סקירת WPEngine

8.5 דירוג כולל
מנועי WPE

WPEngine הינה ספקית אירוח מנוהלת מובילה של וורדפרס עם מגוון תוכניות אירוח המיועדות למגוון רחב של משתמשים, החל מבלוגים אישיים ועד אתרי ביקור במשימה. כסביבת אירוח מנוהלת, התקשרות סביב WPEngine נתמכת באופן בלעדי על ידי תמיכת הלקוחות שלהם 24/7.

מקצוענים
 • אבטחת אתרים
 • שיווק מסחר אלקטרוני ודואר אלקטרוני
 • Uptime מעולה
 • שירות לקוחות
 • התחייבות להחזר כסף
חסרונות
 • כובעי מבקרים
 • יקר יחסית
 • אין תמיכה טלפונית לתכנית אישית
 • חוסר אירוח בדוא”ל
9.2 דירוג בלוג

מחיר
35 $

כשמחפשים לארח את הבלוג או האתר שלכם, זה הגיוני מאוד לשתף פעולה עם חברה ששירתה למעלה מ- 60,000 לקוחות ואשר טביעת הרגל שלהם היא ביותר מ 136 מדינות. WPEngine פיתחו את הטכנולוגיה שלהם באירוח וורדפרס מנוהל שהיא ללא ספק אחת מפלטפורמות האירוח הבלוגיות המעולות. הטכנולוגיה שלהם יוצאת דופן וזה הפך את הפלטפורמות שלהם לניתנות להרחבה, מהירה ובטוחה.

תוכניות אירוח בלוגים

ללא קשר לצרכי האירוח שלכם, תוכלו למצוא תוכנית המתאימה לכם ב- WPEngine. חמש התוכניות שהם מציעים הם:

תכנית אישית – זה מיועד לאתרי אינטרנט וסטארט-אפים קטנים. זה מגיע עם תמיכה בשידור חי 24/7 ועם אחסון מקומי של 10 ג’יגה-בתים. זה הולך על 29 דולר לחודש.

תוכנית מקצועית – זה מקבל עד 10 התקנות ומציע אחסון מקומי של 20 GB. נפח התעבורה בו הוא יכול להתמודד הוא 100,000 ביקורים בחודש ועולה 99 דולר לחודש.

תוכנית עסקית – אם יש לכם מקבץ אתרים הכולל עד 400,000 ביקורים בחודש, זוהי התוכנית שאליה כדאי לכם לבצע. אתה מקבל 25 התקנות ו -30 GB של אחסון מקומי במחיר של $ 249 לחודש.

תכנית פרימיום – זוהי ארכיטקטורה ייעודית המעניקה לך ביצועים גבוהים ומנועי אחסון מנוהלים. הוא מכיל למעלה ממיליון ביקורים בחודש ומעניק לך 150 התקנות עם אחסון מקומי של עד 300 ג’יגה-בייט.

תוכנית כיתה ארגונית – זוהי התוכנית האולטימטיבית בעלת יכולת להתמודד עם יותר מחמישה מיליון ביקורים בחודש בסביבה ייעודית. אחסון מקומי נמתח ל- 1 TB ומקבל תמיכה בכרטיסים 24/7, ביצועי אפליקציות וניהול חשבונות אסטרטגיים.

מה הופך את אירוח הבלוג של WPEngine למיוחד

ובכן, הרבה גורמים נכנסים לתמונה כאשר בוחנים את הייחודיות של אירוח הבלוגים של WPEngine. להלן הדגשה מהירה של המשמעות של לארח את אתר האינטרנט שלך כאן:

 • אבטחת אתרים איתנה עם אישורי SSL, סריקות זדוניות וחומת אש
 • זמן פעולה מצוין
 • שירות לקוחות יוצא דופן הכולל תמיכה טלפונית ללא תשלום 24/7 לכל התוכניות למעט אישיות, הנהנית מצ’אט חי 24/7.
 • ערבות להחזר כספי – אתה מקבל עד 60 יום של תקופת ניסיון רק כדי לגשת להתאמה של התוכניות עבורך.

