Wix ל- WordPress

Wix למדריך הגירה בוורדפרסWix הוא בונה דפים קל לשימוש, המאפשר לך להקים אתר בסיסי ולהפעלתו במהירות הודות לממשק הגרירה והשחרור והתבניות שלו. בעלי עסקים רבים בתקציב או שאוהבים את קלות השימוש בוחרים ב- Wix בכל הקשור לבניית אתר האינטרנט שלהם.


למרות ש- Wix עשוי להיות פיתרון בר-קיימא עבור אתר בסיסי, הוא לא יכול להשתנות עם העסק שלך כשהוא מתחיל לצמוח. מכיוון שכך, בשלב מסוים, בהכרח תצטרך לעבור לפלטפורמה חזקה יותר.

אם אתה מחפש להתרחק מ- Wix, אין פלטפורמה טובה יותר מ- WordPress. זה מכיל יותר מ 50% מהאינטרנט ומאפשרת לך לבנות אתר שיכול לתמוך בצמיחת העסק שלך.

בפוסט זה, נראה לך שלב אחר שלב כיצד להמיר את אתר Wix שלך ל- WordPress, למרות העובדה ש- Wix לא מאפשרת לך לייצא את הנתונים שלך בקלות. עם קצת עבודה, תוכלו להעביר את האתר שלכם מ- Wix ל- WordPress מבלי שתצטרכו להתחיל מחדש.

נתחיל.

מה שאתה צריך לדעת ולעשות לפני שאתה ממיר את אתר ה- Wix שלך לוורדפרס

לפני שקופצים לתהליך ההגירה, ישנם כמה דברים שעליכם לדעת. כאמור, Wix אינה פלטפורמה שמצוידת להתמודד עם הצמיחה של אתר האינטרנט שלך. מלבד זה, זהו פיתרון מתארח שמשמעותו שהכל מהדומיין שלך לאירוח שלך טופל על ידם.

לאחר שתחליט לעבור לפלטפורמה בהארחה עצמית, תהיי אחראית למצוא אירוח משלך ולוודא ששם הדומיין שלך לא יפוג..

הדבר האחרון שצריך לזכור הוא שלא ניתן ליצור מחדש את תבנית ה- Wix בפיקסלים בוורדפרס לפי פיקסל. מכיוון שכך, האתר שלך ייראה ככל הנראה שונה מוויקס.

עם זאת, יש המון נושאים יפים לבחירה, גם בחינם וגם בתשלום, כך שרוב הסיכויים שתצליחו למצוא נושא שתאהב בו.

עם זה בחשבון, הנה מה שאתה צריך לעשות לפני שתתחיל בתהליך ההגירה.

שלב 1: רכישת אירוח

Bluehost

השלב הראשון הוא לרכוש תוכנית אירוח לאתר האינטרנט שלך. יש הרבה ספקי אירוח שם; מתכניות אירוח משותפות זולות ועד אירוח וורדפרס מנוהל יקר יותר.

אירוח וורדפרס משותף הוא בחירה מצוינת אם יש לך צוות בצוות שמנהל את האתר שלך ודואג למשימות התחזוקה הכרוכות בבעלות על אתר..

זה כולל לוודא שוורדפרס עם התוספים והנושאים שבהם אתה משתמש באתר שלך מעודכנת. זה כולל גם אופטימיזציה של האתר שלך לטעינה מהירה ויישום נהלי אבטחה נאותים. במילים אחרות, תוכניות אירוח משותפות מגיעות עם הרבה אחריות מצידך בכל הקשור לתחזוקת אתרים.

אך אם אינכם רוצים לדאוג למשימות תחזוקה, אירוח וורדפרס מנוהל הוא הבחירה הטובה ביותר עבורכם. באמצעות תוכנית אירוח מנוהלת, חברת האירוח תטפל בהיבטים הטכניים הקשורים לאתר שלך. זה כולל אופטימיזציה של האתר שלך לטעינה מהירה, אבטחה ומעקב אחר האתר שלך כדי למנוע ניסיונות פריצה.

כמה תוכניות אירוח מנוהלות אפילו יחילו עבורך עדכוני וורדפרס ותוספים, כך שכל מה שאתה צריך לדאוג הוא לעדכן את האתר שלך עם תוכן טרי ולנהל את העסק שלך..

מה לגבי שם התחום שלי?

זכור שאם השתמשת בתוכנית Wix בחינם או אם ברצונך לשנות את שם האתר או הדומיין שלך, תצטרך גם לקנות שם דומיין חדש.

