סקירת סקוור

עדיין לא בדקנו אפשרות של אירוח בלוגים עבור SquareSpace מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.


עדיין לא בדקנו אפשרות אירוח ייעודי עבור SquareSpace מכיוון שנראה כי הם לא מציעים אירוח מסוג זה..

עדיין לא בדקנו אפשרות VPS אירוח עבור SquareSpace מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.

עדיין לא בדקנו אפשרות של אירוח וורדפרס עבור SquareSpace מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.

SquareSpace מציעים כמה מהפתרונות לבניית האתרים המהירים והחלקים ביותר ברשת. הסגנון שלהם מגובה בהרבה שילובים ויכולות כולל תמיכה ב- Apple Pay ושכבת שקעים מאובטחים בחינם (SSL) לכל אתר שנבנה באמצעות הפתרונות שלהם. באמצעות עדכונים שוטפים, SquareSpace שיפרה את המוצרים והשירותים שלהם והפכו אותם לאינטואיטיביים לשימוש מבעבר. כשאתה מסתכל על אתרי האינטרנט שעוצבו באמצעות SquareSpace, אתה לא יכול לעזור לך אלא להעריך את האסתטיקה ואת ההיענות.

סקירה של SquareSpace

הושק בשנת 2003, SquareSpace הוא בונה גרור ושחרר פשוט אך אינטואיטיבי המתמקד באספקת חוויות מלוטשות מאוד, תמונות עשירות ומדהימות למשתמשים. נכון לעכשיו הם משרתים בסיס לקוחות פעיל של יותר ממיליון משתמשים וזה אומר לך משהו על הפופולריות שלהם. הסיבה לכך היא שאחד המדדים או האינדיקטורים האמינים לאמוד כמה טוב מוצר או שירות מספק תוצאות הוא מספר הלקוחות המשלמים על הסיפון.

אם העסק או האתר שלך מכוונים לעיצוב ואתם רוצים להיות בקדמת הבמה בנוגע למראה ולתחושה שלו, SquareSpace מעניק לכם את היכולת הזו. אתה יכול לעשות הרבה ציוצים לעיצוב שלך בלי לגעת בקודים המפחידים הרבה. הצוות שלהם, המונה מעל 670 אנשים מוכשרים, תמיד נמצא במצב המתנה כדי לענות לשאלות שלך ולמיין אותך למקרה שתתקע.

מבחינת נוכחות אזורית, החברה הקימה משרדים בעיר ניו יורק, פורטלנד ודבלין. חללים אלה משמשים חללי עבודה שיתופיים כמו גם רכזות לצוותי תפעול לקוחות. קירוב השירותים לאנשים הוא אחד העדיפויות העיקריות ב- SquareSpace.

מה הופך את פתרונות בניית אתרים ל- SquareSpace לייחודיים

ישנם המון היבטים שהופכים את SquareSpace למצטיינים באמת בנישת בניית אתרים. ככל שישנם מתחרים כמו וויקס, וויבלי וזוהו הנלחמים בזה באותו חלל, לחברה יש יתרון בתחומים הבאים.

ממשק תכנון ועריכה

למרות שזה לא האינטואיטיבי ביותר, ממשק עריכת SquareSpace הוא אלגנטי ללא ספק. הגרסה האחרונה שלהם היא שיפור גדול מההצעות הקודמות שלהם. במקום סרגל צד לאלמנטים, הממשק במקום תיבת דו-שיח של פריטי תוכן הנפתחת ברגע שאתה לוחץ על נקודה שמקבלת אלמנטים חדשים בדף שלך. משתמשים חדשים ב- SquareSpace, מוצאים בהתחלה מעט התמצאות, אך עם הזמן הם אוהבים את זה. כשאתה מרחף את הסמן מעל לחסימה של תוכן, אתה יכול להוסיף או לערוך אלמנטים.

אחת התוספות המאוד עדכניות לממשק היא פריסות המתחילים. תכונה זו מציגה בפניך פריסות של דפים טרומיים עבור דפים כגון איש קשר, אודות וצוות. ללא כל שינויים, אתה יכול לאמץ פריסות אלה ולהשתמש בהן מייד. למותר לציין, זה חוסך לך זמן וטרחה בעיצוב דפים מאפס.

