סקירת TMDHosting

כיצד TMD הגיעה לראש התרשים של חברות אירוח אתרים בבריטניה? Tl; DR


כפי שאתה כבר יודע, אנו מפרטים רק חברות בעלות מוניטין עם החומרה הטובה ביותר שתביא לפרויקטים שלך בצורה חלקה. מה שעושה את ההבדל הוא עד כמה רציני חברה לקחת את התמיכה והביטחון.

TMDHosting-new-logo-Black-500px
UPTIME
995
מהירות
998
תמיכה
977
מחיר
982
תכונות
972
ירוק
970
חדשני
989

ב- TMDHosting הם לוקחים את שניהם בלב. אתה יכול לשאול כל דבר במערכת הכרטיסים שמתקבל מענה תוך 15 דקות בממוצע, התמיכה היא צוות מערכת אדמיניסטרציה שנמצא שם 24/7 אפילו בחגים. יש להם לוח זמנים לגיבוי המאחסן במיקום מרוחק את כל הקבצים שלך לפחות פעם בשבוע. הפינג ללונדון ממרכז הנתונים הממוקם באמסטרדם הוא 8.5 מטר בלבד. אתה מקבל CPanel ו- Softaculou כך שתוכל לפרוס את הפרויקט שלך תוך 30 שניות. נוסף על כך, יש להם מדיניות להחזר הכסף של 60 יום כדי שתוכל לבדוק את השירות בבטחה. נסה זאת בכתובת www.tmdhosting.com ותן לנו לדעת מה אתה חושב.

סקירה כללית

אירוח TMD הוקם בשנת 2007 עם ארבעה עובדים ובמשך 7 שנים הם גדלים ליותר מ- 70 עובדים וכ -70,000 אתרים מתארחים. צמיחה מתמדת זו היא אחד האינדיקטורים לאיכות בשירות אירוח.

החברה הוקמה באורלנדו, פלורידה, אך הם התרחבו וכעת שיווכו חומרה ברמה העליונה בארבעה מרכזי נתונים, שאחד מהם נמצא באמסטרדם ויש לה זמן תגובה מהיר לבריטניה וכידוע, מיקום הפרוייקט שלך חשוב גם SEO וגם UX.

האירוח ניתן להרחבה וניתן להתחיל בקטן ואם הפרויקטים שלך גדלים עם הזמן, לחבר’ה ב- TMD Hosting יש את הכוח להביא אותך למכונה טובה יותר. הם מציעים תוכניות שונות כמו אירוח אתרים משותף, אירוח אתרים למשווקים, אירוח שרתים ייעודי, אירוח מסחר אלקטרוני.

טכנולוגיה

זמן הפעילות של השנה הקלנדרית האחרונה הוא 99.9996% והנה בדיקת פינג מאחד השרתים שלנו באמסטרדם לכיוון כתובת IP של מבחן GTMetrix, שממוקמת בלונדון:

root @ node01 [~] # ping -c10 217.27.250.160
PING 217.27.250.160 (217.27.250.160) 56 (84) בתים של נתונים.
64 בתים מ- 217.27.250.160: icmp_seq = ttl = 56 זמן = 8.53 ms
64 בתים מ- 217.27.250.160: icmp_seq = 2 ttl = 56 זמן = 8.45 ms
64 בתים מ- 217.27.250.160: icmp_seq = 3 ttl = 56 זמן = 8.48 ms
64 בתים מ- 217.27.250.160: icmp_seq = 4 ttl = 56 זמן = 8.44 ms
64 בתים מ- 217.27.250.160: icmp_seq = 5 ttl = 56 זמן = 8.49 ms

הם משתמשים בחומרה ברמה העליונה עם כונני SSD המשתנים כמה פעמים בשנה והשרתים סופר מהירים. אתה יכול לבדוק את זה על ידי התקנת וורדפרס או ג’ומלה ולהפעילה תוך 30 שניות (כולל הקליקים.)

אתה מקבל א CPanel כך שתקבל את כל הכלים הדרושים להעברת הפרוייקט שלך לשרת תוך זמן קצר. עם Softaculou לרשותך, תוכל להתקין את האפליקציה המועדפת עליך ולהפעיל אותה תוך 30 שניות.

