Security WordPress: آیا Security Ninja می تواند سایت شما را ایمن نگه دارد؟

بسیاری از کاربران WordPress وجود ندارند نکن اهمیت امنیت را درک کنید.


با این حال ، این درک همیشه به عمل منتهی نمی شود. خیلی اوقات, مردم فقط برای تقویت امنیت سایت وردپرس خود قدم برمی دارند بعد از آنها قربانی نقض شده اند – در آن مرحله ، خسارت قبلاً انجام شده است.

با توجه به این موضوع ، من از هر افزونه ای که می تواند فرایند ایمن سازی وب سایت وردپرس شما را ساده تر کند ، استقبال می کنم. امنیت نینجا یکی از این افزونه هاست ، و در این مقاله ، من می خواهم نشان دهم که چگونه می توانید از آن استفاده کنید تا بتوانید سایت خود را بسیار امن تر از اکثر.

امنیت وردپرس برای شما به چه معنی است

WordPress یک سیستم مدیریت محتوای بسیار جذاب است. با این حال, محبوبیت عظیم آن ، آن را به هدف اصلی هکرها تبدیل کرده است. هر ضعفی که در پرونده های اصلی کشف کند می تواند برای سوءاستفاده بالقوه تعداد سایتهای شگفت آور استفاده شود. این شاید به طرز ناعادلانه تری نشان داده شود اشکال TimThumb سال گذشته.

امروز ، هنوز هم می توانید تعداد زیادی از سایت های وردپرس را پیدا کنید که از طریق مضامین منسوخ شده که هنوز هم دارای نقص امنیتی TimThumb هستند در معرض سوء استفاده قرار بگیرند. این به خودی خود یکی از دلایل عمده نقض امنیت در سایت های وردپرس را برجسته می کند – کد منسوخ.

واقعیت این است که تیم توسعه وردپرس برای حفظ انعطاف پذیری کد اصلی کار بسیار خوبی انجام می دهند. اگر هسته ، تم و افزونه های وردپرس را به روز نگه دارید و فقط از محصولاتی استفاده کنید که توسط توسعه دهندگان معتبر تولید شده اند ، برای حفظ امنیت سایت خود کارهای بیشتری انجام خواهید داد.

علاوه بر این ، اگر مدت زمان کمتری را برای تأمین امنیت سایت خود نسبت به اکثر قریب به وقت خود اختصاص دهید ، دیگر توسط هکرها به عنوان “میوه کم آویز” طبقه بندی نخواهید شد. گذشته از همه اینها, چرا باید وقتی تعداد قربانیان آسیب پذیر بیشتری وجود دارد ، هک سایت خود را هک کنید?

و اینجاست که Security Ninja وارد می شود. مهمترین اقداماتی را که باید در تأمین امنیت سایت وردپرس خود انجام دهید ، برجسته می کند و دقیقاً آنچه را که باید انجام دهید توضیح می دهد. برای کسی که به دنبال ایمن سازی سایت وردپرس خود است ، این راه حل عالی است.

با استفاده از Security Ninja

پس از نصب افزونه ، می توانید از طریق پیوند Tools در نوار کناری خود به آن دسترسی داشته باشید:

امنیت نینجا

وقتی برای اولین بار به افزونه دسترسی پیدا می کنید ، باید یک تست امنیتی را اجرا کنید تا این افزونه بتواند نقاط قوت و ضعف ویژه سایت شما را آنالیز کند:

امنیت نینجا

این روند بیش از یک دقیقه یا بیشتر طول نمی کشد. پس از اتمام آزمایشات ، یافته های آن – براساس آن – به شما ارائه می شود 27 ملاحظه امنیتی مختلف.

در اینجا مثالی از چند نتیجه آزمایش انجام شده در وبلاگ من:

امنیت نینجا

همانطور که مشاهده می کنید ، وضعیت هر آزمون مشخص شده است. این مسائل از ابتدایی کاملاً اساسی اجرا می شوند (مضامین و افزونه های خود را به روز نگه دارید) تا پیشرفته تر (بررسی کنید که آیا پرونده upgrade.php از طریق HTTP در محل پیش فرض قابل دسترسی است).

برای هر نتیجه “بد” ، باید بر روی دکمه “جزئیات ، نکات و راهنما” کلیک کنید. این شما را به سمت مشاوره در مورد موضوع خاص راهنمایی می کند:

تجزیه و تحلیل امنیت نینجا

انجام تغییرات نیاز به دانش فنی محدود دارد – در بیشتر موارد ، شما فقط نیاز به اضافه کردن قطعه کد به پرونده های function.php خود ، ویرایش فایل های تم (که باید از طریق یک تم کودک انجام دهید) یا از طریق FTP ایجاد کنید. به عنوان یک وبلاگ نویس WordPress ، این کارهای ساده ای است که به هر حال باید بتوانید آن را انجام دهید.

آنچه من درباره امنیت نینجا دوست دارم این است که سعی نمی کنم خیلی زیاد انجام دهم. تمرکز آن بر اسکن آسیب پذیری ها و ارائه راه حل ها است – این یک آشفتگی از ویژگی های امنیتی را شامل نمی شود. این امکان را برای شما فراهم می کند که کدام یک از ویژگی های امنیتی را در محل خود قرار دهید. و از آنجا که شما این کار را از طریق قطعه کد های کوچک و سایر تغییرات ظریف مشابه انجام می دهید ، پیشرفتهای امنیتی که انجام می دهید هیچ تأثیر قابل توجهی در بارگذاری سایت شما ندارند.

به طور خلاصه ، Security Ninja مانند داشتن مجموعه ای از آموزشهای ارزشمند WordPress امنیتی ، ویژه نقاط ضعف منحصر به فرد سایت شما ، در نوک انگشتان شماست.

چه امنیتی نینجا نمی توانید انجام دادن

نکته مهم در مورد برخورد با هر افزونه امنیتی وجود دارد – امنیت نینجا نمی تواند امنیت سایت شما را تضمین کند. آی تی می توان هک کردن سایت شما به مراتب دشوارتر است ، اما چیزی به عنوان وب سایت غیرقابل نفوذ وجود ندارد. از نظر تئوری ، هر کدی که به طور قانونی از یک مکان از راه دور در دسترس باشد نیز می تواند از یک مکان از راه دور هک شود. با انصاف نسبت به توسعه دهندگان Security Ninja ، آنها در رد این مسئله در سلب مسئولیت در صفحه آزمایش از کار خود خارج می شوند..

با گفتن این حرف, اسکن سایت خود با Security Ninja و انجام اقدامات بهبود یافته توصیه می شود اراده امنیت سایت خود را با یک حاشیه بزرگ افزایش دهید. به این ترتیب ، احتمال قربانی شدن حمله بدخواهانه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

خرید امنیت نینجا

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map