כמה עולה אתר אינטרנט

כמה עולה אתר? האם יש דבר כזה תכנית עלות אתר?


אלה ככל הנראה כמה מהשאלות הראשונות לכל מי ששוקל לבסס נוכחות אינטרנטית משלו.

הרבה אנשים פותחים אתרים משלהם. הם עכשיו מעל 1.7 מיליארד אתרים קיימים והמספר גדל מדי יום.

המספר הכולל של אתרים מקוונים

מכיוון שבעלות אתר אינטרנט משלך הפכה לדבר נפוץ מאוד, הייתם חושבים שיהיה קל לענות על השאלה כמה עולה אתר אינטרנט. מתברר כי קשה מאוד להגיע למספרים המדויקים.

המחיר של כל אתר הוא אינדיבידואלי. זה תלוי בהרבה גורמים. בכדי להעניק לך הבנה טובה יותר למה לצפות, אנו ננסה לעזור לך ליצור לעצמך תוכנית מתוכנית בעלות אתר.

ביצירה זו אנו:

 • לקבוע כמה יעלה אתר אינטרנט ולתת לך מתארים גסים לאפשרויות נפוצות.
 • דונו עלויות רכיבי האתר השונים בפירוט. בדרך זו תוכלו לבחור ולבחור אפשרויות בהתאם לדרישות והתקציב שלכם.
 • נסה לתת לך מושג ברור לגבי לאיזה סוג מחיר לצפות עבור האתר שעליך בראש.

בואו לקבל פיצוח!

מה מורכבת העלות של אתר אינטרנט?

גורמי עלות באתרכצעד ראשון, בואו נראה את כל מה שעולה כסף בעת יצירת אתר משלך וכיצד זה מתורגם לעלויות סופיות בתרחישים שונים.

גורמי עלות באתר

למרות שהמחיר של אתר אינטרנט הוא אינדיבידואלי ביותר, ישנם דברים שהם אוניברסליים בכל תהליך יצירת אתר וקובעים את העלות של אתר:

 • סוג האתר – אתרי אינטרנט אינם מיוצרים באותה מידה. המחיר תלוי מאוד בסוג האתר שאתה בונה. קל יותר להקים בלוג פשוט מאשר חנות מקוונת או אתר לעסקים קטנים.
 • תחום ואירוח – כל נוכחות באינטרנט זקוקה לבית וכתובת אליה תוכלו להגיע. מבחינת אתרים, זהו שרת ותחום אינטרנט. אתה יכול להשיג את אלה בעצמך או לרכוש אותם כחלק משירות אתר.
 • טכנולוגיה בסיסית – כל אתרי האינטרנט מופעלים על ידי תוכנה כלשהי ברקע. זה יכול להיות קבצי HTML או PHP טהורים, מערכת ניהול תוכן כמו וורדפרס או משהו אחר. בהתאם לבחירתך, העלויות יהיו שונות.קוד HTML
 • רכיבים – הטכנולוגיה הבסיסית היא לא הכל. תלוי בפונקציונליות הדרושה לך, יתכן שתזדקק לתוספים, אפליקציות או שירותי צד שלישי נוספים שרבים מהם יעלו כסף.
 • התקנה / עיצוב / פיתוח – בניית אתר לא נוגעת רק לרכישת החלקים, אלא גם להרכיבם. אתה יכול לעשות זאת בעצמך או לשכור מישהו אחר שיעשה זאת. אם תעשה את זה האחרון, תצטרך לשלם עבור זה.
 • תחזוקה – בנוסף, זה לא מספיק רק כדי לבנות אתר, אתה צריך גם להמשיך ולהפעיל אותו. תחזוקה שוטפת (כולל שיווק) היא גם חלק מתכנית העלות של אתר האינטרנט שלך.

כפי שאתה יכול לדמיין, עבור רבים מהגורמים לעיל, אתה יכול להשקיע כסף עבורם האם מישהו יעשה את אלה בשבילך או הזמן ל למד לטפל באלו בעצמך. בהתאם ליכולות שלך, הדבר ישנה גם את העלות הסופית של אתר. להלן מספר תרחישים והמחירים הסופיים של האתר.

אפשרות 1: עשו הכל בעצמכם – כ- $ 60 לשנה

הדרך הזולה ביותר היא ליצור אתר לבד.

“אבל אני לא יכול לקוד”, אתם עשויים לחשוב.

אין בעיה!