בוני אתרים כמו Wix מעניקים לכם תפריט נפרד לניווט. לעומת זאת, SquareSpace מאפשרת לך לנווט בצורה חלקה באתר שלך באמצעות הניווט שמופיע בתצוגה המקדימה עצמה. יש מגוון רחב של אלמנטים בעמוד שאתה יכול לבחור מהם. ישנו ספציפית המאפשרת לך להזין שפת עריכה קלה של דפי אינטרנט המכונה Markdown. האלמנטים הרגילים לתמונות, טקסט, מרווחים, צ’אטים, כפתורים, גלריות וקישורים קיימים גם הם. ישנן 9 אפשרויות של סוגי דפים שאתה יכול להוסיף ישירות מלוח התפריט בצד הכולל עמוד שער, אלבום, בלוג, תיקיה, גלריה, דף מוצרים ואפילו דף ריק..

עבודה עם תמונות

SquareSpace משלב כלי עריכת תמונות מקוון המכונה Aviary בו תוכלו להשתמש בחופשיות כדי לאצור את התמונות שהועלתם. יותר מזה, בונה האתר מאפשר לך לחפש, להציג בתצוגה מקדימה ואפילו לקנות רישיונות המאפשרים לך להשתמש בצילומי Getty Images באתר האינטרנט שלך. עבור תמונות מבחן, SquareSpace מעניקה לך עלות רישוי סבירה למדי של 10 $.

ישנן שתי דרכים להוסיף גלריה ב- SquareSpace. אתה יכול להוסיף דף גלריה מותאם אישית או פשוט להוסיף גלריה לכל עמוד קיים. זה האחרון לא נותן לך את היוקרה של מראה גלריה בהתאמה אישית מה שאומר שאתה צריך לעשות את הצבוט בעצמך.

גלריות בדפים מופיעות כקרוסלות, מצגות, ערימות או רשתות. הם גם מציעים לך אפשרויות להתאמה אישית של התנהגות, כגון מעברים, כותר ותיאורים בכל פעם שאתה מרחף סמן מעל התמונה, כמו גם אפשרות לייטבוקס. יש גם מרחב מרחב להתאמת המרווח.

חווית בלוגים

באמצעות SquareSpace, אתה יכול להוסיף כל סוג של תוכן לפוסט הבלוג שלך. תכונה חשובה של SquareSpace גורסת כי כמה מבוני אתרים כמו חוסר ב- My & Website 1 ו- 1 הם היכולת לשמור ולתזמן פוסטים שברצונך לפרסם בהמשך. בפוסטים בבלוג יש סמלי לב לאהוב, סמלי שיתוף וממשק לתגובות. בהתאם להעדפותיך, אתה יכול להפעיל את עדכון ה- RSS ולהשתמש בכתובת הדוא”ל שלך כדי לכתוב בנוחות פוסטים חדשים כשאתה לא נמצא. שוב, תלוי במה שאתה רוצה להשיג, תוכל לשקול להגדיר פודקאסטים של iTunes בפלטפורמת הבלוגים שלך.

הדרכות ותמיכת לקוחות

ל- SquareSpace יש מתקן צ’אט חי, הדרכות מקיפות ותפנית תגובה בדוא”ל של שעה בלבד.

צוות התמיכה שלהם 24/7 מטפל במעל 500,000 צ’אטים ובממוצע 720,000 דוא”ל לקוחות בכל שנה. הדירוג שלהם מבוסס על שביעות רצון הלקוחות הוא מעל 90%. בגלל המאמצים המדהימים והמצטיינים הללו בתמיכת לקוחות, הצוות העמיד 3 פרסי סטיבי. התמיכה 24/7 מועילה במיוחד אם אתם גרים באזור זמן שונה מניו יורק או אם אתם מסוג האנשים שעובדים בשעות אי זוגיות.

בנוסף לתמיכה בלקוחות, לחברה משאבי הדרכה הכוללים סדרות וידיאו המראות לכם כיצד להשתמש בכלים שלהם בפורמט הדרכה שלב אחר שלב. כאשר לומדים כיצד להשתמש ביסודות של SquareSpace, ללא ספק תמצאו את המשאבים הללו מועילים מאוד. יש מקומות שאפשר להתמודד איתם ולהתחמק מזה, אבל ברשת זה רגיש ו- SquareSpace יודע שזה די טוב. לבסיס הידע שלהם יש טונות של תשובות לשאלות שיש לכם או לשאלות שאחרים שאלו לפניכם. תוכלו למצוא צילומי מסך, הדרכות טקסט ווידאו, וזה מתאים לאנשים עם סגנונות למידה שונים.

