5 کار شما باید از انجام کار در وردپرس خودداری کنید

باطن WordPress می تواند به عنوان یک مبتدی خطرناک باشد. هر چیزی که چنین قدرتی را ارائه دهد باید مسئولیت را نیز به کاربر اختصاص دهد ، جایی که بعضی از افراد هنگام شروع کار می توانند به اشتباه پیش بروند.


بدون اینکه بخواهید بیش از حد شما را بترسانید ، کارهای خاصی وجود دارد که می توانید در وردپرس انجام دهید که به سادگی می توانید آن را بشکنید. با توجه به توجه كمتر نگران كننده (اما همچنین مهم) ، موارد دیگری نیز وجود دارد كه می توانید انجام دهید كه من مطمئناً در مورد آن ها توصیه می كنم – خواه خطر منافع امنیتی بالقوه را نشان دهد یا صرفاً چیزی كه تأثیر منفی بر تجربه کاربر دارد.

با توجه به موارد فوق ، در این پست می خواهم پنج کار را پوشش دهم که باید از انجام آنها در وردپرس خودداری کنید. با توصیه‌های زیر اجرا شده وب سایت شما برای بازدید کنندگان بسیار امن تر ، قابل اعتماد ، کاربردی و لذت بخش خواهد بود.

1. از ویرایشگران کد استفاده نکنید

چند مین مین موجود در باطن WordPress وجود دارد. می توانید از طریق ظاهر> ویرایشگر و افزونه> ویرایشگر در نوار کناری به آنها دسترسی پیدا کنید.

در نگاه اول این ویرایشگرها بسیار جالب هستند – دسترسی کامل به انتهای وب سایت شما! امکانات را تصور کنید.

پرونده هدایت وبلاگ من از طریق ویرایشگر تم قابل دسترسی است.

پرونده سرصفحه وبلاگ من ، از طریق ویرایشگر تم قابل دسترسی است.

امکانات را واقعاً تصور کنید – با یک ضربه زدن به کلید اشتباه می توانید ناگهان وب سایت خود را به خوبی و به شکلی واقعی شکسته پیدا کنید:

ترک کار در پشت

من فقط مجبور شدم سه شخصیت را از پرونده های PHP موضوعم حذف کنم تا چهره وب سایت من کاملاً تغییر یابد.

اما این بدترین وضعیت آن نیست – غیرفعال کردن دسترسی تصادفی به باطن سایت وردپرس شما بسیار ساده است ، و این امکان را برای شما فراهم نمی کند تا فوراً بتوانید سفارش خود را به سایت خود بازگردانید..

به همین دلیل توصیه می کنم فایل های پی اچ پی سایت خود را حتی با یک برنامه FTP مانند دسترسی داشته باشید و ویرایش کنید Filezilla (مورد علاقه شخصی من و توصیه WordPress.org) شما باید قبل از شروع کار ، یک کپی از هر پرونده PHP را که قصد ویرایش آن را دارید ، ایجاد کنید تا اگر به طور تصادفی در سایت خود خراب کنید ، به سرعت به نسخه کاری برگردید. به مراتب بهتر است از امنیت ببخشید!

2. تم های غیرفعال را نصب نکنید

در تجربه من سه نوع کاربر WordPress وجود دارد:

 1. کسانی که کشتی بسیار تنگ را اداره می کنند
 2. كسانی كه كاری را مرتباً مرتب و مرتب نگه می دارند
 3. کسانی که توجه کمی به باطن سایت خود دارند

اگر در نوع دوم یا سوم قرار گرفتید ، باید به مضامینی که اکنون در سایت وردپرس خود نصب کرده اید ، دقت کنید. من در مورد موضوع فعال صحبت نمی کنم ، بلکه مواردی را که شما نصب کرده اید یا غیرفعال شده است.

اگرچه این تم ها غیرفعال شده اند ، اما هنوز هم در نصب وردپرس شما وجود دارد و هرگونه نقص و آسیب پذیری امنیتی هنوز هم می تواند مورد سوء استفاده قرار بگیرد. به عنوان مثال ، معروف ترین هک های وردپرس سوء استفاده TimThumb است که تا به امروز تحت تأثیر برخی وبلاگ های خاص قرار گرفته است.

به طور کلی ، اگر از مضامین با کیفیت خوب استفاده می کنید و اطمینان حاصل می کنید که آنها به روز نگه داشته شده اند ، دیگر نباید مشکلی را تجربه کنید. اما اگر مضامین قدیمی دارید که در باطن سایت شما استفاده نشده است ، توصیه من این است که فوراً آنها را حذف کنید. وردپرس به دلیل استفاده گسترده از آن ، هدف بزرگی برای هکرها محسوب می شود. خود را به یک هدف آسان تبدیل نکنید.

3. از قابلیت SEO SEO Theme خود استفاده نکنید

این توصیه کمتر از “شما” است باید این کار را انجام دهید “و بیشتر پیشنهادی را که به شما توصیه می کنم پیروی کنید.

بسته به نوع موضوع شما ممکن است متوجه شوید که دارای ویژگی های سئو داخلی است. توصیه می کنم به دو دلیل از استفاده از این ویژگی ها خودداری کنید:

 1. اگر همیشه تصمیم به تغییر مضامین گرفته اید ، ممکن است داده های SEO در درون مضمون شما از بین برود (یا استخراج آن دشوار است)
 2. رایگان وردپرس سئو توسط Yoast افزونه دارای بهترین عملکرد SEO از هر افزونه یا موضوع موجود است

این یک ادعای جسورانه است اما یک ادعای جسورانه است که به طور کلی توسط برخی از کاربران محترم جامعه وردپرس پذیرفته شده است. به عنوان مثال ، از تاریخ 31 اکتبر 2012 WooThemes عملکرد SEO را در درون مضامین خود کاهش داده است زیرا SEO توسط Yoast “برای کاربران وردپرس” سودمندتر است. WooThemes واگذاری مجدد SEO به توسعه دهنده دیگر نشانه جسورانه اعتقاد آنها به افزونه Yoast است و نشانه ای از چقدر دوستش دارد.

