כיצד להוסיף טופס יצירת קשר לאתר או לבלוג של וורדפרס שלך


כיצד להוסיף טופס יצירת קשרכבעל אתר, אתה בהחלט צריך ללמוד כיצד להוסיף טופס יצירת קשר ל- WordPress. האתר שלך אינו גורם אנונימי. רוב האנשים רוצים לדעת ולעתים ליצור קשר עם מי שעומד מאחורי התוכן שהם קוראים. מדוע אתה חושב שיש פרופילי מחברים והערות בבלוג?


מסיבה זו, במאמר זה תלמד כיצד להוסיף טופס יצירת קשר לאתר וורדפרס שלך. ההודעה תעבור תחילה את הסיבות לכך שזה רעיון טוב ואז תקבל מדריך צעד אחר צעד כיצד לכלול טופס יצירת קשר באתר שלך באמצעות תוסף.

נדבר גם כיצד לשנות את עיצוב הטופס שלך וליישם הגנה מפני דואר זבל. מה שכן, נבחן טפסי קשר והגנה על נתונים אישיים – דבר שהגיע יותר למוקד בזמן האחרון. לבסוף תמצאו רשימת תוספים בהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף טופס יצירת קשר בוורדפרס.

זה אולי נשמע הרבה, אך אל דאגה – אנו נהיה פשוט!

מדוע עליך להשתמש בטופס יצירת קשר באתר וורדפרס שלך?

לפני שנכנס כיצד לבחון מדוע זה הכרחי. יש הרבה סיבות טובות להשתמש בטופס יצירת קשר באתר שלך במקום לפרסם את כתובת הדוא”ל שלך ישירות למשל.

 • הגנה מפני דואר זבל בדוא”ל – דואר זבל הוא מזיק. תבחין בזה במהירות כשיש לך אתר וורדפרס המשתמש בתגובות לבלוגים. דבר אחד שגורמים שולחי דואר זבל הוא לסרוק אתרים באופן אוטומטי אחר כתובות דוא”ל לא מוגנות כך שיוכלו להוסיף אותם לרשימות התפוצה שלהם. טפסי יצירת קשר מונעים זאת מלהעניק למבקרים הזדמנות ליצור קשר מבלי לפרסם את הכתובת שלך באופן מקוון.
 • בקש את המידע הנכון – אנשים שיוצרים איתך קשר לא תמיד שולחים את כל המידע הדרוש לך. באמצעות טופס יצירת קשר, אתה יכול לבקש זאת באופן ספציפי. זה גם נותן לך דרך לסנן פניות, למשל לפי סוג. זה מקל על חייך ומפחית הרבה קדימה ואחורה.
 • יידע את הלקוחות שלך לעומת זאת טפסים ליצירת קשר יכולים לשמש כנקודת המידע הראשונה. אתה יכול לכלול מידע למתקשרים כדי ליידע אותם על זמן התגובה הצפוי ועל הצעדים שהם יכולים לנקוט מראש כדי להתייחס לחקירתם. זה מקטין את הסבירות להודעות דוא”ל מרובות מאותו אדם חסר סבלנות.

משוכנעים שטפסי יצירת קשר מועילים? ואז בואו להגיע לחלק המעשי במדריך זה.

כיצד להוסיף טופס יצירת קשר בוורדפרס באמצעות טופס יצירת קשר 7

יש הרבה תוספים של וורדפרס כדי להוסיף טופס יצירת קשר לאתר שלך, בחינם וגם בפרמיום. נדבר על כמה מהם בהמשך המאמר. להדרכה הבאה נשתמש טופס יצירת קשר 7.

התוסף זמין בחינם בספריית וורדפרס ונמצא באופן קבוע בין התוספים הפופולריים ביותר בכל הזמנים (למעשה, בזמן הכתיבה הזו זה מלכתחילה). בנוסף לכל זה קל לשימוש, יש רשימת תכונות נחמדה ותוספות הגיוניות.