במרחב זה תוכלו לשאול כל שאלה ומשתמשי SquareSpace או צוות התמיכה האחרים יגיבו לכך. זהו ערוץ מדהים המאפשר למשתמשים לפתור בעיות ולשתף חוויות. ככל הנראה, האזור היחיד שצריך לעבוד עליו על SquareSpace הוא קיבוץ תשובות הפורום יחד עם מאמרי בסיס הידע כדי לאפשר למשתמשים לחפש את שניהם בו זמנית. אם לא נראה שאתה מוצא או מקבל תשובה למשהו שאתה מחפש, שלח דוא”ל לצוות התמיכה ותוך פחות משעה תקבל תגובה.

כלים לסחר אלקטרוני SquareSpace

אפשרויות הסחר האלקטרוני SquareSpace מציעות הן מקיפות וגמישות יותר מאשר בוני אתרים רבים אחרים. אנשים שמתעניינים יצירת חנויות מקוונות כאן יש שפע של כלים למסחר אלקטרוני לבחירה. אתה יכול למכור כל דבר ולנהל את המלאי שלך, להדפיס תלושי אריזה, לעבד הזמנות לקוחות ולהתאים אישית את כל הדוא”ל שלך באותה פלטפורמה. ההגדרות השימושיות מאפשרות לך להגדיר במהירות כללי מס, שיטות משלוח מרובות והרבה קופונים.

בהיותו בונה אתרים מוכוון עיצוב, ל- SquareSpace יש כמה מהתבניות המוכנות והמדהימות ביותר לסחר אלקטרוני. אם אתה צלם, מעצב, או סתם כל מי שאוהב אתרי אינטרנט מינימליסטיים ומראה מעצבים, תמצא את זה ורבים נוספים כאן. אבל כולנו יודעים שמכירת מוצרים ברשת היא הרבה יותר מסתם פרצוף יפה. אתה צריך לתת ללקוחות שלך סיבה מספקת לכך שהם צריכים לקנות ממך ולא את המתחרה שלך בסמוך.

החברה מעניקה למשתמשים שלה את היכולת לנהל ולשווק את מוצריהם באמצעות SquareSpace 6, ארכיטקטורה עוצמתית המשלבת פתרונות מסחר המעניקה להם כוח וגמישות מדהימים. הפלטפורמה מביאה עגלת קניות מעוצבת מאפס למיזוג עם אתר האינטרנט שלך. זה חשוב מכיוון שחלק מבעלי החנויות המקוונות נאלצו לחבר עגלת קניות מגורם שלישי ולעיתים זה לא משתלב היטב ועלול לסכן את ההצלחה שלך..

מכיוון שהלקוחות שלך נשארים בחנות שלך לאורך כל תהליך ה- whpg, הם מפתחים אמון בך, במוצרים שלך ורואים בך לגיטימי. זה גם נותן לך הזדמנות להשפיע על חוויות ה- whpg שלהם. רוב עגלות הקניות של צד שלישי דורשות שהלקוח שלך יעזוב את אתר האינטרנט שלך וזה עלול להוביל לנטישת עגלה.

פתרונות המסחר האלקטרוני מאפשרים לך לרשום מוצרים ללא הגבלה ובעלת שליטה מלאה על הגרסאות השונות כמו צבע, גודל, משקל וממדים אחרים. החופש הזה לבחור, ליצור ולהגדיר תצורה מאפשר לך למכור כל מוצר שתרצה תוך מתן חוויה חיובית ללקוחות שלך בגלל התיק הרחב שאפשר לבחור. אם אתם אוהבים למכור מוצרים דיגיטליים כמו ספרים אלקטרוניים, מוסיקה, תמונות והורדות, תוכלו לעשות זאת בנוחות ב- SquareSpace. ברגע שהלקוחות שלך משלמים, פיתרון המסחר האלקטרוני מספק את המוצרים מייד אליהם באמצעות קישורי הורדה אשר יפוגו תוך 24 שעות. זה מונע מאנשים לשתף קישורים עם אחרים.

