Shopify מול WordPress (WooCommerce) למסחר אלקטרוני?


Shopify לעומת WordPress


“אני רוצה לבנות חנות למסחר אלקטרוני … אבל האם עלי להשתמש ב- Shopify או ב- WordPress?”

זו למעשה שאלה נפוצה למדי שאנחנו מקבלים כאן באתר websitesetup.org. למעשה, אנו משיגים אותם יותר מ- 2-3 פעמים ביום.

סיבה? בכל יום יותר ויותר אנשים מחליטים להקים חנויות מסחר אלקטרוני משלהם, אך כמעט מייד הם נפגשו עם יותר שאלות מאשר תשובות:

באיזה פלטפורמה עלי להשתמש?

האם אצטרך לשלם עמלות כלשהן?

האם אוכל למכור ספרים אלקטרוניים והורדות או רק מוצרים פיזיים?

האם אני יכול “dropship”?

מהן היתרונות והחסרונות של Shopify לעומת WordPress?

וכו…

כמו ברוב הדברים בחיים, התשובה הקצרה לשאלה אם כדאי לך ללכת עם Shopify או WordPress היא זו: זה תלוי …

אנו יודעים שאתה שונא את התשובה הזו כמונו, אך המשיך להחזיק מעמד – עם התשובה הקצרה על הסף, נוכל להתמקד כעת בתשובה השימושית. בואו נצלול לנושא ונראה כאשר עדיף להשתמש ב- Shopify באמצעות WordPress, עבור מי זה הולך להיות פיתרון טוב יותר, ו מדוע בכלל תשקול את Shopify (או WordPress) מלכתחילה.

הוא וורדפרס לכל דבר, כולל אתר מסחר אלקטרוני?

תמיד היינו חובבי וורדפרס מושבעים, והעצות שלנו בנושא כל פעם שמישהו היה זקוק לאתר כלשהו לכל מטרה – מטרה כלשהי! – היה, “היי, למה לא WordPress?”

בבחינת מה אפשרי עם Shopify וכמה קל הכל, אפילו התחלנו לחשוב מחשבות שניות.

אנו מתכוונים, וורדפרס היא בהחלט מדהימה כפלטפורמה לאתר. זה יכול להתמודד בקלות עם כל מה שאתה זורק עליו ולהפוך את האתר שלך לנגיש וזמין לכל העולם.

יחד עם זאת, חנות למסחר אלקטרוני היא חיה מסוג מסוים מאוד והיא מאוד מאוד שונה מבלוג רגיל או מאתר חדשות.

וורדפרס בנויה סביב תוכן – תוכן שנועד לצרוך בחינם, פחות או יותר. אתה יכול לפרסם פוסטים, קטעי וידאו, תמונות וכו ‘, אבל העיקרון העיקרי הוא שהכל זמין לכל מי שקורה בנתק את כתובת האתר..

המציאות של חנויות מסחר אלקטרוני שונה.

מה שהם מציעים יושב מאחורי קיר שכר. כל האתר צריך להיזהר בעת הטיפול בנתונים המכריעים של הלקוח (כמו כרטיסי אשראי, מידע אישי). זה צריך להיות מאובטח. בכדי להוסיף את הכל, הוא גם צריך להיות מסוגל להתמודד עם הזמנות נכנסות, לעבד אותן ולוודא ששום דבר לא נופל דרך הסדקים לאורך הדרך.

במילים אחרות, יש הרבה דברים ששונים בחנויות למסחר אלקטרוני בהשוואה לפלטפורמות פרסום רגילות.

בשלב זה, אפילו עלינו להיות מוכנים לקבל את העובדה שוורדפרס אינה מושלמת לכל דבר. לפעמים אתה פשוט צריך פלטפורמה שנבנתה לצורך טיפול בחנות למסחר אלקטרוני.

ההבדל העיקרי בין Shopify לוורדפרס

במשפט, ההבדל העיקרי בין Shopify ל- WordPress הוא זה Shopify הוא כלי / שירות מקוון ואילו וורדפרס היא תוכנה עצמאית שאתה צריך להתקין בעצמך.

