6 نکته برای کمک به امنیت وب سایت تجارت WooCommerce

6 نکته برای کمک به امنیت وب سایت تجارت WooCommerce

این چیزی است که شما از قبل می شناسید: ایمن کردن تجارت الکترونیکی شما بخش مهمی از اجرای تجارت آنلاین شما است. اگر اطلاعات مشتری را در حین و بعد از معامله ایمن نگه ندارید ، بسیار کمتر احتمال دارد که دوباره با شما کار کنند.


اما فناوری ، به ویژه فناوری امنیتی ، به طور مداوم در حال تغییر است ، که این امر باعث می شود تا حفظ صاحبان مشاغل سخت نباشد.

خوشبختانه ، اگر از WooCommerce استفاده می کنید ، لازم نیست متخصص باشید تا از سایت و مشتریان خود محافظت کنید. مراحل ساده ای وجود دارد که به خوبی برای هر صاحب سایت WooCommerce قابل استفاده است.

حتی اگر امنیت سایت شما یک فرایند چند مرحله ای باشد ، اگر مراحل ساده ما را دنبال کنید ، ضروری نیست..

1. از میزبان استفاده کنید که امنیت کار را برای شما انجام دهد

همانطور که در بالا ذکر شد ، افرادی در خارج از کشور (نه شما) وجود دارند که وظیفه آنها شناختن افراد امنیتی و امنیتی است. و بسیاری از آنها در شرکت های میزبان کار می کنند. به همین دلیل یک راه ساده و آسان برای محافظت از سایت شما انتخاب میزبان است که امنیت را در اولویت قرار می دهد.

هنگام انتخاب میزبان وب ، به دنبال مواردی باشید که ارائه می دهند:

 • پشتیبان گیری روزانه: اینها به شما کمک می کنند در صورت حمله سریع سریع آنلاین شوید.
 • بروزرسانی های خودکار: این کمک می کند تا به محض کشف ، حفره های امنیتی را حفظ کنید ، و اطلاعات خود را ایمن نگه دارید.
 • خدمات ترمیم: همراه با پشتیبان گیری ، این موارد به شما کمک می کند تا در صورت بروز خطا ، به حالت آنلاین برگردید.

2. جلوگیری از حملات Brute Force

هنوز هم رایج ترین روش برای ورود به سایت ها ، حملات بی رحمانه به یک روش ساده اما مؤثر برای حدس زدن ترکیب ها برای کلمه عبور یا کلیدهای امنیتی اشاره دارد تا اینکه در سری صحیح کاراکترها اتفاق بیفتد..

خوشبختانه ، از آنجا که این روش نسبتاً ساده است ، روش های نسبتاً ساده ای وجود دارد که می توانید از آنها جلوگیری کنید.

 • تلاش برای ورود به سیستم محدود کنید: نیروی بیرحمانه فقط در صورتی کار می کند که افراد بد (یا واقعاً رایانه هایشان) بتوانند میلیون ها و میلیون ها بار وارد سیستم شوند. خوشبختانه بسیاری از افزونه های WP در آنجا وجود دارند که این تلاش ها را محدود می کنند. برای سایت WooCommerce شما ، ما دوست داریم: WP محدودیت های ورود به سیستم و قفل ورود به سیستم

 • از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید: مدیران رمزعبور را دوست دارند LastPass کمک کنید رمزهای عبور فوق العاده دشوار را برای شما ایجاد کرده و سپس در سایت مناسب به طور خودکار آنها را وارد کنید – به شرط اینکه رمز ورود استاد را بدانید. این یک راه عالی برای ایجاد گذرواژاتی است که حتی مهاجمین پیشرفته نیز در شکستن آن دچار مشکل خواهند شد.
 • استفاده از احراز هویت 2-فاکتور: احراز هویت 2 عاملی یکی دیگر از روشهای هوشمند برای ایمن نگه داشتن وب سایت شماست. با تأیید هویت 2 عاملی ، حتی اگر افراد بد نام و رمزعبور خود را حدس زده باشند ، باید برای گذر از لایه دوم ، به یک گذرواژه دیگر در یک دستگاه دیگر دسترسی پیدا کنید. حفاظت. ما شخصاً طرفداران miniOrange هستیم افزونه 2 عاملی.