שאר הקטעים המעניינים עם פלטפורמת המסחר האלקטרוני ב- SquareSpace הם; היכולת ליצור אפשרויות משלוח שונות עבור לקוחות, תצורה של מיסי מכר והודעות אישור מכירות אוטומטיות המודיעות ללקוח שלך כי ביצעו רכישה. כדי להרחיב את אופק המכירה, הלקוחות שלך יכולים לשלם באמצעות PayPal ו- Apple Pay.

אופטימיזציה למנועי חיפוש SquareSpace

ניתן לדמות תוכן שאינו מותאם למנועי חיפוש לתוכן זרוק אי שם בפינה באינטרנט. בונה האתר SquareSpace מאפשר לך לעשות המון דברים סביב קידום אתרים המכסים כמעט את הפונקציות הבסיסיות. אתה יכול לערוך ולהתאים אישית תיאורי כותר ותיאורי מטא עבור כל האתר שלך וכן על בסיס עמוד. לדפים אותם בונה אתר מייצרים סימון HTML נקי וזה מאפשר למנועי חיפוש זמן קל במהלך האינדקס.

בהשוואה למתחרים שלהם, בונה אתרים זה מאפשר לך להתאים אישית את כתובת האתר שלך לדף וזה עוד דחיפה משמעותית לאופטימיזציה למנועי חיפוש..

לא כולם ברשת מעניקים לך את המותרות ליצור מפת אתר לאתר שלך. SquareSpace שונה, הם יוצרים באופן אוטומטי מפת אתר לאתר האינטרנט שלך שתוכל לאחר מכן להגיש לגוגל. באמצעות Sitemap, בוטים של גוגל יודעים היכן לסרוק ולאינדקס.

ניתוח נתונים הוא פיתרון נוסף שתקבל בפלטפורמה זו. הסיבה שאתה הולך ברשת היא שתוכל לתת ללקוחות ולקהל לקוחות פוטנציאל שלהם סביבה דרכה הם יכולים לתקשר איתך ועם המוצרים שלך. הדרך היחידה לדעת אם זה קורה ובאיזו מידה היא על ידי התבוננות בסטטיסטיקות התעבורה. SquareSpace מעניק לך לוח מחוונים אינטראקטיבי המאוכלס בניתוח בזמן אמת שיעזור לך לעקוב אחר תנועה על בסיס שעתי, יומי, שבועי ואפילו חודשי. הניתוח בנוסף להרבה תובנות אחרות יספר לך את החלק של המבקרים שלך שהשתמשו במכשירים ניידים כדי לגשת לאתר שלך, לתוכן הפופולרי ביותר באתר שלך, ולנקודות ההפניה עבור המבקרים שהגיעו לאתר שלך..

כדי להוסיף את העבודה המדהימה של כלי המעקב SquareSpace, תוכלו להכניס את גוגל אנליטיקס. מומלץ להשתמש בשניהם בגלל ממדי הנתונים השונים שהם תופסים.

פיתרון אירוח משולב ויצוא תוכן

SquareSpace היא פלטפורמת גג הכוללת תחת-אחת שמטפלת באירוח שלכם ובצרכים טכניים אחרים שעשויים להיות לכם. זה נותן לך מרחב להתמקד בבניית האתר שלך והיבטים חשובים אחרים כמו שיווק מבלי לדאוג למשך זמן השימוש באתר שלך. מעת לעת, SquareSpace משדרגת את האבטחה בשרתים שלהם ומטפלת בכל הפרטים הטכניים האחרים בכדי לתת לך את היתרון של אתר פועל ומוגן נגד האקרים בפתרון אירוח מנוהל לחלוטין..

יש תכונה ייחודית עם SquareSpace המאפשרת לייצא תוכן מסוים לקובץ .xml היישר מהאתר שלך. זה חשוב במיוחד כשרוצים לייצא לפלטפורמה אחרת כמו וורדפרס. סוג התוכן שאתה יכול לייצא כולל עמודים בסיסיים, דפי גלריה, חסימות טקסט, חסימות תמונות והערות. עם זאת, ישנם סוגים מסוימים של תוכן שאינך יכול להתמחה בהם וזה כולל תיקיות, דפי מוצר, דפי אינדקס, דפי שער, דפי אירועים, קובצי וידאו, בלוקי שמע, בלוקי מוצרים, שינויים בסגנון, טיוטות, ו- CSS מותאם אישית.

