הדרכת מג’נטו

אתר מסחר אלקטרוני עם מג'נטובחירת פלטפורמת מסחר אלקטרוני המתאימה בדיוק לעסק שלך יכולה להיות מאתגרת. ישנן כמה אפשרויות שיש לקחת בחשבון – כולל מג’נטו ו- Shopify – כמו גם גורמים רבים העשויים להשפיע על ההחלטה שלך.


כאחת הפלטפורמות המובילות בתחום eCommerce הקיימות כיום, מג’נטו מציעה פיתרון מקיף לקמעונאים באינטרנט. למעשה, למעלה מ- 180,000 חנויות מקוונות השתמש בו כדי להציג ולמכור את המוצרים שלהם. ישנן כמה אפשרויות בכל הנוגע לתמחור, כולל כאלה התלויות בהכנסות השנתיות שלך.

במדריך צעד אחר צעד זה נסביר את ההבדלים בין הווריאציות של מג’נטו. נדון גם בכל מה שצריך לדעת כדי להקים חנות מקוונת עם פלטפורמה זו, כולל בחירת תוכנית אירוח מתאימה. בואו ניגש לזה!

מה שכדאי לדעת על מג’נטו לפני שתתחיל את אתר המסחר האלקטרוני שלך

מג’נטו היא חלק מענן החוויה של אדובי. גיבוי על ידי אחד ממפתחי התוכנה הגדולים בעולם מהווה עדות ליציבותו. זוהי בחירה פופולרית עבור אלו המחפשים להקים חנות מקוונת, דירוג מספר שלוש בין מיליון האתרים המובילים המשתמשים בפתרון מסחר אלקטרוני:

דף הבית של פלטפורמת המסחר האלקטרוני במג'נטו.

חלק מהפופולריות שלו עשויה לנבוע בחלקה מההצעות המגוונות שלה. מג’נטו פועלת קצת אחרת מפלטפורמות כמו וורדפרס. במקום פיתרון יחיד לכל המשתמשים, יש לו חבילות ספציפיות לעסקים קטנים, אתרים ברמת הארגון ואלו שנמצאים בין לבין.

בנוסף, קיימות מספר גרסאות של הפלטפורמה הזמינות בנקודות מחיר שונות וברמות ניהול שונות. בקרוב נדון בנושא זה.

תהליך ההתקנה הראשוני של מג’נטו אמור לקחת לך כחמש דקות בלבד. עם זאת, להעריך כמה זמן תצטרך להוסיף את כל דפי המוצר שלך ולהגדיר את התצורה שלך קצת יותר קשה. זה יהיה תלוי בכמות הקטלוג שלך וכמה שההגדרות שלך צריכות להיות מסובכות.

עם זאת, יש כמה תכונות חשובות לבדיקה ברגע שאתר eCommerce שלך ​​פועל. לדוגמה, תהיה לך גישה לפתרונות שיווקיים משולבים המכסים מספר ערוצים. זה הולך יד ביד עם הגישה של מג’נטו לשילוב חלק של חוויות קנייה פיזיות ודיגיטליות בצורה חלקה.

הכרת משפחת מוצרי מג’נטו לפיתוח אתרים

אם אתה מחפש פיתרון מסחר אלקטרוני ייעודי, למג’נטו יש הרבה מה להציע. עם זאת, חשוב לציין כי פלטפורמה זו מגיעה בשלוש וריאציות שונות, כולל:

 • קוד פתוח של מג’נטו. מהדורה זו ניתנת לשימוש בחינם, אך תצטרך לארח בעצמך את אתר eCommerce החדש שלך. פירוש הדבר בדרך כלל תשלום עבור תוכנית אירוח. למרות שלגרסה זו יש פחות תכונות, עדיין ישנם יתרונות רבים לשימוש בה.
 • מסחר מג’נטו. גרסה זו נקראה בעבר Magento Enterprise, והיא מציעה תכונות נוספות, כגון אולפן פרוגרסיבי ליישומי אינטרנט (PWA) ובונה דפי גרירה ושחרור. עדיין עליך לבחור ספק אירוח, אך תהיה לך גישה לתמיכה מקצועית.
 • מגנטו מסחר ענן. הגרסא האחרונה של המוצר העיקרי של מג’נטו דומה מאוד לאופציה הקודמת. עם זאת, היא משתמשת בתשתית ענן של Amazon Web Services (AWS) שיכולה לשפר את ביצועי האתר, כמו גם בתכונות שימושיות אחרות.

