WebHostingHub מדריך WHOIS פרטי

יתכן שמספר גבוה של מבקרים ירצה לבדוק את בעל האתר שהוא מבקר בו. הסיבה העיקרית לכך היא שקונים פוטנציאליים רוצים לדעת אם הם יוכלו לקבל פריט או שניים שהם מתכננים לרכוש. הסיבה לכך היא שיש המון אתר עסקי הונאה שמבטיח משלוח מהיר ואמין אך לעיתים ישנם קונים אשר לא נותרו להם דבר שבוע או שבועיים אחר כך. הדבר מחמיר עוד יותר כאשר אין תשובה לתלונות על משלוחי משלוח שנשלחו על ידי הקונים. בעיות אלה מקשות על אתרים מוצלחים של אתרים עסקיים.


רישום דומיינים באתר 

מה שרוב הקונים הפוטנציאליים והמבקרים באתר אינם יודעים הוא שתחומי האתרים העסקיים נדרשים להיות רשומים בקפידה. הממשלה דרשה מבעלי אתרים עסקיים לרשום את אתרי האינטרנט שלהם כאילו מדובר בעסקי לבנים וטיט. הסיבה לכך היא
בעת ההרשמה, על בעל האתר למסור מידע אישי בסיסי כגון:

 •  שם
 •  פרטי התקשרות
 •  כתובת בית 

לרוע המזל חלק מהמידע האישי הנדרש מבעל האתר החדש עשוי להופיע בפומבי. זה נתפס כמסוכן בעל פוטנציאל לבעלי האתר בשל השכיחות הגבוהה של גניבת זהות. גניבת זהות היא אחת הבעיות הקשות ביותר עבור בעל האתר שכן אנשים זדוניים יכולים להשתמש במידע כדי ליצור אתר עסקי אחר לצורך הונאת קונים פוטנציאליים של פרטי כרטיס האשראי שלהם. זה המקום אליו נכנסים רגולטורים לעסקים, מכיוון שהם חושפים אתרים עסקיים הרשומים כדין במדינתם וכאלה שאינם.

רגולטורים לאתר עסקים 

רגולטורים לאתרים כמו התאגיד הבינלאומי לשמות ומספרים שהוקצו (ICANN) דורשים כעת מבעלי אתרים לרשום את הדומיינים שלהם להיכלל במסד הנתונים של ה- Whois. מטרת הדברים היא לאפשר לקונים פוטנציאליים לקבוע את קריאות האתר שכן הם יכולים כעת לתקשר בקלות עם בעל האתר לבעיות אפשריות.. 

בעלי אתרים יכולים לרשום את אתרי העסקים שלהם באזור המגורים שלהם אם הם נמצאים בבית, באזור המפעיל וירטואלי או באזור בו יש להם חנות לבנים וטיט בפועל. Icann דורש מבעלי האתר לספק את ארבעת שדות המידע החשובים ביותר כגון:

 •  שם הנרשם
 •  כתובת דואר
 •  כתובת דוא”ל
 • מספר טלפון

מה זה מי?? 

פרוטוקול שאילתת Whois משמש לקבלת מידע בסיסי אודות האתר והבעלים הרשומים שלו. הדבר נעשה בקלות על ידי שימוש במנועי חיפוש חפשיים ב- Whois דוגמת www.domaintools.com. בשל קלות השימוש ביישום זה, ניתן לאסוף בקלות את המידע האישי של בעל האתר. זו הסיבה שרוב בעלי העסקים מעדיפים לעשות שימוש בשירות אופציות הפרטיות שמציע ספק שירותי האינטרנט המארח שלהם.

אפשרויות פרטיות של WebHostingHub 

וושינגטון המשמש בכוחות עצמו מועיל לרוכשים פוטנציאליים מאתרים עסקיים אך לרוע המזל ניתן להשתמש בו כדי לרכוש את המידע האישי של בעלי אתרים שהוקמו. מרבית בעלי האתרים החדשים אינם אוהבים לראות את המידע האישי שלהם בקלות מכיוון שהם חשופים למעשים זדוניים של אנשים לא ידועים. מידע זה יכול לשמש משווקי אתרים ומשווקים מקוונים בכדי לשלוח להם הצעות מוצרים מלבד דואר הזבל.
כדי למזער את האבטחה הזו, ישנם ספקי מארחי אתרים המציעים תכונה של פרטיות תחום כך שהמידע האישי של בעל האתר נשמר פרטי. השירות אינו כלול בחבילות הבסיס המוצעות לבעלי אתרים קיימים וחדשים וניתן להשתמש בו בתשלום נוסף. שמות תחום בדרך כלל אין אפשרות ברירת מחדל לפרטיות תחום.

היתרונות של תכונת אפשרות הפרטיות 

היתרון בשימוש בתכונה ‘אפשרות פרטיות’ עבור WebHostingHub הוא שספק מארח האינטרנט יהיה זה שקיבל בתחילה את כל ההודעות שנשלחו לבעל האתר. משמעות הדבר היא שה-

 •  כתובת דוא”ל
 •  פרטי התקשרות
 •  כתובת דואר
 • מספר טלפון

ספק האינטרנט המארח ממוקם כמידע האישי של הבעלים הרשום של אתר העסק. רק שמו של הבעלים הרשום יהיה למעשה המידע האמיתי שנמסר לציבור על ידי ספק האינטרנט המארח.

שירות נוסף שמציע ספק שירותי האינטרנט המארח הוא שהדוא”ל שנשלח לבעל האתר יסונן. לאחר מכן כל הדוא”ל או הדוא”ל המסונן נשלחים להגדרת כתובת דוא”ל פרטית על ידי WebHostingHub עבור בעל האתר. תלוי בחבילה, WebHostingHub יכול לסנן שיחות מכירה, פניות לא רצויות, דואר זבל ואפילו דואר זבל שקשור לתחום. זה מועיל לבעל העסק בטווח הארוך מכיוון שהזמן שמוזר להסרת דואר הזבל מתיבת הדואר הנכנס יוזער. היתרון הנוסף של תשלום עבור אפשרות הפרטיות הוא שלבעלי האתר יש סיכון נמוך יותר להונאה, הטרדה וגניבת זהות..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map