מה שפונקציונליות הייצוא אומרת לך ש- SquareSpace לא תחזיק כבן ערובה שלך ואם אתה מרגיש שעבר הלאה זו ההחלטה הנכונה, אתה יכול לעשות זאת בכל עת שתרצה. עם ביטחון מסוג זה, משתמשים נוטים להישאר בפלטפורמה זו די הרבה זמן.

אפשרויות עיצוב תבניות

תבניות העיצוב ב- SquareSpace הם ראשים וכתפיים מעל לתחרות. הם ברמה גבוהה, נקיים ונראים יקרים. חלק מהמשתמשים מתחו ביקורת על כך שלא היו להם מאות תבניות כמו בוני אתרים אחרים, אך בהתייחס לאיכות שיש להם, ברור שהם נתנו המון מחשבה והשקיעו זמן רב בכל תבנית שהם פרשו..

המספר הכולל של תבניות מעצבים שנמצאות כיום על הפלטפורמה הוא 40. התבניות מכוונות לתעשיות שונות כולל פורטפוליו, עסקים, חנויות מקוונות, מסעדות, מוזיקאים, חתונות ואתרי אינטרנט אישיים. נוסף על כך, SquareSpace מעניקה לך דפי שער שעלולים להביא את האתר שלך לרמה אחרת של תחכום. אתה יכול פשוט לבחור דף שער וליצור אתר הביפר עצמאי, או להביא תבניות אחרות כדי להעניק לאתר שלך מראה ותחושה מתקדמים. יש בסך הכל 26 עיצובים של עמוד שער.

אם אתה יודע קצת קוד או שאתה הרפתקן מספיק כדי לנסות את זה, SquareSpace מאפשרת לך באי אנוכיות לערוך את ה- CSS כדי לקדם את הסגנון באתר האינטרנט שלך. בכל פעם שמתחשק לחזור לקודים המקוריים, תוכל לעשות זאת בצורה חלקה.

פונקציית התצוגה המקדימה של התבנית לנייד נותנת לך אפשרות לראות כיצד התבנית תופיע בנייד. זוהי חוויה ממקור ראשון מנקודת המבט של המשתמשים הסלולריים שלך, כך שאתה לא מעצב בעיוורון אתר לא מתפקד שמתאים רק ללקוחות שולחן העבודה שלך. במקרה שתרצה לדעת מתוך סקרנות כיצד משתמשים אחרים בחוץ מתקשרים עם תבניות החלקים המרובעים השונים, החברה נותנת לך הזדמנות לבחון כמה מהאתרים החיים הטובים ביותר. לכל תבנית יש מדריך למשתמש שינחה אותך ומראה לך כיצד להתאים ולהתאים אישית לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תמחור מרובע

SquareSpace שלא כמו Wix ו- Weebly לא מציעים לך חשבון בחינם לטווח ארוך, אך הוא מעניק לך ניסיון חינם של שבועיים. חשבונות מתחילים ב -12 דולר לחודש, שיעור שאתה משלם עבור חיוב שנתי עבור אתר שיש לו 20 עמודים ומטה. עם זאת, עבור אתר מסחר בעל עוצמה גבוהה עם שילוב בזמן אמת למשלוח ורוחב פס בלתי מוגבל, הם גובים מכם 40 דולר לחודש. להלן ניתוח מקיף של פתרונות SquareSpace.

אתרי אינטרנט אישיים – אם מחויבים מדי שנה תחויב בסך 12 $ לחודש, אך אם תחויב על בסיס חודש לחודש, תשלם $ 16. אתרים אלה מגיעים עם:

 • מיטוב מלא למובייל
 • ניתוח אתרים
 • תחום מותאם אישית בחינם
 • שכבת אבטחת שקע
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • מסחר אלקטרוני משולב לחלוטין
 • עמלת עסקאות מכירה של 3%

אתרי אינטרנט לעסקים – אלה מחויבים בסכום של 18 $ לחודש אם הם מחויבים מדי שנה, אך 26 $ לחודש אם הם מחויבים על בסיס חודש לחודש. בנוסף לתכונות שמגיעות עם אתר אישי, אתה מקבל:

 • אימייל מקצועי של גוגל
 • קרדיט Google Ad Words בשווי 100 דולר
 • חלונות קופצים לקידום מכירות

במקום עמלת עסקאות המכירה של 3%, פיתרון האתר העסקי גובה מכם 2% בלבד.