על מנת להשתמש ב- Shopify, כל שעליכם לעשות הוא לעבור ל- Shopify.com ולהירשם ליצירת חשבון. לאחר שתסיים, אתה צריך לעבור הגדרה מהירה בלבד, וחנות המסחר האלקטרוני שלך פועלת.

כדי להשתמש בוורדפרס כפלטפורמת המסחר האלקטרוני שלך, לעומת זאת, דורש הרבה יותר צעדים:

 1. ראשית, עליכם לרכוש דומיין וחשבון אירוח אתרים בו תוכלו להתקין את גרסת ברירת המחדל של וורדפרס.
 2. אתה צריך לבחור נושא (עיצוב) לאתר שלך, בתוספת קומץ תוספים שידאגו לקידום אתרים, שילוב מדיה חברתית וכו ‘..
 3. לאחר מכן אתה זקוק לתוסף כמו WooCommerce שיספק לך את כל התכונות של סחר אלקטרוני (אלה אינן מובנות בוורדפרס).
 4. לבסוף, עליך לעבור את תהליך התצורה של חנות המסחר האלקטרוני שלך (פרטי החנות, שילובי שער התשלומים, המוצרים וכו ‘). אלה יכולים לקחת זמן משלו מדי.

אחרון חביב, עם Shopify, אתה מקבל גם תמיכה, מה שאומר שאם אתה נתקל אי פעם בבעיות עם הפלטפורמה, אתה יכול פשוט ליצור קשר עם צוות התמיכה, והם (כנראה) יפתרו אותה.

עם וורדפרס, אין תמיכה כשלעצמה.

חשבו על זה ככה, שופיפי זה כמו לנסוע לאיקאה, לקנות שולחן מהמדף ואז פשוט להרכיב אותו בבית. וורדפרס זה כמו ללכת לחנות לחומרי בניין, לקנות קרשים, ציפורניים, דבק, כלים ואז לחזור הביתה ולבנות את השולחן בעצמך.

גילוי מלא: WebsiteSetup מרוויח עמלה אם בסופו של דבר אתה רוכש shopify או bluehost + woocommerce דרך קישורי ההפניה בהשוואה זו. תודה על התמיכה שלך!

Shopify – מה זה?לחנות

להלן העובדות:

 • מסחר אלקטרוני מקוון אחד פיתרון / כלי. זה מאפשר לך לבנות חנות מסחר אלקטרוני פונקציונלית מאפס, ללא עזרה של מעצב או מפתח.
 • אין כישורי קידוד כדי להשתמש ב- Shopify.
 • זהו כלי בתשלום – החל מ- $ 29 ל- $ 299 לחודש.
 • זה מאפשר לך למכור כל מה שתרצה (סחורות, שירותים, מוצרים, דיגיטליים ופיזיים כאחד, כמו גם ירידה בספינה).
 • השתמש בו באופן לא מקוון ומקוון (אתה יכול להשתמש בו כחנות המקוונת שלך, אך השתמש גם במשהו שנקרא נקודת המכירה עם Shopify, שהיא המערכת שלהם לחנויות קמעונאיות המאפשרת לך לשלב את החנות במקום שלך עם ההתקנה שלך ב- Shopify).
 • יותר מ- 100 עיצובים בחנויות מקוונות לבחירה (חלקם בתשלום).
 • כל אתר חדש מקבל תת-דומיין בחינם – לדוגמה, YOURSTORE.shopify.com.
 • יש תמיכה 24/7.

וורדפרס (WooCommerce) – מה זה?וורדפרס

דברים ראשונים ראשית, וורדפרס זה הרבה דברים, אבל לצורך המשאב הזה אנו מתמקדים בעיקר בצד המסחר האלקטרוני של הספקטרום ומשמיטים חלק גדול מהתכונות והיכולות של וורדפרס..

