اعتبار وب سایت را با McAfee SECURE برای وردپرس افزایش دهید

اعتبار وب سایت را با McAfee SECURE برای وردپرس افزایش دهید

اعتبار وب سایت عامل مهمی است که خوانندگان هنگام بازدید از وبلاگ ، وردپرس ، وب سایت یا فروشگاه تجارت الکترونیک شما در نظر می گیرند. اگر وب سایت شما قابل اعتماد نباشد ، خوانندگان احساس نمی کنند که می توانید منابع رایگان را بارگیری کنید ، در عضویت در خبرنامه شما یا در اختیار داشتن اطلاعات شخصی برای خرید اقدام می کنید. یكی از آسانترین راهها برای سهولت درآوردن بازدیدكنندگان ، با علامت ایمن McAfee SECURE است.


امنیت McAfee چیست?

McAfee SECURE چیست؟

مک آفی به خاطر محصولات امنیتی وب خود که مصرف کنندگان در سراسر جهان از آنها استفاده می کنند برای مرور وب خود ایمن است ، به خوبی شناخته شده است. این شامل نرم افزاری برای آنتی ویروس ، فایروال ، رمزگذاری ، امنیت ایمیل و موارد دیگر می باشد. با توجه به امنیت وب کاربران ، مک آفی هرکدام را گسترش داده و مارک McAfee SECURE را توسعه داد. این شامل انواع مختلفی از ابزارهای امنیتی وب است که در دسترس همه افراد وب است.

این مجموعه ابزارها شامل سه بخش اصلی است. شناسه McAfee SECURE که وب سایت ها می توانند از آنها استفاده کنند تا تأیید کنند که صفحات آنها عاری از ویروس ، بدافزار و سایر کد های ناایمن است. McAfee SECURE برنامه افزودنی مرورگر Chrome که سپر McAfee را به مرورگر شما اضافه می کند تا به شما اطلاع دهد که با وب ایمن گشت و گذار می کنید و به شما در مورد وب سایتهایی که بازدید می کنید هشدار می دهد. و آخر اینکه حفاظت از هویت McAfee SECURE پوشش ، که در هنگام خرید در یک وب سایت معتبر McAfee SECURE محافظت از سرقت هویت تا 100000 دلار در اختیار خریداران قرار می دهد (کاربران به سادگی باید مراحل یک ایمیل فعال سازی دریافت شده پس از اتمام خرید خود را دنبال کنند).

در حالی که همه اینها دارایی های کلانی برای کاربران وب است ، اعتبار McAfee SECURE ارزش اضافی را برای صاحبان وب سایت فراهم می کند ، به خصوص اینکه ابزاری است که می تواند برای افزایش اعتبار و اعتبار وب سایت مورد استفاده قرار گیرد..

باید McAfee SECURE را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید?

اکنون که می دانید McAfee SECURE چیست ، آیا برای وب سایت خود نیاز دارید؟ به عبارت ساده ، بیشتر وب سایت ها می توانند از اضافه کردن یک نشانه اعتماد برای خوانندگان استفاده کنند که وب سایت در واقع امن است.

اگر وبلاگ یا یک وب سایت از نوع تجاری دارید و در آنجا جمع آوری داده های کاربری را انجام نمی دهید ، می خواهید قبل از اضافه کردن چیز دیگری به وب سایت خود ، جوانب مثبت و منفی را وزن کنید. اما اگر یک سایت تجارت الکترونیکی را راه اندازی کرده اید یا داده های کاربر را جمع آوری کرده اید ، افزودن McAfee SECURE احتمالاً ایده خوبی است. اضافه کردن یک نشانه اعتماد به وب سایت شما باعث می شود هر گونه تردیدی که کاربر قبل از ارائه اطلاعات شخصی برای ثبت نام داشته باشد ، سهولت داشته باشد. و آیا شما یک فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کرده اید ، اضافه شده McAfee SECURE Identity Protection یک ویژگی جایزه ای است که می توانید برای تبلیغ به مشتریان از آنها استفاده کنید تا آنها بتوانند نسبت به تهیه اطلاعات مالی اطمینان داشته باشند..

نحوه تنظیم McAfee SECURE برای وردپرس

اگر McAfee SECURE مناسب برای شما به نظر می رسد تنظیم باید نسبتاً آسان باشد زیرا همه کارها با نصب آن شروع می شود افزونه McAfee SECURE WordPress رایگان. برای نصب افزونه به داشبورد وردپرس خود ، به Plugins> Add New بروید و سپس جستجوی «McAfee» را جستجو کنید.

نصب پلاگین McAfee SECURE

نتیجه نهایی McAfee SECURE باید باشد. بر روی دکمه “نصب اکنون” و سپس برای فعال کردن افزونه کلیک کنید.

