האם WebHostingHub מאפשר לך להיות בעל האתר שלך?

האם WebHostingHub מאפשר לבעלות על האתר שלך?

לרוב האנשים, השאלה מי הבעלים של האתר שלהם נראית מופרכת. יש שסבורים כי לאחר שהוציאו מספיק כסף ושילמו עבור השירותים הנדרשים להפעלת האתר, העניקו להם את הזכות להחזיק את אתר האינטרנט שלהם. עם זאת, לא תמיד זה המצב. רק אם החוזה מציין במפורש כי אתה הבעלים של האתר שלך, אתה אף פעם לא הבעלים שלו. כדי להקל על ההבנה, עלינו להגדיר תחילה את המונח “משלו”. בעלות על הדומיין שלך היא כמו להחזיק את מספר הטלפון שלך בבית שאתה אף פעם לא בבעלותך אלא פשוט שוכר אותו מהחברה.


השאלה הזו די מסובכת. לא כל חברות האירוח מאפשרות לך להחזיק את האתר שלך. עם WebHostingHub, האם מצוין בבירור בחלק 4.ai של תנאי השירות / הסכם המשתמש שלהם כי “הלקוח הוא הבעלים או בעל הרישיון התקף של תוכן הלקוח וכל אחד מהם, והלקוח הבטיח את כל הרישיונות, ההסכמים הנחוצים, הרשאות, ויתורים ושחרורים לשימוש בתכני הלקוח ובכל אחד מהם, כולל ללא הגבלה, כל סימני המסחר, הלוגו, השמות והדמיון הכלולים בו, ללא כל התחייבות מצד החברה לשלם עמלות, שאריות, תשלומי אגודה או פיצוי אחר של כל סוג שהוא לאדם או גוף כלשהו; “(מצוטט מתנאי השירות / הסכם המשתמש של WebHostingHub) שמשמעותו שהלקוח מקבל רק את הבעלים של תוכן האתר אך החברה פשוט שוכרת את האתר ללקוח.

מבחינה טכנית, מה לא יכול להיות בבעלותי באתר שלי?

כדי להפוך את זה לפשט ופשוט, אתה לא באמת הבעלים של האתר שלך ככל שהאתר שלך מורכב למעשה מחלקים רבים, חלקם בבעלותך ואחרים שאתה פשוט שוכר. להלן מדריך פשוט של מה שאתה בבעלותך ואתה פשוט חוכר.

 • אינך הבעלים של שרת האינטרנט. שרת האינטרנט הוא המחשב שמריץ את פלטפורמת השרת המארחת את אתרכם. בדרך כלל, מרכז הנתונים הוא הבעלים של שרת האינטרנט ומחכיר אותו לך. ברור כי אינך הבעלים של האתר שלך אלא אם אתה רוכש אתר לעצמך.
 •  אינך הבעלים של פלטפורמת שרת האינטרנט, החברה היא בבעלותה. דוגמאות לכך כוללות את Linux Apache MySQL PHP (LAMP), ASP.NET, Windows IIS + ו- Microsoft SQL Server.
 •  אינך הבעלים של מערכת ניהול התוכן (CMS) כגון וורדפרס, ג’ומלה ודרופל. אתה יכול לקבל CMS משלך אם אתה כותב קוד מקור ושכתבת אותו בעצמך. הבעלים של ה- CMS הוא היוצר שלה; אתה מורשה להשתמש בו רק.
 •  אינך הבעלים של תוכנת מסד הנתונים כגון MySQL. אף פעם לא להיות בעלים על תוכנת מסד הנתונים פירושו שגם אינך הבעלים של מסד הנתונים בפועל, אלא שאתה הבעלים של נתוני האתר והתכנים המאוחסנים בבסיס הנתונים בתנאי שאתה מחבר אותו..
 •  בדרך כלל אינך הבעלים של קוד המקור של האתר אלא אם כן אתה מחבר אותו בעצמך. קוד מקור הוא תוכנית שנוצרה בשפת פלטפורמת שרת האינטרנט המכילה את המחברים לתוכנה אחרת ומשמשת גם לתקשורת עם שרתי מערכת חיצוניים. הוא משמש ליצירת HTML / CSS / JavaScript כדי שהדפדפן יעבוד במסך.
 •  אינך הבעלים של הדפדפן; אתה מורשה להשתמש בו רק.
 •  באופן הכי מפתיע, אינך הבעלים של שם הדומיין שלך. מופתע? למעשה, אינך הבעלים של שם הדומיין למרות שאתה הבעלים של שם הדומיין הרשום. אתה רק חוכר את זה.

מה יוצא לי אז לבד?

כ”בעלים “של אתר האינטרנט שלך וכמחבר תוכנו, אתה צריך להיות הבעלים של הדברים הבאים:

 •  אתה צריך להיות הבעלים של HTML / CSS / JavaScript /. אלה אבני הבניין של אתר האינטרנט שלך ושפות שהדפדפנים מבינים.
 •  אתה צריך להיות הבעלים של העיצוב החזותי של האתר שלך. זה כולל את הפריסה והנכסים הגרפיים כמו צבעים, טיפוגרפיה, צילום המשמש ביצירת ממשק המשתמש, התוכן הקריא של האתר והתמונות והסרטונים שהוא מכיל.
 • עליך להיות בעל תוכן הטקסט של האתר שלך. זה כולל את כל הקריאה, המעוצב, שניתן להעתיק ולהדביק וכן ניתן לאינדקס בטקסט האתר של מנוע החיפוש שניתן לבצע בדפדפן שלך. פירוש הדבר שאתה צריך להיות המחבר של תוכן הטקסט כדי להפוך אותו לשלך.
 •  בבעלותך התמונות של האתר שלך, כלומר אם צילמת את התמונות בעצמך, אחרת, אם רק העתקת אותן ממקום כלשהו, ​​התמונה רק מורשית לך.

מהי המציאות המשפטית של בעלות על אתר?

יתכן ומפתיע כי לאחר שביליתם זמן וכסף עבור אתר אינטרנט, תקבלו הודעה כי אינכם בבעלותכם. אלה העובדות הבאות שעליכם לזכור לגבי המציאות המשפטית של בעלות על אתר האינטרנט שלכם. . ראשית, עליכם לזכור שלעולם לא תוכלו להחזיק באופן חוקי את פלטפורמת שרת האינטרנט, את שם הדומיין שלכם, את פלטפורמת האינטרנט, תוכנת מסד הנתונים, CMS ואפילו את השפה המשמשת לבניית אתר האינטרנט שלכם. לעולם לא תוכלו להחזיק בשרת המארח את האתר שלכם ושניתן רק לקבל את הרישיון לשימוש בקניין רוחני של יוצר האתר והפלטפורמה המשמשת לבנייתו..

אתה יכול להיות בעל קוד המקור באתר רק אם יצרת את התוכנית בעצמך או שיש לך מישהו “עובד להשכרה” תחתיך. עם זאת, אתה צריך להחזיק בתוכן האתר שלך ואת העיצוב החזותי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map