WebHostingHub ומסירותו לעזור להציל את אמא אדמה

מה זה אירוח ירוק?

בין צרכני האנרגיה הגדולים ביותר כיום הוא תעשיית אירוח אתרים. צריך פשוט לדמיין את האנרגיה הדרושה להפעלת שרתים גדולים הנחוצים בכדי להפעיל את האתרים על בסיס יומי. שיקול זה כלל לא לקח בחשבון את האנרגיה הדרושה להפעלת המחשבים המשמשים את משתמשי הקצה. אם לוקחים בחשבון את זה בקנה מידה עולמי, אפשר רק לדמיין את כמות הדלק הדרושה בכדי לספק את האנרגיה הדרושה לתעשיית האירוח בלבד. עם העלייה בכמות הדלק שנשרף מדי יום, כמות הגזים וצורות אחרות של תוצרי לוואי ומזהמים עולה גם כן באופן יחסי. זה מביא את השאלה עד כמה פגיעה יכולה להיות ההשפעה של תעשיית האירוח על הסביבה.


עם הדאגה העולמית לשמירה על הסביבה כמו גם שמירה על האספקה ​​המידלדלת של דלקים מאובנים ומקורות אנרגיה אחרים, קשה לחשוב על הוגים למצוא פתרונות אפשריים לבעיה. בין הפתרונות שנמצאו כדי להפחית את ההשפעה הוא Green Hosting. אירוח ירוק מוגדר בעיקרון כאירוח דרך דרכים שנחשבות ידידותיות לסביבה. באופן כללי, קיימות שתי דרכים לאירוח ירוק. האחת היא שחברת האירוח תשתמש במקורות אנרגיה מתחדשים להפעלת השרתים שלה. בין הטכנולוגיות הנפוצות ניתן למצוא שימוש בפאנלים סולאריים הרותמים את כוחה של השמש לייצור אנרגיה, השימוש בטורבינות רוח הנשענות על כוחה של הרוח לייצור האנרגיה ושימוש באנרגיה גיאותרמית לייצור הכוח הדרוש כדי לשמור על השרת שלהם במצב פעיל ולספק את הצרכים הנוספים האחרים של החברה. דרך נוספת של אירוח ירוק היא שחברת האירוח תרכוש תעודות אנרגיה מתחדשת. רכישת אחת פירושה שהחברה משקיעה כסף בייצור חשמל ידידותי לסביבה באמצעות אנרגיה סולארית או רוח. למרות שאולי לא ייצרו את הכוח המתחדש עצמו, הם למעשה מסייעים בייצור אנרגיה ירוקה ומתחדשת באמצעות רכישת האישור.

האם WebHostingHub היא חברה ירוקה?

זה לא אומר בהכרח שברגע שחברה כבר קנתה תעודת אנרגיה מתחדשת היא באמת חברת אירוח ירוקה. אירוח ירוק אינו עוסק בתעודות אלא בערכי הליבה של החברה. WebHostingHub הוא בין אלו שהונפקו בתעודת האירוח הירוק על מאמציו לסייע בהפחתת עקבות הפחמן של החברה שלהם. אף על פי שהם אולי לא ייצרו את האנרגיה המתחדשת עצמה, החברה עושה מאמץ מרוכז ורציני להפחתת עקבות הפחמן של מרכזי הנתונים שלהם. אחד הצעדים העיקריים שהם נקטו הוא באמצעות שיתוף פעולה עם עצים לעתיד שם החברה שותלת עצים כדי לפצות על הכוח בו השתמשו כדי להפעיל את השרתים שלהם. הם גם יישמו מדיניות לצמצום הפסולת שלהם ובמקביל לקידום מיחזור המוצרים המשומשים שלהם. החברה גם יישמה מדיניות של אי-שימוש במוצרי נייר במידת האפשר ומיחזור השימוש בהם בכל עת שניתן.

באמצעות פעולות אלה, חברת האירוח WebHostingHub מוענקת להסמכת אירוח ירוק.

מדוע עלי לבחור אירוח ירוק?

עם החשש של היום מההשפעה של התחממות כדור הארץ שאולי נוצר כתוצאה משימוש האנושות במזהמים ובצורות גזים אחרות, חשוב מאוד שאתרי האינטרנט יבחרו בחברות אירוח ירוק. בחירת חברת אירוח ירוקה מאפשרת לך:

 •  עזור להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שתעשיית האירוח מייצרת.
 •  הדגימו שאתם חברה אחראית וכוונתכם לעזור להציל את הסביבה.
 •  שימש דוגמה לאנשים שהניהול של עסק או תעשיה לא נוגע רק לכסף ורווח; וזה
 •  זה עוזר לך לבנות נאמנות לקוח למעשים שביצעת למען הסביבה.

מהם היתרונות בבחירת חברת אירוח ירוקה?

בחירת חברת אירוח ירוקה מביאה מספר יתרונות. בין אלה הם הבאים:

 •  אתה תעשה את חלקך בסיוע להצלת הסביבה מהשפלה נוספת ותעזור במניעה או הנמכה של התחממות כדור הארץ. הסיבה לכך היא שאתם עוזרים להפחית את הפליטה של ​​גזים מזיקים וצורות אחרות של מזהמים לסביבה.
 •  כשהציבור יהיה מודע למאמץ שלכם לעזור להציל את הסביבה, תוכלו למשוך אליו הרבה יותר לקוחות שמודעים גם הם להציל את הסביבה. הסיבה לכך היא שאתם לא רק מציעים להם שירות איכותי, אך יחד עם זאת מקדמים טיפול והגנה על הסביבה. זה עוזר לבנות את המוניטין של החברה שלך כחברה שמטפלת יותר בסביבה ולא רק אחרי קצת רווח.
 •   תוכל לחסוך כסף מעלות התפעול שלך כתוצאה מהחיסכון שתקבל מלשלם פחות עבור דרישת החשמל.זה עשוי בסופו של דבר לתורם לעלות חודשית נמוכה יותר מספק האירוח בגלל הכוח שהם מייצרים בעצמם. למרות שהסכום ההתחלתי יכול להיות מעט גבוה, החיסכון שתקבלו בטווח הארוך יכול לעלות בהרבה על העלות הגבוהה של החשבון הקדמי.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map