כיצד להעביר את האתר שלך ל- WebHostingHub

האם אוכל להעביר את האתר שלי ל- WebHostingHub?

חברת האירוח WebHostingHub תומכת ומאפשרת העברות אתרים, כך שהתשובה היא בהחלט כן. כן, אתה יכול להעביר את האתר שלך ל- WebHostingHub. למעשה, העברת האתר שלך ל- WebHostingHub היא תהליך קל. עם זאת, ראשית עלינו להגדיר בבירור מה אתה צריך להעביר, אם רק האתר עצמו ולא הדומיין או שאתה רוצה להעביר את הדומיין שלך ל- WebHostingHub. מבחינה טכנית, יש הבדל בסיסי בין העברת האתר שלך למארח חדש והעברת הדומיין שלך. בעוד שלגבי חלק זה אולי נשמע זהה, זה לא.


אתה מבין, ההבדל הוא שבעצם רישום שמות דומיין ואירוח דומיינים, המכונה גם אירוח אתרים, כשני דברים שונים. רישום שמות דומיין הוא בעלותך על שם תחום אשר למעט ההגדרות שאתה מבצע בלוח הבקרה של הרשם, אין לו הרבה מה לעשות עם האירוח שלך בפועל ואילו אירוח דומיינים הוא החברה שבבעלותה השרת בו אתה מציב את האתר שלך, כולל הקבצים והתיקיות שלך. מארח האינטרנט שלך אינו חייב להיות אותה חברה בה רשמת את הדומיין שלך.

הדיון הבא מתמקד בנושא העברת אתר ולא בתחום.

האם יש דרך קלה להעביר את האתר שלי ל- WebHostingHub?

אחת הדרכים הקלות ביותר להעברת האתר שלך שמארח בעבר מארח אחר ל- WebHostingHub היא באמצעות ה- cPanel. כלומר, כמובן, אם המארח הקודם שלכם משתמש ב- cPanel. אם זה המקרה, תהליך העברת האתר אמור להיות הרבה יותר קל. מה שעליך לעשות קודם הוא ליצור גיבוי cPanel בחברה המארחת את האתר שלך. לאחר הפקת הגיבוי, עליך להוריד אותו לשולחן העבודה שלך באמצעות ה- FTP או מקישור להורדה הזמין ב- cPanel של המארח שלך. לאחר השלמת ההורדה, עליך להעלות אותה, שוב באמצעות ה- FTP לספרייה / home של חשבון WebHostingHub החדש שלך. כמובן שהמשמעות היא שכבר צריך להיות לך חשבון ב- WebHostingHub לפני שתתחיל להעביר את האתר שלך. לאחר סיום ההעלאה, עליך לבקש מ- WebHostingHub לשחזר עבורך את הגיבוי. לשם כך עליכם ליידע את החברה בה העלאתם את הגיבוי. החברה עשויה גם לבקש ממך לספק את הסיסמה שלך או את ארבע הספרות האחרונות של כרטיס האשראי שלך, למטרות אימות.

לאחר שחזור גיבוי ה- cPanel, בדוק את האתר שלך באמצעות כתובת האתר הזמנית המופיעה בדוא”ל הפתיחה שלך. לאחר בדיקה וגילוי שהאתר עובד, כעת תוכל לשנות את הגדרות ה- DNS של הדומיין שלך על ידי הפנייתו לשרתי WebHostingHub. ניתן לעשות זאת על ידי כניסה לרשם עבור התחום ולשנות את שרתי השמות ל- ns1.webhostinghub.com ו- ns2webhostinghub.com. לאחר ביצוע השינוי, המתן כ -4 – 24 שעות עד שהשינויים ייכנסו לתוקף.

מה עלי לעשות כדי להעביר את הדומיין שלי?

כדי להעביר את האתר שלך ל- WebHostingHub, עליך לבצע את הצעדים הבאים:

 •  ראשית, הורד את קבצי האתר לשולחן העבודה שלך באמצעות לקוח FTP. שים לב ש- FTP לא תוכל לגשת למסדי נתונים של MySQL, כך שאם המארח הקודם שלך מציע phpMyAdmin לניהול מסדי נתונים, יתכן שתצטרך לייצא את בסיס הנתונים ב- phpMyAdmin.
 •  לאחר סיום ההורדה, עליך להעלות את הקבצים למסד הנתונים WebHostingHub, שוב באמצעות לקוח FTP. עם זאת, הפעם, תתחבר לספק האירוח שלך שהוא WebHostingHub. עם זאת, אם האתר שלך משתמש בבסיס נתונים, מה שאתה צריך לעשות הוא ליצור בסיס נתונים תחילה ב- cPanel ואז לייבא את בסיס הנתונים באמצעות phpMyAdmin.
 •  לאחר העלאה והצבת הקבצים במיקום הנכון, זה הזמן לבדוק אם האתר שלכם עובד. כדי לבדוק את האתר שלך, השתמש בכתובת האתר הזמנית המופיעה בדוא”ל שקיבלת. חשוב לציין כי עבור כל חשבון WebHostingHub, תיקיית ברירת המחדל החדשה תהיה public_html.
 •  לאחר סיום הבדיקה, עליך להפנות את הדומיין שלך לשרתי השמות של WebHostingHub על ידי כניסה לממשק ניהול הדומיין של הרשם ולשנות את שרתי השמות ל- ns1.webhostinghub.com ו- ns2.webhosting.com.
 •  המתן לפחות ארבע שעות עד 24 שעות עד שהשינויים ייכנסו לתוקף במלואם, עם זאת מומלץ שתתקבל מעת לעת.  

כיצד ניתן לייצא בסיס נתונים של MySQL ב- phpMyAdmin?

מכיוון ש- FTP לא יכול לגשת למסדי נתונים, יתכן שיש צורך לייצא את מסד הנתונים MySQL ב- phpMyAdmin. זה מאפשר לך לבצע גיבוי של מסד הנתונים שלך אשר ניתן להשתמש בו כדי להעביר את בסיס הנתונים לשרת אחר או פשוט לשמירה. כדי לייצא את מסד הנתונים MySQL, עליך לבצע את הצעדים הבאים:

 •  ראשית, עליך להתחבר ל- cPanel.
 •  לאחר מכן לחץ על הסמל phpMyAdmin שניתן למצוא תחת מסדי הנתונים.
 • מהרשימה בתפריט השמאלי, בחר את בסיס הנתונים שברצונך לייצא על ידי לחיצה על שם בסיס הנתונים.
 • לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה ייצוא.
 • ודא כי כל הטבלאות ואפשרות SQL נבחרים.
 •  ואז תחת “מבנה”, הפעל את האפשרות “הוסף טפטוף שולחן / צפייה / הליך / פונקציה.”
 • אם בסיס הנתונים שלך גדול, אתה יכול לדחוס את הקבצים על ידי בחירה “רוכסן” או “gzipped”. ודא שבחרת באפשרות “שמור כקובץ”.
 •  לאחר מכן לחץ על כפתור Go שנמצא בחלק התחתון של המסך.
 •  כדי להוריד את ייצוא בסיס הנתונים לשולחן העבודה המקומי, בחר “שמור” כאשר תתבקש לפתוח או לשמור את הקובץ. הקפד לשים לב למלואו לשם הקובץ ולמיקום בו נשמר הגיבוי.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map