כיצד ליצור חשבונות דוא”ל עבור שם התחום שלך


כיצד ליצור חשבונות דוא


במדריך זה, תלמד כיצד ליצור חשבונות דוא”ל לשם הדומיין שלך. אנו נעביר אותך צעד אחר צעד בכל התהליך, וניתן לך שני דרכים אלטרנטיביות למעקב על בסיס הצרכים שלך.

נתחיל עם היסודות:

מה עושה? *בעצם* התכוון ליצור חשבונות דוא”ל עבור שם התחום שלך?

כנראה שיש לך כבר Gmail או חשבון דוא”ל אחר בחינם. אמנם דוא”ל זה בסדר גמור, אך הוא עשוי לא להיראות טוב במיוחד כאשר הוא משמש לכל סוג שהוא מקצועי מטרה.

לדוגמה, קל לדמיין כיצד שולחים דוא”ל ליצירת קשר עסקי  [מוגן בדוא"ל] יכול להיות שאינו אופטימלי. אלטרנטיבה טובה בהרבה היא להגדיר כתובת דוא”ל מותאמת אישית תחת שם דומיין משלך – אם במקרה יש לך כבר שם דומיין (אם לא, הנה איך לרשום שם דומיין).

בתרחיש כזה אתה יכול, למשל, להשתמש במשהו כמו [מוגן בדוא"ל] במקום זאת, שיש לו אווירה שונה לחלוטין מזה.

היום אנו נלמד כיצד לעשות בדיוק את זה – ליצור חשבונות דוא”ל לשם הדומיין שלך – כך שתקבל כתובת דוא”ל עם שם דומיין משלך לאחר @ סמל.

אנו נראה לך שתי דרכים לעשות זאת:

 • אפשרות א). כרוך בטיפול בכל מה שיש בפאנל המשתמשים שלך ב- Bluehost – אחת המובילות המובילות בתחום אירוח אתרים באינטרנט, המפורסמת במחירים הנמוכים ובגישה הידידותית למתחילים. פרטנו את כל הסיבות שעליכם להשתמש ב- Bluehost לעומת התחרות במאמר אחר.
 • אפשרות ב). כרוך בחיבור שם הדומיין שלך ל- Gmail – כמו ב-, כן, אתה מתקשר עם הדוא”ל שלך דרך חלונית דמוית Gmail, אך תעשה זאת בצורה שתאפשר לך להשתמש בדוא”ל הדומיין המותאם אישית שלך במקום כתובת רגילה. @ gmail.com.

משהו שאנחנו צריכים להודות ממש מקדימה הוא שנתיב (א) הוא הרבה יותר ידידותי למתחילים. אנו נותנים לו 5/5 בסולם “קלות השימוש”. הנתיב (ב) הוא 3/5 בינוני.

כיצד ליצור חשבונות דוא”ל עבור שם התחום שלך באמצעות Bluehost

לאחר שתוגדר תוכנית האירוח ותחיה עם Bluehost (www.Bluehost.com), יצירת חשבונות דוא”ל חדשים לשם הדומיין שלך היא פשוטה במיוחד. בעיקרון כל שעליך לעשות הוא לעבור על כמה לוחות על המסך באזור המשתמש Bluehost.

 • אין לך עדיין שם תחום או אתר? כך תוכלו לעבור את תהליך ההרשמה ולהגדיר הכל באמצעות Bluehost.

להלן השלבים ליצירת חשבונות דוא”ל עבור שם התחום שלך באמצעות Bluehost:

ראשית, היכנס לחלונית Bluehost שלך ואז התחל אימייל מהסרגל הצד הראשי.

מכיוון שעדיין אין לך חשבונות דוא”ל, תראה מייד את טופס יצירת הדוא”ל. כמו זה:

צור חשבונות דוא

כך תוכלו למלא את זה:

 • אימייל: הזן את כל מה שתרצה כדי להיות מזהה הדוא”ל שלך. אתה יכול אפילו לעשות את זה שם פרטי שם משפחה אם אתה מקצר רעיונות.
 • מכסת תיבות דואר: תלוי ברמת האירוח שקנית מ- Bluehost, תהיה לך כמות אחרת של שטח דיסק זמינה. אם אתה הולך ליצור חשבון דוא”ל אחד בלבד, אתה יכול להגדיר את המכסה ל ללא הגבלה, אבל רעיון טוב יותר הוא לשמור אותו על 500 מגה בייט, וזה אמור להספיק בכדי לאפשר לך להשתמש בדוא”ל שלך כרגיל.

לאחר שמלאים את השדות, לחץ על צור חשבון.

לאחר ממש שנייה, חשבון הדוא”ל שלך נוצר ומוכן לשימוש. השלב הבא, ללמוד כיצד להשתמש בדוא”ל החדש שלך:

שנה את הלשונית ל חשבונות אימייל, ככה:

חשבונות Bluehost

שם תוכל לראות את כל חשבונות הדוא”ל הפעילים בשם הדומיין שלך. נכון לעכשיו, יש רק אחד.

על ידי לחיצה על גש לדואר האלקטרוני, אתה יכול להתחיל להשתמש בחשבון הדוא”ל שלך מייד – באמצעות לקוח הדוא”ל של Bluehost עצמו.

עם זאת, תרחיש סביר יותר הוא שתרצה להגדיר דוא”ל זה במחשב הנייד או האייפון שלך. לשם כך, לחץ על חבר התקנים כפתור. תראה כמה אפשרויות חדשות צצות. לחץ על זה שכותרתו הגדר לקוח דואר.