اگر می خواهید در مورد SEO توسط Yoast اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای ما در مورد اشتباهات رایج در وردپرس را بررسی کنید.

4. به طور متداول طبقه بندی و برچسب گذاری نشود

موارد کمی وجود دارد که من بیشتر از آن استفاده نادرست از دسته ها و برچسب ها در وردپرس می کنم.

بیایید یک چیز مستقیم از جلو بدست آوریم – دسته ها و برچسب ها می توانند در وب سایت شما نقش ایفا کنند. برخلاف تصور برخی افراد ، برچسب ها یک نوع طبقه بندی قدیمی نیستند و هیچ ارتباطی با آنها در دوره مدرن وبلاگ نویسی ندارند. علاوه بر این ، دسته بندی ها وجود ندارند که مورد سوء استفاده قرار بگیرند.

تعریف مورد علاقه من از دسته ها و برچسب ها از Lorelle آمده است:

دسته ها فهرست محتویات سایت شما هستند [و] برچسب ها کلمات فهرست سایت شما هستند.

حال در مورد این فکر کنید – آیا همان متن در یک کتاب در فصل های مختلف ظاهر می شود؟ البته که نه. این قالب باید به وبلاگ شما منتقل شود. منظور من از این موضوع این است که یک پست به ندرت باید به بیش از یک گروه اختصاص یابد. اگر احساس نیاز به اختصاص آن به دو یا چند نفر دارید ، احتمالاً مقادیر همپوشانی بیش از حد دارید (7-10 قانون من برای دستیابی به تعداد مطلوب است).

دسته ها باید موضوعات گسترده ای را در وبلاگ شما نشان دهند (به عنوان مثال “دستور العمل های شام”) و برچسب ها باید خاص تر باشند (به عنوان مثال “مرغ”). محتوا فقط باید در صورتی برچسب گذاری شود که برچسب های مورد نظر مستقیم و مرتبط با محتوا باشند. به طور کلی می گویم شما باید فقط از 50 تگ استفاده نکنید.

نظر من این است: هر دو دسته و برچسب ها باید به منظور بهره مندی از کاربر استفاده شوند. این هدف اصلی آنهاست. اگر چشم خود را از دست بدهید ، مرور در سایت شما به یک تجربه دردسرساز تبدیل می شود. حداقل اطمینان حاصل کنید که مقولات شما به وضوح تعریف شده و دارای مرفه هستند. اگر مطمئن نیستید که چگونه برچسب بزنید ، در این زمینه اطلاعات بیشتری بخوانید یا آنها را تنها بگذارید.

5- نظرات را تعدیل نکنید

من با یک نفرت حیوان خانگی واقعی از من خاتمه خواهم یافت. هنگامی که با پیام زیر روبرو می شوم هیچ چیز ناامید کننده تر برای من نیست.

اعتبار تصویر: WPMU

اگر باید منتظر بمانید که نظر شما قبل از پخش زنده تعدیل شود ، آیا از اظهار نظر تشویق می کنید؟ آیا از نظر وبلاگ نویس احساس ارزشی دارید؟ من حدس می زنم که جواب هر دو سوال خیر است.

به نظر من ، تعدیل نظرات بیانگر عدم احترام از طرف وبلاگ نویس برای وقت مفسران است و باید از هر قیمتی اجتناب شود. نکته جالب این است که شما اغلب در وبلاگ های کوچکتر تعدیل اظهار نظر را پیدا می کنید – بندرت از آن برای وب های بزرگتر استفاده می شود (احتمالاً اسپم بیشتری دریافت می کنند). من حدس می زنم که به این دلیل است که وبلاگ نویسان بزرگ نمی دانند که وفادارترین هواداران خود (یعنی کسانی که اظهار نظر می کنند) مخالفت نکنند..

در حقیقت ، اسپم مسئله ای نیست – پلاگین هایی مانند آکیسمت یک کار عالی برای متوقف کردن بیشتر هرزنامه ها انجام دهید. من مقاله ای را در مورد WPExplorer در مورد پیشگیری از اسپم نوشتم. و هنگامی که یک وبلاگ بزرگ می شود و نظرات زیادی را دریافت می کند ، تعدیل فردی هر یک به یک کار غیر ضروری بزرگ تبدیل می شود. تعدیل نظرات را از طریق تنظیمات> صفحه بحث در دسترس از نوار کناری خاموش کنید.

چه کاری انجام دهید شما اجتناب کنید?

بالاتر از من پنج مورد را بیان کردم که فکر می کنم شما باید از انجام آنها در وردپرس خودداری کنید – از نقص امنیتی جدی گرفته تا متنفر از حیوانات خانگی. البته هشدارها و توصیه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید در مورد استفاده از وردپرس بیان کنید به همین دلیل می خواهم آن را برای شما باز کنم.

بنابراین به ما بگویید – شما چه چیزی را توصیه می کنید که از انجام کار در وردپرس خودداری کنیم تا سایت هایمان ایمن و آسان و لذت بخش باشد و از آن لذت ببرید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map