3. خودتان یک گواهی SSL بگیرید

این مسئله است: اگر کارت های اعتباری را می پذیرید ، به یک گواهی SSL نیاز دارید. آنها وقتی اطلاعات را از طریق اینترنت برای شما ارسال می کنند ، اطلاعات مشتری شما را که معمولاً جزئیات کارت اعتباری است – رمزگذاری می کنند.

اگر در مورد SSL اشتباه گرفته اید ، یک لیست چک لیست نهایی SSL نهایی دو بخش مفید را برای شما قرار داده ایم که می توانید به آنها نگاهی بیندازید لیست چک نهایی SSL مک آفی قسمت 1 و قسمت 2.

4- همیشه نسخه پشتیبان تهیه کنید

ببینید ، ما می دانیم که ما فقط گفتیم میزبان را انتخاب کنید که روزانه نسخه پشتیبان تهیه کند ، و این همه خوب و خوب است. اما در پایان روز هیچ تضمینی ندارید که میزبان شما روزانه از شما نسخه پشتیبان تهیه کند. فقط شما می توانید از داشتن نسخه پشتیبان تهیه اطمینان کنید.

به همین دلیل باید خودتان نیز از فایلهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. در صورت تمایل از نسخه پشتیبان تهیه کنید!

تعداد خوبی از افزونه های پشتیبان وردپرس وجود دارد که این مورد را ارائه می دهند خدمات ارزشمند (واقعاً ، در این مورد لاغر نشوید!)!

5. A.B.U. (همیشه به روز شود)

یادتان باشد که در بالا صحبت کردیم که چگونه افراد باهوش وجود دارند که کارشان دانستن امنیت است؟ بخش خوب دیگری از این افراد در جاهایی مانند وردپرس کار می کنند و دائماً با نسخه های جدید وردپرس که حفره های امنیتی کشف نشده را برطرف کرده اند ، بیرون می آیند..

بنابراین بنابراین وقتی وارد WooCommerce می شوید و از شما خواسته می شود که بروزرسانی شود ، ممکن است فکر کنید ، “اوه ، دوباره؟” اما واقعاً ، این به سود شما و تجارت شماست.

اگر میزبان وب شما به روزرسانی خودکار دارد ، شاید نیازی به نگرانی در این مورد نباشید. اما اگر اینگونه نباشد ، هر وقت از شما خواسته شد باید به روزرسانی کنید.

6. به مشتریان خود اطلاع دهید که از امنیت برخوردار هستند

در حالی که محافظت از مشتریان (و مشاغل شما) یک چیز است ، این مسئله کاملاً دیگر این است که به آنها اطلاع دهید که شما پشتشان را گرفتید.

برای چه می خواهی این کار را انجام دهی؟ از آنجا که مشتریانی که احساس امنیت می کنند ، بیشتر احتمال دارند سایت شما را به دوستان خود بخرند و توصیه کنند ، خط نهایی شما را افزایش داده و تجارت خود را نیز رشد دهند.

بنابراین ما دوست داریم ایمنی خود را با موارد زیر نشان دهیم SECURE McAfee افزونه این امکان را به بازدید کنندگان می دهد که سایت شما از یک اسکن امنیتی خارجی عبور می کند و باعث می شود در هنگام خرید از سایت شما احساس امنیت کنند.

McAfee SECURE نه تنها راهی آسان برای افزایش اعتبار وب سایت شما است بلکه تعدادی از خدمات دیگر را نیز برای اعضای برتر از جمله بررسی سایت ، تشخیص ، سایت های سایت ، برجسته جستجو ، محافظت از شناسه خریدار و موارد دیگر ارائه می دهد..

نتیجه

بسیاری از این مراحل به آسانی نصب افزونه در سایت WooCommerce شماست. آنها به یک تن از دانش فنی احتیاج ندارند ، و این بیش از ارزش وقت شما نیست که یک ساعت یا بیشتر طول بکشد تا همه این کارها انجام شود و بعد با آنچه انجام می دهید بهترین کار را انجام دهید – فروش.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map