הסיבות לכך שהעסק שלך צריך לעבור לענן מאירוח משותף

שרתי ענן


מבין אלפי אתרים הזמינים באינטרנט, אירוח אתרים משותף עדיין נחשב לאירוח המשמש ביותר. לאירוח הענן ולאירוח משותף יש המון הבדלים והם ייחודיים בדרכים שונות. אתה צריך לבחור אחד מהם בהתבסס על הדרישות שלך.

אירוח משותף הוא טוב ככל שאתה מתחיל. לאירוח משותף יש חסרונותיו בכך שלא תוכלו לעמוד בדרישות שלכם בעת שדרוג אתרי האינטרנט שלכם. יש הרבה סיכויים לחוסר משאבים, השבתה ורשימה שחורה של IP וכו ‘.

מצד שני, אירוח בענן ידוע במהירות הביצועים שלו. אירוח בענן מספק משאבים כמו זיכרון, שטח אחסון וכו ‘ממערכת שרתים (ענן). כך, במילים פשוטות, אירוח הענן עלה כפתרון חסרונות של אירוח משותף.

במאמר זה, אנו הולכים לדון אם אירוח בענן באמת טוב יותר מאשר אירוח משותף או לא.

איך עובד אירוח אתרים משותף?

מהו אירוח אתרים משותף

אירוח אתרים משותף הוא הסוג הבסיסי של אירוח אתרים בו שרת בודד אחד יאחסן מאות או לפעמים אלפי אתרים. זה כמו לחלוק חדר עם חבריך בו תוכלו לחלוק כמה משאבים כמו מים, חשמל ומזון וכו ‘.

ההערכה כי האירוח המשותף הוא פלטפורמת האירוח הזולה ביותר. ספקי האירוח מציעים אירוח משותף במחירים שונים בהתאם לכמות המשאבים כמו שטח, רוחב פס, מסדי נתונים של MySQL, חשבונות דוא”ל ומעטים אחרים.

10 התוכניות המשותפות לאירוח אתרים משותפות

היתרונות של אירוח משותף

עלות תועלת

אירוח משותף זמין במחירים הזולים ביותר בהתאם לתוכניות וההצעות. מכיוון שמשתמשים במשאבים בין משתמשים, מחיר השרת כולו מופץ ביניהם.

ידידותי למתחילים

אירוח משותף נחשב לטוב ביותר עבור מי שרוצה להיכנס לסביבת האירוח. זה מועדף מאוד על בלוגרים ועסקים בהיקפים קטנים.
קל לנהל את אתרי האינטרנט שלך

פלטפורמת האירוח המשותפת מספקת לוחות בקרה ידידותיים למשתמש כמו cPanel או Plesk וכו ‘אשר מועילים בניהול אתר האינטרנט שלך.
אין צורך בידע טכני

כמשתמש אירוח משותף, אתה רק צריך להתמקד באתר האינטרנט שלך. השרת מנוהל, מתוחזק ומתעדכן על ידי הצוות הטכני של ספק האירוח.

חסרונות של אירוח משותף

ביצועים

אם יש אתר פופולרי בשרת משותף עם קפיצי תנועה גבוהים יחסית והוא מתחיל להשתמש במשאבים רבים יותר, הביצועים של אתר האינטרנט שלך בהחלט יאטו..

איום הרשימה השחורה

מכיוון שאתרי האינטרנט בשרת המשותף משתמשים ב- IP יחיד, הימצאותם של אתרי שכנים רעים תפגע במוניטין של האתר שלך באמצעות רשימה שחורה של IP.
אין בקרות שרת

השרת מנוהל על ידי צוות ספקי האירוח. כל בעיה בשרת תביא אותך להיות באמצע שום מקום. זה עלול לגרום להתנגשות בין ספק האירוח לבעלי האתר. קשורים: יסודות אירוח אתרים משותפים למתחילים

איך עובד אירוח בענן?

קבוצה של שרתים מקובצת כדי לפעול כמערכת אחת הנקראת ענן. ענן יארח מערכת אתרים ויכול להתמודד עם תנועה גבוהה ודוקרנים. זאת בעקבות טכנולוגיית מחשוב הענן.

אירוח הענן זמין מאוד במודל מחיר של תשלום לפי שימוש בשוק אירוח אתרים. אירוח מסוג זה יכול להתגבר על הבעיות העומדות בפני אירוח משותף וסוגים אחרים של אירוח.

10 התוכניות הטובות ביותר לאירוח ענן

מדוע אירוח ענן צבר פופולריות רבה יותר לאחרונה?

כבעלי אתר, תרצה שהוא יעבוד יום-יום. ישנם סיכויים להתרסק השרת או כל תקלה בחומרה בשרת אירוח משותף בגלל כמה סיבות. אבל אירוח הענן הוא חריג. קבוצת שרתים פועלת יחד בכדי לשפר את הביצועים של אתר האינטרנט שלך ומכיוון שישנם שרתים מרובים בענן, הכישלון של שרת אחד אינו משפיע על האתר שלך לעבוד בסדר.

היתרונות של אירוח ענן

ביצועים גבוהים

אף פלטפורמת אירוח אחרת לא יכולה להתאים לביצועי אירוח בענן. הסיבה לכך היא שערכת השרתים או הענן פועלים יחד ומשמשים כשרת וירטואלי אחד.

סובלנות לתקלה

אם במקרה השרת שמארח את האתר שלך באירוח בענן הוא כשל כלשהו, ​​השרת האחר בענן פועל כתחליף ועושה את עבודת האירוח של האתר שלך. מכאן שהוא אמין מאוד.

תמחור הוגן

אירוח בענן משתמש במודל תשלום לשימוש. אתה צריך לשלם עבור מה שאתה משתמש בדיוק. אתה יכול אפילו לקבל משאבים נוספים לפי הדרישות שלך.

חסרונות אירוח בענן

ידע טכני הוא חובה

אירוח בענן שונה למדי מהסוגים האחרים. אתה צריך לדעת איך בדיוק עובד כשאתה מתמודד עם ענן. מכאן שזה לא מועדף למתחילים

יקר יחסית

למרות שאירוח ענן זמין במחיר לשלם לשימוש, הוא יקר יותר מאשר סוג אירוח אחר. מכאן שזה לא זול לסטארט-אפ. קשורים: מה זה אירוח בענן? איך זה באמת עובד?

סיכום:

הבחירה באירוח משותף ואירוח ענן תלויה בהרבה גורמים כמו התקציב שלך, סוג האתרים ורבים אחרים.

אם אתה מתחיל או אם יש לך אתר לעסקים קטנים שלך, עדיף שתקיים אירוח משותף לאתר שלך. ככל שהעסק שלך גדל, האתר שלך צריך להיות מסוגל להתמודד עם תנועה גבוהה ודוקרנים. לכן, עבור לאירוח בענן כשאתה מתחיל להרוויח כסף הגון.

זה כל מה שיש לנו למאמר זה. אנו מקווים שעליכם ללמוד משהו חדש וזה עזר לכם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map