כיצד לבצע גיבוי ושחזור של וורדפרס

כיצד לבצע גיבוי ושחזור של וורדפרסבין אם אתה מנהל אתר עסקי, חנות מקוונת או בלוג תחביבים; דבר אחד בטוח: עליכם ליישם תזמון גיבוי רגיל. גיבוי האתר שלך הוא קריטי מכיוון שהוא נותן לך שקט נפשי ומבטיח שתוכל לשחזר את האתר שלך בקלות במקרה הגרוע ביותר.


גיבוי מגן עליך מפני האקרים, תוכנות זדוניות והפסקות שרת לא מכוונות שעלולות, אחרת, להפוך את האתר שלך ללא שימוש או לגרום לך לבנות מחדש את האתר שלך מאפס..

למרבה המזל, גיבוי האתר שלך אינו קשה וניתן לעשות זאת בחינם בזכות מספר תוספים לגיבוי בוורדפרס. חלק מהתוספים הללו אפילו מקלים על שחזור אתר האינטרנט שלך מגיבוי בחינם ובמאמר זה נראה לך כיצד לעשות זאת.

כיצד לבצע גיבוי ושחזור אתר וורדפרס באמצעות משמר הגיבוי

אחת הדרכים הקלות ביותר לגיבוי אתר וורדפרס שלך היא בחינם משמר הגיבוי חיבור.

משמר הגיבוי

סקירה כללית של תוסף משמר הגיבוי

גיבוי גארד הוא תוסף בחינם עם יותר מ- 70000 התקנות פעילות ודירוג 4,5 כוכבים. זה אחד מהתוספים הנדירים הבודדים שמציעים אפשרויות גיבוי ושחזור בחינם. זה גם קל מאוד לשימוש. התכונות העיקריות כוללות:

 • גבה ידנית את האתר שלך כמה פעמים שתרצה
 • בחר בין גיבוי קבצים, מסד נתונים או שניהם
 • הורד גיבויים למחשב שלך או שמור אותם ב- Dropbox שלך
 • שחזר את האתר מגיבוי בלחיצה אחת
 • בטל את תהליך הגיבוי
 • תמיכה בהתקנות וורדפרס רב-אתרים

עכשיו כשאתה יודע מה הכל כלול, הבה נבחן כיצד להשתמש בתוסף ה- Backup Guard כדי לגבות ולשחזר את אתר WordPress שלך.

1. התקנת משמר הגיבוי

השלב הראשון הוא להתקין את התוסף Backup Guard. בלוח המחוונים של וורדפרס, עבור אל תוספים> הוסף חדש. חפש את משמר הגיבוי ואז הורד והתקן את התוסף. לאחר התקנתו, לחץ על הפעל כפתור. כעת אתה מוכן להתחיל לגבות את אתר וורדפרס שלך.

התקנת משמר הגיבוי

2. גיבוי אתר וורדפרס באמצעות משמר הגיבוי

כדי לגבות את האתר שלך באמצעות גיבוי משמר, עבור אל משמר הגיבוי> גיבויים. כל שעליך לעשות כעת הוא ללחוץ על כפתור הגיבוי. התוסף ייתן לך אפשרות לתת שם לגיבוי שלך ולבחור אם אתה רוצה גיבוי מלא או גיבוי מותאם אישית.

גיבויים עם משמר הגיבוי

בחירה באפשרות המותאמת אישית מאפשרת לך לבחור אם ברצונך לגבות את הקבצים שלך או את מסד הנתונים שלך. אתה יכול גם לבחור להעלות את הגיבוי לענן, אך תחילה עליך לחבר את חשבון ה- Dropbox שלך. המשך אל ל משמר הגיבוי> ענן ולחץ למתג דולק.

לאחר מכן תנותב לאתר של Dropbox שם תצטרך לאשר את חיבור התוסף. פשוט לחץ לאשר ותנותב חזרה ללוח המחוונים של וורדפרס שם תוכל לראות שחשבון ה- Dropbox שלך חובר.

חיבור Dropbox של משמר הגיבוי

ללימוד זה בחרנו באפשרות הגיבוי המלא ושמנו את הגיבוי לבחינת הגיבוי שלי. אתה יכול להשתמש בוועידת שמות החודש והשנה, כך שתוכל לעקוב אחר הגיבויים שלך בקלות.

לאחר שתגדיר את הגיבוי, פשוט לחץ על גיבוי לחץ והמתן לסיום הגיבוי. לאחר מכן תוכל להוריד את הגיבוי ולאחסן אותו במחשב שלך או בכונן קשיח חיצוני.

