب خراب می شود و وردپرس به روش Dodo می رود.

اما بیش از ده سال از عمر وردپرس گذشته است و هر سحر بزرگتر ، بهتر و ایمن تر می شود. مشارکت های انجمن عظیم وردپرس ، یکبار به روزرسانی CMS محبوب ما را تقویت می کند.

هر بروزرسانی ویژگی های بهتری و اقدامات امنیتی سخت تری از قبیل ویژگی امنیتی پیشرفته رمز عبور را در وردپرس 4.3 “بیلی” معرفی کرده است. علاوه بر این ، می توانید با استفاده از افزونه هایی مانند ، امنیت سایت وردپرسی خود را تقویت کنید iThemes Security درمیان دیگران.

وقتی همه چیزها گفتند و تمام شد ، امنیت سایت وردپرس شما (و از این رو محتوای ارزشمند شما) از شما شروع می شود. شما باید مرتباً وردپرس خود را نصب ، مضامین و افزونه ها به روز کنید. علاوه بر این ، در صورت اعتصاب هکرها ، عادت به ایجاد نسخه پشتیبان از سایت های منظم و کامل داشته باشید.

راز امنیت وردپرس در همه زمان ها برای اجرای شیوه های اولیه امنیتی و سپس نگه داشتن این سیستم عامل در هنگام انتشار به روزرسانی ها ، محرمانه است. مطمئناً ، حفره های امنیتی اکنون و پس از آن کشف شده اند ، اما ماهیت منبع باز وردپرس به این معنی است که سوراخ ها نیز به سرعت پلمپ می شوند. – مایک والاگر, HostingFacts.com

وردپرس رایگان است (از این رو برای استفاده تجاری از اینپاست)

وردپرس رایگان اما قدرتمند است

برای بچه هایی که عاشق چیزهای رایگان هستند ، و این بدان معنی است که همه ما ، WordPress بودن یک محصول رایگان در واقع خبر بسیار خوبی است. اما آنچه رایگان رایگان دقیقاً به معنای مربوط به وردپرس است?

برای مبتدیان ، وردپرس از نظر آزادی رایگان است (حقوق استفاده را بخوانید). این بدان معنی است که شما می توانید وردپرس را خراب کنید ، آن را خراب کنید ، آنرا اصلاح کنید ، نسخه برداری کنید و یا نسخه منحصر به فرد خود را ایجاد کنید بدون اینکه بخواهید از هیچ مجوزی بخواهید.

منبع باز است؛ نرم افزاری ساخته شده توسط جامعه مشارکت کنندگان ، به این معنی که متعلق به هیچ شرکت یا شخص خاصی نیست. دوم اینکه ، شما برای استفاده از WordPress ، CMS مبلغی را پرداخت نمی کنید – فقط باید اسکریپت را از WordPress.org بارگیری کنید ، آن را نصب کنید در هر کجا و خوب باشید که بروید.

خدماتی مانند WordPress.com به شما امکان می دهد تا به صورت رایگان از وردپرس بر روی سیستم عامل خود استفاده کنید. به عنوان مثال آنها به شما زیر دامنه رایگان می دهند. yourname.wordpress.com و میزبانی رایگان. سایر خدمات مشابه ، معروف به میزبان های مدیریت شده WordPress ، اساساً به شما امکان می دهند از وردپرس بر روی سیستم عامل های خود با هزینه ای استفاده کنید (برخلاف میزبانی وب استاندارد ، جایی که شما انتخابی بین گزینه های مختلف نصب آسان دارید).

تفاوت؟ طعم رایگان WordPress که در WordPress.com ارائه می شود ، از نظر ویژگی ها و انعطاف پذیری بسیار محدود است. همچنین برای پرداخت هزینه شخصی سازی شده شخصی که با نام دامنه شخصی شما انجام می شود ، می توانید یک قیمت حق بیمه سخت را نیز بپردازید. هزینه می تواند به سرعت به عنوان 3000 دلار در هر ماه محکوم شود.

از طرف دیگر میزبان های مدیریت شده وردپرس به شما امکان می دهد وردپرس را در شکوه کامل خود با کسری از هزینه تجربه کنید. علاوه بر این ، میزبان وب های سنتی مانند Dreamhost و Bluehost همچنین به شما این امکان را می دهد که از وردپرس در شکوه و جلال کامل خود لذت ببرید حتی اگر با داشتن یک میزبان وردپرس مدیریت شده قدرت کمتری داشته باشید..

در حال حرکت ، اکثر شرکت های تجاری راه حل آزاد ، منبع باز و خارج از قفسه را به نفع یک CMS موقت متناسب با نیازهای خاص خود محروم می کنند..

شاید این بوروکراسی ، بودجه های کلان باشد یا کسی که قصد دارد گوشه ها را قطع کند ، اما کسی باید به این بچه ها (و لباس خاکستری آنها) بگوید که آنها به طور آشکار در فرصتی برای صرفه جویی در پول های بزرگ و به دست آوردن سکوی کاملاً متنوع ، یا “مانند بی آب به عنوان آب “به عنوان سابق من برای توصیف خودش. TMI؟ وردپرس بیش از آن است رایگان و درست برای وب سایتهای تجاری.