אם אתה רק מתחיל את המותג שלך או אם אתה נמצא בתקציב מאוד הדוק, סביר להניח שתרצה לבחור בגרסת הקוד הפתוח של הפלטפורמה. עבור אלו שיש להם קצת יותר גמישות בכל הנוגע למחיר, ההחלטה העיקרית תהיה האם אתה מרוצה מאירוח ה- AWS של מג’נטו, או אם ברצונך לחפש ספק אחר.

מבחינת עלויות, כמה תשלם להשתמש במג’נטו מסחר או מג’נטו מסחר ענן נקבע על פי הכנסות המכירות השנתיות שלך. חנויות קטנות שעובדות על בניית בסיס לקוחות יכולות ליהנות ממערכת זו. עם זאת, זה יכול להיות יקר למדי.

מג’נטו מציעה גם מספר מוצרים נוספים, כמו למשל מודיעין עסקי פלטפורמה. הוא כולל מעקב וניתוח נתונים מתקדם בזמן ניהול הזמנות הכלי מאפשר לך ללהטט בחנויות מרובות ממרכז שליטה אחד. ישנן הרבה תוספות של צד שלישי שאתה יכול לנסות, ללא קשר לגירסה שבה אתה משתמש.

כיצד לבנות אתר מסחר אלקטרוני באמצעות מג’נטו קוד פתוח (ב -11 שלבים)

מג’נטו יכולה להיראות מעט מאיימת בהתחלה, אך פירקנו עבורכם את תהליך ההתקנה. נסקור את הצעדים הדרושים לך ליצירה והפעלה של אתר עם גרסת הקוד הפתוח של הפלטפורמה.

לפני שתתחיל, עדיף לך צור חשבון מג’נטו בחינם. זהו פורטל נפרד מהאתר שתקים, אך אתה יכול בקלות לעבור מאחד לשני. דף המשתמש שלך יספק לך מידע על המוצרים שרכשת, חיוב ועוד.

שלב 1: סקור את דרישות השרת של Magento

כמו מרבית הפלטפורמות לפיתוח אתרים, למג’נטו דרישות מסוימות שעליהן לעמוד בכל שרת שעומד לארח את הפלטפורמה. תרצה לשים לב אליהם לפני שתתחיל לקנות ספק שירותי אירוח כדי שתוכל להבטיח שאתרך יפעל כהלכה.

כדי להשתמש במג’נטו תצטרך לוודא שיש לך את הדברים הבאים:

 • מערכת הפעלה. לינוקס x86-64 והפצות לינוקס אחרות כגון כובע אדום או אובונטו. אתה יכול גם להתפתח באופן מקומי על מערכת ההפעלה Mac או Windows באמצעות וירטואליזציות או MAMP יישומים.
 • שרת אינטרנט.  אתה יכול להשתמש באף אחד אפאצ’י או nginx כשרת האינטרנט שלך. אם תבחר באפצ’י, מומלץ שתבדוק תיעוד האפאצ’י של מג’נטו להגדרות מודול ספציפיות.
 • זיכרון. לאחר הכל, ההגדרה של מג’נטו שלך תדרוש כנראה זיכרון גישה אקראי של 2 ג’יגה-בתים (RAM) או יותר.
 • מאגר מידע. מג’נטו תואם את MySQL בגרסאות 5.6 ו- 5.7.
 • PHP: מג’נטו ממליצה להשתמש ב- PHP 7.3. בנוסף, ישנם הוראות ספציפיות במדריך ההתקנה של ה- PHP שלהם שינחה אותך דרך הבטחת התוספים הנדרשים כלולים. תיעוד זה ידגיש גם הגדרות אחרות שיסייעו בהתקנת מג’נטו שלך לפעול בצורה חלקה, כגון הפעלת OPcache.
 • אבטחה: תעודות SSL (Secure Sockets Layer) מומלצות להעברת נתונים מאובטחת ואינטגרציה עם PayPal.