החיסרון של אירוח בלוג WPEngine

הגורמים הבאים פוגעים בדירוג WPEngine:

 • כובעי מבקרים במיוחד עבור תוכניות אישיות ומקצועיות
 • יקר יחסית לחלק מהמתחרים שלהם
 • היעדר תמיכה טלפונית בתוכנית האישית

בסך הכל, בשקלול היתרונות והחסרונות, WPEngine עדיין מציעה שירותי אירוח בלוגים מעולים שכל עסק ירצה לשקול.

 • אבטחה איתנה באתר
 • זמן פעולה מצוין
 • שירות לקוחות יוצא דופן
 • ערבות להחזר כספי

.


אחריות להחזר כספי
60 יום
שטח דיסק
10GB – 400GB
שם דומיין
N / A

עדיין לא בדקנו אפשרות אירוח ייעודי עבור WPEngine מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה..

עדיין לא בדקנו אפשרות VPS אירוח עבור WPEngine מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.

9.4 דירוג וורדפרס

מחיר
35 $

קרוב ל -30% מהאתרים המקוונים פועלים באמצעות וורדפרס וזה נתון מרכזי באיתור הפופולריות של פלטפורמות אירוח אתרים. WPEngine מציעה דרך מהירה ובטוחה יותר לגדל את המותג שלך באמצעות מספר פלטפורמות וורדפרס מנוהלות. מגוון העסקים שמטופלים בתוכניות אלה הוא רחב מאתרי בלוגים אישיים בקצה התחתון וכלה באתרים קריטיים למשימה בקצה הגבוה.

WPE תוכניות אירוח וורדפרס

תוכניות האירוח שמציע WPEngine זכו לשבחים כבעלות הארכיטקטורה והדרגיות הטובות ביותר בכיתה.

תוכנית אישית

עם תקופת ניסיון ללא סיכון של 60 יום, התוכנית האישית מתאימה ביותר ללקוחות עם אתרים פשוטים ותקציבים מינימליים. תוכנית זו מגיעה עם טכנולוגיה עוצמתית ושירות לקוחות סולידי זמין 24/7 בצ’אט חי. זוהי תוכנית משותפת שמשמעותה שהאתר שלך יהיה על פלטפורמה עם רבים אחרים שמשתפים במשאבים. מסיבה זו הוא יכול להכיל עד 25,000 ביקורים בחודש ושטח האחסון המקומי הוא 10 ג’יגה-בייט. אתה מקבל גם תעודת SSL בחינם לכל מנוי. עלות תוכנית זו היא 29 $ לחודש.

תוכנית מקצועית

תוכנית זו ממקדת לעסקים עם תנועה קבועה או למספר גדול של אתרים קטנים יותר. אתה יכול לארח עד 10 אתרים כל עוד סך הביקורים שלך בחודש לא יעלה על 100,000. האחסון המקומי הוא 20 ג’יגה-בייט ומקבל אישור SSL בחינם בעת המנוי. עלות התוכנית המקצועית היא 99 $ לחודש, אך יש תקופת ניסיון למשך 60 יום כדי לאמוד את התאמת התוכנית.

תכנית עסקית

ממש כמו השניים לעיל, גם זה נמצא בפלטפורמה משותפת, אך מכיל תנועה גבוהה בהרבה, 400,000 ביקורים בחודש. יש אחסון מקומי של עד 30 ג’יגה-בייט ומכיל עד 25 התקנות. עם תעודת SSL בחינם, אתה יכול להבטיח ללקוחות שלך אבטחה של הנתונים והמידע שלהם בזמן שהם מתקשרים עם אתר האינטרנט שלך. העלות היא 249 $ לחודש ושוב תקבלו 60 ימי ניסיון ללא סיכון.