 • אתר של כל אחד תוכנה. זה מאפשר לבנות כל סוג של אתר, בתנאי שתוכלו להתמודד עם ההגדרה הטכנית מעט – הכוללת התקנת התוכנה עצמה, התקנת תוספים, התקנת נושא ואז התקנת תוסף למסחר אלקטרוני לטיפול בפעולות החנות..
 • יש כישורי בניית אתרים נדרשים. בהתאם להתאמות האישיות שברצונך לבצע, יתכן שתצטרך גם כישורי קידוד או עיצוב.
 • תוכנת וורדפרס אינה כרוכה בתשלום. על מנת להשתמש בו, עליכם להירשם למארח אתרים ולקנות שם תחום. כאשר הכל מורכב, אתה יכול להתחיל לעבוד עם WordPress בערך $ 5 לחודש.
 • תכונות נהדרות לניהול תוכן.
 • אלפי ערכות נושא / עיצובים לבחירה, הן בחינם והן בתשלום.
 • אפשרויות הרחבה חריגות דרך תוספים.
 • אין תמיכה ישירה, אלא קהילת תמיכה מועילה מאוד.

מתי כדאי להשתמש ב- Shopify באמצעות WordPress?

Shopify בולטת כפתרון של סחר אלקטרוני בהתאמה אישית לכל אחד. לפיו כל אחד, אנו מתכוונים לאנשים שאולי אין להם שום כישורי בניית אתרים או קידוד, ובכל זאת רוצים שהם יוכלו ליצור חנות מקוונת מדהימה לבד..

היתרון העיקרי בעבודה עם Shopify הוא שתוכלו להתחיל תוך דקות ולהתחיל לשרת את הלקוחות הראשונים כמעט מייד.

אפילו להניח את כישורי הקידוד ובניית אתרים – מה שאינך צריך – אינך צריך להכיר לחלוטין את המציאויות השונות של עסק המסחר האלקטרוני עצמו. Shopify עוזרת לך לקבוע דברים כמו המלאי, המסים, הגדרות המשלוח וכן הלאה. במילים אחרות – זה פותר כל היבט אחרון ומשעמם בעסק.

שנית, Shopify היא גם פיתרון ממש משתלם. כדי להתחיל, אתה צריך רק 9 $ לחודש. במחיר זה אתה מקבל גישה ליותר מדי עיצובים של אתרים ואפשרויות התאמה אישית.

אניתשובה: לא מתי להשתמש ב- Shopify? “:

 • אפשרות א): השתמש בו אם אין לך אתר כלשהו, ​​ואתה רוצה להשיק חנות מסחר אלקטרוני איכותית במהירות.
 • אפשרות ב): השתמש בו אם אין לך כישורי עיצוב, קידוד או בניית אתרים, ואינך רוצה להעסיק מישהו שיקים לך חנות למסחר אלקטרוני..
 • אפשרות ג): השתמש בו אם ברצונך לשלב את החנות המקוונת שלך עם החנות הלא מקוונת שלך במקום.
 • אפשרות ד): השתמש בו אם אתה זקוק לפלטפורמת סחר אלקטרוני נהדרת עם גישה לתמיכה בלקוחות … למקרה.

אם אחד מהדברים לעיל מתאר אותך, עבור אל Shopify.

לא משנה גם אם ברצונך למכור מוצרים פיזיים, הורדות דיגיטליות, שירותים או אפילו לעשות Dropship. Shopify יכולה להתמודד עם כל דבר. מספר המוצרים שאתה מציע אינו גורם גם הוא (בין אם זה 1 או 1000).

מתי להשתמש ב- WordPress Over Shopify?

וורדפרס היא מעצמת כוח. זו כמעט פלטפורמת האתר המושלמת, המסוגלת להריץ כל מיני אתרים.

אבל יש מלכוד. או, כמה תופס, ליתר דיוק.

 • וורדפרס היא פיסת תוכנה = אתה יכול להשיג אותה בחינם, אבל אז אתה צריך להתקין אותה במארח אינטרנט בעצמך, להגדיר אותה ובסופו של דבר להפעיל איתו אתר אינטרנט..
 • מחוץ לקופסה, וורדפרס היא בעיקר פלטפורמת בלוגים. זה לא מספק שום תכונות למסחר אלקטרוני. כאלו שתוכלו להשיג באמצעות תוספים. כמו WooCommerce הפופולרית.
 • מלבד התוסף למסחר אלקטרוני, אתה זקוק לשלל תוספים אחרים כדי להתמודד עם כמה אפשרויות סטנדרטיות כמו SEO ומדיה חברתית. אתה צריך גם מראה טוב ו ניתן למיתוג נושא (עיצוב) – כדי לגרום לחנות המסחר האלקטרוני שלך להיראות ייחודית ומקורית.