3. תזמון גיבויים

גיבוי ידני של האתר שלך קל אך יכול להיות מייגע לעקוב אחר הפעם האחרונה שגיבית את האתר שלך. זו הסיבה שהיכולת לתזמן גיבויים ולגרום להם לקרות באופן קבוע היא תכונה נהדרת.

כדי לתזמן גיבויים עם גיבוי המשמר, עבור אל משמר הגיבוי> לוח זמנים. ראשית, עבור למתג דולק ואז הזן את שם לוח הזמנים לגיבוי שלך. ללימוד זה קראנו לזה גיבויים שבועיים.

תזמון גיבויים עם משמר הגיבוי

האפשרות הבאה היא לבחור את תדירות הגיבוי. אתה יכול לבחור בין גיבויים לפי שעה, יומית, שבועית או חודשית. קבענו את שלי לשבוע.

לבסוף, באפשרותך לקבוע אם ברצונך לבצע את הגיבוי המלא או המותאם אישית כפי שעשית עם האפשרות הידנית. בחרנו את הגיבוי המלא וכל שנותר לעשות הוא ללחוץ על ה- להציל כפתור.

4. שחזור גיבוי באמצעות משמר הגיבוי

כדי לשחזר גיבוי באמצעות משמר הגיבוי, עבור אל משמר הגיבוי> גיבויים. תראה רשימה של כל הגיבויים שבוצעו באתר שלך. כדי לשחזר את האתר שלך מגיבוי כלשהו, ​​לחץ על סמל השחזור הירוק והמתן לסיום התהליך.

שחזור משמר הגיבוי

לאחר שזה ייעשה, תוכלו לבדוק את האתר שלכם ולוודא שהכל עובד כמו שצריך.

משמר הגיבוי פרו

ראוי להזכיר של- Backup Guard Pro יש א גרסת פרימיום אם אתה זקוק לתכונות נוספות. גרסת הפרו כוללת את הדברים הבאים:

 • שליטה רבה יותר על אפשרויות הגיבוי כגון היכולת לכלול או לכלול קבצים ותיקיות מסוימים
 • התראות דוא”ל לגיבויים מצליחים
 • היכולת להעביר את האתר שלך מדומיין אחד לתחום אחר
 • גיבויים מתוזמנים מרובים
 • ועוד

תוכניות בתשלום מתחילות ב 25 $ וכוללות שנת תמיכה ועדכונים.

כיצד לגבות ולשחזר את אתר וורדפרס שלך באמצעות UpdraftPlus

משמר הגיבוי הוא בחירה מצוינת לגיבוי האתר שלך אם אתה רוצה פיתרון מהיר ופשוט. עם זאת, הוא מוגבל במידה מסוימת בתוכנית חינמית, במיוחד כשמדובר באפשרויות אחסון לגיבוי. אם תרצה תוסף חזק יותר, UpdraftPlus הוא בחירה סולידית נוספת.

UpdraftPlus

סקירה כללית של תוסף UpdraftPlus

UpdraftPlus יש מעל 2 מיליון התקנות פעילות ודירוג 5 כוכבים. בדומה למשמר הגיבוי, זהו אחד מהתוספים הגיבויים הנדירים החינמיים הניתנים בחינם המציעים גם תכונות גיבוי וגם שחזור. התוכנית החינמית מציעה מעט יותר תכונות הכוללות:

 • בצע גיבויים ידניים או מתוזמנים
 • היכולת לגבות קבצים ומסד נתונים בנפרד
 • אחסן גיבויים ב- Dropbox, Amazon S3 ו- Rackspace
 • יכול לפצל את האתר שלך לארכיונים מרובים
 • חוזר ומעלה מחדש העלאות שנכשלו באופן אוטומטי
 • שחזר בקלות את אתר האינטרנט שלך מגיבוי

עם זאת, בואו נראה כיצד תוכלו להשתמש ב- UpdraftPlus לצורך גיבוי ושחזור אתר וורדפרס שלכם.

1. התקנת UpdraftPlus

להתקנת UpdraftPlus, עבור ללוח המחוונים של האתר שלך ולחץ על תוספים> הוסף חדש. חפש את UpdraftPlus, לחץ להתקין, ואז לחץ הפעל לאחר התקנת התוסף. לאחר מכן התוסף ייתן לך סיור קצר בהגדרות ובאפשרויות.

התקנת UpdraftPlus

2. גיבוי אתר וורדפרס שלך באמצעות UpdraftPlus

לגיבוי אתר וורדפרס שלך באמצעות UpdraftPlus, עבור אל הגדרות> גיבוי UpdraftPlus. לחיצה על כפתור הגיבוי הכחול תאפשר לך לבצע את הגיבוי הידני הראשון שלך.

גיבויים עם UpdraftPlus

אתה יכול לבחור אם ברצונך לגבות את הקבצים שלך, את מסד הנתונים או את שניהם ואז ללחוץ על כפתור גיבוי כעת.

