תוכנת הפורום הטובה ביותר (חינם ותשלום)

תוכנת הפורום הטובה ביותר בחינם ותשלוםאם אתה מחפש את תוכנת הפורום הטובה ביותר או את הטוב ביותר חינם תוכנת פורום ליצירת קהילה מקוונת, כמות האפשרויות העצומה יכולה להיות מדהימה.


עם זאת, ישנם כמה שמתבלטים כתוכנת הפורום הטובה ביותר – הטוב ביותר מכיוון שהם אמינים ועמוסים בתכונות הדרושות לכם בתוכנית פורום..

במדריך זה, אנו נציג בפניכם 10 תוכנות פורום הטובות ביותר שאמורות להקל על חייכם בחיפוש אחר התוכנה המתאימה לבניית הקהילה המקוונת שלכם..

בואו נצלול פנימה.

תוכנת הפורום הטובה ביותר

בחירת תוכנת הפורום הנכונה מסתכמת במה שמתאים ביותר לצרכים שלך.

אתה לא יכול באמת להשתבש באף אחת מהתוכניות שלהלן. אז, אתה יכול גם להרגיש חופשי לנסות כמה אפשרויות לפני שאתה נוחת על תוכנת הפורום הטובה ביותר עבורך.

ייתכן שיהיה חשוב לציין כי המחירים עבור אופציות הפרימיום ברשימה מדויקים בעת הפרסום אך עשויים להשתנות בהמשך.

1 – vBulletin (שולם)

אתר vBulletin. זו אחת מתוכנות הפורום הטובות ביותר.

VBulletin הוא תוכנת פורום מובחרת, אך היא בראש הרשימה מכיוון שהיא מהירה להתקנה, היא בעלת יכולות מתוחכמות, ויש לה אפשרות לארח את תוכנת הפורום בעצמך, או באמצעות אירוח ענן סביר ואמין שלהם..

ניתן להקים את תוכנית הפורום תוך 15 דקות והיא בנויה עם תכונות קידום אתרים ואבטחה, כך שלא תצטרך לדאוג למיין את עצמך.

יש לו גם תכונת מעורבות משתמש המופעלת על ידי AI כדי לעזור לקהילה שלך לצמוח באופן אורגני.

בנוסף, זוהי אחת מתוכנות הפורום הטובות ביותר מכיוון שהיא מוכנה להתקנים ניידים. חוויית המובייל אף ממוטבת באופן אוטומטי. אז הקהילה המקוונת שלך תוצג היטב בכל המכשירים והשולחן העבודה.

אפשרויות הניהול הן גם פשוטות, כך שזו לא טרחה לנהל את הפורום שלך בעצמך.

אתה יכול לארח את vBulletin באופן עצמאי במחיר חד פעמי של 249 $, או לבחור לארח את תוכנת הפורום בשרתים בענן שלהם החל מ- 15 $ לחודש. אם בחרת לארח באמצעות vBulletin, שדרוגי תוכנה לתחזוקה ופורום כלולים ומטופלים.

זוהי תוכנה המתאימה ביותר לכל מי שדורש תוכנית פורום קלה לשימוש.

2 – שיח (שולם)

אתר השיח. זוהי אחת מתוכנות הפורום החינמיות הטובות ביותר.

השיח הוא ללא ספק אחת מתוכנות הפורום החינמיות הטובות ביותר שקיימות שם. זוהי אפשרות פופולרית מכיוון שהיא קוד פתוח, ויש בה הרבה תכונות ושילובים שימושיים.

זה הכי מתאים לכל מי שזקוק לשילובים כדי לייעל את זרימות העבודה שלהם.

יש מערכת דירוג שמשמשת לא רק כדי להבדיל חברים חדשים ממשתמשים מנוסים, אלא כדי לתת אוטומטית יכולות מתון גדולות יותר למשתמשים שתרמו מספיק כדי להרוויח אותה.

ככה, הקהילה שלך יכולה למתן את עצמה ומשתמשים חדשים לא יוכלו לפרסם או להעביר הודעה פרטית למישהו דבר שאינו הולם.

ניתן להשתמש בו גם עם וורדפרס כדי להפוך את האתר שלך לפורום. כל פוסט בבלוג הופך לפוסט בפורום. זה עובד גם עם התוסף Akismet WordPress למתן ספאם.

השיח מציע שילובים שימושיים רבים אחרים כמו Slack, IFTTT, Zapier, Zendesk, Patreon, GitHub, Google Analytics, Google AdSense, Amazon, ועוד. מיוצגים גם שילובים של מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ואחרים.