תוכנית פרימיום

זוהי תוכנית אירוח מנוהלת בוורדפרס לעסקים שצומחים באופן פעיל ואשר מתעדפים ביצועים מיטביים. אתה מקבל סביבה ייעודית בה האתר שלך מתארח בשרת בודד בו צוות שירות לקוחות מותאם. התקנות המקסימום הן עד 150 והביקורים בחודש הם יותר ממיליון.

תוכנית כיתה ארגונית

אם יש לך תנועה של יותר מחמישה מיליון לחודש ואתה מעוניין בסביבה ייעודית עם אחסון מקומי של עד 1 TB, זו התוכנית שתעבור לה. רק תוכנית הכיתה הארגונית ותכנית הפרימיום אין להם תקופת ניסיון מכיוון שהכל משא ומתן ומותאם אישית.

היתרונות של WPEngine WordPress Hosting

בין היתרונות של אירוח זה כוללים:

 • טכנולוגיה עדכנית המאפשרת תנועה גבוהה
 • רשת גלובלית עם מרכזי נתונים המתפשטת באזורי EMEA, ארה”ב ואסיה-פסיפיק.
 • מגוון אירוח אתרים מתכנן לספק את הצרכים שלך
 • שירות לקוחות מעולה
 • סריקת זדוניות וגיבויים יומיים
 • זמן יוצא דופן

מדוע WPEngine WordPress Hosting לא יכול להיות בשבילך

 • יקר יחסית
 • אין תמיכה טלפונית למנויים בתכנית האישית
 • הם לא מוכרים דומיינים ולא מספקים אירוח בדוא”ל
 • אין סביבת שרת מבוססת חלונות
 • כובעי מבקרים

כל מי שמחפש ספק שירותי אירוח וורדפרס מנוהל בינוניים, WPEngine ניצב גבוה בגומחה זו.

 • טכנולוגיה עדכנית
 • רשת גלובלית עם מרכזי נתונים ממוקמים אסטרטגית
 • מגוון תוכניות אירוח אתרים שירות לקוחות מעולה
 • סריקת זדוניות וגיבויים יומיים
 • זמן יוצא דופן

.


אחריות להחזר כספי
60 יום
שטח דיסק
10GB – 400GB
שם דומיין
N / A

בעולם כיום, מותגים חשובים בהרבה מכפי שהיו לפני מאה שנה. מותגים מפגישים את המדע והפסיכולוגיה של מה שהעסק שלך מציע מבחינת מוצרים ואפילו אספקת שירותים. אם אתה רוצה שהמותג שלך יצליח להחיות את המוצרים שלך ולהעביר אמינות, איכות וניסיון, עליך לטפח את המרכיב הדיגיטלי שלו. זה העניין של WPEngine. כספקית אירוח מנוהלת של וורדפרס, חברה זו מסייעת למותגים להניע את החוויה הדיגיטלית שלהם באמצעות מגוון תוכניות.

האם ידעת שכל שנייה של עיכוב בזמן הטעינה של האתר שלך יכולה לגרום ליותר מ 7% – מההפסד בהמרות? ועיכוב של 2 שניות יכול לגרום לנטישה של 87%? ובכן, אם לא עשית זאת, עכשיו אתה יודע. זו הסיבה שחובה לבחור פלטפורמה שמאפשרת לך את התערובת הנכונה של טכנולוגיות ושירות כדי לתדלק את ביצועי הארגון שלך.

סקירה כללית של WPEngine

וורדפרס היא ללא ספק עמוד השדרה האמין ביותר התומך במיליוני אתרים ברחבי העולם. זו בדיוק הסיבה שבגללה שירותי אירוח אתרים כגון WPEngine החליטו להתמקד אך ורק באירוח במערכת ניהול תוכן זו. WPEngine דורג על ידי מספר שחקנים בשוק כולל מותגים גדולים כספק שירותי אירוח יותר מיכולים בגלל שיא שעות העבודה המצוין שלהם, העברות נתונים חודשיות בלתי מוגבלות, אבטחה ממוקדת WordPress בין תכונות מצוינות אחרות.