تنظیم پلاگین McAfee SECURE

اکنون برای نصب افزونه. مک آفی با افزودن یک اعلان در داشبورد خود این کار را بسیار آسان کرده است تا افزونه را فعال کنید. اگر به دلایلی مشاهده نکردید ، فقط با کلیک کردن روی مورد جدید McAfee SECURE در داشبورد اصلی وردپرس خود ، به صفحه فعال سازی افزونه بروید. بر روی دکمه “اکنون فعال” کلیک کنید.

McAfee SECURE حساب رایگان

با نگاهی به روند تنظیم آسان ، یک پنجره بازشو باید برای شما باز شود تا بتوانید حساب McAfee SECURE رایگان خود را ایجاد کنید. خودکار فرم با آدرس وب سایت شما و ایمیلی که برای ایجاد حساب کاربری وردپرس شما استفاده می شود را تکمیل می کنید. فقط اطلاعات خود را تأیید کنید و روی “فعال کردن اکنون” کلیک کنید.

تأیید صحت مک آفی

با این کار تأیید می شود که سایت شما اضافه شده است و همچنین داشبورد وردپرس خود را تازه می کنید تا تنظیمات McAfee SECURE خود را نمایش دهید. اگر می خواهید نمایه McAfee SECURE خود را ویرایش کنید ، روی دکمه قرمز کلیک کنید ، در غیر این صورت فقط پنجره بازشو را ببندید تا به داشبورد وردپرس خود برگردید.

داشبورد رایگان McAfee SECURE

با فرض اینکه وب سایت شما ایمن است ، باید یک تأیید سبز برای Security ببینید که همه آزمایشات را پشت سر گذاشته اید (بصورت ساعتی!) و اینکه گواهی نامه صدور گواهینامه شما خوب است. اکنون وقتی از قسمت جلوی وب سایت خود بازدید می کنید ، باید از McAfee SECURE در گوشه پایین سمت راست مرورگر خود استفاده کنید. درست بود?

Trustmark McAfee SECURE

با امنیت McAfee رایگان برنامه ریزی کنید که اعتبار در 500 بازدید کننده اول خود در هر ماه نمایش داده شود ، می توانید حداکثر 100 بررسی TrustedSite را جمع آوری کنید (که کاربران می توانند از طریق trustedsite.com پوشه یا پنجره تأیید Chrome SafeBrowsing) و وب سایت شما به طور مرتب برای بدافزار کنترل می شود. این بسیار زیاد برای وب سایت های کوچکتر یا جدید است ، اما اگر یک وب سایت مستقر با ترافیک قابل توجه یا یک وب سایت بزرگ تجارت الکترونیکی به روز می کنید که به یک حرفه ای برنامه ضروری است.

McAfee SECURE Pro

McAfee SECURE Pro فراهم می کند نام کاربری نامحدود و بررسی نامحدود TrustedSite برای وب سایت خود و همچنین ویژگی های اضافی مانند ارسال موتور جستجو, تشخیص وب سایت و بیشتر. مارک های بزرگی مانند PartyCity ، Tory Burch ، FootLocker ، Jelly Belly ، Armani Exchange ، LegalZoom ، National Geographic ، GameStop و بسیاری موارد دیگر به McAfee SECURE اعتماد دارند. چرا؟ زیرا به سادگی برخی از بهترین ابزارهای موجود در وب را برای ایمن نگه داشتن وب سایتها و احساس امنیت مشتریان خود ارائه می دهد.

برجسته جستجو McAfee SECURE

یکی از ویژگی های قابل توجه مارک های عاشق این است که وقتی به Pro Pro ارتقا می دهید سپر McAfee SECURE نه تنها در وب سایت شما نمایش داده می شود بلکه در جستجوی برجسته نتایج برای کاربران Siteociation. این بدان معناست که وقتی شخصی که از Siteociation استفاده می کند (و بیش از 50+ میلیون نفر از آنها وجود دارد) وب سایت شما را در نتیجه جستجو در گوگل ، یاهو یا بینگ می بیند ، می تواند علائم McAfee SECURE را در کنار آن مشاهده کند..

اعضای حرفه ای همچنین گزینه اضافه کردن a را دارند علائم نامزدی McAfee SECURE Engagement در هر نقطه ، نه فقط در انتهای مرورگر. این برای فروشگاه های تجارت الکترونیکی مفید است که می خواهند علامت اعتماد را در کنار دکمه “افزودن به سبد خرید” در صفحات محصول یا وب سایت هایی که می خواهند به جای اینکه آن را با پنجره مرورگر تراز کنند ، مارک را در پاورقی خود لنگر بگذارند مفید نشان دهد..