בעוד שרוב ספקי האירוח המשותפים יציעו לך שם תחום בחינם כשאתה נרשם לאירוח, עדיף שתירשם את שם הדומיין שלך אצל ספק כמו Namecheap או Google Domain..

אם כבר קנית שם דומיין באמצעות Wix, אתה יכול לשמור אותו ולהעביר אותו לאחר שתעביר את כל התוכן שלך מאתר Wix שלך..

העבר את שם הדומיין שלך

ברגע שיש לך את האירוח החדש שלך, הגיע הזמן להעביר את שם הדומיין שלך לרשם חדש או לחברת האירוח שלך אם אתה רוצה לשמור הכל במקום אחד.

הנה מה שעליך לעשות:

 1. אם רכשת את שם הדומיין שלך מ- Wix, התחל על ידי כניסה לחשבון Wix שלך.
 2. מצא את קישור הדומיינים שלי ובחר את שם התחום שלך.
 3. בכרטיסייה מתקדם, לחץ על העבר הרחק מ- Wix.
 4. לחץ על שלח קוד.
 5. ברגע שהקוד יגיע לתיבת הדואר הנכנס, צור קשר עם חברת האירוח שלך ותן להם את הקוד. לאחר מכן הם ישלימו עבורך את תהליך העברת הדומיינים ויוודאו שהוא מצביע לאתר וורדפרס שלך.
 6. אחרת, אם העברת את שם הדומיין לרשם נפרד, תצטרך להפנות את שם הדומיין שלך כדי להשתמש בשרת השמות של המארח שלך על ידי שינוי הגדרות ה- DNS.

שלב 2: התקן את WordPress

לרוב תוכניות האירוח של וורדפרס, כמו אלה המוצעות על ידי BlueHost או Siteground, יותקנו מראש WordPress. תוכניות אירוח מנוהלות של וורדפרס כוללות גם את וורדפרס המותקנת מראש כברירת מחדל.

אבל אם WordPress לא הוגדר כברירת מחדל, תצטרך להתקין אותה. למרבה המזל, קל לעשות זאת מכיוון שלרוב המארחים יש תכונת התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת, שלרוב ניתן למצוא ברגע שתיכנס למרכז השליטה של ​​חשבון האירוח שלך..

כדי להתקין את וורדפרס, כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר ההנחיות שעל גבי המסך שיבקשו מכם את כותרת האתר שלכם, את התחום עליו תרצו להתקין את וורדפרס ואת שם המשתמש והסיסמה הרצויים שתשתמשו בכדי להיכנס ללוח המחוונים של וורדפרס..

לאחר שמילאת את כל המידע הזה, תצטרך ללחוץ על כפתור התקן עכשיו ולחכות לסיום התהליך. לאחר סיום זה, תוכלו להיכנס ללוח המחוונים של וורדפרס.

כדאי להגדיר את הפרמלילינק של וורדפרס שלך. זה יקבע את כתובת האתר של כל פוסט ודף באתר שלך. כברירת מחדל, וורדפרס תכלול את התאריך בפרמלינק אבל אתה יכול לשנות אותו למשהו פשוט כמו www.yourwebsite.com/blog-post-title.

לשם כך, לכו הגדרות> Permalinks ובחר את מבנה הפרמלינק הרצוי. לאחר מכן לחץ על הלחצן שמור שינויים.

שלב 3: התקן והתאם אישית נושא וורדפרס

כברירת מחדל, וורדפרס תגיע עם ערכת נושא המותקנת מראש. עם זאת, נושא ברירת המחדל, TwentyTwenty, הוא עצמות בר נחמדות. למרבה המזל, תוכלו למצוא אלפי ערכות נושא בחינם במאגר העיצוב הרשמי של וורדפרס.

ערכות נושא של וורדפרס

אם אתם מחפשים נושא הדומה לבונה הגרירה והשחרור של Wix, האפשרות הטובה ביותר שלכם היא להתקין תוסף לבניית דפים כמו Elementor, Beaver Builder או Divi. זה ייתן לך את ממשק הגרירה והשחרור ואת הגמישות העיצובית שאתה רגיל אליהם. עם זאת, בראש בונה הדפים תצטרך גם נושא שתואם לתוסף של בונה דפים. כמה נושאים העובדים עם בוני הדפים שלמעלה כוללים אסטרה, OceanWP ו- GeneratePress.