בהיותם סביבת אירוח מנוהלת, ההתקשרויות סביב WPEngine נתמכות בלעדית על ידי תמיכת הלקוחות שלהם 24/7. הסביבה מעוצבת במיוחד עם התקנות וורדפרס ותוספי פלאגין בחשבון. למען האמת, עם WPEngine, אינך צריך להתקין את וורדפרס כפי שהיית עושה עם מארחי אתרים אחרים. כל תוכנית WPEngine שאתה רוכש, מותקנת מראש עם מערכת ניהול התוכן. דמיין לעצמך שאתה פותח את דוא”ל ההיכרות שלך כדי להציג את פרטי ההתחברות שלך וגלה שאתה לא צריך שום הגדרה נוספת כדי שתוכל להתחיל.

כשמדובר ביצירת תוכן, WPEngine מביא את היתרונות של אירוח וורדפרס בכדי להעניק לך סביבה ידידותית ללקוח בה תוכל ליצור דפים, פוסטים וגלריות בקלות רבה. לא כל תוסף וורדפרס שתיתקל בו תואם אוטומטית ל- WPEngine. הסיבה לכך היא שהחברה מעריכה את התוספים לפני שהיא משלבת אותם בפלטפורמה שלהם. לא נכללים יישומי פלאגין שליליים עם ביצועים שליליים וכאלה המשכפלים כל מה שיש ל- WPEngine.

תוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות על ידי WPE

אם אתם מחפשים חברה עם מגוון חבילות אירוח, לא תמצאו חברה ב- WPEngine. הסיבה לכך היא שחברה זו הקדישה את המחקר, החדשנות ויצירת המוצרים שלה סביב אירוח וורדפרס. עבור חלק מהאנשים זה אולי נשמע כחיסרון, אך מצד שני זה עזר ל- WPEngine להיות סמכותית בגומחה זו.

לכן, אם אתם מחפשים להקים בלוג אישי או אפילו אתר מורכב ומסובך עבור המותג שלכם, וורדפרס היא אחת הפלטפורמות שתרצו לקחת בחשבון ועל ידי הרחבה WPEngine כשותף האירוח שלכם. ללא קשר לדרישותיך, לספק שירותי אירוח אתרים זה יש תוכנית שיכולה לעזור לך לעמוד ביעדים שלך. להלן סקירה קצרה של כל אחת מהתוכניות מציעות.

תוכנית אישית

אם יש לך אתר בודד שתרצה לנהל כמו בלוג אישי או אתר חנות פשוט, חבילה זו מתאימה לך. כמו כן, אנשים שרוצים להקים פרויקט גדול יותר, אך משום מה רוצים להתחיל בקטן ולבחון את החוויה של מספר חברות ותכניות אירוח אתרים לפני שמתיישבים על אחד כזה, זו גם פלטפורמת כניסה טובה. אחד הדברים המצטיינים בתוכנית אישית הוא שהוא מופעל על ידי טכנולוגיה חדשנית ושירות לקוחות 24/7.

מבחינת אחסון מקומי, תוכנית זו מעניקה לך שטח של עד 10 ג’יגה-בייט, אשר טכנית אמור להיות מסוגל להכיל את ההעלאות ותכונות האתר שלך מבלי להאט אותו. היופי עם שטח אחסון מקומי בשפע הוא בכך שהיא מאפשרת לאחסן בצורה מאובטחת כמויות גדולות של נתונים הרלוונטיות רק לתחום ולפרוטוקול שלך. אינך משתף אחסון זה עם אף אחד.