יש מספיק טכנולוגיה שם כדי לאפשר לך ליצור אתר ללא קידוד, מערכות ניהול תוכן עם קוד פתוח באופן הבולט ביותר כמו וורדפרס ו ג’ומלה. אם אתה מוכן להקדיש זמן ללמוד את המערכת שבחרת, תוכל לקבל אתר משלך בעלות של רק אירוח ודומיין..

פלטפורמות CMS וורדפרסבמקרה של Bluehost זה יהיה $ 4.95 לחודש כולל דומיין. כפול 12 עושה כ- $ 60 או עלות משקה סטארבקס אחד בחודש. אם תבחר בחוזה ארוך יותר, תוכל אפילו להפחית את עלויות האירוח לכ- $ 36 לשנה. למד כיצד להגדיר את חשבונך באמצעות Bluehost כעת.

גרסת העצם הזו מגיעה עם מעט מאוד פעמונים ושריקות. זה יהיה גם זמן רב עבור עצמך. אפשר בהחלט ליצור אתר באיכות גבוהה בדרך זו, ורבים עשו זאת בעבר.

אפשרות 2: לשכור פרילנסר – 1,000 עד 3,000 דולר לאתר

כמובן שאם יש לך את התקציב או שאתה לא רוצה לשים את הזמן בעצמך, אתה יכול גם לשכור פרילנסר שיעשה את כל העבודה בשבילך. ישנם המון אתרים בהם תוכלו לעשות זאת, כולל עבודת ידFreelancer.com, ו PeoplePerHour.

PeoplePerHour-homepage

התשלום הממוצע לשעה מכסה מגוון רחב, מתחת ל -10 $ ל- 100 $ +. לכן, עלות אתר תלויה מאוד במי אתה עובד וכמה זמן לוקח לפרויקט שלך. אתר וורדפרס רגיל אורך בין 15 ל 30 שעות. לכן אתה מסתכל בעלויות של $ 150 עד $ 3000+.ראווה פרילנסר

אם אתה עובד עם בונה אתרים, אתה יכול גם לשכור מישהו שיצור עבורך תבנית מותאמת אישית. לרבים מהספקים יש מקומות מיוחדים לכך. זכור שזה יעלה כסף נוסף על השימוש בבונה האתר מלכתחילה – עוד על זה למטה.

אז הנה העסקה:

אם אתה רוצה איכות, כשאתה שוכר מפתח אינטרנט, לפחות 1,000 – 3,000 $ הם מספר טוב למדי שמציע אתר פשוט. ככל שהאתר מורכב יותר כך העלויות גבוהות יותר.

אפשרות 3: עבודה עם סוכנות – 10,000 עד 50,000 דולר לאתר

עבודה עם סוכנות זה סיפור אחר לגמרי.

תתקשר עם ריבוי בעלי עניין שאחראים לתחומים שונים (עיצוב, מיתוג, פיתוח, קידום אתרים וכו ‘) והופכים את התהליך להרבה יותר זמן וכתוצאה מכך שעות עבודה רבות.

לעבוד עם סוכנות

אתה מקבל איכות, ללא ספק – אבל המחיר עולה עצום.

כמה אז?

בסוכנויות, תעריפי השעה יכולים להיות בין $ 100 ל- $ 500 +. כתוצאה מכך, עלויות האתר של 10,000 עד 50,000 $ הן מציאותיות. אפשר גם להשיג אתר שמתחת ל -10,000 דולר. סביר להניח שייקח זמן למצוא סוכנות כזו.

זה לא כדי לבסס את העסקים האלה. יש הרבה טובים בחוץ שעושים עבודה נהדרת. אם יש לך חברה שיש לה תקציב לעבוד עם סוכנות, התוצאה הסופית יכולה להיות פנטסטית וההשקעה מאוד שווה את זה. זה רק שמגיע עם עלויות ואתה צריך להיות מודע לכך.

מסיבה זו, רבים בוחרים לבנות אתרים בעצמם. אפשרות נוספת היא שהם יבצעו תמהיל והתאמה של ביצוע חלקים בעצמם ומיקור חוץ של אחרים.

כדי לעזור לך להחליט על התהליך הנכון עבורך, החלק הבא בתכנית העלות של אתר האינטרנט שלנו ינתח את גורמי העלות השונים ויראה לך למה לצפות.

תחום ואירוח

תחום ואירוח הם מהצרכים הבסיסיים של אתר. מסיבה זו הם גם ההיבט הראשון שנבחן. אמנם ישנם סוגים רבים של אירוח בכל הקשור לבניית אתר משלך, אך יש לך שתי אפשרויות עיקריות: מתארח באופן עצמאי ומתארח.