כדי להתקין אחד מהנושאים האלה, עבור אל מראה> ערכות נושא ואז חפש אותו. לאחר מכן, לחץ על התקן והפעל.

לאחר מכן תוכל ללכת אל מראה> התאמה אישית להתאים אישית את האופן בו אתר וורדפרס שלך נראה על ידי שינוי צבעים, גופנים וסגנונות חזותיים אחרים.

לאחר שתתאים אישית את הנושא לטעמך, כעת תוכל להתחיל בתהליך ההמרה של אתר Wix שלך לוורדפרס..

המרת אתר ה- Wix שלך לוורדפרס

אז עכשיו, לאחר שהעבודה המוקדמת נעשית, הגיע הזמן להמיר את אתר ה- Wix שלך ל- WordPress. ישנן שלוש אפשרויות לעשות זאת: אתה יכול להעביר ידנית את אתר Wix שלך, אתה יכול להפוך את התהליך לאוטומטי בעזרת תוסף, או להשתמש בשירות צד ג ‘. בואו ונעבור על כל אחת מהאפשרויות הללו, שלב אחר שלב.

1. כיצד להמיר ידנית את אתר ה- Wix שלך לוורדפרס

הפיתרון הראשון שנדון הוא הגירה ידנית של אתר Wix שלך ל- WordPress. אפשרות זו כוללת העתקה והדבקה של תוכן העמודים והפוסטים בבלוג שלך מ- Wix ל- WordPress.

אם אין לך הרבה תוכן (פחות משני תריסר דפים ופוסטים משולבים) זה עשוי להיות הפיתרון הטוב ביותר מכיוון שתוודא שכל פוסט ודף באתר שלך יועברו יחד עם כל התמונות שלך..

כל שעליך לעשות הוא לבצע את הצעדים שלהלן:

 1. כשאתה מחובר ללוח המחוונים של וורדפרס, פתח כרטיסיית דפדפן חדשה ונווט לאתר Wix שלך.
 2. החל מדף הבית, הדגש את כל הטקסט ולחץ על העתק.
 3. עבור לכרטיסייה עם לוח המחוונים של וורדפרס ונווט אל דפים. לחץ על הוסף חדש.
 4. ברגע שעורך הדפים נטען, קבע את הדף עם שם העמוד שממנו אתה מעתיק והדבק בתוכו את התוכן. אתה יכול גם להשתמש בעורך גוטנברג כדי לפרוס את הדף באופן דומה לפריסת דף הבית שלך ב- Wix או בכל דף אחר..
 5. כדי לראות כיצד עמוד הבית שלך נראה וכדי לוודא שכל העיצוב נכון, שמור כטיוטה ואז צפה בדף.
 6. לבסוף, פרסם את הדף.

כל שעליך לעשות הוא לחזור על תהליך זה עבור כל עמוד ופרסם באתר Wix שלך. אתה יכול אפילו להאיץ את התהליך הזה על ידי התקנת תוסף כמו יוצר דפים / הודעות המונים וצור מראש את כל הדפים והפוסטים שלך ואז פשוט ערוך את הפוסטים והדפים האלה כדי להדביק את התוכן.

דפי המונים יוצר הודעה

עם זאת, אם האתר שלך מכיל הרבה מאוד תוכן, תהליך זה יכול להיות מייגע למדי וגוזל זמן. ככזה, אולי תרצה לשקול אחת משתי האפשרויות הבאות המפורטות להלן.

2. כיצד למחוק אוטומטית את תהליך ההגירה של Wix לתוכנת וורדפרס

אם אתה רוצה לחסוך זמן, שימוש בשיטה אוטומטית למחצה להעברת אתר Wix עשוי להיות אפשרות טובה יותר. מכיוון ש- Wix היא פלטפורמה סגורה, אין דרך קלה לייצא את התוכן שלך משם.

עם זאת, יש חדשות טובות. אחד הדברים הגדולים בוורדפרס הוא שהוא תומך בייבוא ​​תוכן מפלטפורמות אחרות כפוסטים. למרבה המזל, ניתן לשמור פוסטים בבלוג של Wix כהזנת RSS וכך לייבא לוורדפרס.

זכור כי עדיין תצטרך להשתמש בשיטה הידנית כדי להעביר את תוכן העמודים שלך לאתר וורדפרס שלך. יהיה עליך להוסיף גם תמונות כלשהן מהפוסטים והדפים שלך באופן ידני, שכן עדכון ה- RSS לא ישמור תמונות.