לכן אנו בוחרים בכך כדי ללמד אותך כיצד להוסיף טופס יצירת קשר בוורדפרס.

שלב 1. התקן את תוסף טופס יצירת הקשר 7

התקנת טופס קשר 7 קלה כמו כל תוסף וורדפרס אחר. פשוט היכנס לאתר שלך, עבור אל תוספים> הוסף חדש והקלד את שמו בתיבת החיפוש.

התקן טופס יצירת קשר 7 כדי להוסיף טופס יצירת קשר בוורדפרס

זה אמור להופיע מלכתחילה. לחץ על להתקין עכשיו להוריד אותו באתר שלך. כשתסיים, לחץ הפעל כדי להתחיל להשתמש בתוסף.

שלב 2. צור את טופס יצירת הקשר החדש שלך

לאחר ההתקנה, תמצא פריט תפריט חדש בשם איש קשר בסרגל הצד של WordPress שלך. לחיצה עליו תביא למסך זה.

טופס יצירת קשר 7 בתפריט הראשי

אתה מקבל מספר טיפים לכלים לשיפור טופס יצירת הקשר שלך, כגון שימוש בהגנה מפני דואר זבל. נגיע לדברים האלה אחר כך.

חשוב מכך, תוכלו למצוא רשימה של כל טפסי ההתקשרות באתרכם. זה כולל טופס לדוגמא שתוכל, תיאורטית, להשתמש בו מייד. לחץ על זה כדי להתחיל לערוך או להכות הוסף חדש בראש המסך. שניהם יביאו אותך לכאן:

כיצד להוסיף טופס יצירת קשר ל- wordpress באמצעות טופס יצירת קשר 7

זה נראה קצת קריפי בהתחלה, אבל אל דאגה – תבינו את זה בקרוב.

על מנת לעבוד, טופס יצירת הקשר שלך זקוק לשדות. שדות הם המקום בו המבקרים מזינים את שמם, כתובת הדוא”ל שלהם או את ההודעה שהם רוצים לשלוח אליך, או כל דבר אחר שתרצה להוסיף.

טופס יצירת קשר 7 יוצר כאלה עם מעט HTML בתוספת תגים מותאמים אישית. הכל בין מציין שדה אחד בטופס יצירת הקשר שלך בתוספת תיאור הטקסט השייך אליו. השדות בפועל נוצרים על ידי מה שנמצא בין הסוגריים המרובעים.

האם זה אומר שכדי ליצור טופס יצירת קשר אתה צריך ללמוד שפות תכנות? למרבה המזל התוסף מגיע עם כלים לייצור אלה באופן אוטומטי.

שלב 3. הגדר את הטופס שלך

כרגע, טופס ברירת המחדל שיש לנו בקצה האחורי ייראה כך בעמוד.

תצורת טופס יצירת קשר
“הוסף טופס יצירת קשר בטופס הדוגמה של WordPress”

הכל סטנדרטי. נניח שאתה רוצה להוסיף תפריט נפתח כדי לבחור את המטרה של יצירת קשר איתך. באופן זה אתה יכול לראות מייד את ההודעות שיש לתת להם עדיפות.

לשם כך עליכם ראשית למקם את הסמן במקום בו תרצו שהתפריט יופיע בטופס יצירת הקשר. במקרה זה, זה בין כתובת הדוא”ל לנושא.

