אירוח WooCommerce – מה שאתה צריך להבין?


אירוח Woocommerce

יתכן וראית חברות אירוח רבות המציעות אירוח אתרים המתמחה ב- WooCommerce. במדריך זה תדעו כל מה שצריך לדעת על אירוח WooCommerce, בתוספת כמה נקודות מפתח שיעזרו לכם לבחור תוכנית מתמחה של WooCommerce. לפני שנכנס לעומק WooCommerce Hosting, חשוב לדעת מה זה WooCommerce.

מה זה WooCommerce?

Wocommerce

WooCommerce הופך את אתר וורדפרס שלך לחנות מקוונת טעונה במלואה תוך מספר לחיצות. וזאת הבחירה העומדת לרשות כמעט כל בעלי אתרי הסחר האלקטרוני, בין אם מדובר בסטארט אפ עם מעט מאוד מוצרים או אתר קמעונאי עם יותר מוצרים. ומה שהופך את התוסף הזה לפופולארי עוד יותר הוא שמדובר בתוסף של Automattic, חברת האם של וורדפרס.

WooCommerce, תוסף מסחר אלקטרוני פופולרי עם קוד פתוח עבור וורדפרס, מכיל יותר מ- 40% מהחנויות המקוונות וסלל את הדרך לסטארט-אפים ויזמים לקמעונאות להשיג את העסק שלהם ברשת, מבלי שיצטרכו לשרוף חור עמוק בכיסם. וזה לא מפתיע ש- WooCommerce מוכרת כתוסף החינם הטוב ביותר עבור WordPress.

בנוסף למכירת מוצרים פיזיים, אתה יכול גם למכור מוצרים דיגיטליים כמו ספרים אלקטרוניים, מדיה זורמת, מפתחות רישיון וכו ‘. אין הגבלה על מספר המוצרים שתוכל להוסיף לאתר שלך. אך יש סיכוי שספק אירוח אתרים שתבחר עשוי להגביל את מספר המוצרים שתוסיף. בואו נדבר על כך בהמשך.

כיצד להפוך אתר וורדפרס לאתר WooCommerce?

כל שעליך לעשות הוא להוריד ולהתקין את התוסף WooCommerce באתר וורדפרס שלך. ובתוך כמה קליקים, אתר וורדפרס שלך יהפוך לאתר אינטרנט מלא של eCommerce או חנות מקוונת..

WooCommerce מגיע גם עם הטוב ביותר באפשרויות ניהול מלאי בכיתה. מוצעים גם שערי תשלומים שונים לביצוע התשלומים בצורה מאובטחת. עם WooCommerce, אתה מקבל שליטה מלאה על הנתונים שלך.

וישנן כמה תוספים זמינים עבור WooCommerce, בהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף פונקציות נוספות לחנות המקוונת שלכם. ניתן להוריד ולהתקין תוספים אלה מספריית WordPress.Org או מאתר המפתחים WooCommerce.

אתה יכול להתאים אישית את אתר WooCommerce לגורם הקטן ביותר באתר שלך שכן WooCommerce משתלב היטב עם כל התכונות שקיימות כבר באתר וורדפרס. ואתר וורדפרס שלך יכול להיות ניתן להרחבה במלואו באמצעות התוסף WooCommerce. לכן, אינך צריך לחשוב פעמיים על הפיכת אתר וורדפרס לאתר WooCommerce.

אתה יכול ליצור קופונים והנחות למוצרים שבחרת ולקבל גם מערכת ניהול משלוחים נהדרת. אתה יכול לקבל בקלות את המשוב מהלקוחות. ועוד תכונה נהדרת ומשפיעה שמגיעה עם WooCommerce היא כלי הניתוח וה SEO המובנים שלה. אתה כבר לא תצטרך להסתמך רק על כלי SEO אחרים כדי לדרג גבוה יותר ולשפר את הנראות של האתר שלך ומוצריו.

מדוע נדרש אירוח WooCommerce?

WooCommerce פועל ב- WordPress ותצטרך למצוא אירוח מספק שירותי אירוח אתרים כדי לארח את אתר ה- eCommerce שלך. כן, יש אפשרות לקנות אירוח מוורדפרס. אך לא תקבלו אירוח WooCommerce אירוח מיוחד מ- WordPress.

יחד עם אירוח אתרים, תזדקק גם לשם תחום. ותעודת SSL היא חובה אם ברצונך שתהיה לך אפשרות לתשלומים מקוונים באתר שלך ולהפוך את האתר שלך לבטוח יותר. ישנן אפשרויות אירוח אתרים שונות בהן תוכלו לבחור אם ברצונכם לארח אתר רגיל. וספקים רבים של אירוח אתרים מציעים אירוח וורדפרס מתמחה לארח אתרי וורדפרס.

אבל כדי לנצל את מלוא התכונות והיכולות של WooCommerce, מומלץ מאוד לנסות אירוח WooCommerce. אירוח מסוג זה יכול להתמודד עם אתר WooCommerce מחוץ לקופסה ותודרך על ידי מומחי WooCommerce אם תינתן לך תמיכה מיוחדת ב- WooCommerce. אבל תמיד עדיף להיעזר באנשים עם ידע מעמיק אודות WooCommerce ועם המומחיות לפתור את הבעיות הקשורות לאתרי WooCommerce..