הבנת הדרישות הללו לפני שתעבור לשלב הבא יכולה לחסוך לך זמן וכאב לב פוטנציאלי. אינך רוצה לבזבז כסף בהרשמה לתכנית אירוח רק בכדי להבין שהוא אינו מציע מספיק זיכרון או שהחברה משתמשת בשרתים של חלונות, למשל.

שלב 2: בחר מארח אינטרנט ושם תחום

בשלב הבא תצטרך לקחת את רשימת דרישות המערכת ולצאת לחפש מארח אינטרנט. הרוב יציעו את הציוד והכלים הדרושים לכם להפעלת מג’נטו. עם זאת, חכם לשחק בזה בצורה בטוחה ולבחור ספק שכולל תמיכה במיוחד עבור הפלטפורמה בה אתה הולך להשתמש.

כמה מארחים פופולריים המציעים אפשרויות התקנה בלחיצה אחת עבור מג’נטו כוללים:

 • Bluehost
 • הוסטינגר
 • DreamHost

בנוסף לבחינת המחירים של התוכניות של כל אחת מהחברות הללו, כדאי לקחת בחשבון גורמים כמו ביצועים, אבטחה והאם יש תכונות נוספות שתוכל להתייחס אליהן בחשבונך..

מרכיב מרכזי באבטחת המארח המתאים לחנות מג’נטו שלך הוא לוודא שהתוכנית שבחרת כוללת אישור SSL. רובם כן. אם אתה מתכוון לשלב את אתר ה- eCommerce שלך ​​בשערי תשלום פופולריים, זהו חלק חיוני מאסטרטגיית האבטחה שלך.

כשאתה בעניין, זה רעיון חכם גם לאבטח שם תחום בשלב זה. זה ישמש ככתובת האתר שלך ויהיה חלק מרכזי במותג שלך, לכן תרצה לבחור בחוכמה.

ספקים רבים מציעים רישום שמות תחום כחלק מחבילת האירוח שלך. אם התוכנית שבחרת לא תצטרך לחפש במקום אחר כדי לבצע את הצעד הזה.

שלב 3: הורד והתקן את קוד הפתוח של מג’נטו

לאחר שרכשת תוכנית מספק שירותי אירוח והגדרת את חשבונך, אתה יכול להתקין את קוד פתוח של מג’נטו על ידי מעבר לדף המוצר ולחץ על להתחיל כפתור:

דף הבית של פלטפורמת המסחר האלקטרוני של מג'נטו עם קוד פתוח.

בשלב הבא תוכל לסקור תרשים השוואת תכונות של פלטפורמת הקוד הפתוח ומסחר מג’נטו. בתחתית התרשים, לחץ על הורד קוד פתוח:

מוצרי מג'נטו כוללים תרשים השוואה.

זה יעביר אותך לדף משאבי הטכנולוגיה של מג’נטו. הנה בפניך מספר אפשרויות מבחינת הורדת קוד פתוח של מג’נטו. המפתחים ממליצים להשתמש מלחין, אם כי אתה יכול לבחור לבחור פורמט אחר.

אתה יכול גם לקבוע אם להוריד את הפלטפורמה עם או בלי נתונים לדוגמה. למדריך זה של מג’נטו, אנו הולכים לבחור את המהדורה המלאה המעודכנת ביותר הכוללת נתונים לדוגמה:

דף ההורדות של משאבי מג'נטו.

אם אתה מתקין את הפלטפורמה באופן ידני בחשבון אירוח האינטרנט שלך, תצטרך להיפגש כמה תנאים מוקדמים. למעשה, אם אתה שוקל מסלול זה, אנו ממליצים לבדוק מפת הדרכים של מג’נטו.

מתחילים עדיין יכולים להפעיל את קוד פתוח של מג’נטו באמצעות תהליך התקנה בלחיצה אחת אם המארח שלך מציע. כדי לעשות זאת ב- cPanel, נווט אל cPanel > מתקינים אוטומטיים:

מתקין האוטו של מג'נטו ב- cPanel.

לאחר שתלחץ על סמל Magento תהיה לך האפשרות להתחיל את תהליך ההתקנה על ידי קביעת התצורה של הגדרות הניהול שלך.

