כיצד לעבד תשלומי כרטיסי אשראי ב- WebHostingHub?

האם אוכל להשתמש בכרטיס האשראי שלי כדי לשלם את תוכנית WebHostingHub שלי??

בהחלט כן, כל הלקוחות יכולים להשתמש בכרטיסי האשראי שלהם כדי לשלם עבור תוכניות WebHostingHub שלהם. תכונה זו נתמכת על ידי WebHostingHub כדי להקל על הלקוחות שלהם לעבד את התשלומים שלהם דרך האינטרנט. ראשית כל, WebHostingHub אפילו מציע תכונה המאפשרת ללקוחותיהם לצפות ואף להדפיס את הקבלות שלהם כולל תאריכי החידוש שלהם. עם זאת, משתמש בגישה שונה בכל הנוגע לתשלומי כרטיסי אשראי כאשר הם משתמשים בפאנל ניהול החשבון או AMP שלהם או משתמשים בהם.


מהו לוח ניהול חשבונות (AMP)?

פאנל ניהול חשבונות הוא פאנל המשולב בחשבונך המשמש כשטח שיגור בגישה לכלים הדרושים או הקשורים לניהול חשבון האירוח שלך באמצעות WebHostingHub. בנוסף, הוא משמש בעיקר לעיבוד וניהול ההיבטים החיוביים וניהול תחום בחשבון WebHostingHub שלך.

כיצד אוכל לעבד את תשלום כרטיס האשראי שלי ב- WebHostingHub?

כדי לעבד את תשלומי כרטיסי האשראי שלך באמצעות WebHostingHub, עליך להשתמש בלוח ניהול החשבון (AMP) מכיוון שהוא הפאנל שמשמש WebHostingHub לניהול ועיבוד תשלומים. כמעט כל עסקאות פיננסיות וחיוב ניתנות לביצוע באמצעות AMP. עם זאת, החברה מקבלת גם תשלומים באמצעות PayPal, אם ורק אם, אתה מחייב יותר מ- 50 $.

כדי להתחיל בתהליך החיוב, עליך ליצור קשר עם מחלקת החיובים כדי שיוכלו לשלוח אליך בקשת תשלום. ניתן להגיע למחלקת החיובים דרך [email protected] או בטלפון 877-595-4482 x4 מיום שני עד שישי, בין השעות 11:00 – 11:00. EST (5 בבוקר עד 8 בערב PST).

כיצד אוכל להיכנס ל- AMP שלי?

לפני שתוכל להתחיל להשתמש בלוח ניהול החשבון או ב- AMP, עליך להיות מחובר אליו. כדי להתחבר, עליכם:

 •  עליך לגשת לדף הכניסה של AMP על ידי ביקור בדף הבית של WebHostingHub (www.WebHostingHub.com) ועל ידי לחיצה על כפתור הכניסה.
 •  אם אתה משתמש AMP בפעם הראשונה, עליך ללחוץ על הקישור “לחץ כאן” שניתן למצוא בפסקה בצד ימין של המסך..
 •  מלא את המידע הדרוש על החללים שסופקו ולחץ על כפתור הגש.
 •  בדוק את חשבון הדוא”ל הרשום שלך כדי לראות אם כבר קיבלת את הקישור לאיפוס הסיסמה שלך. לאחר קבלתם, לחץ על הקישור ואפס את הסיסמה על ידי ביצוע ההוראות המופיעות בדף. לחץ על כפתור הגישה ואז תראה קישור התחברות שעליך ללחוץ עליו בכדי שיובא למסך הכניסה.
 •  התחבר באמצעות הדוא”ל והסיסמה שלך.
 •  כאשר הדוא”ל והסיסמה שלך מתקבלים, עליך להיות מחובר לפאנל ניהול החשבונות שלך.

האם אוכל לעדכן את פרטי החיוב והקשר שלי באמצעות AMP?

כן, ניתן לשנות ולערוך את פרטי החיוב שלך ואנשי הקשר דרך לוח ניהול החשבונות שלך. בעיקרון, מומלץ לעדכן מידע זה מכיוון שהוא חיוני מאוד בשירות ללא הפרעה, במיוחד כשמדובר בחידוש חשבונות וכאשר החברה צריכה לשלוח התראות חיוניות ללקוח שלהם. כדי לעדכן את פרטי החיוב והקשר שלך, עליך:

 •  ראשית, עליך להתחבר ל- AMP שלך.
 •  לאחר הכניסה, נווט דרך המסך הראשי וחפש את הקטע נהל את החשבון שלי, שם עליך למצוא מספר סמלים. חפש את סמל פרטי הקשר ובחר אותו בלחיצה.
 •  לחיצה על הסמל מביאה אותך לדף אחר בו תוכל לראות את פרטי הקשר הנוכחיים שלך. אם אתה מוצא מידע שכבר לא רלוונטי, ערוך את המידע על ידי לחיצה על כפתור עריכת פרטי קשר.
 •  לאחר מכן המסך יאפשר לך לערוך את כל המידע שנמצא בשדות המידע שצריך לערוך. ערוך ושנה את כל הנתונים שאתה צריך לשנות ואז לחץ על לחצן שמור שינויים. פעולה זו אמורה לעדכן ביעילות את פרטי החיוב שלך ואנשי הקשר שלך.

אילו דברים נוספים אני צריך לדעת על עיבוד כרטיסים מקוונים?

פסקה זו אינה נוגעת רק בתשלומים ומעובדים באמצעות WebHostingHub, אלא תכסה גם את כל שאר אתרי האינטרנט וספקי אירוח אתרים. כשאתה מבצע רכישות מקוונות או מבצע עסקאות פיננסיות באופן מקוון, עליך להיות מודע לכך שאתה יכול למעשה להשתמש בחמישה רכיבים נפרדים ואותם אתה זקוק לרכיבים אלה הנתמך על ידי האתר או הספק שאתה רוכש מהם. רכיבים אלה הם:

 •  אתה יכול להשתמש בכרטיס האשראי או בכרטיס החיוב, אחד התהליכים הנפוצים ביותר באינטרנט.
 •  עגלת הקניות – כמעט כל ספקי האירוח תומכים או מספקים מספר עגלות קניות בחבילות האירוח שלהם. עגלות אלה אוספות את פרטי ההזמנה הנדרשות יחד עם כרטיס האשראי או החיוב שלך כמצב לתשלום.
 •  שער התשלומים – שערי תשלום, כמו PayPal ו- AcceptSafe, נמצאים בשימוש נרחב גם באינטרנט.
 •  חשבון הסוחר באינטרנט – חשבון הסוחר באינטרנט כרוך באימות קרנות של כרטיס האשראי או החיוב שלך. לאחר אימות הזמינות של הקרן, העסקאות מאושרות.
 •  העסקאות מאושרות בחשבון מוצבות בחשבון המחשב שניתן למשוך בכל עת באמצעות מכונות טלר אוטומטיות או כספומט.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map