אפשרויות המארחות עצמית

אירוח עצמי פירושו פשוט שתרכוש שטח אירוח בעצמך. זה יכול לקבל צורה של הרכבה או קנייה והפעלה של שרת משלך בבית. אלא אם כן אתה סיסדמין, סביר להניח שלא תפעיל את השרת שלך, כך שלא נכסה את העלויות עבורו בשלב זה..

לרוב אנשים פונים לספק אירוח. המשמעות היא שחברה שמפעילה שרתי אינטרנט ומשכירה שטח עליהם לאנשים אחרים.

ישנן שתי אפשרויות עיקריות לכך:

 • לגמרי מארח עצמי – ברוב המקרים אתה פשוט משלם תשלום חודשי כדי להשתמש בשטח בשרת של מישהו. הם מספקים את ההתקנה והיכולות הבסיסיות הדרושות לך. שאר ניהול האתר שלך לרוב תלוי בך. דוגמה טובה לכך היא Bluehost. העלויות הן בממוצע סביב $ 2 – $ 5 לחודש.דף הבית של Bluehost
 • אירוח מנוהל – במיוחד עבור וורדפרס, יש גם מה שמכונה אירוח מנוהל. פירוש הדבר שספקים לא נותנים לך רק שטח אינטרנט אלא גם לוקחים חלק פעיל בניהול האתר שלך. משמעות הדבר היא אבטחה אוטומטית, עדכונים, מטמון וכדומה. כמובן ששירות נוסף הופך את אירוח מסוג זה ליותר יקר. לדוגמה, אירוח וורדפרס מנוהל פועל בין $ 15 – 50 $ לחודש עבור אתר בודד.

אם אתה רוצה עוד פחות עבודה על הידיים, האפשרות הבאה יכולה להיות רעיון טוב.

אפשרויות מארחות

פירושו של אתר מארח פירושו שמישהו אחר דואג לכל הטכני הכרוך בהפעלת אתר. אתה צריך לדאוג רק לעיצוב, לתוכן ולשיווק של אתר האינטרנט שלך.

דוגמאות אופייניות לכך הן בוני אתרים כמו Wix, Contact Constant, Squarespace ו וויבי (מצא יותר ברשימה זו). הגרסה המתארחת של WordPress היא דוגמא נוספת (קרא את ההשוואה שלנו ל- WordPress.com ו- WordPress.org).

תוכניות אירוח wordpress.org

החיסרון היחיד של הסדר מסוג זה הוא שלעתים קרובות אתה נעול ברשימת התכונות של התוכנית שבחרת. אם אתה רוצה אפשרויות נוספות, עליך לשדרג את חשבונך. אותן תכונות שאתה מקבל באתר שמתארח בעצמן יקרות לעתים קרובות יותר על חלופות מתארחות.

עלויות חודשיות עבור פתרונות אתר המתארחים נעות בין כ -4 – 40 $.

עלויות תחום

שרת הוא לא כל מה שאתה צריך. האתר שלך אמור להיות נגיש. לכן אתה צריך שם תחום.

פתרונות אירוח רבים בחוץ נותנים לך תת-דומיין בחינם http://yoursite.maindomain.com. זה בסדר למטרות פיתוח או לבלוגים של תחביבים. לכל סוג של מטרות מקצועיות, סביר להניח שתרצה שם דומיין מותאם אישית משלך, שתוכל לקבל מרשם תחום. הם יעלו כ 10 $ לשנה עבור דומיין שמסתיים ב .com.נטו.org או תחומים סטנדרטיים אחרים. סיומים מצחיקים יותר כמו .חנות.io או .גלובלי הם יקרים יותר, בטווח של $ 30 לשנה ויותר.

תוספות דומיין שונות

בחירת שם התחום הנכון לרוב חשובה יותר מהסיום. חברות ושירותי אירוח מסוימים מציעים תחום בחינם בעת ההרשמה. אם זה המקרה, אתה יכול לנכות את דמי הדומיין מתכנית העלות של אתר האינטרנט שלך.

תוכנה / פלטפורמה (+ תוספות)

אתר לא צריך רק בית וכתובת, אלא גם צריך בסיס – הטכנולוגיה שמפעילה אותו. לפני מספר שנים זה היה פשוט HTML או PHP. אם רצית אתר, היית צריך ליצור את הקבצים בעצמך ולהניח אותם בשרת.