תראה דף חדש לגמרי עם הוראות כיצד לעבור את התהליך עם כלי הדוא”ל המועדף עליך. החלק המעניין ביותר הוא ש- Bluehost מעמידה לרשותך מגוון אפשרויות להגדרת תצורה אוטומטית עבור רבים מהפתרונות והאפליקציות הפופולריות לדוא”ל:

תצורת Bluehost

בהמשך הדף ישנם גם פרטי תצורה ידניים למקרה שלא מצאת את הכלי שלך ברשימה.

�� וזהו! בשלב זה, חשבון הדוא”ל החדש שלך פעיל לחלוטין.

כיצד ליצור חשבונות דוא”ל עבור שם התחום שלך באמצעות

תהליך זה כולל כמה צעדים רבים יותר מאשר נתיב (א). אבל זה בהחלט יכול להיעשות על ידי מתחיל כל עוד אתה עוקב אחר הצעדים האלה בקפידה. בנוסף, אם ברצונך ליצור חשבונות דוא”ל עבור שם הדומיין שלך באמצעות Gmail, זה כרוך בתשלום נוסף נוסף על מה שאתה כבר משלם עבור שם הדומיין שלך..

אמנם סטנדרטית @ gmail.com הודעות דוא”ל הן בחינם. Gmail מציב תג מחיר ומאפשר לך ליצור ולנהל כתובות דוא”ל מותאמות אישית על סמך שם התחום שלך.

חבילת הפרימיום הזו נקראת סוויטת G. התוכנית הבסיסית היא 5 $ למשתמש לחודש, אך קיים ניסיון לתקופה של 14 יום (חובה כרטיס אשראי), כך שתוכל לבדוק כיצד הכל עובד לפני שאתה מתחייב. למרות שזה נשמע יקר, G Suite הוא מוצר לעסקים, כך שתקבל כלים רבים נוספים מלבד אימיילים מותאמים אישית.

ברגע שאתה מוכן, לך כאן ולחץ על אחד להתחיל כפתורים. תראה טופס הרשמה ששואל כמה שאלות בסיסיות – להבין טוב יותר את העסק שלך ואת הצרכים שלך.

הרשמה לסוויטה

לאורך הדרך, תשאל אותך אם כבר יש לך תחום שברצונך להתחבר אליו עם G Suite. בחר, כן.

תחום g Suite

הזן את שם הדומיין ולאחר מכן בצע את כל השלבים הבאים. הסיום שבהם הוא יצירת המשתמש העיקרי שלך ב- G Suite.

משתמש חבילת g - -

בסיום הכל תגיע למסך ההתחברות של G Suite שלך. לאחר הכניסה, תתבקש לקבל פרטים נוספים לפני שתפעיל את חשבונך באופן מלא. אם הכל יתנהל כשורה, תראה זאת:

נוצר סוויטה

בשלב זה נרשמת בהצלחה ל- G Suite. עם זאת, אתה עדיין במרחק כמה צעדים מיצירת חשבונות דוא”ל חדשים לגמרי עבור שם הדומיין שלך. הנה מה שאתה צריך לעשות עכשיו:

 1. אמת את שם התחום שלך עם סוויטת G. זה רק כדי לוודא שאכן אתה הבעלים של שם הדומיין שציינת במהלך ההתקנה. האשף יציג בפניך מספר אפשרויות לאימות. שלב זה ישתנה בהתאם למקום בו נרשם שם הדומיין שלך. האשף של G Suite מספק הוראות לרשמים שונים.
 2. צור חשבונות דוא”ל / משתמש נוספים במידת הצורך. כאן תוכלו להגדיר חשבון משלכם, למשל. [מוגן בדוא"ל].
 3. הפעל חשבונות Gmail עבור כל אחד מהחשבונות שהגדרת בשלב הקודם.

הנה סקירה כללית כיצד התהליך שלעיל קורה כל שלב אחר שלב.

כשעברת את הצעדים האלה, יהיה לך לרשותך חשבון דוא”ל פונקציונלי (או יותר מאחד) ותוכל להתחיל להשתמש בו באמצעות ממשק המשתמש הסטנדרטי של Gmail..

עם זאת, אם אינך משוגע במאת האחוזים על הממשק של ג’ימייל, אתה עדיין יכול לקבוע את התצורה של חשבונות הדוא”ל החדשים שלך בכלי דוא”ל של צד שלישי די בקלות (למשל, כך שתוכל להשתמש בדוא”ל חדש זה באייפון או במחשב הנייד שלך).

אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בפרוטוקולי POP3 או IMAP. סוויטת G מסביר את ההבדל די ברור. אם כי ברוב המקרים, תרצה להשתמש ב- IMAP בעת קביעת התצורה של הדוא”ל שלך במכשירים מודרניים או בתוכנה מודרנית, כמו באייפון או ב- Microsoft Outlook. הנה איך לעבור עם התצורה הזו.

�� זה סוף הדרך! חשבון הדוא”ל החדש שלך פעיל לחלוטין ומשולב במכשירים נוספים לצורך הנוחות.

מה הלאה?

מכיוון שהרגע הצלחת ליצור חשבונות דוא”ל לשם הדומיין שלך, אולי בואו ונלמד כעת דבר או שניים כיצד להשתמש בדוא”ל לטובתך בעת שיווק העסק שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map