חנויות מקוונות בסיסיות – כדי לגשת לפיתרון זה, זה יעלה לכם 26 $ לחודש כאשר מחויבים מדי שנה ו -30 $ בעת החיוב על בסיס חודש לחודש. התכונות שתקבלו כוללות:

 • היכולת למכור מוצרים ללא הגבלה
 • עמלות עסקה בטלות
 • אתר שלם עם בלוגים וגלריות משולבים
 • אופטימיזציה למובייל ו- WHP הביתי של SquareSpace
 • תחום מותאם אישית בחינם
 • שכבת אבטחת שקע
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • ניתוח מסחר
 • דוא”ל מקצועי המופעל על ידי Google
 • קרדיט Adwords בשווי 100 דולר
 • חלונות קופצים לקידום מכירות
 • רוחב פס ואחסון ללא הגבלה
 • ניהול הזמנות, ניהול מלאי, יכולות מיסוי והנחות מכירות
 • הדפסת תוויות דרך תחנות ספינות
 • מערכת הנהלת חשבונות משולבת Xero

פתרון מתקדם של חנויות מקוונות – זוהי התוכנית האולטימטיבית עבור אנשים שרוצים לעסוק בהיקף מלא בסחר אלקטרוני. זה מגיע עם הרבה תכונות שיעניקו לך סביבת מסחר מקוונת חלקה. העלות היא 40 $ לחודש אם היא מחויבת מדי שנה ו 46 $ אם החיוב הוא על בסיס חודש לחודש. בנוסף לתכונות שנמצאות בתכנית הבסיסית, הפיתרון המתקדם כולל:

 • משלוח מוביל בזמן אמת – הפלטפורמה מחשבת עבורך את תעריפי המשלוח בזמן אמת עבור UPS, USPS ו- FedEx.
 • הנחות אוטומטיות – אתה יכול להציע הנחות מבלי להשתמש בקודים להזמנות מתאימות
 • Checkout בדומיין שלך – במקום להשתמש ב- safe.squarespace.com, הלקוחות שלך יכולים להשתמש בדומיין שלך עבור whpg מאובטח.
 • התאוששות אוטומטית של whpg נטושה – המערכת תשלח דוא”ל אוטומטי כדי להזכיר ללקוחות שהם נטשו את הרכישות שלהם לפני whpg. זה משפר את המכירות.

בשורה התחתונה

מלבד העובדה כי SquareSpace מגבילים מעט יותר בתבניות שלהם, הם חסרים מקום של יישומונים של צדדים שלישיים, ואין להם חסכון ברמה חופשית לתקופת הניסיון של שבועיים, יש להם את כל מה שמתחיל צריך כדי להתחיל ולהפעיל מצליח עסק. הידידותיות לנייד שמגיעה עם האתרים המעוצבים ב- SquareSpace הופכת את הרוח לקונים בנייד לקיים אינטראקציה עם החנות שלך. באמצעות בונה אתרים זה תוכלו להתאים אישית את אתרכם בקלות, להוסיף את כל התכונות האופנתיות כך שיהיה אטרקטיבי עבור לקוחות היעד שלכם. הפונקציות של המסחר האלקטרוני מצוינות וזה מציע יתרון ברור למוכרים המתחילים ב- SquareSpace. בהשוואה ראש בראש עם מתחרותיה, SquareSpace עומדות גבוהות באופן שבו הן מבצעות את המוצרים שלהן בשלמות. הכל נראה רענן, מגניב ונטול דופי!

8 דירוג כולל
סקירת סקוור

SquareSpace הוא בונה אתרים אינטואיטיבי עם הרבה תכונות המאפשרות לך לעצב ולערוך, כמו גם לעבוד עם תמונות כדי להקים אתר אינטרנט שנעשה בצורה מקצועית. יש להם מגוון תבניות מעוצבות מראש שתוכל להתאים אישית בקלות בהתאם להעדפותיך. התמחור שלהם זול בהרבה בהשוואה לתכונה שהם נותנים לך.

מקצוענים
 • עיצובים מגיבים יפהפיים
 • כלים רבי עוצמה לבניית אתרים והרבה אפשרויות
 • תעודת SSL בחינם
 • כלי ניתוח מעולים
 • פתרונות מקצועיים של מסחר אלקטרוני
חסרונות
 • פחות תבניות ומגבלות
 • אין רמת כניסה בחינם
 • אין שוק יישומונים של צד שלישי
 • מעט מאוד התאמה אישית לנייד
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map