نکات امنیتی آسان Offsite برای وردپرس

نکات امنیتی آسان Offsite برای وردپرس

در عصر برندسازی دیجیتال ، وردپرس از افزایش تقاضا برای پلتفرم کاربر پسند خود که انواع وب سایت های مختلف از تجارت الکترونیکی گرفته تا سرمایه گذاری های برندهای شخصی را پشتیبانی می کند ، لذت می برد..


وردپرس دارای یک پایگاه متنوع مشتری از نامزدهای توسعه وب وب است که به دنبال استفاده از فضای دیجیتالی است تا مهارتهای منحصر به فرد خود را برای شرکتهایی که برخی از محبوبترین وبلاگها را در وب اجرا می کنند ، به بازار عرضه کند..

تصمیم برای ایجاد یک وب سایت هم هیجان انگیز است و هم وحشتناک. خنده ، اشک و بسیاری از جستجوی چگونگی جستجو در Google وجود خواهد داشت. اما خیلی وقت نخواهد گذشت که والدین وب سایت جدید در سرخوشی که با سفارشی کردن کودک جدید خود همراه است تا متناسب با دید آنها باشد ، گرفتار نشوند.

اما بیشتر کاربران وردپرس متمرکز بر چگونگی ایجاد ایمن ترین سایت نیستند. درعوض ، آنها یا تم ها را به خود اختصاص داده اند تا وبلاگ خود را به صورت آوانگارد به نظر بیاورند یا به محتویات بهینه شده در SEO فکر می کنند تا نتایج جستجوی ارگانیک را هدایت کنند.

مطمئناً هر دو مورد اهمیت دارند ، اما واقعیت این است که کاربران نباید نیاز به امنیت را کاهش دهند. در حالی که فقط یک سوم کل صاحبان وب سایت را به خود اختصاص داده اید ، وردپرس منبع این منبع است بیش از 90٪ کل حوادث هک شدن به دلیل پایین بودن سطح اولویت کاربران در عنصر امنیتی قرار دارد.

آسیب پذیری های امنیتی مشترک برای هدف قرار دادن کاربران WordPress

SQL Injection یکی از پرکاربردترین و رایج ترین حملات سایبری وردپرس است که هیچ کس را نجات نمی دهد. یک مورد جالب از حمله SQL مربوط به شرکت امنیتی شبکه Barracuda Networks بود که به دلیل تزریق با ابهام وارد شد و باعث آسیب پذیری در کد آنها شد. هکرها توانستند یک صفحه آسیب پذیر پیدا کنند که آنها را به پایگاه داده اصلی شرکت سوق دهد.

به یک تزریق SQL به عنوان یک سرم حقیقت پرخاشگر فکر کنید. هکرها سرورهایی را هدف قرار می دهند که از SQL (زبان جستجوی ساختار یافته) استفاده می کنند و اقدامات امنیتی برنامه را دور می زنند. این به آنها امکان می دهد سوابق را از پایگاه داده SQL بازیابی کنند ، یا در غیر این صورت سوابق موجود را تغییر دهند یا حذف کنند.

Cross Site Scriptting Attack XSS

یک حمله متقاطع (حمله XSS) در سایت های وردپرس متداول است که از اقدامات امنیتی مناسب استفاده نمی کند. ایده این است که داده های کاربر ، به طور عمده کوکی ها را سرقت کنید. این یکی از حملات مخرب بیشتر برای افراد مظنون است زیرا در هویت کاربر پیش می رود.

با این حال ، کاربران لزوما تنها قربانیان این حمله نیستند. سرپرست سایت همچنین از ضررهای احتمالی اقتصادی و از بین رفتن اعتماد کاربران ، به سختی سقوط خواهد کرد. حملات متن فیلمبرداری متقابل دارند بین سال های 2016 تا 2017 بیش از سه برابر شده است.