WordPress پشتیبانی نمی کند

پشتیبانی وردپرس

اکنون که گفتید WordPress یک بستر رایگان است که از طریق کمکهای ارزشمند جامعه امکان پذیر است ، در صورت بروز مشکلات باید به کجا مراجعه کنم.? سؤال خوبی بود.

یک شرکت نرم افزاری معمولی به شرح زیر است. شما نیاز دارید شما در جستجوی یک شرکت معتبر هستید که به نوبه خود نرم افزاری را برای شما پرداخت می کند. اگر در استفاده از نرم افزار آنها مشکلی دارید ، با تیم پشتیبانی آنها تماس می گیرید و مرتب شده اید.

وقتی صحبت از وردپرس می شود ، هیچ شرکت یا شخص دیگری مالک این سیستم عامل نیست ، هیچ کس مبلغی را برای استفاده از آن پرداخت نمی کند و وقتی گیر کردید … خوب … شما گیر کرده اید. اشتباه.

وردپرس دارای جامعه بزرگی از توسعه دهندگان ، طراحان ، مترجمان ، وبلاگ نویسان ، پشتیبانی از موارد دیگر و غیره است که برای ساخت وردپرس Codex؛ اسناد و مدارک پیشرفته ای مانند آن که هرگز ندیده اید. این همه چیز نیست ، وردپرس دارای یک فعالیت بسیار فعال است انجمن پشتیبانی توسط اعضای جامعه مکرر می شود.

با استفاده از این منابع و شرکتهای خدماتی مستقل ، ارائه دهندگان خدمات تعمیر و نگهداری WordPress و هزاران مترجم آزاد و آماده می توانید شوکه باشید که چقدر سریع می توانید پاسخگوی مشکلات خود باشید.

وردپرس برای تجارت الکترونیک ناکافی است

وردپرس برای تجارت الکترونیکی

آیا برای جلب توجه شما به متنوع بودن وردپرس ، مجبور هستم که “CMS” را در همه جا رها کنم؟ در اوایل وردپرس ، تصور اینكه شما می توانید از وردپرس برای ساخت یك فروشگاه تجارت الکترونیك استفاده كنید ، سخت بود.

دیگر نه؛ جامعه وردپرس هجوم فریم ورک های بی شماری و افزونه های تجارت الکترونیکی وردپرس را مشاهده کرده است که ساخت یک فروشگاه الکترونیکی را به آسانی با پای درست می کند. امروزه می توانید با استفاده از افزونه هایی مانند Woocommerce ، تجارت الکترونیکی WP و بارگیری آسان دیجیتال در میان دیگران ، یک سایت الکترونیکی کاملاً کاربردی مبتنی بر وردپرس ایجاد کنید..

بخش جالب این است که وردپرس به راحتی به عنوان یک فروشگاه آنلاین تنظیم و تنظیم می شود. در حقیقت ، بیشتر CMS های حاوی سرویس ویژه برای تجارت الکترونیک نمی توانند با وردپرس رقابت کنند. وردپرس سازنده سایت تجارت الکترونیک است؟ چه کسی حدس می زد?

سایت های وردپرس کند هستند

سرعت سایت وردپرس

روزهایی که وب سایت ها فقط یک سری از صفحات HTML ، گرافیک و CSS با هم بودند ، گذشته است. با به وجود آمدن فن آوری های جدید ، وب سایت ها از نظر اندازه و قابلیت افزایش یافته اند. ایده نصب نرم افزاری برای شروع ساخت وب سایت ها ممکن است شما را وادار کند که وردپرس بتواند سرور شما را کند کند. غلط.

وردپرس از بهترین استانداردهای وب و معنایی XHTML استفاده می کند و اطمینان از تنظیم سریع و استفاده سریع آن دارد. بهترین شیوه های کد نویسی همچنین اطمینان حاصل می کند که وردپرس از نظر لغت متناسب با SEO باشد.

سرعت سایت آهسته معمولاً با ارائه دهندگان میزبانی ارزان و یا پلاگین های دارای کد ضعیف همراه است. ارائه دهندگان میزبانی ارزان معمولاً سایت شما و یک میلیون و یک سایت دیگر را در همان سرور میزبانی می کنند ، این فقط عملکرد ضعیف را در بین سایر موارد دعوت می کند.

افزونه های دارای کد ضعیف ، “کد ناخواسته” را به پرونده های حیاتی مانند header.php اضافه می کنند و سرعت شما را کاهش می دهند زیرا اجسام غیر ضروری قبل از محتوای شما بارگیری می شوند. افزونه های Buggy نیز تهدیدی برای امنیت سایت وردپرس شما محسوب می شوند.

کافی است بهترین افزونه های میزبان و معتبر وردپرس را انتخاب کنید و خوب هستید که میهمانی را سنگ بزنید.

افزونه های WordPress Dodgy هستند

افزونه های وردپرس

و اگر شما افزونه های سایه دار را از هر کجا نصب کرده اید ، همینطور هستید که وقتی ضربه ها به فن ضربه می زنند ، ناخوشایند گریه می کنید. صرف نظر از میزان ایمان شما به بشریت ، نمی توانید فرض کنید که تمام افزونه ها – رایگان یا حق بیمه – بی عیب و نقص هستند. این خود به خود ناراحتی خواهد بود ، اکنون چنین نخواهد بود?

