כיצד להתקין עגלת קניות ב- WebHostingHub

כיצד להתקין עגלת קניות ב- WebHostingHub

WebHostingHub היא חברה המציעה שירותי אירוח אתרים איכותיים לבעלי עסקים מלבנים וטיט שמתכננים למכור את מוצריהם באופן מקוון. זה נעשה על ידי צירוף שירות לקוחות הזמין במשך 24 שעות בכל ימות השנה. WebHostingHub כבר פועל מאז 2001 ולכן נחשב לספקית שירות מארח אתרים אמין ומשתלם.


חבילת השירות WebHostingHub הפופולרית ביותר המוצעת היא שירות עגלת הקניות עבור מוכרים מקוונים של עסקים. ישנן שתי דרכים לעצב את עגלת הקניות, אשר הן דרך:

 •  הדרכה למתחילים
 •  הדרכה ביניים

אך הקלות בהקמת עגלת הקניות מבוססת על המיומנות וההעדפה של בעל העסק המקוון, אשר דרך:

 •  באמצעות Softaculous
 •  התקנה ידנית

יש הוראות נוספות כיצד להתחבר ללוח הניהול ולשינוי או איפוס סיסמת עגלת הקניות.

באמצעות Softaculous

Softaculous הוא מתקין תוכנה קל הכלול בלוח הבקרה או cPanel שנמצא תחת תפריט תוכנה / שירותים. מספר התקנות התוכנה האוטומטיות רבות מכדי לבדוק בזה אחר זה מכיוון שיש בהן תוכנות כלולות. זה מקשה על מתחיל לחפש ולכן הדרך הקלה ביותר היא לחפש או לחפש את השם “עגלת הזן” לפני לחיצה על מקש Enter של המקלדת..

לחץ על “עגלת הזן” הפתוחה כדי לפתוח דף הוראות התקנה משלה. “עגלת זן” היא תוכנה למסחר אלקטרוני המקור פתוח הזמינה בחינם עבור ספקי שירותי מארח אינטרנט שונים. בפינה השמאלית העליונה של דף האינטרנט קיימות ארבע אפשרויות הכוללות התקנה, סקירה כללית, תכונות וייבוא. לחצן לפתיחת תפריט הגדרת התוכנה, המפרט את האפשרויות השונות הנחוצות לבעל העסק המקוון. אחת האפשרויות החשובות ביותר היא “בחר פרוטוקול” מכיוון שהיא מציעה את כתובות ה- https שישמשו עבור ה- SSL העסקי. חלקם כוללים http: //, https: //, http: // www. ו- https: // www. יש למקם את המידע המועדף בתוך השדות לפני לחיצה על כפתור התקנה. תיפתח הודעה המציינת כי התוכנה הותקנה בהצלחה כמו גם הסיכום שלה.

התקנה ידנית
השלב הראשון הוא להוריד את תוכנת “עגלת הזן” מאתר האינטרנט של עגלת הזן באמצעות כפתור “הורד עכשיו”. אפשרויות הגרסא הזמינות נמצאות בעמוד הראשון של האתר יחד עם כפתור ההורדה.
חפש את הקובץ במחשב ובטל את הדחיסה של קובץ “עגלת הזן” שהורדת לתיקיית משנה ספציפית. מטרתו היא למנוע את שכחת הקבצים הדרושים כאשר העלאת קבצים אלה לתיקייה או לתיקיית המשנה של ספק שירותי האינטרנט המארחים. אם יש להניח את הקבצים שיועלו לדומיין הראשי, יש להציב אותם תחת public_html. אם יש להציב את התוכנה לדומיין addon, יש להעביר את הקבצים אל public_html / domain.com.

יש לשנות את ההרשאות עבור שני הקבצים והדבר נעשה על ידי הגדרתן ל 755: /admin/includes/configure.php ו /includes/configure.php
בעל האתר העסקי יצטרך ליצור בסיס נתונים ומשתמש למסד נתונים באמצעות אשף מסד הנתונים MySQL בתוך ה- cPanel. בעל העסק יצטרך ליצור שם בסיס נתונים, שם משתמש וסיסמא, אותם יהיה צורך לכתוב.

גישה והשלמת ההתקנה
בעל העסק יצטרך להקליד http://yourdomain.com/zc-install/ אם עגלת הזן תועלה לתיקיית הדומיין הראשי..

לחץ על הגדרת עגלת הזן כדי לפתוח את הדף, לפני שתלחץ על המשך כדי להמשיך. מערכת תנאים והגבלות תיפתח כך שבעל העסק יקרא ויסכים לפני שלחץ על כפתור המשך. השלב הבא הוא ללחוץ על אפשרות ההתקנה לאחר ש- Zen Cart מציין את המחשב לשימוש.
הגדרת בסיס נתונים והשלמתו

הזנת פרטי מסד הנתונים של בעל העסק ממוקמת בתפריט הגדרת בסיס נתונים. לאחר הבחירות, לחץ על כפתור שמור הגדרות בסיסי נתונים שנמצא בתחתית העמוד. תפריט הגדרת המערכת ייפתח כדי לספק את סיכום הגדרות השרת / האתר יחד עם פרטי ה- SSL. בעל העסק יצטרך לבדוק את ההגדרות לפני שלחץ על כפתור שמור הגדרות מערכת, שנמצא גם בתחתית העמוד.

השלב הבא בהתקנה הוא תפריט הגדרת החנות כך שנבחר שם החנות, בעל החנות, דוא”ל בעל החנות, ארץ החנות, אזור החנות, כתובת החנות, שפת ברירת המחדל, מטבע ברירת המחדל והדגמת החנות. לחץ על לחצן שמור הגדרות חנות כך שייפתח הגדרת חשבון מנהל מערכת. לשם המשתמש נקבע שם המשתמש, סיסמת הניהול וכתובת הדוא”ל של מנהל המערכת. מטרת כתובת הדוא”ל של מנהל המערכת היא כך שבעל העסק יוכל לשנות או לאפס את הסיסמה למקרה שהיא תשכח. לאחר מילוי השדות, לחץ על לחצן שמור הגדרות ניהול.

מאוחר יותר יש לשנות את שם תיקיית ה- Zencart ב- cPanel על מנת להימנע מסיכוני אבטחה. זה נמצא באמצעות FTP או מנהל קבצים. תוכנת Zen Cart כבר מותקנת בהצלחה באתר כך שניתן יהיה להזין כעת את המוצרים העסקיים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map