שלב 4: קבע את תצורת הגדרות הניהול שלך

לפני שתתקין את מג’נטו בפועל, תרצה להתאים אישית את שם המשתמש והסיסמה של מנהל המערכת. תתבקש לעשות זאת לפני שתבצע את תהליך ההתקנה.

בשלב הבא, עליך לציין היכן ההתקנה של מג’נטו שלך תגורר בשרת ומה ברצונך שנתיב ה- URL לעמוד הכניסה למנהל שלך יהיה. לאחר שתסיים להתאים אישית את ההגדרות האלה, לחץ על להתקין. בסיום התהליך תקבל הודעת אישור:

הודעת ההצלחה של התקנת מג'נטו.

עכשיו אתה יכול ללחוץ על כתובת אתר ניהולית ולהיכנס עם שם המשתמש והסיסמה שיצרת במהלך תהליך ההתקנה. זה יעביר אותך למרכז השליטה החדש של מג’נטו שלך, שם תוכל להתחיל לבנות את אתר ה- eCommerce החדש שלך.

שלב 5: בחר והתקן נושא לחנות שלך

אחד הדברים הראשונים שאולי תרצו לעשות זה לבחור נושא לחנות שלכם. זה יקבע את המראה של האתר שלך. במקרים רבים אתה יכול לשנות את זה שאתה בוחר להתאים למיתוג שלך.

על מנת להוריד ולהתקין ערכות נושא משוק מג’נטו, תחילה עליך לאחזר את מפתחות הגישה שלך. אתה יכול למצוא את אלה בחשבון המשתמש שלך (שהמלצנו שתיצור לפני שתתחיל את שלב 1) על ידי ניווט אל שוק> המוצרים שלי> מפתחות גישה:

יצירת מפתחות גישה למג'נטו.

על מפתחות גישה , תתבקש ליצור מפתחות חדשים ולהקצות לכל אחד מהם שם. לאחר שתשלים שלב זה, תצטרך להעתיק את המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך. בחזרה במרכז השליטה בחנות מג’נטו, כעת תוכל לנווט אל הגדרה> אשף הגדרת האינטרנט> מנהל הרחבות:

אפשרויות אשף ההתקנה של מג'נטו.

כשאתה לוחץ על מנהל הרחבות, תתבקש להזין את מקשי הגישה שיצרת זה עתה. לאחר שחיברת בהצלחה את מפתחות מג’נטו מרקט שלך לפאנל הניהול של האתר שלך, כל הנושאים או התוספים שאתה קונה ומתקינים בהם יופיעו מנהל הרחבות רשימה:

מנהל הרחבות מג'נטו.

לדוגמה, אם אתה מבקר בשוק ומחפש נושא חופשי, אתה יכול להוסיף אותו לעגלת הקניות שלך ולבדוק כדי לשלב אותו באתר שלך. כשאתה לוחץ על להתקין, זה יתווסף למנהל הרחבות בלוח המחוונים של האתר שלך.

תצטרך לחזור לחלונית הניהול שלך ולנווט אל הגדרות> אשף הגדרת האינטרנט> מנהל הרחבות> סקירה והתקנה. זה יביא רשימה של כל הרחבות או ערכות נושא שמוכנות להתקנה.

נווט ברשימה שלך לנושא שאתה רוצה להשתמש בו. בחר בתיבה משמאל לקובץ ולחץ על להתקין לימין להתחיל בתהליך. לאחר מכן, תונחה דרך א בדיקת מוכנות כדי להבטיח שאתרך תואם. אם לא, תצטרך לתקן את הבעיה לפני שתמשיך.

שלב 6: התאם אישית את הנושא שלך

לאחר התקנת הנושא החדש, תוכלו לגשת אליו על ידי מעבר אל תוכן> תצורה. לאחר מכן תוכל להתחיל לשנות את הגדרותיה על ידי בחירת הגדרת האתר שברצונך להתאים אישית. כאן תוכל למצוא את הממשק לשינוי או העלאה של לוגו ואלמנטים אחרים לחנות המקוונת שלך:

אפשרויות התאמה אישית של מג'נטו.

