אירוח בחו”ל – מה זה ומה היתרונות?


אירוח בחו”ל הוא סוג של אירוח נישה. אירוח Offshore עובד ממש כמו אירוח מסורתי. אבל זה מגיע עם טוויסט. בואו ונכיר באופן ישיר את הטוויסט לפני שנלך על המדריך השלם לארח Offshore.

אירוח בחו

הטוויסט הוא שב- Offshore Hosting אתר האינטרנט שלך ממוקם במרכז נתונים רחוק מהמיקום שלך. הסיבות לכך שאפשר לבחור אירוח בחו”ל הן רבות. בעל תוכן המוגן בזכויות יוצרים, תוכן DMCA, אתרי מבוגרים, אתרי פריצה והינם כמה סיבות חשובות. אפשרות זו מועדפת על ידי מי שלא רוצה לסגור את האתר שלהם באופן חוקי וקשה יותר להתחקות או ליצור קשר.

מהן נקודות המפתח של אירוח Offshore?

על השרת להיות ממוקם רחוק

זוהי הדרישה העיקרית המגדירה את אירוח Offshore. מבחינה טכנית, בכל פעם שאתר מתארח אצל ספק אירוח אתרים זר הוא Offshore Hosting, אך המטרה שונה. לא כל ספקי האירוח מאפשרים לכם לארח אתרים כאלה. לעתים קרובות מאוד ספקי אירוח אלה עומדים בחוקים הבינלאומיים.

אין עמידה ב- DMCA

DMCA הוא חוק זכויות היוצרים של ארצות הברית. DMCA מייצג את חוק זכויות היוצרים Digital Millennium Copyright. למרות שמדובר בחוק אמריקאי, מרבית ספקי אירוח אתרים הזרים עומדים בחוק זה. לכן, רק מכיוון שאתה מארח את האתר שלך עם ספק אירוח אתרים זר, זה לא אומר שאתה יכול לארח את התוכן המנוגד לחוק. מכיוון שאם ספק אירוח אתרים תואם את DMCA, ניתן לנקוט בפעולה משפטית כלשהי נגדכם. לכן, וודא שאתה בוחר ספק אירוח אתרים שאינו עומד בתקן DMCA אם ברצונך לארח תוכן המוגן בזכויות יוצרים או כל תוכן אחר הנוגד את החוק..

לא הכל מותר ב- Offshore Hosting

רק מכיוון שאפשר להשתמש באירוח Offshore כדי להתמודד עם DCMA וחוקים אחרים, זה לא אומר שאתה יכול לעשות כל מה שאתה רוצה. סקריפטים של DDoS, פעילויות של Brute Force המאפשרות לאחד לגשת למערכת של מישהו אחר ולבצע פעילויות זדוניות.

איזה סוג של אירוח Offshore לבחור?

בחירת סוג אירוח Offshore זה ממש כמו לבחור סוגים רגילים של אירוח אתרים. לפיכך, סוג אירוח אתרים תלוי באתר האינטרנט או ביישום האינטרנט שברצונך להריץ ובדרישות הספציפיות. בדיוק כמו אירוח אתרים מסורתי, גם בחירת אירוח בחו”ל תלויה במספר גורמים כמו שטח אחסון שאתה זקוק לו, רוחב פס, תנועה באתר האינטרנט שלך וכו ‘. אם אתה רק מתחיל, תצטרך אירוח משותף בחו”ל. ככל שהדרישות שלך גדלות, אתה יכול לבחור באפשרויות מתקדמות כמו Offshore VPS או Offshore Dedicated Hosting.

מארחי האינטרנט הטובים ביותר לחו”ל

עכשיו שאתה יודע מה זה אירוח Offshore והיתרונות שלו על פני אירוח אתרים רגיל. השלב הבא שאחריו הוא בחירת מארח אתרים טוב המציע שירות אירוח ותוכניות Offshore.

כשמדובר בניהול אתר המגיש תוכן סודי, דרישות האירוח מעט שונות בהשוואה לאירוח רגיל.