מה שהכל אומר זה שוורדפרס היא אולי פיתרון למשתמש קצת יותר מפותח. עליכם להרגיש בנוח לערוך קבצי PHP ביד, להתחבר לשרת באמצעות FTP ולבלות את אחר הצהריים בפאנל ההגדרות.

עם זאת, האמור WooCommerce הוא תוסף מסחר אלקטרוני נהדר. זה נותן לך את כל התכונות שאתה עשוי לבקש, למשל, עגלות קניות, קטלוגים של מוצרים, תשלומים מקוונים, קופונים וכדומה. והכי חשוב, התוסף הוא בחינם!

אתה יכול למצוא עגלות חלופיות של וורדפרס חלופיות כאן.

woocommerce

אניתשובה: לא מתי צריך להשתמש בוורדפרס למסחר אלקטרוני? “:

 • אפשרות א): השתמש בו אם כבר יש לך אתר וורדפרס, ואתה מכיר את הממשק. לדוגמה, WooCommerce משתמשת באותו ארגון פאנלים של ניהול עבור המוצרים וההזמנות שלך, כך שאין עקומת למידה נוספת.
 • אפשרות ב): השתמש בו אם כבר יש לך אתר וורדפרס ואתה רוצה למזער עלויות בכך שלא תצטרך להשקיע עוד כספים בפלטפורמת סחר אלקטרוני חדשה..
 • אפשרות ג): השתמש בו אם נוח לך להתנסות בקוד מקור מדי פעם.
 • אפשרות ד): השתמש בו אם אתה יכול להתמודד ללא כל תמיכה ללקוחות המגיבים במהירות.

לגבי החלק האחרון הזה: כרגע אתה עלול להרגיש שתמיכת לקוחות אינה עניין כה גדול. אך קח בחשבון שזה העסק שלך שאנחנו מדברים כאן. לדוגמה, אם קורה משהו הגורם לאתר שלך לרדת, אי קיום מקוון במשך כל היום יכול ומשמעותו היא פגיעה קשה בהכנסה העסקית שלך. כמו כן, הרבה מתח בזמן שאנחנו בעניין.

באותם זמנים אנו נוטים להעריך את תמיכת הלקוחות הפועלת 24/7!

וורדפרס או Shopify? תשובה אבן קצרה יותר.

אם האפשרויות שלמעלה אינן מספקות את טעמך, יש לנו תשובה קצרה עוד יותר עבורך.

רק קח בחשבון שזה א ענק פישוט יתר. בתרחישים רבים, עדיף לך לעקוב אחר אחת מהאפשרויות שלמעלה. אבל אם אתה רוצה תשובה קצרה-יותר אז הנה:

 • אם כבר יש לך אתר WordPress, פשוט התקן את WooCommerce והפעל חנות למסחר אלקטרוני כרכיב מאותו אתר קיים..
 • אם עדיין אין לך אתר, השג את חנות המסחר האלקטרוני שלך באמצעות Shopify.

המניעים שלי לעניין זה כפולים: חיסכון בזמן וגם בכסף.

בפשטות – אם כבר יש לך אתר וורדפרס, תמיד יהיה מהיר וזול יותר פשוט להוסיף רכיב למסחר אלקטרוני לאתר זה במקום לבנות משהו חדש. מצד שני, אם עדיין אין לך אתר אינטרנט, קל ומהיר ללכת בדרך השנייה ולהשיק חנות למסחר אלקטרוני עם פלטפורמה מיוחדת כמו Shopify. זה הכל!

לקריאה נוספת:

 1. כיצד להתקין ולהשתמש ב – Shopify
 2. כיצד להתקין וורדפרס / WooCommerce ולהשתמש בו
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map