תמיכה

הדברים הטובים בתמיכה ב- TMD הם שתקבלו הגירה חופשית של הפרויקט הקיים. צוות התמיכה מנוסה, פנימי, ממוקם באירופה ועם מערכת הכרטיסים אתה מקבל את הבעיות שלך בממוצע במשך 15 דקות (במקרה שלנו, שני הכרטיסים שפרסמנו במהלך הבדיקה, נענו תוך 7 דקות)

מה שאנחנו אוהבים ב- TMDhosting הוא היחס שלהם לתמיכה, הנה מה שהם ענו כששאלנו אותם על זה:

“אנו לא ממקמים מיקור חוץ ממיקום אחד מחוץ לחצרינו. אספקת איכות גבוהה יותר בכל רמת שירות – תשתית, שירות לקוחות ותמיכה טכנית – דורשת הרבה אנשים העובדים כמו אחד. זה לעתים רחוקות קורה עם עמדות במיקור חוץ ואנחנו אף פעם לא מקריבים איכות יש לנו שירות לקוחות, תמיכה טכנית ומנהלי מערכות זמינים 24/7, אפילו בחגים.

בקשות מוגשות בתחילה תוך 15 דקות ואנחנו שואפות לספק רזולוציה במהירות האפשרית, בממוצע בערך 20 דקות לאחר התגובה הראשונית. עם זאת, זה מאוד תלוי בבקשה, אך לרוב הם נענים תוך 15 הדקות הראשונות לאחר הגשתם. מורכבות יותר מורידות 20 עד 30 דקות צמרות ואם משהו באמת קשה, זה אולי ייקח שעה, אבל זה די נדיר. “

החיסרון הוא שאין מספר טלפון בבריטניה לתמיכה ולא הצלחנו למצוא אפשרות צ’אט חי באזור המשתמש (יש דף צ’ט חי בדף הבית, כך שאם יש לך בעיה דחופה, אולי תנסה אותם, הם היו מועיל כשבדקנו את השירות).

כמו כן, פרק ההדרכות באתר מיושן. אבל זה מקבל פיצוי עם ההגירה החופשית והתמיכה המהירה. אז זכרו – אם יש לכם שאלות – פרסם כרטיס תמיכה.

אבטחת מידע

אחת הנקודות החשובות ביותר בדירוג חברות האירוח שאנו מפרטות בנושא top5hosting היא עד כמה הם לוקחים ברצינות את אבטחת המידע וכמה בטוחים הנתונים שלך איתם. למרכז הנתונים באמסטרדם בו מועברים השרתים יש ביטחון בדרגה צבאית. הנה מה שאמרו כששאלנו אותם כיצד הם מטפלים בנתונים בחברה:

“אנו לוקחים את אבטחת הנתונים ברצינות רבה ויש לנו לוח זמנים לגיבוי קפדני בכל הפלטפורמות שלנו (משותף, משווק, VPS / Cloud, ייעודי) – אנו לוקחים תמונות של קבצים / תיקיות לפחות פעם בשבוע, תוך כדי עותקים של MySQL ו- תכנים אחרים הקשורים ל- DB על בסיס יומי, תוך שמירה עליהם עד 7 ימים אחורה.

התהליך הוא אוטומטי, אך מנהלי המערכת שלנו יבדקו על בסיס יומי ויוודא שצילומי תמונות נלקחים כראוי. כל עותקי הגיבוי נשמרים במקום מרוחק. בצוות מנהלי המערכת שלנו יש לנו אנשים שמוקדשים לבצע ניטור אחר איומי אבטחה או שחרור טלאים אפשריים, החלים על התוכנה בה אנו משתמשים. אנו מגיבים לאיומי אבטחה ומיישמים תיקונים במדיניות “בהקדם האפשרי”.