על מארחי אתרים בחו”ל לאפשר לך לארח את התוכן האסור. נגיד, אתם גרים בהודו ואתם רוצים שיהיה לכם אתר עם משחק פוקר. מכיוון שפוקר וקזינו אסורים בהודו ובמדינות אחרות באסיה, אין דרך לארח את אתר האינטרנט שלך בשרת אסייתי. זה המקום בו אירוח Offshore שימושי מאוד.

מארחי אתרים בחו”ל מגיעים עם תחושת אנונימיות. מכיוון שרוב ספקי האירוח Offshore מציעים בדרך כלל סוגים רבים של אפשרויות תשלום. ותוכלו לבחור באפשרות התשלום שיכולה להפחית את הסיכוי לחשיפת הזהות שלכם.

כאשר האתר שלך מתארח בשרת זר, הסיכוי לחשיפה גלובלית בוודאי יעלה. וזו האופציה הטובה ביותר אם אתם גרים במדינה בה גבתם הרבה עבור אירוח אתרים. אתה יכול לעבור לכל ספק אירוח אתרים זרים שמספק אירוח אתרים במחיר זול מאוד.

בנוסף, היבטים חשובים אחרים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מארח Offshore טוב כוללים:

 • זמן עבודה וביצועים טובים

ודא שאם מארח האינטרנט מספק כבלים ומספקים זמן פעולה וביצועים טובים שתמיד רצית להריץ את האתר שלך במהירות ולא תאבד תנועה בגלל השבתה או ביצועים ירודים..

 • תמיכה טכנית אמינה

מארחי האינטרנט הטובים של Offshore מציעים מגוון רחב של שיטות תמיכה, כגון צ’אט חי, טלפון ודואר אלקטרוני. הקפד לבדוק את מארחי האינטרנט הידועים כמציעים זמני תגובה מהירים.

 • שרתים מאובטחים

לבסוף, זה חשוב ביותר לאירוח אתרי האינטרנט שלך בשרתים מאובטחים. הקפד לבדוק מארחים המציעים הגנה על חומת אש, תוכנות אנטי-וירוס, גיבויים לאתר ותכונות אבטחה אחרות המעניקות הגנה מפני האקרים, קריסות מערכות, תוכנות זדוניות ואובדן נתונים מקרי..

בואו לראות כמה ממארחי האינטרנט הטובים ביותר המציעים שירות אירוח Offshore. להלן המארחים המובילים והאמינים ביותר בחו”ל, תוך התחשבות בגורמים שצוינו לעיל.

1. Hostinger

אירוח אתרים זול בהוסטינגר

Hostinger מציעה מגוון תוכניות אירוח התומכות גם באירוח offshore. מכיוון שיש להם שרתים במרכזי נתונים מרובים ברחבי העולם, ניתן להעביר את חשבונך למרכזי נתונים אחרים כנדרש בעת הצורך.

אז אם אתה רוצה לבחור כל תוכנית אירוח בחו”ל, אירוח משותף, VPS או ענן, Hostinger מציע את זה! ואנחנו מתחייבים שתהיה בידיים טובות עם Hostinger.

קרא סקירה של הוסטינגר

2. Flaunt7

Flaunt7 האירוח הטוב ביותר בחו

Flaunt7 היא ספקית האירוח והמתארחים בחו”ל הטובים ביותר שמתעלמים מ- DMCA והיא נמצאת ברשימת ההמלצות השנייה העליונה שלנו תחת ספקי האירוח הטובים ביותר בחו”ל. Flaunt7 היא חברת ספקי שירותי אירוח הודית המציעה תכניות אירוח אתרים שונות לארח את הבלוגים של וורדפרס, גלריות תמונות ואפילו אתר מסחר אלקטרוני. החברה מציעה את אחד מארחי האינטרנט המתעלמים מה- DMCA הטובים והזולים בעולם ומתמחים גם במתן חופש דיבור / עיתונות..

Flaunt7 מציעה 5 חבילות מקיפות המתאימות לדרישות אירוח של כמעט כל סוג של עסק מקוון. אירוח משותף בחו”ל החל מ- $ 0.99 לחודש עולה ל- $ 137 לחודש הכולל משאבים עיליים וביצועים מהשורה הראשונה.

קרא את סקירת FLAUNT7

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map