כמה עולה דומיינים נוספים ב- WebHostingHub?

WebHostingHub מציע תכונות ללא הגבלה בתוכניות האירוח השונות שלה, המסיר את הלחץ לבעלי אתרים המודאגים מהקצאת משאבים ומכסות חודשיות. הסיבה לכך היא שהחבילה הבסיסית תחת WebHostingHub כוללת:


 •  שם תחום בחינם
 •  קפנל
 •  כלים למסחר אלקטרוני
 •  כלים לבניית אתרים בחינם
 • אימייל מאובטח
 •  אישור SSL משותף 

מרבית בעלי העסקים הקטנים אינם צריכים לרכוש אתר אירוח ייעודי מכיוון שהם מעדיפים לשלם סכום סביר עבור אתר עסקי. זו הסיבה שרוב בעלי אתרי העסקים החדשים מעדיפים להסתכל על החבילות המוצעות על ידי ספקי מארחי אתרים כמו WebHostingHub..

יתרונות טכנולוגיים

WebHostingHub מתמחה לבעלי אתרים שמתכננים להשתמש באתרים שלהם כבלוגים או כעסקים קטנים. משמעות הדבר היא ש- WebHostingHub מסוגל לנהל מספר גבוה של דומיינים באתר עבור מספר אנשים. הסיבה לכך היא שספק האינטרנט המארח משתמש בשרתי Dell ממוטבים המציעים אחריות לזמן ההפעלה של 99%, הנמוכה מהמתחרות ב 99.99%. עם זאת, אפילו עם מהירות זמן ההפעלה הנמוכה יותר, ההבדל במהירות העלאה נחשב לזניח מכיוון ש- WebHostingHub משתמש במרכזי נתונים מרובים. שרתי Dell נתפסים כיעילים ויעילים מכיוון שהם משתמשים ב:

 •  שבבי זיכרון של 24 ג’יגה-בתים
 •  24 מעבדי Intel Core
 •  אחסון מהיר RAID 10

שני מרכזי נתונים עיקריים

WebHostingHub עושה שימוש בשני מרכזי נתונים שממוקמים בלוס אנג’לס, קליפורניה ובוושינגטון. הסיבה לכך היא שהיא ממזערת את הצורך בנתונים לנסוע בדרך ארוכה יותר משרת מארח האינטרנט לבעל האתר ולמבקרי האתר שלהם. ההשפעה של מרכז הנתונים הכפול היא שמהירות העברת המידע מוגברת למרות המהירות הנמוכה יותר של זמן הפעילות. היתרון העיקרי של WebHostingHub למספר גבוה יותר של בעלי עסקים הוא שיש לו הסמכת אירוח ירוקה. משמעות הדבר היא ששימוש באנרגיה של כל מרכז נתונים נמוך משמעותית מאלה של המתחרים הקרובים ביותר, גם אם WebHostingHub משתמש בסולר.

שירות לקוחות אמין

היתרון העיקרי ברכישת תוכנית אירוח אתרים באמצעות WebHostingHub הוא שצוות התמיכה בלקוחות זמין במשך 24 שעות ביממה בשבעה ימים בשבוע. גם אם בעל האתר מתקשר בשעה לא שגרתית, צוות התמיכה בלקוחות עדיין נתפס כידידותי ותומך לבעיות הטכניות של בעל האתר. הדרך העיקרית ליצור קשר עם צוות התמיכה היא בדרך כלל בטלפון, אך ישנן שיטות אחרות ליצירת קשר כגון:

 •  אימייל
 •  צ’אט אונליין 

שימוש בשתי משתי שיטות ההתקשרות לעיל יביא לכרטיס תמיכה כך שבעל האתר יוכל לעקוב אחר הפיתרון של הבעיות הטענות או הבעיות שלהם. למרבה הצער, יש חסרון למערכת תמיכה טובה בלקוחות שכן אתר WebHostingHub אינו מציע עמוד שאלות נפוצות או פורום תמיכה. הסיבה לכך היא ש- WebHostingHub מעודד את בעלי האתר לפנות אליהם כך שהבעיה הטכנית הקיימת לא תוחמר עוד יותר על ידי אבחנה שגויה..

דומיינים מרובים בחשבון יחיד

הבעיה הנפוצה ביותר של בעל אתר היא כאשר הוא צריך להרחיב את האתר העסקי הנוכחי שלו למספר אתרים. זה מיושם בקלות על ידי בעל האתר על ידי שימוש בשירות אירוח דומיינים מרובים בתוך WebHostingHub. בעל האתר יכול לפתח אתרים נוספים למיקוד נישה בשוק חדש על ידי רישום האתר החדש תחת דומיין חדש. חשבון תחת WebHostingHub יכול להתמודד בקלות עם אתרים רבים מכיוון שבעל האתר רשאי להוסיף כמות בלתי מוגבלת של דומיינים. כמה מהדרכים הנפוצות יותר לעשות זאת היא באמצעות גרסאות חלופיות של שם הדומיין הראשי. ישנן שתי דרכים לרשום שם דומיין, שהן:

 •  לעשות זאת לבד
 •  כדי שספק מארח האינטרנט יעשה זאת בשבילך 

לרוע המזל רישום תחום זה יעלה משמעותית בהתחלה מכיוון שכל אחד משמות הדומיין בהם נעשה שימוש נדרש לרשום. היתרון ברישום שם הדומיין הוא בכך שהוא מונע מאנשים אחרים להשתמש באותו שם. דומיינים כפולים יהיו לבעלי האתר קשים מכיוון שמבקרים פוטנציאליים עשויים לבקר באתר האחר במקום שלך. המוניטין של אתר העסק שלך יכול להיות בסיכון אם אתר אחר משתמש בשם הדומיין שלו לצורך פעילויות הונאה.

עלויות שם תחום

התעריף הנפוץ ביותר לדומיין נוסף הוא 9.99 דולר לשנה אם זה נרשם על ידי בעל האתר. אולם הדבר נחשב לאינטנסיבי יותר מכיוון שיש דרישות שונות הנדרשות להינתן לסוכנות הרישום. חלופה אחת היא לגרום לספק שירותי האינטרנט המארח לבצע את ההרשמה עבור בעל האתר בשיעור גבוה יותר של $ 11.95 בלבד. היתרון בתשלום גבוה יותר זה הוא שספק מארח האינטרנט יוכל לבצע את תהליך ההרשמה בצורה מהירה יותר ולהזכיר לבעל האתר מתי יש צורך לחדש אותו..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map