מכיוון שהיית זקוק לכישורי תכנות לשם כך, סביר יותר שתשלם למישהו שיעשה זאת. לפיכך, פיתוח היה בעבר תורם מרכזי לעלויות האתר. בימינו יש לנו דרכים אחרות להפעלת אתרים, כלומר מערכות ניהול תוכן (CMS) ובוני אתרים.

מערכות ניהול תוכן

בצד CMS, הנפוצים ביותר הם WordPress, Wix ו- Progress Sitefinity כאשר WordPress הם הפופולריים ביותר עד כה (נתח שוק של 50%, רץ יותר מ 30% מכל אתרי האינטרנט).

גרף הפצת שימוש ב- CMS באינטרנט

לכולם משהו משותף: מדובר בחבילות תוכנה עם קוד פתוח ולכן חופשיים לשימוש לחלוטין.

חדשות טובות, נכון?

זכור כי עדיין קיימות עלויות מסוימות הקשורות להן.

ראשית, תלוי באיזה סוג אתר אתה זקוק, סביר להניח שתדרוש כמה תוספות בתשלום, למשל תבניות אתרים או תוספים מקצועיים לפונקציונליות נוספת. יש להם מגוון רחב של מחירים ואנחנו נדבר על אלה שבקטע הבא.

בנוסף, שלושתם דורשים רמות שונות של ידע טכני. במיוחד עבור דרופל אתה באמת צריך צלעות תכנות. לכן, אלא אם כן אתה עצמך מפתח אתרים, סביר להניח שאתה זקוק לעזרה מקצועית. ברור שזה יוסיף עלויות נוספות לתקציב האתר שלך.

עוד על כך למטה.

בוני אתרים

אפשרות פופולרית נוספת לבנות אתר משלך היא להשתמש בונה אתרים. אלה מתארחים פתרונות המאפשרים לאנשים ללא ידע טכני לעצב אתרים ללא קידוד. בעזרת ממשק גרירה ושחרור תוכלו ליצור אתר שתרצו. כבר הזכרנו את הדוגמאות הפופולריות ביותר לעיל.

בוני אתרים בדרך כלל גובים על בסיס חודשי ומציעים תוכניות שונות עם פחות או יותר תכונות. בממוצע הם עולים 4 – 40 $ לחודש.

תוכניות בניית אתרים -

כאמור, הם מגיעים גם עם אירוח, כך שתוכלו להוריד זאת מהסך הכל. זכור כי ככל הנראה תצטרך לרכוש דומיין מותאם אישית משלך.

בעוד שכמעט כל בוני אתרים מציעים תוכניות חינמיות או לפחות ניסויים בחינם, כדי לקבל אותה כמות של תכונות כמו עם CMS שמתארח בעצמם, בדרך כלל עליכם לשלם יותר בחודש.

במקביל, בוני אתרים מגיעים עם כל הנוחות של מוצר מסחרי. זה אומר שיש לך למי לפנות במקרה של בעיות והכל בא ממקום אחד. לכן פחות סביר להיתקל בבעיות טכניות.

פיתרון מותאם אישית

כמובן שאפשר גם לשכור מישהו שירכיב פיתרון מותאם אישית במקום ללכת על משהו מוכן. עלויות הפיתוח שלך יהיו גבוהות יותר מכיוון שזה לוקח זמן רב יותר וכולל עבודה רבה יותר. במקרה כזה, סביר להניח שתעבוד עם סוכנות ותשלם את המחירים שהוזכרו בהתחלה.

עלויות לעיצוב ופיתוח

לאחר התמקמות באיזו מערכת להפעיל את האתר שלך והיכן לארח אותו, הגיע הזמן לחבר את הכל. עבור התכנון והפיתוח, העלות תלויה בעיקר בכמה עבודה אתה יכול לעשות בעצמך לעומת כמה אתה משלם לאנשים אחרים כדי לעשות זאת. בהתאם לפלטפורמה שבחרת, אלה ישתנו מאוד.

מערכות ניהול תוכןמערכות ניהול תוכן

אם אתה הולך בדרך CMS, יישום עיצוב האתר שלך יכול פשוט אומר למצוא את התבנית המתאימה. יש המון נושאים הטובים ביותר של וורדפרס, במיוחד ב ספריית וורדפרס. כך גם בשתי מערכות ניהול התוכן האחרות ג’ומלה! ודרופל.דרופל לעומת ג'ומלה! מול וורדפרס

אם אתה זקוק למשהו קצת יותר מתוחכם, תצטרך לצאת לפרמיה.

