האם WebHostingHub תואם ל- Mac?

בדיקת מציאות: האם רכזת אירוח אתרים תואמת ל- Mac?

בדיוק כמו כשאתה שולח הודעה לחבר באמצעות טקסט, אתה צריך גלים אלקטרומגנטיים כדי להקל על הפצת ההודעה שלך מהטלפון שלך לחבר שלך. הגלים האלקטרומגנטיים משמשים אמצעי התקשורת שלכם. אירוח אתרים עושים את אותו הדבר. כדי לאפשר לך לנהל את האתר שלך, אתה זקוק לשרת אינטרנט כדי להיות נגיש דרך רשת כגון האינטרנט או רשת פרטית מקומית ולהתחבר לעולם. למרבה הצער, בעלות על שרת היא יקרה. זה מה שזה. אז הנה המארחים ברשת. הם אלו שמספקים למשתמשים את תחום האינטרנט שהם צריכים כדי להתחבר לשרת. הם כמו שיעורים שמאפשרים תחומי חכירה למי שרוצה לנהל את אתרי האינטרנט שלהם. משתמשים משלמים מארחי אתרים מכיוון שמי שמנהל את אתרי האינטרנט שלהם בדרך כלל עושה זאת למען העסק. מודלים עסקיים דרך האינטרנט כוללים:


 • פרסום לפי הקשר. כתיבה ושיווק מוצרים דרך מכירה או מכירה ישירה.
 • מסחר אלקטרוני. סחר במוצרים דרך האינטרנט.
 • עסק בריק וטיט.
 • Freemium. היסודות הם בחינם ואילו הרחבות ועדכונים מוצעים למכירה.

הכירו את אירוח אתרים, מק ו- Hub אירוח אתרים

פרסום דרך רשת היה מגמה לאחרונה בגלל המספר ההולך וגדל של משתמשי אינטרנט מכל תחומי החיים השונים. על פי נתוני איגוד התקשורת הבינלאומי החל משנת 2013, מתוך 7.1 מיליארד מאוכלוסיית העולם, 39% הם משתמשי אינטרנט. מבין 39%, 77% מגיעים מהמדינות המפותחות ו- 31% הם משתמשים מהמדינות המתפתחות. זה אכן אנשים מגוונים המשתמשים באינטרנט. הפרסום המקוון חורג מההכנסות שמגיעות מהטלוויזיה המשודרת שמעלה את מצעדי הגרפים בשנים האחרונות בשנת 2013.
אתה בטח מכיר את המחשבים האישיים המופעלים על ידי Microsoft Windows כמערכת ההפעלה שלהם. מבחינה מסחרית, זה הנפוץ ביותר שכן הוא נהנה מ- 90% מנתח השוק. בדומה לזה, מק הוא קו מערכות הפעלה שפותחו עבור מוצרי Apple. למרות שמאוד נדיר למגוון רחב של משתמשים, מק למעשה מיועד למזער את המודעות של המשתמשים למערכת ההפעלה. עם זאת, זה לא היה פופולרי בענף בגלל הקרב על עלות תועלת ברכישתו. ואז אפל נכנסה לתוכנית רישוי שיבוט עם יצרני מחשבים אך מייד סיימה אותם. החברה אף הגישה תביעות נגד חברות המפרסמות מחשבים שיכולים להריץ Mac OS. ובכן, זה חוסר הנגישות של מערכת ההפעלה בשוק רחב יותר שבלבל את שחרורו הגדול.
לאחרונה, אפל הציגה מערכת הפעלה חדשה שנבנתה לביצועים טובים יותר, חיי סוללה ואיחוד עם iOS כפי שנאמר על ידי קרייג פדרגי. תכונות מעודכנות שונות לניצול משתמשי הכוח שלהם היו כתובות. בהחלט, Mac נכנס לספק ממשק טוב יותר להמסה.
מרכז אירוח אתרים, בדיוק כמו כל שאר מארחי האינטרנט בענף מספקים שירותים ידידותיים למשתמש ובעלי ברית תקציב משמות דומיינים מתאימים לפתרונות של הלקוחות שלהם. רמות גבוהות של תקנים עבור קו השירותים שלהן הן בעצם המטרה העיקרית שלהן. כדי להעצים את השרת שלהם טוב יותר, רכזת הדואגים להבטיח שביעות רצון של לקוחות מובטחים דרך מדריכי אירוח אתרים מקוונים, צ’אטים תומכים ומרכזי למידה.

הוקמה בשנת 2001, כיום מרכזת אירוח אתרים מכילה שני מרכזי נתונים, 180 עובדים מעולים ומשרתים למעלה מ- 45,000 לקוחות וספירה.

האם מועדון אירוח אתרים תואם ל- Mac?

לא מארחי אתרים תוכננו עבור משתמשי מק. אל תשתוללו על ידי יצרנים שאומרים שהם מפיצים אותנטיים בלבד של מארחי אתרים עבור Mac. זה סיפור עצוב. אך הגלישה באינטרנט ואולי דרך הרצון האינסופי של מומחי IT להעביר אירוח אתרים לכל סוגי המשתמשים, ישנם פתרונות שיכולים להיות תואמים ל- Mac.

מה מארחי רשת עובדים עם מק?

אירוח אתרים עם מק יכול להתבצע על ידי אירוח משותף או אירוח ייעודי, אשר ידידותי למשתמש ממש כמו מערכת ההפעלה O עצמה. אין מארחי רשת שתוכננו במיוחד עבור Mac, כך שרק תאימות היא הקישור ביניהם. רק חבילת בקרה ניתנת לניהול נדרשת כדי להשיג מארח אינטרנט פונקציונלי.
על פי אתר חיפוש במארח אתרים, אחד מארחי האינטרנט שיכולים לעבוד עם Mac כמסווג על סמך התאימות, השימושיות והביקורות של הלקוחות הוא רכזת אירוח אתרים או HUB עם 40/42 משתמשים הממליצים..
השרתים של מרכזית אירוח אתרים תואמים לכל מערכת הפעלה בה אתה משתמש. יהיה זה חלונות, לינוקס או מק. אין ספק שאמירה זו תומכת בצוות התמיכה בצוות. לאחר מכן מבוסס על המשתמשים לבחור את מארח האינטרנט הטוב ביותר עבור ה- Mac שלהם. הטוב ביותר ללא ספק מכיל רכזת אירוח אתרים שכן הם מרוויחים פרסים על היותו אחד ממארחי האינטרנט הבולטים באינטרנט.

בפעם הבאה שאתה נמצא בדילמה בבחירת מארח האינטרנט שמתאים לסטנדרטים שלך, קח בחשבון את שלושת הדברים הבאים:

 • תאימות
 • שימושיות
 • חוות דעת של לקוחות
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map