3. תזמון גיבויים

UpdraftPlus מאפשר לך לתזמן גיבויים. כדי ליצור את לוח הזמנים לגיבוי שלך, לחץ על הגדרות בכרטיסייה UpdraftPlus. שם תוכלו להגדיר לוח זמנים לגיבוי קבצים כמו גם לגיבוי מסדי נתונים.

אתה יכול להגדיר אותם לגיבוי בו זמנית או להגדיר את הגיבוי של מסד הנתונים שלך מדי יום ולהגדיר את הקבצים שלך לגיבוי שבועי, תלוי באיזו תדירות אתה מפרסם פוסטים חדשים או מבצע שינויים אחרים באתר שלך..

לאחר שתגדיר את לוח הזמנים שלך, תצטרך לחבר את UpdraftPlus למיקום אחסון. בחר באפשרות האחסון שלך, בחר את הקבצים שצריך לכלול בגיבוי ושמור את השינויים. לאחר מכן תצטרך לעקוב אחר ההנחיות המופיעות בחלונות קופצים כדי לאשר את החיבור.

חיבור דרופבוקס UpdraftPlus

לאחר השלמת תהליך ההרשאה, האתר שלך יגובה אוטומטית לפי לוח הזמנים שלך.

4. שחזור גיבוי באמצעות UpdraftPlus

שחזור אתר עם UpdraftPlus הוא קל באותה מידה כמו גיבוי. ראש אל הכפר שחזור גיבוי הכרטיסייה מתחת הגדרות> גיבוי UpdraftPlus. תראה רשימה של כל הגיבויים שצולמו באתר האינטרנט שלך.

כדי לשחזר את האתר שלך, לחץ על לחצן שחזור. לאחר מכן תצטרך לבחור מה לשחזר. זה כולל קבצים, מסד נתונים, ערכות נושא, תוספים ורכיבים אחרים באתר שלך.

בחר באלמנטים הרצויים ולחץ על כפתור השחזור. לאחר מכן הפלאגין ישחזר את הפעולה ויאפשר לך לחזור ללוח המחוונים שלך. תוכל גם להוריד את קובץ היומן למקרה שתצטרך ליצור קשר עם צוות התמיכה של התוסף.

שיקום ההצלחה UpdraftPlus

UpdraftPlus Premium

ל- UpdraftPlus יש גרסת פרימיום, שמציע עוד יותר תכונות. אלו כוללים:

 • גיבויים מצטברים
 • שכפול או העברה של אתרים בקלות (עם Migrator)
 • תואם רב-רשת / רב-רשת
 • מגבה קבצי מסדי נתונים שאינם WP למספר יעדים מרוחקים
 • יעדי אחסון רבים יותר הכוללים OneDrive BackBlaze, Azure ו- SFTP.
 • הצפנת מסד נתונים
 • דיווח מתקדם
 • ועוד

תוכניות פרימיום מתחילות ב -87.50 דולר עבור שני אתרים ושנה של עדכונים ותמיכה.

UpdraftPlus או משמר הגיבוי: איזה תוסף עליכם לבחור?

שני התוספים המוזכרים במדריך זה הם אפשרות מצוינת לגיבוי ושחזור אתר וורדפרס בחינם. אם אתה תוהה באיזו אפשרות לבחור, הנה מה שאתה צריך לדעת.

אם אתה רוצה פיתרון פשוט, קל וללא סלסולים, היכנס איתו משמר הגיבוי. תוסף זה הוא בחירה נהדרת אם יש לך אתר פשוט שאינו מפרסם תוכן לעיתים קרובות.

עם זאת, אם ברצונך אפשרויות אחסון נוספות והיכולת לתזמן לוחות זמנים שונים לגיבוי עבור מסד הנתונים והקבצים שלך בחינם, עבור איתם UpdraftPlus. תוסף זה הוא בחירה נהדרת אם יש לכם אתר שמפרסם תוכן רב או אם אתם רוצים שליטה רבה יותר על אפשרויות הגיבוי שלכם..

מחשבות אחרונות

גיבוי אתר וורדפרס שלך הכרחי אם ברצונך לוודא שאתרך נשאר בטוח ומאובטח. זה נותן לך שקט נפשי שאתה יכול בקלות לשחזר את האתר שלך ולהמשיך לעשות עסקים כרגיל, במקום לסבול השבתה בזמן שאתה בונה מחדש את האתר שלך.

עכשיו אתה יודע לגבות ולשחזר את אתר וורדפרס בחינם כך שאין תירוץ לעכב. הורד את אחד מהתוספים המוזכרים במדריך זה וקבע את לוח הזמנים לגיבוי שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map