מדריך WHOIS פרטי של InMotion

מה הכוונה על ידי WHOIS פרטי?

כל פרטי הקשר שהזנת במהלך תהליך הרישום של שם הדומיין נשמרים אוטומטית במסד הנתונים של WHOIS, בסיס נתונים ציבורי המכיל את כל פרטי הקשר והרישום ומידע עבור כל תחום שנרשם אצל רשם מסוים. מידע זה זמין לציבור וניתן לגשת אליו על ידי כל מי שרוצה. מכיוון שהמידע זמין לציבור, המשמעות היא שהוא לא מוגן.
עם זאת, יש דרך להגן על המידע שלך המאוחסן במסד הנתונים של WHOIS. תהליך הגנת מסד הנתונים של WHOIS נקרא Private WHOIS, המכונה גם פרטיות תחום. פרטיות התחום מסייעת בהגנה על המידע האישי שלך על ידי הסתרתו מפני עיניו החטטניות של הציבור, אשר בתורו עוזרת להגן עליך מפני שולחי דואר זבל, טלמרקטינג ואנשים חסרי מצפון אחרים מקבלים גישה למידע האישי שלך..


האם InMotion מציעה WHOIS פרטית וכיצד היא עובדת?

כחלק מהמחויבות של InMotion לספק חווית אירוח בטוחה ובראה ללקוחותיה, InMotion מציעה שירותי פרטיות תחום ללקוחותיה. עם זאת, השירות אינו מאפיין סטנדרטי של חבילת האירוח שלו אלא מוצע כשירות תוספות. כשירות תוספות, המשמעות היא שהשירות מוצע בעלות, שכרגע ניתן לרכוש בעלות של 9.99 דולר לשנה לדומיין. למרות שהמחיר יכול להיחשב מעט יקר, התועלת שהוא מביא למי שמעוניין להגן על המידע הפרטי שלהם עולה בהרבה על העלות.

ברגע שהלקוח רוכש פרטיות תחום, InMotion מחליף את רשומות המידע הציבורי עבור שם הדומיין במידע של InMotion עצמו. מידע שהוחלף יכלול את כתובת הדוא”ל, מספר הטלפון והכתובת הפיזית למעט שם הארגון, מכיוון שהוא הבעלים החוקי של הדומיין.
הפרטיות WHOIS או פרטיות הדומיין זמינות לכל התחומים למעט בעלי סיומת .us.

כיצד אוכל לקבל את שירות פרטיות הדומיין של InMotion?

הגנה על המידע שלך על WHOIS מוגנת על ידי פרטיות התחום של InMotion זה די קל. פשוט בצע את הצעדים הבאים:

 •  ראשית, עליך להתחבר לפאנל ניהול החשבונות שלך או ל- AMP;
 •  ברגע שאתה מחובר, סמן מעל “תחומים” ולחץ על “נהל דומיינים”;
 •  לאחר מכן תובא לדף בו תראה את הדומיינים שלך רשומים. בצד ימין של הדומיינים שלך הוא קישור “הוסף פרטיות”, לחץ על הדף שתואם לדומיין שרצית להיות פרטי.
 •  לחיצה על הכפתור תביא אותך לדף חיוב בו תוכל לבצע עסקאות עם מחלקת החיובים של InMotion לגבי השירות החדש שלך. אתה יכול לבחור להשתמש במידע כרטיסי האשראי הקיים שלך המאוחסן במערכת שלהם, או שתוכל להוסיף מידע חדש. חשוב שתסכימו עם תנאי השירות שלהם על ידי קריאתם בעיון ואז לאחר הבנתם והסכמתם, לחצו על שלח. חשוב לציין כי למרות ששירות הפרטיות התווסף לדומיין שלך לאחר שלחצת על “שלח”, יתכן ויחלפו עד 24 שעות עד שאנשים אחרים יוכלו לראות את העדכונים של מידע WHOIS.

לקוחות נוכחיים יכולים לשלוח דוא”ל [email protected] או להתקשר למספר 888-321-4678 או 757-416-6575 (עבור לקוחות בינלאומיים) בעוד לקוחות חדשים או אלה שעדיין אין להם חשבונות אירוח של InMotion, אתה יכול ליצור קשר עם [email protected] או התקשר למספרים שצוינו לעיל.

האם עדיין אוכל לשנות או לעדכן את פרטי WHOIS שלי?

אתה יכול לשנות או לשנות את פרטי WHOIS שלך בקלות על ידי שינוי פרטי הרישום שלך. ניתן לשנות את פרטי הרישום דרך לוח ניהול החשבונות שלך. זה מה שאתה צריך לעשות.

 •  התחבר לפאנל ניהול החשבונות שלך (AMP);
 •  רחף מעל לדומיינים בתפריט העליון ולחץ על נהל דומיינים;
 •  לחץ על הדומיין שבו ברצונך לבצע שינוי מרשימת הדומיינים המוצגים;
 •  זה יביא אותך לדף בו תראה רשימת קישורים, תוכל למצוא ולחץ על הקישור “סקור או שנה את פרטי הרישום שלך”;
 •  במסך ההמשך, לחץ על הכפתור “ערוך” לצד הפרטים שברצונך לשנות;
 •  לאחר הוספת המידע, סקור אותו בקפידה ולחץ על “שלח”. כעת יש לשנות את המידע שלך, אולם בדרך כלל זה לוקח עד 24 שעות לפני שהשינויים זמינים ב- WHOIS.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map