תוכנית זו מעניקה לך גם אישורי SSL בחינם לאבטחת חיבורים מדפדפן האינטרנט שלך לשרת שלך. אם אתה מנהל אתר מסחר אלקטרוני קטן, זהו בהחלט יתרון נוסף מכיוון שהלקוחות שלך יפקידו לך בקלות את המידע שלהם בידיעה שהוא מאובטח ואף אחד לא יכול להתמודד עם זה. בדרך כלל, תוכנית זו מתאימה לאתרים שבהם 25,000 ביקורים בחודש בממוצע.

תוכנית מקצועית

תוכנית אירוח וורדפרס מנוהלת זו של WPEngine היא לספק ללקוחות המנהלים אתרים שיש להם תנועה קבועה כמו אתרי מסחר אלקטרוני גדולים, אתרי שירות ואפילו אתרי חדשות בינוניים. העסקה האמיתית בתוכניות מקצועיות היא הגמישות שלהם. זה מאפשר לך להתקין עד 10 אתרים מה שאומר שאתה יכול לקבל את כל הדומיינים שלך באותה פלטפורמה כדי להקל על הניהול.

התוכניות המקצועיות ברמת התעבורה מתאימות לסיבות אותם לרוב הלקוחות. הם יכולים להתמודד עם עד 100,000 ביקורים בחודש וזה עצום עבור כל עסק שיש לו תוכנית המרה מתאימה. מבחינת האחסון המקומי, לתכנית זו יש כפול מהתוכנית האישית, 20 ג’יגה-בייט. יש גם היתרון של תעודת SSL בחינם המתורגמת לאבטחת אתרים.

תכנית עסקית

תוכנית זו מאפשרת לך לבצע עד 25 התקנות. זה אולי נראה די הרבה, אבל אם אתה עסק שיש לו אתרים שונים עבור המוצרים השונים שלך או שאתה פועל ביותר מאזור אחד, אתה תמצא את זה מועיל. מגבלת התעבורה עבור תוכנית זו היא פי ארבעה מהתוכנית המקצועית ב -400,000 ביקורים בחודש. המשמעות היא שהממוצע ליום הוא בערך 13,000 שהם מספר טוב לכל אתר עסוק. האחסון המקומי מעניק לך עד 30 ג’יגה-בתים בנוסף לתעודות SSL בחינם.

תכונה יוצאת דופן בתוכנית זו היא GeoIP. זו בעצם טכנולוגיה מתקדמת המסייעת בזיהוי המיקום הגאוגרפי של מסוף מחשבים באמצעות כתובת ה- IP שלו. כשאתה מייצר תוכן ואתה רוצה למקד או להתאים אותו למיקום ספציפי, טכנולוגיה זו מועילה. ניתן לבצע גם פרסום ממוקד, מניעת דואר זבל וגישה מוגבלת על סמך מיקום באמצעות GeoIP.

תוכנית פרימיום

ישנם ארגונים אשר העדיפות שלהם היא בביצוע מיטבי של אתרי האינטרנט שלהם. בקיצור, אינך יכול לאפשר אפילו שנייה לאתר שלך להאט או לעבור. אם אתה לקוח כזה, אז תוכנית הפרמיה היא מה שאתה בדיוק צריך. המיוחד כל כך בתכנית זו הוא שהיא משלבת את התכונות הייחודיות של סביבת שרת אחת. למען האמת, תוכנית זו מעניקה לך סביבה ייעודית משלך, עם שירות לקוחות ממוקד והרבה חידושים המאפשרים לך לנהוג בחוויות בעלות ביצועים גבוהים..

מסיבה זו, תוכנית זו מותאמת אישית מאוד וניתן לארגן אותה ברגע ש- WPEngine מבין את הצרכים הייחודיים שלך. בניגוד לאחרים שיש להם סכום קבוע בחודש, לתכנית זו אין נתון מפורש. בעזרת סיפון Onboarding מנוהל, כאחת מתכונות המפתח בתכנית הפרימיום, תוכלו להעביר בקלות את האתרים שלכם מבלי לחוות את שעות ההמתנה.