אם אתה מעדיף פתרון אירוח מנוהל במקום לארח את תוכנת הפורום שלך באופן עצמאי, קיימת אפשרות לכך והיא מתחילה מ- $ 100 לחודש..

3 – phpBB (חינם)

אתר הפורום של phpBB.

PhpBB היא אחת האפשרויות הוותיקות, בחינם בתוכניות הפורום שם בחוץ. זה קוד פתוח כמו גם תוכנת פורום שמתארחת בעצמם.

יש לו את כל התכונות הבסיסיות שאתה צריך בתוכנת פורום, כולל ניהול משתמשים, העברת הודעות פרטיות, התראות, היכולת להגדיר הרשאות משתמש וכו ‘..

לא רק זה, אלא יש לו גם יכולות מובנות של אבטחה, אנטי-ספאם וקובץ מטמון.

יש לך גם אפשרות להשתמש בתוספים להוסיף יכולות שאינן מחוץ לתיבה.

ל- PhpBB יש עיצוב מגיב. לכן, אינך צריך לדאוג אם החברים שלך רוצים לגשת לקהילה שלך במכשירים הניידים שלהם.

אמנם יתכן שהתכונות הבסיסיות שלה לא כל כך מיוחדות מכיוון שאלו צריכות להיות סטנדרטיות בכל תוכנת פורום, אך היכולות הספציפיות הן די חזקות.

לדוגמה, מערכת ההודעות הפרטית טובה בערך כמו שליחת דוא”ל עם כל ספק שתשתמש בו. ניתן להוסיף קבצים מצורפים, ליצור פנקס כתובות, ליצור טיוטות, להוסיף קבצים מצורפים, להציג הודעות במצב שיחה ועוד.

זוהי אפשרות סולידית וזו הסיבה שהיא מכוסה כאחת מתוכנות הפורום החינמיות הטובות ביותר.

עם זאת, זכור כי בעוד phpBB הוא בחינם, זו אפשרות שמארחת את עצמה, כך שתצטרך ספק אירוח.

4 – SMF (חינם)

אתר הפורום SImple Machines: תוכנת הפורום המתאימה ביותר לבעלי תקציב.

Simple Machines Forum (SMF) היא תוכנית עם קוד פתוח ויש לה את כל התכונות שהיית מצפה בתוכנת הפורום. זה הכי מתאים לכל אחד בתקציב שעדיין זקוק לתוכנת פורום מקצועית.

ממשק המשתמש שלה (UI) הוא נקי ופשוט, מה שהופך אותו למראה מקצועי למדי.

יש לו גם מנהל חבילות מתקדם כך שתוכלו לבצע שינויים בכמה לחיצות אשר מיישמים במהירות את השינויים גם בקהילות גדולות. אז אתה יכול לשכוח את הימים שבהם לקח שעות להחיל שינויים מרובים במסד נתונים גדול של חברי הפורום.

SMF תומך גם במספר שפות בו זמנית. ככה, אף אחד לא צריך להרגיש שנשאר בחוץ, וזה נהדר.

זה מיועד לביצועים ומדרגיות אופטימליים, כמו גם לשיפור SEO ושילוב במטמון. אז זה בנוי לקהילות גדולות. זו גם הסיבה שהגדרות ההרשאה המתקדמות שלה וניהול משתמשים יתקבלו בברכה במיוחד.

5 – xenForo (שולם)

אתר xenForo.

XenForo היא תוכנת פורום פרימיום המתארחת באופן עצמאי המתאימה ביותר לעסקים. זה משתמש במשחק כדי להגביר את מעורבות המשתמשים ומשתלב עם פייסבוק כך שמשתמשים יכולים להירשם באמצעות מדיה חברתית. זה מקל גם על השיתוף בפייסבוק.

ל- XenForo יש עדכון פעילויות עדכני, כך שחברים יכולים להתעדכן במהירות. ישנן גם הודעות שמאפשרות לפשט את הקשרים עם הקהילה עוד יותר.

יש לו ממשק משתמש מלוטש, אלגנטי ומקצועי, ומיטוב קידום אתרים מובנה להגברת פונקציונליות הפורום.

ישנם מעל 2,000 תוספות שנעים בין תכונות משחק שונות ועד ניהול, ותוספות חיפוש משופרות כמו תוכנת ElasticSearch הפופולרית והחזקה..

סביר להניח שתמצאו את כל התוספות הדרושות לכם, אך במקרה שלא, הם יכולים לעזור לכם לפתח אחת משלכם במסגרת שלהם..