سایر حملات شایع شامل تزریق فرمان و گنجاندن پرونده است ، جایی که اطلاعات مخرب همراه با سرورهای آسیب پذیر منجر به سایتهای سازش می شود. این عذاب را برای صاحب پریشانی سایت هجی می کند و باعث عدم اعتماد به نفع کاربران خود می شود که قادر به ارائه داده های حساس نیستند.

متوقف کردن ایده آل کردن پلاگین ها

یکی از مؤلفه هایی که وردپرس را بسیار کاربر پسند می کند ، دسترسی گسترده آن به پلاگین ها است. خرید جالبترین افزونه برای جاز کردن سایت شما ، به همان اندازه جالب است که کشف یک برنامه جدید برای تلفن هوشمند خود که قول می دهد (در حالی که کاملاً ناکام است) زندگی خود را به درستی انجام دهد.

در حالی که اینها یک سکه هستند و با دو کلیک یک دکمه آسان به کار خود ادامه می دهند ، احساس امنیتی کاذب را ارائه می دهند. در حال حاضر دهها هزار پلاگین موجود است ، اما فقط حدود 2،000 از اینها در دو سال گذشته اضافه شده است ، به این معنی که خیلی از آنها در معرض آسیب پذیری هستند.

افزونه های منسوخ شده اغلب به قربانیان سوء استفاده از پرونده تبدیل می شوند که در آن هکرها دسترسی آسان به پایگاه داده های شما را بدست می آورند و از این طریق می توانید با اقدامات امنیتی وردپرس مانند نگهداری افزونه ها ، از دسترسی همه آنها جلوگیری کنید. اما به روزرسانی ها و رمزهای عبور قدرتمند امنیت داخلی هستند – بنابراین بیایید به نحوه تأمین امنیت سایت وردپرس بپردازیم.

1. میزبان وب با کیفیت را انتخاب کنید

میزبانی کیفیت را انتخاب کنید

بارزترین مشکل برای امنیت خارج از سایت وردپرس انتخاب میزبانی خوب وردپرس است که امنیت سایبری را در اولویت قرار می دهد. میزبانی وب ممکن است به اندازه طراحی موضوع یا محتوای اصلی جذاب نباشد ، اما خیلی سریع آنرا حذف نکنید.

در حالی که تصمیم گیری در مورد آدرس سایت یکی از مهمترین مؤلفه های فرآیند خلاقیت است ، اکثر کاربران نگران “http” یا “https” نیستند که فرزند گرانقدر ذهن خلاق خود را به پیش می برد. باور کنید یا نه ، حضور ساده “افراد” همه تفاوت را ایجاد می کند. آن را به خطر خود شما حذف کنید.

“S” یک سایت ایمن را نشان می دهد که از Secure Socket Layers یا SSL استفاده می کند. این به کاربر می گوید که به یک وب سایت قابل اعتماد است و هر داده ای که آنها برای به اشتراک گذاشتن انتخاب می کنند با خیال راحت به اشتراک گذاشته می شود. در حقیقت, بیش از دو سوم کاربران گزارش شده است که این قفل در تصمیم آنها برای ادامه مرور یک سایت بدون پشتیبان گیری ضروری است. میزبان وب اغلب گزینه های SSL را با افزودنیهای برتر یا به عنوان یک ویژگی رایگان ارائه می دهند.

توسعه دهندگان وردپرس باید از برنامه های امنیتی رایج خودداری کنند زیرا این ویژگی ها معمولاً از ویژگی هایی مانند تنظیمات کوکی ایمن و امنیت حمل و نقل سخت HTTP برخوردار نیستند. ممکن است کاربران با بارگیری سایت خود بر روی پلاگین های امنیتی وسوسه شوند که این مورد را برطرف کنند ، اما در این حالت موارد بیشتر شگفت آور نیست. افزونه های بیش از حد می توانند باعث تاخیر ناخوشایند سایت شوند و در تلاش برای رفع اشکال تأثیر بگذارد.