دقیقاً به همین دلیل است که نباید از افزونه هایی از فروشندگانی که به آنها اعتماد ندارید پاک کنید. برای جلوگیری از پلاگین هایی که با اشکالات ، کد منسوخ و ناکارآمد ، مشکلات امنیتی و پشتیبانی ضعیف روبرو می شوند ، همیشه به دنبال تعداد زیاد بارگیری ، رتبه بندی و بررسی عالی و همچنین پشتیبانی عالی باشید..

به عنوان یک نکته جانبی ، افزونه ها عملکرد سایت وردپرس خود را به روش هایی غیرقابل تصور امکان پذیر می سازند که به شما امکان می دهد تا در این حد از پتانسیل استفاده کنید ، که دستیابی به آن بدون سخت افزاری بسیار سخت یا گران خواهد بود.

فقط افزونه ها را کورکورانه اضافه نکنید ، زیرا به این ترتیب شما از لحاظ عملکرد ضعیف و افزایش خطرات امنیتی مشکل دارید. دوست من را با احتیاط انجام دهید. دقت کافی.

مدیریت سایتهای وردپرس کار دشواری است

مدیریت سایتهای وردپرس

مدیریت تقریباً در مورد هر سایتی ، و نه فقط سایتهای وردپرس ، می تواند برای مبتدی هولناک باشد. نصب سایت (ها) وردپرس شما یک چیز است ، مدیریت سایت (ها) چیز دیگری است.

شما باید موارد بسیاری از جمله تأیید نظر ، نظارت بر امنیت ، ردیابی ترافیک و به روز کردن مضامین ، افزونه ها و همچنین هسته وردپرس را نگه دارید. هنگامی که در همه جای سایت دو وردپرس قرار دارید ، می تواند خیلی سریع کثیف شود.

اما این فقط در صورتی اتفاق می افتد که شما از قبل برنامه نویسی کنید ، به عنوان مثال به شما اطلاع دهید که یک افزونه معروف به عنوان ManageWP وجود دارد که به شما کمک می کند تا از همه داشبورد های مرکزی خود ، تمام مراحل نصب وردپرس خود را ردیابی کنید..

با وجود ManageWP ، وظایف نگهداری سایت شما با کلیک بر روی چند دکمه کاهش می یابد و کار شما انجام می شود. آیا به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت سایتهای وردپرس هستید؟ ما پشت شما را پوشانده ایم.

WordPress پاسخگو نیست (یا حتی اثبات آینده)

پاسخگویی وردپرس

نگران نصب وردپرس شما با عملکرد پیشرفته وب خوب بازی نخواهید کرد؟ فناوری های آینده؟ خوب ، حدس بزنید که چه ، دیگر لازم نیست نگران باشید اگر WordPress اثبات آینده باشد زیرا … خوب … این است! با به روزرسانی های منظم و بهترین استانداردهای وب ، وردپرس همیشه درآمده برای آینده است.

در مورد پاسخگویی چطور؟ سایت وردپرس شما در عرض صفحه های مختلف چگونه خواهد بود؟ خوب ، به شرطی که موضوع وردپرس شما پاسخگو باشد ، سایت شما به صورت خودکار پاسخگو خواهد بود. یافتن مضامین پاسخگو وردپرس در WordPress.org و فروشگاههای تم / بازارهایی مانند Themeforest ، تم های زیبا ، آیتم ها و فروشگاه تم من بسیار آسان است و فقط به ذکر چند مورد می پردازیم. برای صرفه جویی در وقت شما ، لطفاً موضوع بسیار پاسخگو چند منظوره خود را در نظر بگیرید.

اگر مضمون وردپرس شما به دلایلی که فقط برای شما شناخته شده نیستند پاسخگو نیست ، می توانید همیشه از افزونه های تلفن همراه وردپرس استفاده کنید یا نسخه ای مناسب برای موبایل خود ایجاد کنید.

وردپرس بعد از رسیدن به فناوری ، فناوری خود را به کار می گیرد ، یعنی شما یک CMS قدرتمند دارید که سایت شما را برای روزها ، ماه ها و سالها هدایت می کند. می توانید با دوست داشتن jQuery ، backbone.js ، Flash ، CSS3 ، API های مختلف و سایر فن آوری ها سرگرم شوید و به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را به هر شکلی که می خواهید بچرخانید..

بسته بندی کردن

به عبارت ساده ، WordPress دقیقاً CMS مورد نظر است. اما در صورت نیاز به ترغیب بیشتر ، اسطوره هایی را که با آنها روبرو شده اید به ما اطلاع دهید. خوشحال خواهیم شد که آنها را از بین ببریم! چه چیزی را بیشتر از وردپرس دوست دارید؟ برای سؤال کردن شما تا دفعه بعدی ، سؤالات قدرت را کاملاً کنار بگذارید. در ضمن ، لطفاً نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید. آدیوس!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map