לחץ על התפריט הנפתח בסרגל הכלים למעלה. זה מביא אותך לתפריט זה:

טופס יצירת קשר 7 צור תפריט נפתח

כך תוכלו למלא שדות שונים:

 • סוג שדה – בחר אם השדה נדרש להגיש את טופס יצירת הקשר או לא.
 • שם – זה מציין את השם המשמש בתג. הוא לא יופיע עבור מבקרים אך מקל עליכם לזכור את מטרת התג וגם לקבוע את התצורה של הדוא”ל שנשלח לחשבונכם בהמשך..
 • אפשרויות – הזן את האפשרויות הזמינות למבקרים באמצעות התפריט הנפתח. שים אחד בכל שורה. יש לך גם אפשרות להתיר בחירות מרובות ולהשתמש בפריט ריק כברירת מחדל.
 • תכונה מזהה / כיתה – במקום זה תוכלו להקצות מחלקה או מזהה CSS לשדה. זה שימושי מאוד לסטיילינג בהתאמה אישית. נדבר על זה בהמשך.

כך מילאנו את זה:

מילוי טופס תג מחולל טופס 7

כאשר אתה מרוצה, לחץ על הכנס תג להכניס את זה לטופס.

הוסף תגי טופס לתפריט נפתח לטופס יצירת קשר 7

שימו לב כי ברגע שהבנתם כיצד התגים עובדים, תוכלו גם ליצור אותם או לבצע שינויים בשדה הטקסט. לדוגמה, כדי להפוך את התפריט הנפתח החדש לשדה לא חובה, תוכל פשוט למחוק את הכוכבית אחרי בחר. ככל שמשתמשים יותר בתוסף, כך תבינו טוב יותר כיצד הוא עובד.

כעת נותר רק להוסיף תווית. זה הטקסט שמלווה את שדה טופס יצירת הקשר כדי להסביר מה הוא עושה. פשוט העתק והדבק את הקוד הקיים משדות אחרים ואז התאם אותו לצרכים שלך.

הוסף קוד HTML לתגיות טופס בטופס יצירת קשר 7

שלב 4. ערוך את הגדרות הדוא”ל

בשלב הבא עליכם לקבוע את התצורה של הדוא”ל שנשלח אליכם מטופס יצירת הקשר. באופן לא מפתיע, אתה עושה זאת תחת הסעיף דואר הכרטיסייה בחלקו העליון.

הגדר טופס יצירת קשר של 7 הגדרות דואר

תוכלו למצוא את השדות שמולאו מראש בתגים דומים כמו טופס יצירת הקשר קודם. זה גם מספק לך תגי שדה זמינים כולל תגיות חדשות שיצרת קודם לכן (אם שמרת את הטופס). אתה יכול להשתמש באלו כדי להתאים אישית את אופן קבלת ההודעות מטופס יצירת הקשר שלך.

להלן פירוש כל שדה:

 • ל – כתובת הדוא”ל שאליה יישלחו ההודעות. בדרך כלל אתה יכול להשאיר את זה כמו שהוא.
 • מ – שולח הדוא”ל. כברירת מחדל, הוא מוגדר לשם האדם המשתמש בטופס יצירת הקשר שלך.
 • כותרות נוספות – שטח לשדות כותרות נוספים. ההגדרות הסטנדרטיות שולחות את תגובתך לדוא”ל של האדם שפנה אליך, ולא לדוא”ל ממנו הגיע (כלומר האתר שלך) כשאתה פגע תשובה. אפשר גם הכניסו לנמענים CC או BCC שם.
 • גוף ההודעות – גוף המייל שתקבל.
 • אל תכלול שורות עם תגי דואר ריקים מהפלט – כשאתה בודק זאת, אם אחד מהתגיות המשומשות ריקות, התוסף יחריג אותם מההודעה.
 • השתמש בסוג תוכן HTML – כברירת מחדל, ההודעה נשלחת בטקסט רגיל. סמן את התיבה הזו כדי להשתמש במקום זאת ב- HTML.
 • קבצים מצורפים – אם הטופס שלך מאפשר העלאת קבצים, התגים לקבצים אלה שייכים לכאן. אתה יכול גם להשתמש בזה כדי צרף קבצים שמתארחים בשרת שלך.
 • דואר (2) – תבנית דואר נוספת המשמשת לעתים קרובות כמשיבה אוטומטית. סמן כדי להפעיל.