אנו נמצאים בקשר הדוק עם כל ספקי התוכנה שלנו, כמו CloudLinux ו- cPanel ולא נדיר להחיל תיקון לפני שהוא אפילו הוכרז לציבור. יש לנו כמה תורמים לפרויקטים האלה גם בצוות שלנו. “

דברים שכדאי לזכור כשמצטרפים

שמור על דוא”ל ההרשמה שלך בטוח, פרטי ה- DNS ו- IP של השרת צריכים להיות שם אם אתה מחפש אותו (מכיוון שהוא לא נמצא באזור המשתמש). אם יש לך שאלות, פרסם כרטיס תמיכה, הן מועילות מאוד. ואתה יכול לבדוק את זה בעצמך כך :)

ודא שהפרויקט שלך מופעל בשרת אמסטרדם. אם אינך יודע כיצד, בקש מהתמיכה להעביר אותה. (כמובן שמקרה שאתה מכוון לבריטניה ולא לארה”ב או אסיה.)

לסכם זאת

TMDHosting ידועה מאוד בכך שהיא מספקת טכנולוגיות מתקדמות במחיר שווה לכל נפש עם תמיכת לקוחות נהדרת שהיא בחינם. זה נהדר עבור אנשים ללא ידע טכני או מעט, מכיוון שהם יכולים להרוויח מכך ולחסוך זמן וכסף בהתקנת יישומים, מודולים וכו ‘. יש להם גם מדיניות החזר כספי של חודשיים, לכן אנו ממליצים לך לבדוק TMDHosting ולהישאר עם אותם אם אתה אוהב את השירות.

ביקור לוגו tmdhosting וקבל הנחה של 50% שלנו

טכני

 • אחריות לזמני 99.9%
 • הגדרה חופשית; העברה
 • תנועה בלתי מוגבלת, מיילים, DBs
 • גיבוי שבועי חינם
 • cPanel
 • CloudFlare CDN חינם
 • ביצועי האתר הטובים ביותר עם SuperCacher
 • מתקין אוטומטי להתחלה קלה
 • שרתים מהירים חדשים עם ביצועים מעולים
 • מרכז הנתונים הקרוב ביותר הוא באמסטרדם

תמיכה

 • תמיכה טכנית 24/7
 • הגדרה חופשית; העברה
 • תמיכה אירופאית 24/7
 • SysAdmins תטפל בכרטיסים שלך תוך 15 דקות
 • הם מספקים תמיכה ביישומים מומחים מלבד אירוח (WordPress, Joomla, Magento)
 • אין מספר טלפון בבריטניה לתמיכה
 • אין צ’אט חי באזור המשתמשים

תמחור

 • תכניות גמישות
 • ניתן לרכוש מדי חודש
 • מתחיל החל מ- 1.75 פאונד / חודש.
 • 60 יום כסף בחזרה
 • לא מצאנו

סקירת Backend

הנה, אנו מספקים לך כמה תמונות של ה- Backpack של אירוח TMD (cPanel), כך שתוכל לקבל מושג טוב יותר על תחום המשתמשים האינטואיטיבי שאתה מקבל ברגע שתירשם..

ביצועי מארח אתרים

תוצאות מבחן tmdhosting

פינגדום מבחן לביצועי מהירות משרת אמסטרדם שלהם.

כפי שאתה יכול לראות, התקנת ברירת המחדל של וורדפרס שביצענו למבחן, ללא תוספי מטמון או התאמות מהירות, רצו 85% מהר יותר מכל אתרי האינטרנט שנבדקו..

זמן הטעינה של האתר היה 1.29 שניות.

תוצאות מבחן tmdhosting

בדיקת לחץ מ- LoadImpact מסייעת לקבוע את היכולת לטפל בכמות מסוימת של משתמשים (עומס) באתר האינטרנט שלך. המטרה היא לראות כיצד האתר שלך יתפקד כאשר הוא נתון לעומס צפוי וגם מלחיץ.

אפילו עם 25 משתמשים הגולשים באתר שלנו ממיקום ברזיל, זמן הטעינה הוא 2 שניות בממוצע.

אלה כמה אינדיקציות טובות מאוד.

תוכלו גם לבדוק כאן את שאר חברות האירוח המובילות בבריטניה, ביקורות והשוואה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map