בנוסף, באפשרותך להשתמש ב- תוכן> אלמנטים תפריט לעריכת דפי האתר והווידג’טים של האתר שלך, כמו גם החסימות המרכיבות את מבנה האתר.

לדוגמה, אם תבחר דפים תראה רשימה של התוכן הנוכחי שלך הזמין לעריכה, וכן את הפריסה והנושא שכל עמוד ישמש בו:

בחירת דף לעריכה במג'נטו.

יש כמה תכונות נחמדות הכלולות בממשק עריכת התוכן של מג’נטו. בפרט, זה כולל א אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) עבור כל עמוד בודד, שיכול לעזור לך לשפר את נראות האתר שלך.

הבנת היררכיית התוכן של מג’נטו

כדאי לקחת רגע כדי לצלול מעט יותר לעומק כיצד מג’נטו מארגנת תוכן. יש היררכיה כשמדובר באלמנטים השונים שתצטרך לעבוד איתם:

 • אתרי אינטרנט. כשאתה מתקין את מג’נטו, תתחיל אוטומטית עם אתר אחד. זה נקרא שלך אתר ראשי. ניתן גם ליצור אתרים נוספים באותה התקנה.
 • חנויות. אתה יכול ליצור חנויות מרובות באתר אינטרנט אחד. לכל אחד יכול להיות תפריט ראשי משלו. למרות שכל החנויות באתר אינטרנט חולקות קטלוג, הן יכולות להציג מוצרים שונים.
 • צפיות בחנות. זוהי דרך נוספת שבה תוכלו להציע חוויה גמישה ללקוחותיכם. בחנויות מג’נטו שלך יכולות להיות מספר תצוגות. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בתכונה זו כדי להכיל שפות שונות. בתרחיש זה הלקוחות שלך יוכלו לבחור שפה מהעמוד הראשון כדי לשנות את תצוגת החנות.

על כל המרכיבים הללו מכנים מפתחי מג’נטו ‘טווחים’. אלמנט זה מאפשר לך להחיל הגדרות בהקשר ספציפי, כלומר בכתובת גלובליאתר אינטרנטחנות, או נוף לחנות רמה.

אתה יכול בקלות לאתר את היקף הפיצ’ר בלוח המחוונים של מג’נטו שלך – הוא ייועד לסוגריים. לדוגמה, [אתר אינטרנט] ההיקף יופיע לצד הגדרות החלות על כל מה שנמצא ברמת ההיררכיה של האתר.

שלב 7: חקור הרחבות לפונקציונליות שנוספה

שוק מג’נטו נמצא גם שם תוספים שיכולים להוסיף פונקציונליות לחנות שלך. זה כולל הכל, החל מהווידג’טים של אינסטגרם ועד אפשרויות התשלום:

הרחבות מג'נטו שוק.

על מנת להוסיף תוסף לאתר החנות שלך, אתה יכול לבצע את אותם הצעדים שציינו להוספת נושא חדש. ניתן לסנן את התוספים בשוק על פי מספר פרמטרים, כולל מחיר. לאחר שתבחר אחת ותבדוק, תוכל להוריד ולהתקין אותה.

כשמדובר באילו תוספים עליכם להשתמש, הבחירה באמת תלויה בכם. הכל תלוי ביעדים שלך לאתר המסחר האלקטרוני שלך. כמה קטגוריות כלליות שעשויות להיות בהן כוללות:

 • אבטחה. ישנם מגוון הרחבות מגנטו הקשורות לאבטחה, כולל כאלה שיכולים להוסיף א ReCAPTCHA של גוגל לדף הקופה שלך כדי להרתיע בוטים.
 • שיווק. בהתאם לאסטרטגיה שלך, אולי תרצה לבדוק סלק למכירה חוזרת ומכירת צולבות, או א סיומת בלוג לשיווק תוכן.
 • מעקב אחר אנליטיקס. מעקב אחר התנהגות לקוחות יכול לעזור לך לקבל החלטות מושכלות לשיפור האתר שלך. תוסף לאיסוף נתונים ויצירת דוחות יכול להועיל.
 • שערים לתשלום. על מנת שלקוחות יוכלו לבצע רכישות באתר שלך, תזדקק לשער תשלום. פופולריות כמו PayPal ו- Strip עוזרות לחנות שלך להראות אמינה יותר ולהביא את הקונים לנוח.
 • משלוח. אם אתה מוכר מוצרים פיזיים, הוספת תכונות לאתר שלך כדי לעזור ללקוחות לעקוב אחר התקדמות המשלוח היא חכמה. יש גם הרחבות שיכולות לעזור לך בניהול הזמנות.