תוכנית כיתה ארגונית

זו התוכנית האולטימטיבית מבחינת זמן עבודה, ביצועים ומדרגיות שיש ל- WPEngine. זוהי תוכנית השמורה לאתרים קריטיים למשימה ולאלה שחווים תנועה גבוהה במיוחד. יש סביבה מקובצת ייעודית שבתוכה מאובטחים האתרים שלך. שירות הלקוחות המוקדש לתכנית זו הוא באיכות הגבוהה ביותר.

ממש כמו תכנית הפרימיום, התוכנית לציון ארגוני הצליחה לבצע אינסוף לאינטרנט כדי להקל על תנועת האתרים. עם זאת, משהו שהוא באמת ייחודי לתכנית זו הוא טכנולוגיית איזון העומסים. מבחינה טכנית איזון עומסים הוא טכנולוגיה המאפשרת לכם להפיץ עומסי עבודה על פני מספר משאבים כמו אשכול מחשבים. היתרון בכך הוא שהשימוש במשאבים שלך מותאם במיוחד והתפוקה שלך ממקסמת. כל לקוח שמבקר באתר שלך יעריך את זמן התגובה המוזער ואת מהירות האתר. זו גם התוכנית היחידה שיש לה ניהול חשבונות אסטרטגי, תמיכה בכרטיסים 24/7 וביצועי אפליקציות.

היתרון של WPEngine

על פי נתונים סטטיסטיים שנאספו מ- WPEngine, לחברה ניסיון באירוח של למעלה מ 60,000 לקוחות הפרוסים על פני 136 מדינות ברחבי העולם. מרכזי הנתונים שלהם נמצאים ב- EMEA, ארצות הברית ואסיה-פסיפיק. זה מבטיח שאתרי הלקוחות מהירים תמיד גבוהים ללא קשר למיקומם. כדי לבנות על חוויה זו, ל- WPEngine היתרונות העיקריים הבאים.

אבטחת אתרים

אם אתה עסק שמטרתו למכור מוצרים דרך אתר האינטרנט שלך, אחד הדברים שעליך לחפש ולקבל אחריות עליהם הוא תעודת SSL (Secure Socket Layer). היתרון בתעודה זו הוא בכך שהיא שומרת על זרימת המידע מהלקוח לשרתים שלך. הביטחון שהדבר מביא עוזר לך להרוויח מוניטין שיכול בקלות לתרגם להמרות. היתרון של לקוחות WPEngine, יש תעודת SSL בחינם אחת המסופקת לכל מנוי אירוח מכיתה אישית לארגונים.

בנוסף לכל אלה, WPEngine מבצע סריקות זדוניות על בסיס יומי ויש לה חומת אש חזקה שנועדה לחסום כל איום. יש להם הבטחה שכל אתר שייפרץ יתוקן ללא על ידי הצוות שלהם.

שיווק מסחר אלקטרוני ודואר אלקטרוני

ההתמחות של WPEngine בתוך חלל האירוח של וורדפרס הגיעה עם יתרונות רבים אחרים שלקוחות יכולים בקלות להשתמש בהם כדי להרחיב את עסקיהם המקוונים. אחד האוצרות הללו הוא הספריה המסיבית לתוספי מערכת לניהול תוכן שתוכננה במיוחד עבור מסחר אלקטרוני. חלק מהתוספים כוללים WooCommerce ו- Shopify.

כדי להוסיף לכך, ישנן מספר רב של טכנולוגיות שיווק בדוא”ל כמו זרימת דואר, טפטוף ו- DirectIQ. אפילו עם התשלום הקטן שגובים חברות שיווק הדואר האלקטרוני ומסחר אלקטרוני, מוטב שתפעל בתוך שטח זה.

