WordPress.com ל- WordPress.org

WordPress.com קל למדריך ההגירה של WordPress.orgWordPress.com היא אפשרות טובה אם אתה רק מתחיל.


עם זאת, די בקרוב תבינו שלא תוכלו להתאים אישית את האתר שלכם באופן מדויק, במיוחד אם אתם בתוכנית החינמית.

WordPress.org, לעומת זאת, מגיעות עם אפשרויות התאמה אישית הרבה יותר. הסיבה לכך היא די פשוטה: WordPress.org היא פלטפורמת קוד פתוח שמשמעותה עם הידע לקידוד נכון, תוכלו לפתח בקלות כל סוג של אתר שתרצו. נוסף על כך, ישנם הרבה יותר נושאים ותוספים זמינים עבור WordPress.org ואלו נושאים בדרך כלל היו כרוכים באפשרויות עיצוב ועיצוב רבות יותר, המאפשרות להתאים את האתר בקלות כמו שאתה רוצה..

מכיוון ש- WordPress.org היא פלטפורמת קוד פתוח, אתה חופשי לשנות את הקוד הבסיסי שהופך את WordPress להתאים לצרכי האתר שלך. אתה רשאי להשתמש בחברת אירוח שתרצה ולעבור לחברת אירוח אחרת בכל עת שתרצה.

3 כלים הדרושים לך להגירה מוצלחת

כעת, לאחר שסקנו מדוע עליכם לעבור מ- WordPress.com, בואו נעבור על הדברים הדרושים לכם לפני שתעבירו את האתר שלכם..

1. שם תחום

אם השתמשת בתוכנית החינמית ב- WordPress.com, רוב הסיכויים שתצטרך שם דומיין לאתר שלך. למרות שמציאת שם דומיין נהדר עם סיומת .com מוכח כמאתגר יותר ויותר, זה לא משימה בלתי אפשרית.

אם עדיין אין לך שם תחום, השתמש בצעדים אלה כדי לרשום שם דומיין.

2. חשבון אירוח

לא חסרים חברות אירוח וורדפרס באופן מקוון. למצוא את הדבר הנכון יכול להיות מסובך, אז הנה כמה דברים שכדאי לזכור:

 • בדוק תמיד ביקורות של צד שלישי כדי לוודא שלקוחות מרוצים מהשירות
 • זכור כי זול לא תמיד אומר טוב יותר. אם בחרתם בתוכנית אירוח זולה, אתם מסתכנים בכך שהאתר שלכם יטען באטיות או שייחשף לסיכוני אבטחה שונים. כדאי לשלם יותר עבור חשבון האירוח שלך ולוודא שחברת האירוח שלך מציעה אמצעי אבטחה בסיסיים
 • בדוק את תמיכת הלקוחות על ידי פתיחת צ’אט או פנייה אליהם באמצעות דואר אלקטרוני. ודא שהחברה שבחרת מגיבה בצורה מתוזמנת כי הדבר האחרון שאתה רוצה הוא זמני המתנה ארוכים שבהם אתה זקוק לתמיכה בדחיפות

מקום טוב להתחיל במציאת חברת אירוח כולל WordPress.org עמוד אירוח.

3. התקנה טרייה של וורדפרס

לבסוף, תזדקק גם להתקנה חדשה של WordPress.org. לאחר שרכשת את חשבון האירוח שלך, ספק האירוח שלך ישלח לך את פרטי הכניסה לאזור החשבון שלך.

התקנת וורדפרס

באמצעות השם והסיסמה שהם סיפקו לכם, תוכלו להתחבר ולחפש את אייקון הוורדפרס. משם אתה יכול ליזום את תהליך ההתקנה ולעקוב אחר ההנחיות להתקנת WordPress. זה יכלול הגדרת כותרת האתר שלך ויצירת שם משתמש וסיסמא עבור לוח המחוונים של וורדפרס.

לאחר שהזנתם את המידע הזה, וורדפרס תשלים את תהליך ההתקנה בנקודה בה תוכלו לעבור לתהליך ההעברה.