XenForo תחזיר לך 160 דולר ויש גם תוספות כמו שירות התקנה, הסרת מיתוג ואפשרויות אחרות. יהיה עליכם לארח אותו בעצמכם כאמור.

6 – פורומים וניל (שולם)

אתר הפורומים של וניל.

Vanilla Forums היא תוכנת פורום מנוהלת המתאימה ביותר לעסקים גדולים יותר הזקוקים לתוכנית פורום שהולכת לארוז אגרוף רציני בכל מה שקשור למעורבות משתמשים..

הם מספקים מגוון גדול יותר של תפקידי ויכולות הרשאה למשתמשים. זה מאפשר למשתמשים להיות יותר תמריץ ליצור קשר עם הקהילה.

מעבר למעורבות המשתמשים, יש גם דגש על יעילות. אז אם אתה בעל עסק שרוצה להשתמש בתוכנית הפורום הזו כמערכת כרטיסי תמיכה, אתה יכול לעשות זאת. זה בנוי מתוך מחשבה על חוויית משתמש כך שתוכל לצמצם את משך הזמן שהוקדש לתמיכה.

זה גם עוזר לפורומים של וניל כולל מערכת בסיס ידע, כך שעסקים יכולים לקצץ בכרטיסי תמיכה באמצעות אפשרות להגשה עצמית.

אתה יכול למתג באופן מלא פורומי וניל והוא גם מגיב לחלוטין בכל המכשירים הניידים. יש דיווח מתקדם, כך שתוכל ללא מאמץ לעקוב אחר מדדי הביצועים כדי להבטיח שהצוות שלך יישאר ביעד.

התוכניות נעות בין $ 689- 10,000 $ ויש גם אפשרות מותאמת אישית העולה על טווח מחירים זה למקרה שאתה עסק ארגוני עם צרכים הולכים וגדלים..

7 – MyBB (חינם)

אתר ה- MyBB.

MyBB היא תוכנת פורום עם קוד פתוח ומתארח באופן עצמאי המתאים ביותר לעסקים הזקוקים לתוכנית פורום אלגנטית אך חסכונית..

כשאתה יוצר פורום עם MyBB, הוא אלגנטי להפליא, מושך את העין ומקצועי למראה. יש גם חווית משתמש נהדרת עם הפריסה והעיצוב הלא מסודרים שלה.

הממשק שלו פשוט וזה כולל גם דפי ניהול.

ל- MyBB יש את כל תכונות הפורום הבסיסיות שאולי תזדקק להן, אך ישנם מאות תוספים ונושאים חינמיים אם ברצונך להרחיב את היכולות, או למקרה שתרצה לשנות את העיצוב והפריסה..

זה מגיע עם הרבה תוספים ונושאים, כך שסביר שתוכל למצוא את מה שאתה צריך. לדוגמה, יישומי פלאגין למטמון, מיניפיון, CDN, gamification, אבטחה, אנטי ספאם וניהול ועוד..

יש גם קהילה חזקה וארוכת טווח מאחורי MyBB שתורגמה אותה ליותר מ -30 שפות, ויש אפשרויות להגדיל את מעורבות המשתמשים עם המשחק..

כל האמור לעיל הופך אותה לאחת מתוכנות הפורום החינמיות הטובות ביותר לעסקים ואנשים פרטיים.

8 – פלרום (חינם)

אתר פלרום. זו תוכנת פורום חדשה יותר וחינמית.

Flarum הוא מתמודד חדש בשוק תוכנות הפורום. למרות שתוכנת הפורום עם קוד פתוח זה נמצאת כעת בבדיקת בטא, היא עדיין מהווה פיתרון מקצועי ואלגנטי עם דגש רב על חווית המשתמש..

Flarum מגיב לחלוטין וידידותי לסלולר. יש לו כפתורים גדולים יותר, גלילה אינסופית, אנימציות חלקות ומלחין הודעות שצף על המסך. אז אתה יכול להמשיך לגלול בדף מבלי שתצטרך לצאת מתיבת ההודעות ולאבד את מה שהקלדת.

התכונות שלו מזכירות אתר מדיה חברתית, למשל באמצעות סיומת Pusher המשתמשים יכולים לצ’אט חי. יש גם התראות שמאורגנות על ידי דיונים כך שיהיה קל יותר לצרוך אותן.

כשאתה זורק את העובדה שאתה יכול לפרסם אזכורים למשתמשים אחרים כמו טוויטר, Flarum עוברת מתוכנית פורום רגילה לאחת מתוכנות הפורום הטובות ביותר בחינם. זה יכול אפילו להתחרות בתוכנות הפורום הטובות ביותר שיש בהן אפשרויות פרימיום.