הוספת כפתור RSS ל- Wix

 1. כדי להתחיל בתהליך זה, תחילה עליך לשמור את עדכון ה- Wix RSS במחשב שלך. אם יש לך בלוג Wix ישן, פשוט גש אליו www.yourdomainname.com/feed.xml. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הדף ובחר שמור כ… ואז שמור את הקובץ במחשב שלך.
 2. אם יש לך בלוג Wix חדש יותר, יהיה עליך להוסיף כפתור RSS לבלוג שלך על ידי לחיצה על + לחתום ובחירת כפתור ה- RSS. וודא שאתה משתמש בעורך האתר של Wix כדי לראות אפשרות זו. שמור את השינויים ואז נווט לאתר האינטרנט החי שלך.
 3. לחץ על דף הבלוג ואז לחץ על כפתור RSS.
 4. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על כל מקום בדף ובחר שמור כ… ושמור את קובץ ה- XML.
 5. חזור לאתר וורדפרס שלך ולחץ אל כלים> יבוא.
 6. התקן את יבואן ה- RSS של WordPress והפעל אותו.
 7. לאחר התקנת יבואן ה- RSS, לחץ על הפעל יבואן.
 8. לחץ על כפתור הדפדף ואתר את קובץ ה- XML ​​ששמרת מאתר Wix שלך.
 9. לחץ על יבוא.
 10.  לפעמים, העדכון כולו לא יבוא בניסיון הראשון. הקפד לבדוק כמה פוסטים יובאו על ידי מעבר אל פוסטים> כל ההודעות. אם חסרים פוסטים מסוימים, ערוך את קובץ ה- XML ​​באמצעות עורך טקסט כמו פנקס רשימות והסר את הפוסטים שיובאו. לאחר מכן, ייבא מחדש את קובץ ה- XML.
 11.  לייבוא ​​העמודים שלך, עקוב אחר השיטה הידנית המתוארת באפשרות הראשונה.
 12. השלב האחרון הוא לייבא את התמונות. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בתוסף כמו העלה תמונות אוטומטית. תוסף זה יחפש כתובות אתרים לתמונות בפוסטים ויעלה אוטומטית וייבא תמונות חיצוניות לספריית ההעלאות של וורדפרס. זה גם יוסיף תמונות לספריית המדיה ויחליף כתובות URL חדשות לתמונות בכתובות URL ישנות.

העלה תמונות אוטומטית

תהליך זה הוא פיתרון נהדר אם יש לך יותר מכמה עשרות פוסטים בבלוג להעברה. עם זאת, זה עדיין תהליך מסורבל אם היה לך אתר גדול למדי עם הרבה דפים כמו גם פוסטים בבלוגים. במקרה כזה, אולי תרצה לשקול את האפשרות השלישית שלהלן.

3. שימוש בשירות צד ג ‘להעברת אתר ה- Wix שלך לוורדפרס

האפשרות האחרונה היא להשתמש בשירות של צד שלישי כמו CMS2CMS להעברת אתר Wix שלך. כדאי להזכיר שמדובר בשירות בתשלום והמחיר יהיה תלוי במספר הפוסטים והדפים שיש לכם באתר הקיים שלכם..

CMS2CMS

בעמוד התמחור שלהם נכתב שהעברות מלאות מתחילות ב- $ 9 ותוכלו לנצל את העברת ההדגמה החינמית כדי לראות כיצד התהליך עובד.

בחירת העברת הדגמה בחינם

כדי להתחיל בתהליך זה, בצע את הצעדים שלהלן.

 1. ראשית, יהיה עליכם להתקין את התוסף CMS2CMS Connector. לך ל תוספים> הוסף חדש וחפש אותו ואז התקן והפעל את התוסף.
 2. לאחר שהתקנת והפעלת את התוסף, לחץ על תוספים> מחבר CMS2CMS.
 3. צור את חשבונך באמצעות מחבר CMS2CMS.
 4. לאחר שיצרת חיבור לאתר CMS2CMS, לחץ על להמשיך.
 5. בחר הגירת הדגמה חינם.
 6. הזן את כתובת האתר של אתר Wix שלך ואמת את החיבור.
 7. הזן את כתובת האתר לאתר שלך ב- WordPress ואמת את החיבור.
 8. בדף הבא, אשר את סוגי ה- CMS ומפה את הטקסונומיות
 9. בחר באפשרויות העברה הנוספות הרצויות לך הכוללות העברת תמונות שלך, צור כתובות אתרים ידידותיות לקידום אתרים, קבל הצעות לעיצוב והפניות מחדש של כתובות אתרים.
 10.  לחץ על התחל הגירה. העברת הדגמה תעביר עד עשרה דפי תוכן עם תמונות שנמצאו בדפים אלה.
 11. אם אתה מרוצה מתוצאות ההעברה, תוכל להמשיך בתהליך ההעברה בפועל.