העברת WordPress.com ל- WordPress.org בהארחה עצמית

שלב 1: ייצא את התוכן שלך מאתר WordPress.com שלך

ראשית, ראשית, תצטרך לייצא את התוכן שלך מאתר WordPress.com הישן שלך. התחל על ידי כניסה ל- WordPress.com ואז עבור אל האתר שלי לחץ על הלשונית ולחץ על מנהל WP.

ברגע שאתה נמצא במרכז השליטה שלך, נווט אל כלים> ייצוא. כפי שניתן לראות מתוך המסך המסך, אתה יכול לבחור בין שתי אפשרויות: העברה מודרכת שתחזיר לך $ 129 או אפשרות הייצוא החינמית. בחר את ייצוא על ידי לחיצה על התחל כפתור.

בחירת אפשרות הייצוא

בעמוד הבא וודא זאת כל התוכן נבחר ואז לחץ על קובץ הייצוא. זה יוודא שכל הפוסטים, התגובות, הקטגוריות והמדיה שלך מיוצאים בקובץ ה- XML ​​הסופי.

ייצוא הגדרות

כדאי להזכיר שאם היה לך אתר WordPress.com שלך במשך מספר שנים, קובץ ה- XML ​​הסופי שלך עשוי להיות גדול מ- 32MB. אם זה המקרה, תיתקל בבעיות שמנסות לייבא אותו לאתר האינטרנט החדש שלך ב- WordPress.org. יהיה עליך להתקין את ה- מפצל קבצים WXR כדי לפצל את קובץ ה- XML ​​למספר קבצים קטנים יותר. לחלופין, אתה יכול ליצור קשר עם חברת האירוח שלך ולשאול אותם אם הם יכולים להעלות באופן זמני את מגבלת ההעלאה שלך.

שלב 2: התקן את תוסף יבואן וורדפרס באתר WordPress.org שלך

השלב הבא הוא להתקין את התוסף היבואן של וורדפרס באתר WordPress.org שלך. ודא שאתה מחובר ללוח המחוונים של WordPress.org ונווט אליו כלים> יבוא.

בחר באפשרות האחרונה, וורדפרס, ואז לחץ על להתקין קישור. התוסף יתקין ואז תוכלו להמשיך עם השלב הבא.

התקנת תוסף היבואן

שלב 3: ייבא את התוכן שלך

ייצאת את התוכן מהאתר הישן שלך והכנת את אתר WordPress.org החדש שלך שמתארח בעצמך. זה הזמן לייבא את התוכן שלך.

התחל בלחיצה על הפעל יבואן קישור. לחץ על בחר את קובץ ה- XML ​​שלך ונווט אליו במחשב שלך. לאחר מכן לחץ על הכפתור הכחול שאומר העלה קובץ ויבוא.

ייבוא ​​אתר

בעמוד הבא תשאלו אם ברצונך להקצות פוסטים מיובאים למשתמש הקיים או אם ברצונך ליצור משתמש חדש. אם לבלוג שלך היו מחברים מרובים, תצטרך לעשות זאת עבור כל סופר ומחבר. הדבר היחיד שצריך להשפיע על הבחירה שלך הוא אם אתה רוצה לשמור על אותו מותג ושם משתמש שהיה לך ב- WordPress.com או אם אתה הולך על מיתוג מוחלט שלם.

לאחר שקיבלת את ההחלטה שלך, וודא שהתיבה לצד השורה שקוראת הורד ויבא את הקובץ המצורף נבדק. זה יבטיח שהתמונות שלך מהאתר הישן יועברו. לאחר מכן, לחץ על לחצן ‘שלח’ והמתן לביצוע תהליך הייבוא.

לאחר שזה ייעשה, תראה התראה באזור לוח המחוונים שלך שפירושו שהגיע הזמן לשלב הבא בתהליך ההעברה..

