האם WebHostingHub עובד באייפון ובאייפד?

האם WebHostingHub עובד באייפון ובאייפד?

הרבה אנשים לוקחים עימם את העסק שלהם כשהם בדרכים. משמעות הדבר היא שהם צריכים לקבל גישה לאתרי האינטרנט שלהם, לחנויות מקוונות ופשוט אך יותר חשוב מכך, מיילים שלהם רחוקים מהמשרד שלהם. החדשות הטובות הן שרוב חברות אירוח אתרים תומכות כעת בתאימות מכשירים ניידים, מה שאומר שבעצם ניתן להביא עסקים כעת לכל מקום שמנהלי אתרים, לקוחות ולקוחות הולכים..
מספר שנים אחורה, הבאתם את עסקיהם פירושה שאנשי עסקים צריכים למצוא מסופי מחשבים בבתי המלון שלהם בהם הם יכולים להיכנס לעולם העסקים הווירטואלי שלהם דרך מחשבים שולחניים. עדיין כמה שנים לאחר מכן, הניידות קיבלה משמעות נוספת מכיוון שמחשבים שולחניים פינו את מקומם למחשבים ניידים שהביאו יתרונות רבים יותר מאשר עמיתיהם השולחניים שכן מחשבים ניידים הם ניידים יותר ויש להם יכולות חיבור אלחוטי. עם זאת, לעידן המחשוב הנייד ועסקי המובייל יש משמעות משמעותית יותר שכן המחשוב הסלולרי הפך להיות נייד יותר מתמיד, כלומר עם הופעת הטלפון החכם ומקביליו..


WebHostingHub נמנית עם מספר חברות הוסטינג אתרים שתומכות ובעלות תאימות למכשירים ניידים, במיוחד עם iPhone ו- iPad. כן, שמעת אותי נכון, WebHostingHub תואם ל- iPhone ו- iPad ולמכשירים אחרים מבוססי iOS.

כיצד אוכל להגדיר את ה- iPhone וה- iPad שלי לקבלת אימיילים דרך WebHostingHub?

אם אתה בעלים של אייפד או אייפון, אתה יכול לבדוק ולקרוא את הדוא”ל שלך דרך המכשיר הנייד שלך. עם זאת, על מנת שהמכשיר יקבל את הדוא”ל שלך, עליך להתקין ולהגדיר את התצורה. המדריך הבא מיועד להגדרת מכשירי iOS כמו iPhone ו- iPad.

 •  במסך הבית של המכשיר שלך, חפש את סמל ההגדרות, המיוצג בדרך כלל על ידי אייקון עם שלושה הילוכים ובחר אותו על ידי לחיצה על.
 •  פעם אחת במסך ההגדרה, חפש את המיילים, אנשי הקשר, לוחות השנה ושוב בחר אותם בלחיצה.
 •  במסך הודעות דואר אלקטרוני, אנשי קשר, לוחות שנה, לחץ על הוסף חשבון שאמור לקחת אותך למסך עם מספר שירותי דוא”ל לבחירה. בחר בכרטיסייה אחר שצריך למצוא בתחתית המסך.
 •  ואז תחת החלק דואר, בחר את הוסף חשבון הדואר.
 •  מלא את המידע הדרוש והנדרש בתיבות המופיעות בסעיף חשבון חדש. הכתובת תהיה כתובת הדוא”ל המלאה שלך והסיסמה תהיה הסיסמה המתאימה לאותו חשבון דוא”ל.
 •  ברגע שהמידע מוגש, ה- iPhone או ה- iPad שלך צריכים לחפש את החשבון ולעבד את ההגדרות ואז אמור להביא אותך אוטומטית למסך הבא.
 •  לאחר מכן תתבקש לבחור בין IMAP או POP אך בהיותך מכשיר נייד, מומלץ שתבחר IMAP. הסיבה לכך היא שמיילים אינם מאוחסנים באייפון / אייפד.
 •  בקטע שרת דואר נכנס נכנס, הזן את המידע הדרוש. שם המארח צריך ללבוש את הטופס הבא: מאובטח ##. Webhosting.com. יש לייצג את ## מספר השרת. ניתן למצוא את מספר השרת בשם המארח שלך. למשל שם המארח שלך הוא ehub25.webhostinghub.com, מספר השרת שלך אז הוא 25. שם המשתמש צריך להיות כתובת הדוא”ל המלאה שלך והסיסמה היא הסיסמה המתאימה עבור אותו חשבון..
 •  ואז, שוב תחת שרת הדואר הנכנס, עליך להזין את אותו מידע שהזנת קודם.
 •  לחץ על כפתור שמור שצריך למצוא בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 •  לאחר לחיצה על שמור, מכשיר ה- iOS שלך אמור לעבד את המידע ולאחר שהוא יעובד, המכשיר שלך אמור להיות מוכן כעת לקבל הודעות דוא”ל.

האם האייפון או האייפד שלי תואמים להפעלת חנות מקוונת?

בהחלט כן! ה- iPhone או ה- iPad שלך תואם להפעלת מקוון באמצעות חנות המובייל PrestaShop. לאמיתו של דבר, אין צורך בגרסת PrestaShop Mobile Store נפרדת כדי להריץ אותה במכשירי iOS שלך.

מה אני צריך לדעת על PrestaShop לנייד?

ה- PrestaShop הנייד הוא יישום המציע את אותן יכולות PrestaShop המשמשות בניהול אתר האינטרנט או העסק המקוון שלך. אפליקציית PrestaShop סלולרית זו תאפשר לניהול של עסקים בקלות תוך כדי תנועה, כמו גם מאפשרת ליצור יישומים עבור חנות המובייל של PrestaShop. בין שאר הפיצ’רים שמציעה PrestaShop לנייד הם:

 •  מנהל PrestaShop נייד – מדובר באפליקציה שמשמשת לניהול חנות PrestaShop שלכם מהנוחות של אייפון או אייפד. קיימים גם יישומים ניידים נוספים המאפשרים למנהלי מערכת להציג דוחות והזמנות.
 •  MobiCart – MobiCart הוא שירות המאפשר ליצור אפליקציות iOS וגם אנדרואיד הן לחנות PrestaShop הניידת..

אילו יתרונות נוספים אני יכול להשיג מ- PrestaShop Mobile?

PrestaShop Mobile מביאה איתה גם מחליף נושא לנייד המאפשר לשנות ערכות נושא כשאתה בדרכים. אלה כוללים מודולים ונושאים זמינים בקלות. יישומים שאמורים לאפשר לכם לעשות זאת הם:

 •  PrestaShopM;
 •  תבנית pMobile; וה
 •  נושא DevilMobile
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map