וכשמדובר באבטחה, WooCommerce אינה הטובה ביותר בשוק. ואתר מסחר אלקטרוני חייב להיות בנקאי מאוד בכל מה שקשור לאבטחה. מכיוון שמאוחסנים בו מידע על משתמשים ונתונים חשובים כמו פרטי כרטיס אשראי ועוד. ולא תרצו להתעסק בעסקאות שמתרחשות באתר שלכם. פיתרון לחיסרון זה של WooCommerce יהיה קניית WooCommerce Hosting מספק ספק אירוח אתרים מאובטח.

אפשר אישור SSL כדי להוסיף אבטחה נוספת לאתר הסחר האלקטרוני שלך לביצוע עסקאות. מכאן, קנו תכונה נוספת זו של SSL יחד עם תוכנית האירוח שלכם. לא תרצו שהמבקרים שלכם, שעשויים להיות גם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, בסופו של דבר יבקרו באתר שאינו זמין. לכן השווה בין ספקי אירוח אתרים שונים וודא שאתה בוחר את זה עם זמן ההספק הגבוה ביותר שניתן.

כשאתה קונה אירוח משותף במקום לקנות WooCommerce Hosting, אתה מקבל כמות מוגבלת של שטח אחסון ורוחב פס. ואני מקווה שאתה עדיין זוכר מה אמרתי קודם ש- WooCommerce מאפשר לך להוסיף מספר בלתי מוגבל של מוצרים לאתר שלך. ורוב הסיכויים שתקבלו מספיק משאבים להשלמת האפשרות ‘בלתי מוגבלת’ המוצעת באמצעות WooCommerce אם אתה קונה אירוח משותף מסורתי. קניית אירוח WooCommerce תקבל רוחב פס בלתי מוגבל, שטח דיסק אדיר, חשבונות דוא”ל ועוד, מלבד תכונות אירוח רגילות..

פירושו אתר WooCommerce הוא אתר מסחר אלקטרוני. וכשמדברים על אתר eCommerce, כל מה שאנחנו יכולים לחשוב עליו הם שפע של מוצרים, תמונות מוצר, פרטים אחרים והרבה יותר מכך. ובאתר מסחר אלקטרוני, מעבר בין דפים מתרחש בתדירות גבוהה יותר מזה של אתרי בלוגים מסורתיים. לכן המהירות והביצועים של אתר האינטרנט שלך הם הגורם שלעולם אסור לך להיכשל בו. וכפי שאתה כבר יודע את ההשפעות של אתר טעינה איטית, וודא שאתה בוחר ספק אירוח אתרים מהיר.

מיהו ספק האירוח הטוב ביותר של WooCommerce?

לאחר היכרות עם כל נקודות המפתח הללו אודות WooCommerce Hosting, שאלה אחת שעשויה להיות בראש שלך היא האם עלי לעבור ל- WooCommerce Hosting? תן לי להבהיר לך את הדברים.

ישנם אתרי מסחר אלקטרוני המשמשים למכירת מוצרים מעטים בלבד. לדוגמה, למחבר יש אתר אינטרנט שלו למכירת שני הספרים שכתב. במקרים כאלה, WooCommerce Hosting לא יהיה צורך. אתר כזה יכול לעבוד מצוין עם תוכנית אירוח משותפת של וורדפרס. אבל אם מטרת אתר האינטרנט שלך היא למכור מוצרים נוספים ואם אבטחה וביצועים הם העדיפויות העיקריות שלך, עליך ללכת ל- WooCommerce Hosting.

הדברים יכולים להיות מעט מסובכים כשיש לך אפשרויות רבות לבחירתך ואינך בטוח לגמרי איזו מהן היא ספקית אירוח WooCommerce הטובה ביותר לאתר WooCommerce שלך. ועכשיו כשאתה יודע הכל על אירוח WooCommerce, הגיע הזמן לבחור לבחור אירוח אתרים מוכן WooCommerce.

לכן רשמנו את חמשת ספקי האירוח המובילים המציעים אירוח WooCommerce שיכולים להתמודד עם אתר WooCommerce מחוץ לקופסה.

Bluehost

Bluehost האירוח הטוב ביותר של Woocommerce

Bluehost הוא אחד המובילים בשוק ומדורג במקום הראשון לצרכים של אירוח אתרים קטנים. ונוצה בולטת בכומתה של Bluehost היא שמומלצת רשמית על ידי וורדפרס ו- WooCommerce. הם גם עם ספקי אירוח אתרים האמינים ביותר בכל הנוגע לתמיכת לקוחות שכן הם מספקים תמיכה מומחה 24/7.