میزبان شما نه تنها گواهینامه های SSL را ارائه می دهد (اگر کارهای خانه خود را انجام داده اید و هم یک تصمیم فرهیخته گرفته اید) ، بلکه به سایر ویژگی های امنیتی ارزشمندی مانند اسکن روتین برای بررسی آسیب پذیری ها ، تهیه نسخه پشتیبان سایت برای جلوگیری از از بین رفتن فاجعه بار داده ها ، و فایروال های برنامه وب برای افزودن یک لایه امنیتی بیشتر.

توسعه دهندگان وب سایت های جدید همچنین باید از وسوسه گزینه های میزبانی رایگان احتیاط کنند. ضرب المثل قدیمی “شما آنچه را برای آن پرداخت می کنید” نیز در اینجا صدق می کند. میزبان وب رایگان حداقل محصول مناسب را ارائه می دهد ، به این معنا که اقدامات امنیتی غالباً مورد استفاده قرار نمی گیرند و سایت شما را در برابر ویروس ها و جاسوس افزارها آسیب پذیر می کنند..

خط آخر: انتخاب شما از میزبان وب ، موفقیت سایت شما را پیش بینی می کند. اجازه ندهید که این تصمیم بی اطلاع ترین شما باشد.

در حالی که افزونه های لایه بندی شده لبه ایمنی مورد نظر را به شما ارائه نمی دهند ، ترکیب های خارج از کشور می توانند احساس امنیت بیشتری به دست آورند. تصمیم میزبان وب تحصیل کرده خود را با یک شبکه خصوصی مجازی ترکیب کنید و امنیت اینترنتی در حال حاضر حکایتی است از رزومه شما.

2. در یک VPN سرمایه گذاری کنید

شبکه های خصوصی مجازی بدون توجه به اینکه هدف آنها ایجاد یک سایت خریدار / فروشنده P2P یک یا یک Pub است یا قطب اصلی ترین مطالب فکر شده در وب است ، به تمام اشکال و اندازه وب سایت ها خدمت می کند..

در یک VPN سرمایه گذاری کنید

VPN به عنوان یک تونل مجازی عمل می کند که برای هکرها غیرقابل نفوذ است و سایر تلاش های مخرب برای اطمینان از اطلاعات حساس وارد شده و بازدیدکنندگان به سایت شما.

لایه افزوده شده از امنیت VPN با استفاده از ویژگی هایی روبرو می شود که تقریباً به نظر می رسد خیلی صحیح باشند ، درست مانند مخفی کردن هویت ، مکان پنهان سازی و دور ریختن اطلاعات..

پس از نصب ، یک VPN از مکان و فعالیت شبکه ماسک می کند و هیچ تضمینی را برای اطمینان از ایمنی مناسب بعد از استفاده حفظ نمی کند. توجه داشته باشید که تقریباً تمام سرویس های رایگان VPN رایگان این نوع ویژگی ها را ندارند.

راه حل های خارج از سایت را برای موفقیت در محل تمرین کنید

در حالی که حملات سایبری رایج است ، اقدامات بی شماری وجود دارد که می توان حتی توسط بی تجربه ترین طراحان وب انجام داد. اینها مراحل ساده برای اطمینان از اینکه آنها محصول محصولی را تهیه می کنند که امنیت خود و کاربرانشان را تضمین می کند.

URL را فراموش کنید. انتخاب میزبان وب در نهایت یکی از مهمترین تصمیمی است که هنگام ساخت سایت خود می گیرید. با توجه به اینکه این اولین قدم است ، با دقت انتخاب کنید و خود را از ابتدا عذاب نکنید. پس از آن در بالای بروزرسانی های موضوع و افزونه بمانید و یک VPN را برای محافظت بیشتر در نظر بگیرید.

زمان آن رسیده است که توسعه دهندگان WordPress امنیت را در اولویت روند توسعه خود قرار دهند. آن را در مقابل یک پشیمانی بازپس گیری ، تصمیمی پیشگیرانه قرار دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map