האפשרויות הסטנדרטיות די טובות. הדבר היחיד שאנחנו צריכים לשנות לדוגמא שלנו הוא שורת הנושא.

הגדר מסנן בתוכנית הדואר שלך

באמצעות הפורמט שלמעלה, באפשרותך כעת להגדיר מסנן בתוכנית הדואר שלך למיון הודעות לפי שורת נושא, תוך מתן עדיפות לפניות עסקיות. זה כרגע הגדרות דואר.

שלב 5. הוסף הודעות טופס

הבא הוא ה- הודעות כרטיסייה. יש לך את היכולת להגדיר את ההודעות שהמבקרים שלך עלולים להיתקל בהן במהלך הטופס.

הגדר הודעות טופס לטופס יצירת קשר 7

אלה הן הודעות שגיאה, הודעות הצלחה או סתם רמזים לשימוש נכון בטופס. אנו מגלים שאלו כבר די טובים ולכן לרוב אנו משאירים את הכל כפי שהוא. אם יש לך סיבה לשנות אחד מהם (לדוגמה, כדי להתאים לטון של אתר האינטרנט שלך), אל תהסס לעשות זאת.

שלב 6. התאם אישית הגדרות נוספות

לבסוף תגיע להגדרות הנוספות.

טופס יצירת קשר 7 הגדרות נוספות

כברירת מחדל, אלה ריקים. אתה יכול לעשות דברים שונים – החל מהגבלת היכולת של אנשים מחוברים בלבד להגיש את טופס יצירת הקשר להגדרת הטופס למצב הדגמה למטרות בדיקה. זה לא חשוב למטרות שלנו אבל אתה יכול למצוא את כל האפשרויות השונות ב- תיעוד.

שלב 7. הוסף את הטופס לאתר האינטרנט שלך

עכשיו לאחר שתסיים להגדיר את הטופס, הגיע הזמן להעלות אותו לאתר שלך. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לשמור את הטופס באמצעות הכפתור בעל אותו שם.

לפני שתעשה זאת, אולי תרצה להוסיף שם לראש הדף. זה יהפוך את הטופס להבדיל יותר במקרה שאתה יוצר כמה כאלה.

לאחר ששמרת את הטופס שלך, קוד המסך יופיע על המסך:

טופס יצירת קשר 7 קוד קצר להוסיף טופס יצירת קשר ל- wordpress

תוכלו להשתמש בו כדי למקם את הטופס בכל מקום שתרצו. הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא לסמן ולהעתיק אותו. לאחר סיום זה, עבור לדף שבו ברצונך למקם את הטופס. לדוגמה, אתה יכול פשוט ליצור דף חדש ולקרוא לו שם איש קשר. הדבק את הקיצור בעורך וורדפרס.

טופס יצירת קשר 7 מקודד קוד בעורך WordPress

כאשר אתה מפרסם את הדף ועובר לקצה הקדמי:

טופס יצירת קשר 7 בטופס

הנה זה. שימו לב לתפריט הנפתח שיצרנו קודם. זה כעת חלק מטופס יצירת הקשר לפי הצורך.

פשוט, נכון? בנוסף, אתה יכול להשתמש באותה שיטה כדי למקם את הטופס בכל מקום אחר.

שלב 8. כלול טופס יצירת קשר בסרגל הצד (אופציונלי)

אין דבר קל יותר מאשר להציב את טופס יצירת הקשר בסרגל צד. פשוט ללכת ל מראה> ווידג’טים. הוסף ווידג’ט טקסט לכל אזור המותאם לרצונך שטופס יצירת הקשר יופיע והדבק את קוד הקיצור.