שילוב בוורדפרס נמצא כרגע בעבודות יחד עם תכונות רבות אחרות כמו אנטי ספאם, סטטיסטיקות, קיצורי מקשים, העברת הודעות פרטיות, אפשרויות משחק ועוד..

זוהי תוכנת פורום אלגנטית המתאימה ביותר לאנשים פרטיים כמו לעסקים.

9 – לוח חשמל של Invision (שולם)

אתר מועצת הכוח Invision.

Invision Power Board היא תוכנית פורום פרימיום המתאימה ביותר לעסקים. עם זאת, זה עדיין יכול להיות נהדר עבור אנשים שהם אנשי ציבור או עבור אלה שרוצים להיות משפיעים על המדיה החברתית.

לא רק אתה יכול להשתמש בזה כפורום, אלא אתה יכול להשתמש בו גם כמערכת כרטיסי תמיכה, פלטפורמת eCommerce, CMS, מערכת שיתוף קבצים, בלוג ועוד.

יש לו עורך טקסטים עשיר לחוויית משתמש מעולה וגם קל לנהל אותו כמנהל. זה גם מגיב כך שהוא יעבוד טוב בכל המכשירים הניידים.

לוח החשמל של Invision הוא גם גמיש להפליא, כלומר אתה יכול אפילו להתאים אישית את עדכון הפעילות על בסיס משתמש.

מכיוון שזו תוכנית פורום, משתמשים יכולים גם לעזור זה לזה לרכך את עומס העבודה של צוות התמיכה של העסק.

Invision Power Board הוא פיתרון מנוהל עם תוכניות שנעו בין $ 45- $ 130 לחודש.

10 – NodeBB (שולם)

אתר NodeBB.

NodeBB היא אחת מתוכנות הפורום הטובות ביותר בגלל העיצוב המודרני והגמישות שלה.

לוח הניהול שלו הוא אינטואיטיבי, מרשים ומאפשר לך לשלוט באופן מוחלט בכל מה שקשור לפורום שלך. בפורום עצמו יש גם עיצוב ומתווה טבעיים המושכים את העין.

זה באמת הופך חווית משתמש נהדרת סביב כולם לכולם.

NodeBB היא אפשרות פרימיום שמנוהלת כך שלא תצטרך לדאוג לגבי אירוח בנפרד. הוא משתמש באירוח ענן כדי להבטיח שהפורום שלך נטען במהירות.

ישנן גם שילובים רבים כולל וורדפרס, Slack, MailChimp, Facebook, Google AdSense, Twitter, Amazon S3, Twilio, והרבה יותר.

NodeBB לא עוצר שם. יש גם ספריית תוספים להרחבת התכונות של הפורום שלך. יש הכל, החל מתוספים מעשיים לאבטחה, וכן יישומים ליעילות, משחק ומעורבות משתמשים.

לדוגמה, באפשרותך להתקין תוסף שיאפשר למשתמשים להזכיר חברים אחרים בפלטפורמות מדיה חברתית אחרות, כמו בטוויטר.

יש לו עיצוב ראשון לנייד, הוא מותאם SEO, יש לוח מחוונים לניתוח, ומשתמשים יכולים לשוחח בזמן אמת.

NodeBB היא תוכנת פורום בקוד פתוח שמתחילה ב -250 דולר לחודש. גיבויים אוטומטיים מדי יום, וחברי צוות וקהילה ללא הגבלה מגיעים גם עם כל התוכניות.

מסיימים

הנה לך את זה: לא רק שאלו תוכנות הפורום הטובות ביותר, אלא שחלקן הטובות ביותר חינם אפשרויות תוכנת פורום.

אנו מקווים שמצאת את התוכנה המתאימה ביותר המתאימה לצרכים שלך.

הצעדים הבאים שלך לבניית הקהילה המקוונת שלך יהיו:

  • הגדרת תוכנת הפורום שבחרת בתוכנית אירוח.
  • בחירת שם תחום וחיבורו לתוכנית הפורום שלך.

תוכלו לבדוק כיצד לבחור שם דומיין, להירשם באמצעות Bluehost ולהתקנת וורדפרס וכמה עולה אתר לפרטים נוספים.

האם הצלחת לבחור את תוכנת הפורום המתאימה ביותר לצרכים שלך? מה אתה מחפש בתוכנת הפורום? מה אתה מחשיב כתוכנת הפורום הטובה ביותר או הטובה ביותר חינם תוכנת פורום? שתף את מחשבותיך בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map