ייתכן שלא בהכרח תזדקק או תרצה הרחבות מכל הקטגוריות הללו, אך הן זמינות עבורך בנקודות מחיר משתנות אם כן.

שלב 8: שנה את הגדרות החנות שלך

הדבר האחרון שתרצה להתמודד לפני שתתחיל להוסיף מוצרים לחנות שלך הוא להתאים אישית את ההגדרות של אתר הסחר האלקטרוני שלך. לשם כך נווט אל חנויות> הגדרות> תצורה:

כיצד להגדיר הגדרות חנות במג'נטו.

יש כאן הרבה אפשרויות שיש לקחת בחשבון, אך כמה מדגישים שתרצו להעלות עליהם כוללים:

 • הגדרות מיקום, אזור זמן ומטבע
 • כתובת הדוא”ל שתשמש להודעות עסקאות
 • האם היקף המחיר צריך להיות [גלובלי] או [אתר אינטרנט]
 • הגדרות חשבון לקוחות
 • אפשרויות משלוח ותשלום

כל התוספים שתוסיף ויש להם הגדרות שעליך שיהיה עליך להתאים יופיעו גם ברשימה זו של תצורות אפשריות. לאחר שתבצע שינויים, יהיה עליך ללחוץ על ה- שמור Config על מנת שייכנסו לתוקף.

שלב 9: הגדר את דפי המוצר שלך עם מחירים ותמונות

הגדרת מוצרים לחנות מג’נטו שלך נדרשת רק כמה צעדים. אם אתה הולך ל קטלוג> מוצרים תראה רשימה של הסחורה הקיימת שלך ושל ה- הוסף מוצר כפתור:

כיצד להוסיף מוצרים חדשים במג'נטו.

אם תלחץ עליו, תוכל לבחור את סוג המוצר שתרצה להוסיף מהתפריט הנפתח:

 • מוצרים פשוטים: מוצר פיזי סטנדרטי.
 • מוצרים הניתנים להגדרה: מוצרים פשוטים המגיעים במגוון וריאציות.
 • מוצרים מקובצים: אוסף של מוצרים פשוטים שניתן לרכוש באופן פרטני או יחד.
 • מוצרים וירטואליים: שירותים, קורסים מקוונים או ‘מוצרים’ אחרים שאינם דורשים משלוח או הורדה.
 • מוצרי צרור: אוסף פריטים שלא ניתן לרכוש בנפרד.
 • מוצרים להורדה: מוצרים דיגיטליים שניתן להוריד, כגון ספרים אלקטרוניים.

איזה סוג מוצר שתבחר יקבע את התבנית בה תשתמש כדי ליצור את הדף המתאים. עליכם תמיד לכלול מספר שם, מחיר ויחידת אחזקת מניות (SKU). מידע אופציונלי כולל משקל ומידות, כמות מלאי ותיאור.

בשלב הבא תוכלו לבחור להעלות תמונה או סרטון של הסחורה שלכם. זה חכם, מכיוון שרוב האנשים רוצים לראות איך נראה פריט לפני שהם רוכשים אותו. גם אם אתה מוכר מוצרים וירטואליים או הניתנים להורדה, מומלץ להוסיף תמונה או גרפיקה המייצגים את השירות או את המוצרים הדיגיטליים שלך.

כשתסיים, לחץ על להציל כפתור בפינה השמאלית העליונה. אם אתה מוכן שהמוצר שלך יופיע באתר שלך, וודא ש מוצר מקוון מתג מופעל גם כן. עם זאת, עדיף לפעמים לחכות עד שכל הפריטים שלך יהיו מוכנים ללקוחות לפני שהם מפרסמים אותם.