حفاظت از هویت McAfee SECURE

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، McAfee SECURE نیز ارائه می دهد حفاظت از هویت تا 100000 دلار. این یک برنامه برنامه ویژه است که هر وب سایت تجارت الکترونیکی یا حق عضویت حق بیمه در آن باید مورد توجه واقع شود. با این کار شما و مشتریانتان محافظت کامل در برابر سرقت هویت دریافت می کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که کمی کد به صفحه تأیید خرید خود اضافه کنید تا مشتریان پس از پردازش پرداخت ، یک ایمیل تحت پوشش دریافت کنند. اگر فروشگاه شما از WooCommerce استفاده می کند ، این حتی ساده تر است – کد به طور خودکار برای شما اضافه می شود. فقط گزینه را از داشبورد حساب McAfee خود فعال کنید.

من مطمئن هستم که بعد از دیدن تمام آنچه را که به شما ارائه می دهند باید تعجب کنید ، چقدر میکند هزینه McAfee SECURE Pro هزینه دارد؟ در حال حاضر طرح صدور گواهینامه Pro با هزینه 19 دلار در هر ماه شروع می شود (و بر اساس ترافیک شما مقیاس می گیرد) ، اما اگر سالانه تصمیم به پرداخت هزینه دریافت می کنید ، 2 ماه رایگان دریافت می کنید و اگر یک سازمان خیریه 501 (c) 3 هستید می توانید با آن تماس بگیرید. فروش با تخفیف ویژه نیز ویژگی های حفاظت از هویت به تنهایی قیمت بالایی دارند ، بنابراین مطمئناً یک سرمایه گذاری ارزشمند برای وب سایت شما است.

رتبه نهایی ما

رتبه بندی ستاره ای

در کل ما واقعاً دوست داریم McAfee SECURE برای وردپرس. ما از سهولت نصب تحت تأثیر قرار گرفتیم (این به معنای واقعی کلمه آماده است تا به بیرون از کادر بروید) ، و همچنین لیست ویژگی های جامع در دسترس اعضای حرفه ای. ما به این افزونه 5 از 5 ستاره می دهیم. این افزونه و ابزار McAfee SECURE خود بی نقص هستند و کاربرد آن بسیار ساده است. این نرم افزار را برای بدافزار اسکن می کند. این به خوانندگان شما می گوید سایت شما امن است. و حتی با حمایت از هویت همراه است. اکنون این افزونه مفید است!

نکات قابل اعتماد در مورد وب سایت

علاوه بر نمایش نشان نامه McAfee SECURE در وب سایت خود برای تأیید امنیت سایت ، اقدامات ساده دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای افزایش اعتبار خود در خوانندگان خود و افزایش اعتماد آنها به وب سایت خود استفاده کنید.

اول از همه محتوای واقعی و مفید ارائه دهید برای خوانندگان خود و ارسال آن به طور منظم. نه تنها داشتن محتوای منحصر به فرد خود شما برای موتورهای جستجو خوب است ، بلکه داشتن یک برنامه زمانی برای ارسال نیز بسیار مناسب است برای ایجاد پایگاه خواننده ای که به سایت شما باز خواهد گشت زیرا آنها اطمینان دارند که شما محتوای جدیدی را منتشر خواهید کرد.

حتماً داشته باشید صفحه شرایط و ضوابط. این امر به دلایل قانونی از قبیل مالکیت علامت تجاری ، شرایط حفظ حریم خصوصی ، به روزرسانی محتوا ، شرح خدمات ارائه شده و موارد دیگر بسیار مهم است. بعلاوه این به خوانندگان نشان می دهد که شما یک شرکت واقعی (یا مالک اختصاصی) هستید که از قوانین پیروی می کند (1+ برای اعتماد به نفس).

همچنین ، اگر وب سایت یا محصول شما در هر مکانی نمایش داده شده است دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید. قادر به گفتن اینکه “در فوربس بالاتر از این قرار گرفتید” یا بخشی از “بالای کسب و کار” است که راه زیادی برای اثبات اعتبار برند شما می برد. در مورد هر جوایزی که ممکن است برنده شوید نیز همین است. ایجاد یک صفحه یا اضافه کردن یک یادداشت به پاورقی خود که در آن دستاوردهای خود را با خوانندگان خود به اشتراک می گذارد.

بیش از شما

امیدوارم که شما این بررسی و راهنمای مفید را پیدا کرده باشید! برای یادآوری ، McAfee SECURE یک روش عالی برای افزایش اعتبار وب سایت شما با اضافه کردن یک نشان نامه به پست ها ، صفحات و محصولات شما است. نسخه رایگان برای سایت های کوچکتر عالی است ، در حالی که نسخه Pro برای مارک های مستقر به اندازه کافی قوی است. در کل ما واقعاً عاشق افزونه هستیم و امیدواریم که یکبار امتحان کنید. اگر در مورد افزونه McAfee SECURE رایگان WordPress McAfee SECURE یا هر چیز دیگری برای افزودن به راهنمای ما سؤالی دارید ، فقط در زیر نظر دهید. ممنون از خواندن!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map