אישור הטקסונומיות

ראוי להזכיר כי חבילה זו לא באה עם תמיכה מצוות CMS2CMS, אך תוכל להפעיל מחדש את תהליך ההעברה מאוחר יותר אם תגלה שההגירה בפועל לא יצאה כמצופה.

העברת הדגמה הושלמה

אם אתה מעוניין בחוויה מלאה ומלאת ידיים, אתה יכול לבחור באחת מחבילות הפרימיום שלהם שמתחילות ב 299 $ וכוללות העברה של מספר רב של דפים, העברה מותאמת אישית והעברת עיצוב אתר Wix שלך..

מה לעשות לאחר שהגירת האתר שלך

לאחר השלמת תהליך ההעברה, ישנם עוד כמה דברים שעליך לעשות לפני שתוכל לבטל את תוכנית Wix שלך.

הגדרת תכונות חסרות

הדבר הראשון שתצטרך לעשות לאחר השלמת תהליך ההעברה הוא הגדרת כל התכונות המובנות שהיו לך באתר Wix שלך. זה יכול לכלול כל טפסי הזמנת פגישה או טפסי קשר, טופסי מנוי לדוא”ל, לחצני שיתוף חברתי וכדומה.

במילים אחרות, יהיה עליכם למצוא תוספים עם פונקציונליות זו. לדוגמה, ייתכן שתרצה להשתמש בתוסף טופס יצירת קשר 7 בדף יצירת הקשר שלך או בתוסף כמו אמיליה לצורך הזמנת פגישות.

להתקנת תוסף חדש, עבור אל תוספים> הוסף חדש ואז חפש תכונה או פונקציונליות שאתה רוצה.

מחפש תוספים

אתה יכול ללחוץ על פרטים נוספים כדי לראות אם התוסף עושה את מה שאתה רוצה לעשות ולראות ביקורות על התוספים. ואז פשוט התקן והפעל את התוסף.

צור את תפריט הניווט שלך

השלב הבא הוא לוודא שהמבקרים יכולים לעבור בקלות מדף לדף. יהיה עליך להגדיר תפריט ניווט על ידי מעבר אל מראה> תפריטים. הקלד את השם לתפריט הראשי ולחץ על צור תפריט כפתור.

יצירת תפריט

לאחר מכן תוכל לבחור את הדפים שברצונך להוסיף לתפריט זה ולחץ על כפתור הוסף לתפריט. הקפד לבחור את מיקום התפריט מהתפריט הנפתח ולחץ על שמור תפריט כפתור.

בדוק את אתרך

סיימת כמעט את תהליך ההעברה כך שזה הזמן המושלם לבדוק את האתר שלך ולוודא שהכל עובד כמתוכנן. הקפד לבדוק כל פוסט ודף ולבדוק כל קישור כדי לוודא שהוא עובר למיקום הנכון.

אתה יכול להאיץ את התהליך באמצעות תוסף כמו בודק קישור שבור כדי לבדוק אם קישורים באתר שלך זקוקים לעדכון.

בטל את תוכנית הוויקס שלך

השלב האחרון הוא לבטל את תוכנית Wix לאחר השלמת אתר האינטרנט והעברת הדומיין. יהיה עליך להתחבר לאתר Wix ולנווט למנויים. מכאן, בטל את המנוי ששולם ואז סגור את חשבון Wix שלך.

מחשבות אחרונות

העברת אתר Wix שלך ל- WordPress אינה משימה קלה אך אם אתה מתכונן כמו שצריך ואתה יודע אילו צעדים מעורבים בתהליך, אתה תמצא את זה הרבה יותר קל.

אם אתה מוכן להתרחק מ- Wix, הקדש זמן מה ובצע את הצעדים במאמר זה כדי להמיר בהצלחה את אתר Wix שלך ל- WordPress. לאחר סיום התהליך תהיה לך שליטה מלאה על האתר שלך והאתר שלך יוכל להגדיל ולגדול את צמיחת העסק שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map