הוסף טופס יצירת קשר לווידג'ט של WordPress

אל תשכח לשמור את הווידג’ט! כשאתה חוזר לקצה הקדמי של האתר שלך, הנה זה:

טופס יצירת קשר בווידג'ט של וורדפרס

זה עתה שלטת ביסודות של הוספת טופס יצירת קשר בוורדפרס. אנחנו עדיין לא בסוף. יש עדיין כמה דברים לעשות כדי לשפר עוד יותר את הטפסים שלך.

טפסים ליצירת קשר בוורדפרס – השלבים הבאים

ברגע שיש לך את הטופס באתר שלך, העבודה לא מסתיימת. ישנם עדיין כמה דברים חשובים שצריך לדאוג להם, למשל לעצב את הטופס שלך, להגן עליו מפני דואר זבל ויישם אמצעי הגנה על נתונים אישיים. בואו נעשה זאת על מנת:

שינוי עיצוב הטופס

באופן אידיאלי, אין צורך לשנות את העיצוב של טופס יצירת הקשר שלך. זה ככל הנראה במקרה שלנו מכיוון שטופס צור קשר משתמש בקוד HTML רגיל כמו תווית או קלט [type = "text"] ליצור שדות טופס.

בנושאים טובים של וורדפרס, אלה מוגדרים בגיליון הסגנון. כתוצאה מכך, ככל הנראה טופס יצירת הקשר מתאים באופן אוטומטי לעיצוב האתר שלך. אתה יכול לראות זאת באתר הדוגמה שלמעלה. במקרה שאתה עדיין צריך לבצע התאמות, עומדות בפניך מספר אפשרויות.

כאמור, לטפסים של טופס יצירת קשר יש סימון HTML רגיל. אתה יכול פשוט לשנות את ה- CSS המשויך ובכך את מראה הטפסים. רק זכור כי יש לכך השלכות גם על שדות קלט אחרים באתר שלך החולקים את אותו הסימון.

בנוסף, כל טופס שנוצר באמצעות טופס יצירת קשר 7 מגיע עם קוד ספציפי לתוספים. אתה יכול למצוא את הקוד באמצעות כלי המפתחים בדפדפן שלך.

שינוי עיצוב טופס יצירת קשר באמצעות CSS

לדוגמה, אתה יכול לבצע שינויים בעיצוב הטופס כולו באמצעות ה- .צורת wpc7 חוג CSS. שימו לב שיש לכך השלכות על כל הטפסים שנוצרו באמצעות טופס יצירת קשר 7, אך משאירים שדות קלט אחרים באתר שלכם לא נגועים.

אם אתה רוצה לקבל ספציפיות עוד יותר ולשנות את הסטיילינג רק לצורות מסוימות, אתה במזל. כפי שתוכלו לראות מה צילום המסך שלמעלה, כל טופס יצירת קשר 7 מקבל מזהה CSS משלו.

אתה יכול להשתמש בזה כדי למקד אלמנטים על בסיס טופס. בנוסף, ניתן למסור לאלמנטים הטפסים את שיעורי ה- CSS שלהם ואת המזהים שלהם.

הוסף כיתת css ומזהה לטופס יצירת קשר 7

עם אלה אתה יכול למקד אליהם באופן ספציפי יותר.

בקיצור, כל מה שתרצה לשנות את עיצוב הטפסים שלך, יש לך את כל הכלים לעשות זאת.

הטמעת הגנה מפני דואר זבל

דואר זבל הוא נושא גדול בכל הקשור לאינטרנט ואתרי האינטרנט באופן כללי. אם אתה משאיר את כתובת הדוא”ל שלך לא מוגנת באתר שלך, יש הרבה תוכנות אוטומטיות בחוץ שיאספו אותן ויתחילו לשלוח לך הצעות לא רצויות, מיילים בדייג וחמור מכך..

למרבה הצער, הדבר נכון גם לגבי טפסי יצירת קשר. אלא אם כן קובעים אמצעים למניעתה, ישנן גם תוכניות שיכולות לשלוח לך דואר זבל באמצעות טפסי יצירת קשר.