שלב 4: בדוק את התוכן והתמונות שלך

עכשיו לאחר שייבאת את התוכן מאתר WordPress.com שלך, הגיע הזמן לבדוק ולוודא שהכל מועבר בצורה חלקה. במקרים מסוימים, במיוחד אם באתר הישן שלך היו הרבה תמונות, תגלה שלא כל התמונות יובאו.

עם זאת, אתה יכול להשתמש בתוסף כמו העלה תמונות אוטומטית. התוסף הזה יסרוק את הפוסטים שלך לקישורי תמונות חיצוניים ואז הוא יעשה שלושה דברים:

 • להעלות ולייבא אוטומטית תמונות חיצוניות לספריית ההעלאות של וורדפרס
 • הוסף תמונות לספריית המדיה
 • החלף כתובות אתר חדשות לכתובות URL ישנות

כל שעליך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את התוסף ולהגדיר את ההגדרות לטעמך, אם כי הגדרות ברירת המחדל צריכות להיות בסדר כפי שהיא.

שלב 5: הפנה מחדש את אתר WordPress.com לאתר WordPress.org החדש שלך

השלב האחרון בתהליך ההגירה הוא להפנות את אתר WordPress.com לאתר WordPress.org החדש שלך. הסיבה העיקרית לעשות זאת היא שאתה מסתכן לאבד את דירוג מנועי החיפוש שלך אם אתה פשוט מעביר את האתר שלך לדומיין חדש..

שנית, אתה גם מסתכן באובדן המבקרים שלך אם אתה פשוט מעביר את האתר שלך מבלי להודיע ​​להם על השינוי.

לרוע המזל, חלק זה של התהליך ידרוש תשלום נוסף מאחר ש- WordPress.com אינו מאפשר לך לשנות את קבצי הליבה של האתר שלך. למרבה המזל, שכר הטרחה אינו מופקע ויעלה לך 13 $ לשנה. הנה מה שאתה צריך לעשות.

חזור לאתר האינטרנט הישן שלך ב- WordPress.com ונווט אל האתר שלי כרטיסייה. ברגע שיש, לחץ על הגדרות. למצוא את ה כתובת אתר ואז לחץ על קישור הפניה תחת שדה כתובת האתר.

הפניית אתר מחדש

בעמוד הבא, הזן את שם הדומיין החדש שלך ולחץ על ללכת כפתור. תוכל להגיש תשלום בדף הבא וסיימת.

אתר WordPress.com הישן שלך ינותב מחדש לאתר WordPress.org החדש שלך עם הפניה מחדש קבועה של 301. כדאי לשמור על ההפניה מחדש לפחות לשנה אם לא שנתיים בכדי להבטיח שלכולם יש שם את התחום החדש או שוינה כסימניה..

לחלופין, אם אינך מעוניין לשלם עבור ההפניה מחדש, שקול לשלוח דוא”ל למנויים שלך ולהודיע ​​להם על האתר החדש שלך תוך כדי הגדרת אתר WordPress.com הישן שלך לפרטי. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר אל האתר שלי> מנהל WP. ברגע שאתה במרכז השליטה, עבור אל הגדרות> קריאה וסמן את התיבה שאומרת הייתי רוצה שהאתר שלי יהיה פרטי, גלוי רק לעצמי ולמשתמשים שאני בוחר. 

אתה יכול גם לעדכן את פרופילי המדיה החברתית שלך כך שיכללו קישור לדף החדש שלך כך שהעוקבים שלך יוכלו לגשת בקלות לאתר החדש שלך.

כל שנותר לומר עכשיו זה מזל טוב! אם עקבת אחר כל השלבים במדריך זה, האתר שלך אמור להיות פעיל עכשיו ב- WordPress.org.

מחשבות אחרונות

העברת האתר שלך מ- WordPress.com דורשת מעט עבודה אך היתרונות כוללים אפשרויות התאמה אישית רבות יותר לאתר שלך, כמו גם בעלות מלאה על האתר שלך ועל התוכן שלך..

כשאתם לוקחים בחשבון את זה, כדאי להשקיע אחר הצהריים בהעברת האתר שלכם אז קחו את הצעד והעברו את אתר WordPress.com ל- WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map