Uptime מעולה

כל שירות אירוח ששווה את המלח שלו צריך לתעדף את זמן השימוש באתר. הסיבה לכך היא אך ורק מכיוון שאתרים שיש להם זמן פעולה בלתי צפוי מתסכלים את הלקוחות ומערערים במידה רבה את נגישות המוצרים והשירותים המוצעים. אתה יכול פשוטו כמשמעו לבדוק את זמן הפעילות של WPEngine באמצעות כלי לניטור אתרים ולהוכיח את היציבות המדהימה שלהם. Uptime תורם במידה רבה יותר לחוויית האינטרנט של הלקוחות.

שירות לקוחות

לא משנה כמה טוב מוצר או משווק, אם אין צוות שירות לקוחות סולידי שמגבה אותו, השורה התחתונה לא תהיה משמעותית. בהבנה שלא כולם גורו מקוון, WPEngine הקימה את אחד השורות התומכות ביותר בתמיכת לקוחות כדי לספק את השאלות השונות מרחבי העולם. יש להם קו טלפון ייעודי שפתוח 24/7 ללא תשלום.

בנוסף, יש להם פלטפורמת צ’אט מקוונת חיה הפתוחה 24 שעות ביממה עבור הלקוחות לחלוק את החוויה שלהם, לשאול שאלות ולבקש בירור. פלטפורמה זו מועילה במיוחד למנויי התוכנית האישית מכיוון שלא ניתן לקבל תמיכה בתמיכה הטלפונית בחינם.

התחייבות להחזר כסף

ספק שירותי אירוח אתרים הבטוח במוצרים שהם מציעים לא יכול להימנע מלתת ללקוחותיהם נתח מהעוגה לפני שהם מתחייבים לרכישה. WPEngine עולה בהרבה על מה שרוב המתחרים שלהם מציעים כחלון הראווה. הם נותנים אחריות להחזר הכסף של 60 יום לתוכנית האישית, התוכנית המקצועית והתכנית העסקית. עם זאת, הדבר אינו חל על תוכניות האירוח המקוונות Premium ו- Enterprise Grade.

החיסרון של WPEngine

לצד התכונות המצוינות והטכנולוגיה החדשנית, חלק מהלקוחות מרגישים שנמצאים מחוץ ל- WPEngine בגלל גורמים מסוימים ביניהם:

 • כובעי מבקרים – המגבלה על כמות המבקרים באתר שיכול להכיל היא מכשול במיוחד עבור סטארטאפים עסקיים שרוצים לנצל את החבילות במחיר הנמוך.
 • יקר יחסית – אפילו עם התוכנית האישית שלהם במחיר של 29 $ לחודש, WPEngine הם עדיין יקרים לעומת חלק מהמתחרים שלהם. בשנה, לקוחות בתכנית זו משלמים 348 דולר שהם סכום עצום רק כדי להפעיל בלוג.
 • אין תמיכה טלפונית לתכנית אישית – זהו אחד המורדות העיקריים עבור המנויים בקטגוריה זו מכיוון שהם היו מצפים ליותר במחיר זה. זה מאפשר למנויים להיות תלויים רק בתמיכה בצ’אט החי.
 • היעדר אירוח בדוא”ל – הלקוחות היו מצפים כי יש לארח דוא”ל כחלק מהחבילות המוצעות על ידי WPEngine. עם זאת, זה לא המקרה ובמידה מסוימת זה תסכל חלק מהמנויים שנאלצים לחפש אירוח במקום אחר.

שורה תחתונה

כשמסתכלים על היתרונות והחסרונות, WPEngine מציע פונקציות מפתח עמוסות בתכונות שימושיות שיכולות לתת לך נחיתה רכה כשמבקשים לבסס את טביעת הרגל שלך באופן מקוון. התכונות הידידותיות של וורדפרס הופכות את החוויה שלך לכדאית במיוחד בעזרת נציגי שירות לקוחות אשר תמיד מקוונים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map