אירוח BlueHost WooCommerce מתחיל ב- $ 6.95 לחודש ועולה עד $ 12.95 לחודש. יסופק לך שער תשלום מאובטח לביצוע כל העסקאות המקוונות באתר שלך. Bluehost WooCommerce Hosting מגיעה עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום. אתה מקבל גם ערכות נושא בחינם, הניתנות להתאמה אישית מלאה. אתה גם מקבל עזרה ממומחה WooCommerce בטלפון, המאפשר לך להקים את חנות WooCommerce שלך ​​תוך שעתיים.

HostSoch

אירוח Woocommerce זול של Hostsoch

HostSoch היא אחת החברות המובילות באירוח אתרים בהודו. HostSoch ידוע באמינות ובאירוח אתרים מהשורה הראשונה במחירים נוחים במיוחד. זו גם אחת החברות המובילות באירוח אתרים בכל הנוגע למהירות אירוח, זמן עבודה ותמיכה. תוכניות האירוח של HostSoch WooCommerce מתחילות רק ברופי 99 / מו. המחירים עולים עד רופי 329 לחודש. אתה יכול לבחור מכל אחת מארבע החבילות, כלומר Starter, Advanced, Business ו- Pro. אתה מקבל אחריות של 99.9% זמן עבודה, הגנה על Cloudflare חינם ושרתים בעלי ביצועים גבוהים.

אתה יכול לשים יד על שם דומיין בחינם אם אתה קונה אירוח אתרים מ- HostSoch. אתה מקבל גם תעודת SSL בחינם כדי להפוך את אתרי האינטרנט שלך לאבטחים יותר. התמיכה הייעודית 24/7 עומדת לשירותך תמיד, מה שבוודאי ישפר את חווית האירוח שלך.

הוסטינגר

תוכניות אירוח Woocommerce של Hostinger

Hostinger מספק אירוח WooCommerce מהשורה הראשונה לביצועים המעולים של אתר WooCommerce שלך. תוכניות אירוח אתרים של Hostinger מגיעות עם אחריות להחזר כספי של 30 יום. Hostinger הוביל את ענף אירוח אתרים בכל רחבי העולם והוא ידוע כטוב ביותר בכל הקשור לאיכות שירות האירוח. יש להם צוות מומחה שמוקדש לשרת אותך 24/7. מחירי WooCommerce Hosting מתחילים נמוכים כמו רופי 45 לחודש, ועולים עד לרופי 189 / חה. אתה מקבל גם שם דומיין בחינם עם פרמיית Hostinger ותכניות אירוח אתרים עסקיים.

HostPapa

ספק אירוח של Hostpapa Woocommerce

HostPapa הוא אחד הספקים המובילים בתחום אירוח אתרים בכל הקשור למהירות וביצועים משופרים. זה גם אחד מהספקים המובילים בתחום אירוח אתרים. הם אפשרו לעסקים רבים בקנה מידה קטן להשאיר חותם באינטרנט עם שירות התמורה לכסף שלהם. יש להם טווח מחירים סביר עבור תוכניות אירוח אתרים שלהם ב- WooCommerce, שמתחילות מרופי 199 / מו. עולה עד לרופי 699 לחודש. טווח המחירים מהווה אינדיקציה לגמישות בתמחור והתכונות של התוכניות שלהם. כדי להפוך את חוויית אירוח האינטרנט שלך ב- WooCommerce לבטוחה ובטוחה, יש להם תכונות אבטחה ומעקב מובנות. תוענק לך גם תמיכה מומחה חיה בכל עת שתזדקק לה, מסביב לשעון.

A2 הוסטינג

מארח Woocommerce A2

מהירות שקופה היא המפורסמת ב- A2 Hosting. הם מציעים גם שרת מהיר יותר של עד 20X. לכן, ללא ספק ניתן לצפות לביצועים מהשורה הראשונה משרתי A2 Hosting. אתה מקבל גם את היתרון של תמיכה ללא תחרות 24/7/365 מ”צוות הגורו “, שהיא צוות ידידותי ומומחים. אירוח A2 מגיע גם עם אחריות כספית בכל עת. תוכניות A2 אירוח WooCommerce מתחילות ברופי 269.28 לחודש, ועולות עד רופי 824.36 לחודש. התוכנית במחיר הגבוה ביותר תקנה לכם אירוח אתרים מותאם ומנוהל באופן מלא, אשר אידיאלי עבור אתרי WooCommerce בהיקפים גדולים.

סיכום

למרות שאירוח WooCommerce עשוי לעלות לכם בשיעור גבוה יותר מאשר אירוח אתרים רגיל, היתרונות והתכונות שמציע WooCommerce מצדיקים את תג המחיר המובחר. לכן WooCommerce Hosting אכן שווה לנסות. אם אתה רוצה להתחיל בלי שום טרחה ולהתחיל למכור את המוצרים שלך מייד, WooCommerce Hosting זה מה שאתה צריך לבחור ללא ספק. ספקי אירוח אתרים רבים מספקים אירוח WooCommerce החל מתכנית משותפת בסיסית ועד לקידום אירוח ייעודי ייעודי מנוהל באופן מלא. אתה צריך לבחור שלך בהתאם לדרישות האתר שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map