שלב 10: בחר באפשרויות התשלום והמשלוח שלך

לרוב אפשרויות התשלום והמשלוח משפיעות רבות על השאלה אם לקוח מבצע רכישה באופן מקוון או לא. למרבה המזל, עם מג’נטו, יש לך מגוון רחב של אפשרויות לשני האלמנטים הללו.

כפי שהזכרנו בקצרה בשלב 8, תוכלו למצוא את ההגדרות הללו על ידי מעבר אל חנויות> הגדרות> תצורות. לאחר מכן, שיטות תשלומים יירשם תחת מכירות בתפריט המתקפל בסרגל הצד הימני:

כיצד להגדיר אמצעי תשלום.

כאן תוכלו להגדיר את אמצעי התשלום שמגיעים עם מג’נטו. אם תחליט להשתמש בתוספים כדי להרחיב את האפשרויות עבור הלקוחות שלך, תהליך זה עשוי להימשך זמן מה, תצטרך להגדיר פלטפורמות מרובות.

לכל שער תשלום זמין יהיה קבע את התצורה לחץ על כפתור לפתיחת רשימת ההגדרות המלאה שלו. לאחר מכן יהיה עליך להוסיף מידע כגון סוגי כרטיסים שתאפשר והאם לאחסן פרטי כרטיס אשראי לרכישות עתידיות.

לרוע המזל, מאז ספטמבר 2019, פלטפורמת המשלוחים המובנית של מג’נטו הושבתה. אתה עדיין יכול להתקין פיתרון למסירת המוצרים שלך באמצעות סיומת. מכיוון שההגדרות ישתנו בהתאם להגדרה שתבחר, עליך לבדוק בתיעוד הכלי שלך הוראות נוספות.

שלב 11: תצוגה מקדימה והפעל את אתר האינטרנט שלך

עריכת אתר בשידור חי יכולה להיות מבלבלת עבור מבקרים שמוצאים אותו בזמן שהוא עדיין בעיצומו, כמו גם לגרום לבעיות פוטנציאליות אחרות. מסיבות אלה, עדיף תמיד להשתמש ב- סביבת בימוי או התפתח באופן מקומי ואז דחף את השינויים שלך לשרת שלך.

אם פיתחת את האתר שלך באופן מקומי, השלב האחרון הוא לדחוף את כל קבצי המג’נטו לשרת האינטרנט שלך. אתה יכול לעשות זאת באמצעות אפליקציית הפיתוח המקומית שלך או באמצעות לקוח פרוטוקול העברת קבצים (FTP). פעולה זו תפרסם את האתר שלך באינטרנט כדי שמשתמשים יוכלו למצוא וליהנות מהם:

תצוגה מקדימה של אתר הדגמה שנעשה באמצעות מג'נטו.

בסופו של דבר, למג’נטו יש משהו קטן כמעט לכל מי שמחפש להקים חנות מקוונת. בעוד עקומת הלמידה עשויה להיות תלולה יותר מפלטפורמות או תוספים אלקטרוניים פופולריים אחרים, מג’נטו היא בחירה מהשורה הראשונה עבור קמעונאים באינטרנט..

סיכום

מג’נטו היא אחת מכמה פלטפורמות המסחר האלקטרוני שצומחות בפופולריות רבה. ספקי אירוח אתרים רבים אף מציעים אפשרויות התקנה בלחיצה אחת להגדרת אותה באופן מקוון. עם זאת, הקמת החנות המקוונת החדשה שלך ותעבוד כפי שאתה רוצה עשויה לקחת זמן.

צריך לקבל מספיק מידע מהדרכה זו בכדי להעביר את התהליך במהירות רבה יותר. עם זאת, יתכן שתמצא שאתה רוצה מידע נוסף על מנת לקחת את הדברים צעד נוסף קדימה. למרבה המזל, ישנם כמה מקורות שימושיים זמינים ברשת, כולל:

כמו פרויקטים גדולים אחרים של פיתוח פתוח עם קוד פתוח, קהילת המפתחים של מג’נטו מועילה למדי.

האם אתה מוכן להפעיל את אתר המסחר האלקטרוני שלך באמצעות מג’נטו? שתף איתנו את כל השאלות שיש לך בנוגע לתהליך ההתקנה בקטע ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map