למרבה המזל, טופס יצירת קשר 7 מציע דרכים קלות למנוע זאת. אחד מהם הוא פשוט: כלול חידון לטופס שלך שיבוטים לא יכולים לענות עליהם, כמו משוואה פשוטה.

טופס יצירת קשר 7 הגנה מפני דואר זבל באמצעות חידון

תג החידון מאפשר זאת. זה קל לשימוש כמו כל התגים האחרים בטופס יצירת קשר 7 ותוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

חוץ מזה יש reCAPTCHA. זהו שירות של גוגל למאבק בספאם. אתה זקוק למפתח API ולשלב אותו בטופס יצירת קשר 7. מצא הוראות כאן. יכולות להיות לכך השלכות להגנה על מידע אישי. עוד על כך בסעיף הבא.

אתה יכול להשתמש בתג reCAPTCHA כדי להוסיף אותו לטופס שלך. ליצרן טופס יצירת הקשר 7 יש גם תוסף Captcha שנקרא ממש CAPTCHA פשוט שתוכלו להשתמש לאותה מטרה.

יש לך גם את היכולת להשתמש בתוספים של צד שלישי להגנה מפני דואר זבל. הידוע ביותר הוא כמובן, אקיסמט וטופס יצירת קשר 7 מציע הוראות מפורטות בנושא כיצד להשתמש בשניים יחד.

יש אחרים, למשל טופס יצירת קשר Honeypot 7 או WPBruiser. עבור האחרון, אתה צריך א הארכה בתשלום כדי שזה יעבוד עם טופס יצירת קשר 7. יש גם אפשרויות נוספות שתוכלו למצוא בקלות.

הערת צד חשובה: טפסי קשר ו- GDPR

יכול להיות שאתה מודע לכך שחלפו לאחרונה כמה שינויים בחוקי הפרטיות באינטרנט באירופה. ב- 25 במאי 2018, ה- תקנה כללית להגנת מידע (GDPR) נכנס לתוקף.

זה הביא מספר שינויים בחוקים הנוגעים לשימוש במידע אישי באופן מקוון. זה גם מאיים על קנסות כבדים עבור כל מי שמפר את התקנות.

מדוע זה חשוב? טפסי יצירת קשר אוספים נתונים אישיים. מסיבה זו, אם אתה נופל תחת תחום השיפוט של התקנות (ורוב האנשים עושים זאת כעת), אתה צריך לשים לב לכמה דברים.

דברים ראשונים ראשונים: אנחנו לא משרד עורכי דין!

להלן תמצאו מספר טיפים כיצד להפוך את טופס יצירת הקשר שלך לתאריך ה- GDPR. טיפים אלו נערכו על פי מיטב היכולות שלנו.

עם זאת, אף אחד כאן באתר websitesetup.org אינו עורך דין וגם איננו מנגנים בטלוויזיה. מסיבה זו, להלן אינן מחליפות ייעוץ משפטי מקצועי ואין לראות בהן ייעוץ משפטי.

אוקיי, כל כך הרבה עבור החלק “אם אתה מסתבך, אל תחזור ותבע אותנו”. בואו ונקבל את הטיפים!

טיפים לביצוע תואם של טופס יצירת הקשר שלך

כך בונים טפסי קשר מודעים לפרטיות:

 1. אל תאסוף נתונים שאינך זקוק להם – טפסי יצירת קשר מאפשרים לך לבחור אילו שדות לכלול. אם יש נתונים שאינך זקוק בפועל, הפסיק לאסוף אותם. ככה, אם יש הפרה, אתה לא יכול לאבד אותה.
 2. השבת כל מעקב – אם אתה משתמש בטופס יצירת קשר העוקב אחר קובצי cookie, סוכני משתמשים ו / או כתובות IP של משתמשים, עליך להשבית את זה כדי להיות תואם את ה- GDPR. טופס יצירת קשר 7 לכאורה אינו עושה זאת, ולכן אין מה לעשות. בדוק את טופס יצירת הקשר שבחרת אם אתה משתמש במשהו אחר.
 3. קבל הסכמה מוחלטת – הוסף דרך לטופס שלך אנשים שיסכים לך לאסוף את הנתונים שלהם. לדוגמה, טופס יצירת קשר 7 מציע תיבת קבלה. חשוב: אל תגדיר כי תיבת הסימון תהיה מופעלת כברירת מחדל. המשתמשים צריכים לעשות זאת בעצמם. בנוסף, כלול הודעה האומרת מה אתה אוסף ולאיזו מטרה פלוס קישור למדיניות הפרטיות שלך.
 4. יש מדיניות פרטיות במקום – אם כבר מדברים על כך, תחת ה- GDPR כל אתר מקצועי צריך להציג מדיניות פרטיות המסבירה אילו נתונים הם אוספים ואיך הם משתמשים בהם. אתה צריך גם לתת למבקרים את היכולת לבקש את הנתונים האישיים שלהם ולהסיר אותם. זה נושא מורכב יותר מכפי שנוכל לסקור כאן. השתמש בקישור למטה למידע נוסף.
 5. הטמיע HTTPS – שימוש ב- SSL / HTTPS מצפין את חילופי הנתונים בין הדפדפן לשרת. זה חשוב לטפסים ליצירת קשר כדי לשמור על מידע אישי. זה נחשב גם כיום כמקובל. עיין במדריך שלנו כיצד ליישם אותו.

מכל מה שקראנו, האמור לעיל אמור להספיק בכדי להתאים את טפסי הקשר לחוק החדש. כמובן שיש עוד נושא לבעלי אתרים. אתה יכול לגלות יותר כאן ו כאן.

תוספי טופס יצירת קשר נהדרים אחרים עבור וורדפרס

מלבד טופס יצירת קשר יש עוד כמה תוספים ליצירת טפסי קשר בוורדפרס. להלן כמה מועמדים טובים אחרים.

טפסים של Jetpack (חינם)

צורות סיליקון

Jetpack היא חבילה של תוספים רבי עוצמה המיוצרים על ידי WordPress.com (ראה השוואה שלנו בין WordPress.org לעומת WordPress.com). אלה כוללים מודול ליצירת טפסי קשר. כשאתה מפעיל אותו, אתה יכול להתחיל להזין טפסים לאתר וורדפרס שלך ישירות מעורך הדואר והדף.

להלן כמה תכונות בולטות:

 • מהיר וקל לשימוש
 • שלח התראות בדוא”ל כדי להודיע ​​לך על הגשות טפסים
 • בצע כל התאמות מתוך עורך WordPress
 • פיתרון נהדר ליצירת צורות פשוטות

כשאתה משתמש בטפסים של Jetpack, הקפד ליישם סוג מסוים של הגנה מפני דואר זבל. אנחנו מדברים מניסיון. הנ”ל WPBruiser היא אפשרות בחינם.

HappyForms (חינם)

לוגו של HappyFormHappyForms חדש יחסית בשוק. זה משתלב עם הלקוח המותאם אישית של וורדפרס, מה שמקל מאוד על התחלת העבודה. מלבד זה, יש לו את התכונות הבאות:

 • קל משקל ומהיר
 • לגמרי בחינם לשימוש (אך מגיע עם מיתוג)
 • מאפשר לבנות טפסים באמצעות גרירה ושחרור
 • מציג הגשות טופס בלוח המחוונים של וורדפרס
 • מגיע עם הגנה מובנית מפני דואר זבל

טופס יצירת קשר 7 (חינם)

טופס יצירת קשר 7

באמצעות טופס יצירת קשר 7 אתה יכול לנהל מספר טפסי קשר שונים באמצעות ממשק בסיסי קל לשימוש. יש להם גם גרסת פרימיום, אך היא מיועדת כתרומה. הפרמיה לא באמת עושה ולא נותנת כלום (מלבד אנימציה חדשה העומדת בעכבר).

