מדריך WHOIS פרטי של BlueHost

יחד עם ההתקדמות המהירה של הטכנולוגיה מגיע המספר ההולך וגדל של אנשים המנצלים את הדרכים המודרניות של ימינו. האינטרנט הוא אחת מהפריצות דרך הגדולות ביותר בתולדות הטכנולוגיה. כאן, יש לך גישה לכל מיני מידע, ואתה יכול אפילו לקנות מוצרים ושירותים שונים. אבל העניין הוא שכמעט תמיד יש חיסרון בכל דבר. מלבד היותו מקור למידע, האינטרנט משמש גם כמדיום לניצול אחרים.


יש אנשים שמשתמשים באינטרנט בתכניות עסק מרמאות שלהם. האם קיבלת אי פעם דוא”ל מגורם אנונימי, שמודיע לך על המוצרים / השירותים המוזלים שלו והעסקאות החמות ביותר? אלה למעשה הודעות דואר זבל או הודעות אימייל לא רצויות שאיננו רוצים לראות בתיבת הדואר הנכנס. הם פשוט מעצבנים ויכולים להיות מעט מטרידים, במיוחד כשאתה תתחיל לתהות איך בעולם הם הצליחו להשיג את כתובת הדוא”ל שלך מלכתחילה!

מהו שם תחום?

לבעלי עסקים שרוצים ליצור ולהפעיל אתר משלהם, מומלץ מאוד לרשום שם דומיין משלך כדי לשפר את אמינות העסק או המותג שלך. אחרי הכל, מי ירצה לעשות איתך עסקים מקוונים אם אין לך שם דומיין רשום לאתר שלך?

שם תחום פשוט מתייחס לשם של אתר האינטרנט שלך. הוא משמש לזיהוי כתובות IP אחת או יותר. שמות דומיינים משמשים בכתובות אתרים לזיהוי דפי אינטרנט ספציפיים. לדוגמה, בכתובת האתר https://yournamehere.com/index.html, שם התחום יהיה https://yournamehere.com.

לכל שם תחום יש סיומת שמציינת איזה תחום ברמה העליונה (TLD) הוא שייך אליו. כמה דוגמאות לתחומים כאלה כוללים .com, .org, .info, .gov, .edu ו- .net, בקרב רבים אחרים..

אתה לא צריך להיות בחברה גדולה כדי לקבל שם דומיין מכיוון שכל אדם יכול לרשום לעצמו אחד כזה.

כיצד לרשום שם דומיין

ישנן הרבה דרכים שתוכלו לעשות לרשום שם דומיין. הנה כמה מהם:

אתה יכול לרשום שם דומיין ישירות דרך רישום שם התחום של Internet Internet עבור שמות ומספרים שהוקצו (ICANN). ICANN הוא ארגון המיועד על ידי הממשלה לפקח ולנהל שמות מתחם.

אם אינך מעוניין לעבור את תהליך רישום הדומיין שלך באמצעות ICANN, תוכל לבחור לרשום אותו דרך מארח אתרים כמו BlueHost. החברה תרשום את שם הדומיין בשמך, הנוח מצידך.

כיצד אוכל להגן על המידע האישי שלי באמצעות חשבון BlueHost?

לאחר שתירשם שם דומיין, ICANN ידרוש את המידע האישי שלך, כמו שמך האמיתי, כתובת הבית ו / או העסק, כתובת הדוא”ל ומספר הקשר שלך. זה יופיע במסד נתונים של WHOIS הנגיש לציבור. ומכיוון שכולם יכולים לראות את המידע האישי שלך במאגר נתונים זה, פירוש הדבר שכל אחד יכול למצוא אתך וליצור איתך קשר כבעלים של שם תחום. ועל ידי כל אחד זה כולל דואר זבל, האקרים, גנבי זהות וחברות שיווק. זה יכול להיות די מסוכן מצידך, במיוחד אם אתה מנהל עסק מקוון.

BlueHost מספקת שירות בשם Privacy Privacy אשר יגן על המידע האישי שלך באופן מקוון. פרטיות התחום תשמש כמגן האתר שלך, כביכול. עם פרטיות התחום של BlueHost, רק פרטי הקשר שלך יוצגו במסד הנתונים הציבורי. הם יחליפו את השאר במידע גנרי. באופן זה, זהותך מקוונת שמורה היטב ואתה עדיין יכול לעדכן את פרטי הקשר שלך כפי שנקבע על ידי ICANN.

כיצד לעדכן את פרטי הקשר עם תחום BlueHost WHOIS שלך

כנדרש על ידי ICANN, אתה צריך לעדכן את פרטי הקשר שלך כבעלים של הדומיין. תוכל לבצע את השלבים הפשוטים הבאים בעדכון פרטי הקשר שלך דרך BlueHost:

 1. היכנס ל- cPanel.
 1. חפש את תחוםולחץ על מנהל תחום. לאחר מכן תועבר לדף אחר.
 1. בחלק השמאלי של החלונית, לחץ כדי להדגיש את התחום. כרטיסיות יופיעו בצד ימין.
 1. בלוח הימני, לחץ על אנשי קשר
 1. משם, תראה שלושה חלקים תחת אנשי קשר, כלומר מנהל, נרשם, ובחר לפי מה שתרצה לעדכן.
 1. לאחר ביצוע ההתאמות הנדרשות, לחץ על עדכן מידע ליצירת קשר.

מזל טוב, סיימת לעדכן את פרטי הקשר שלך ב- WHOIS! יידרשו מספר דקות בלבד עד שהעדכון ייכנס לתוקף במסד הנתונים של WHOIS. פשוט וקל, נכון?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map