 • מהיר וקל לשימוש
 • אתה יכול לבצע התאמות בתוך WordPress
 • היגיון מותנה לטפסים ליצירת קשר

אפשרות נהדרת בחינם.

טפסים של נינג’ה (freemium)

טפסים של נינג'ה

תוסף זה מאפשר לך לבנות טפסים באמצעות ממשק ידידותי למשתמש. יש לו גרסה חינמית אך מציעה גם גרסת פרימיום עם תכונות נוספות, תוספות, תמיכה, פריסות ועוד. אלו כוללים:

 • התחבר בקלות עם שירותי שיווק דוא”ל נפוצים
 • אפשרות לקבל תשלומים באמצעות הטפסים שלך
 • סנכרן טפסים עם CRM כמו Salesforce

החברות לטפסים של נינג’ה עולות 99 דולר לשנה ומעלה.

טפסי כוח משיכה (פרמיה)

לוגו הכבידה

Forms Gravity הוא ככל הנראה פיתרון הפרימיום הפופולרי ביותר. זה די מתקדם, יש ממשק משתמש טוב ומערכת תמיכה נהדרת. שלא כמו ערכים אחרים ברשימה זו, התוסף הזה הוא פרימיום בלבד, אבל אתה מקבל הרבה עבור הכסף שלך.

 • יותר מ 30 סוגים של שדות טופס
 • מגוון רחב של תוספות
 • העלאת קבצים
 • היכולת של הגשות משתמשים להופיע בקצה הקדמי
 • טפסים מרובי עמודים
 • היגיון מותנה וחישובים מתקדמים

אם אתם מעוניינים ב- Gravity Forms, התוכניות שלהם מתחילות ב 59 $ לשנה.

טפסים קלדרה (freemium)

צורות קלדרה

הערך הסופי ברשימה זו מאפשר גם לבנות טפסים עם ממשק גרפי. מלבד זה, יש לו את התכונות הבאות:

 • תן למבקרים אפשרות להגיש פוסטים משלהם
 • מגיבים אוטומטיים
 • תכונות אנטי ספאם
 • טפסי אינטרנט מגיבים לחלוטין

מלבד הגרסה החינמית, יש גם א מהדורה למתחילים החל מ- 6.24 $ לחודש – 74.99 $ לשנה.

טפסי קשר של וורדפרס על קצה המזלג

ללמוד להוסיף טופס יצירת קשר לוורדפרס זה דבר שכל מי שבבעלותו אתר צריך לעשות. זו אחת הדרכים החשובות ביותר עבור אנשים ליצור איתך קשר. טופס יצירת קשר גורם לאתר שלך להיראות מקצועי יותר, מגן עליך מפני שולחי דואר זבל, מוודא שאתה מקבל את המידע הדרוש לך ומתנהג כמו שוער.

במאמר זה סקרנו כיצד להוסיף טופס יצירת קשר ל- WordPress באמצעות טופס יצירת קשר 7. עברנו על סטיילינג והגנה מפני דואר זבל מתקדמים עבור הטופס שלך. מלבד זאת, הפוסט סיקר את הנושא החשוב של תאימות GDPR עבור טפסי קשר וטיפים כיצד להשיג אותו. לבסוף, בדקנו מספר תוספים מעולים אחרים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף טופס יצירת קשר לאתר וורדפרס שלכם.

בשלב זה אתה יודע כל מה שאתה צריך כדי להוסיף טופס לאתר שלך. אנו מקווים שזה יוביל להזדמנויות גדולות ולקשרים חדשים ומעניינים.

יש לך שאלות כיצד להוסיף טופס יצירת קשר לאתר שלך? אם כן, אנא יידעו אותנו בפרק ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map