המחירים הם כדלקמן:

שימו לב שלוורדפרס יש ללא ספק המערכת האקולוגית הגדולה ביותר. מסיבה זו, סביר יותר שתמצא תבנית בחינם שמתאימה לצרכים שלך. זה גם קל יותר למצוא עזרה מקצועית למקרה שתצטרך התאמות מסוימות. יחד עם זאת, סביר להניח שתזדקק לזה מכיוון שוורדפרס היא הפחות טכנית משלושת CMS.

כך גם בפונקציונליות. בין וורדפרס תוספים של 50,000+, סביר להניח שתמצא את מה שאתה צריך. זה ימנע מכם להצטרך לשכור מישהו שייצור פיתרון בהתאמה אישית עבורכם. יש שם גם תוספים בתשלום המספקים מגוון רחב של פונקציונליות.

מחירים משוערים לתוספים עבור CMS השונה עבור אתר אחד:

 • וורדפרס: 29 $ – 59 $
 • ג’ומלה: 29 $ – 59 $
 • דרופל: 16 $ – 29 $

שימו לב שבמיוחד עם דרופל אתם בהחלט זקוקים למפתח שיבצע שינויים. אפילו הגדרת תבנית חדשה או התקנתה זה הרבה יותר מסובך עם הפלטפורמה ההיא. לכן משתמשים ממוצעים בדרך כלל אינם מסוגלים ליישם זאת או שהם צריכים להקדיש זמן רב לחיפוש דברים.

בוני אתרים

החדשות הטובות הן שבוני אתרים מיוצרים כדי לאפשר לכם לבצע את העבודה בעצמכם. מסיבה זו, סביר להניח שתצטרך לשלם למישהו שישתלט על העבודה. בנוסף, הם בדרך כלל מגיעים עם מגוון תבניות מוכנות לשימוש בהן תוכלו להשתמש מייד, לפעמים מאות מהן.תבניות בוני אתרים

אמנם אתה יכול להתאים אישית תבניות כך שיתאימו לצרכים שלך במידה מסוימת, אך לעתים קרובות זה אומר שאתה תקוע עם הבחירות העומדות בפניך. במקרים מסוימים ניתן לרכוש תבניות נוספות. לעתים קרובות זוהי אפשרות יקרה בהרבה מאשר שימוש בתבניות ברירת המחדל עבור CMS.Weebly vs Squarespace vs Wix

 • המרחב: 199 דולר – 299 דולר
 • Weebly: 22 $ ​​- 49 $

אתה יכול גם לשכור מישהו שיצליף לך משהו מותאם אישית. גם זה לא זול.

כשמדובר בפונקציונליות, בוני אתרים מציעים גם תוספים ואפליקציות לשיפור האתר שלך. רבים מהם הם בחינם, אך ישנם גם פתרונות פרימיום לתכונות כמו בניית חנות מקוונת. אלה מגיעים מעל העלויות הבסיסיות שלך. להלן מספר דוגמאות למחירים עבור בוני אתרים שונים:

 • Wix: 3 $ – 20 $ לחודש
 • Weebly: 2 $ – 79 $ לחודש

לבסוף, אם יש לך משהו שאתה לא יכול לפתור בעצמך, אפשר גם לשכור מומחה. המחירים שמצאנו היו בין 4 ל -250 דולר לשעה.

עלויות שונות

אתר אינטרנט הוא יותר מסתם השלד האלקטרוני. על מנת שאתר יצליח, אתה זקוק לכמה דברים אחרים. החשובים ביותר הם התוכן והשיווק. תלוי ביכולות שלך (או בנכונות לרכוש אותן) שמגיעות בעלויות נוספות:

 • קופירייטינג – לא סופר נולד? ובכן, אף אחד לא כן! כדי להפוך את האתר שלך לאטרקטיבי יותר ואינפורמטיבי, זה אכן עוזר להיות מסוגל לחבר משפטים קוהרנטיים שוב ושוב. אם אתה מרגיש שאינו מסוגל לחלוטין לעשות זאת או שאין לך מישהו בצוות שלך, אתה יכול למקם אותו למיקור חוץ. תלוי ברמת הניסיון, קופירייטר גובה $ 50 – 200 $ לשעה.
 • חזותיים – תוכן הוא יותר מסתם כתיבה. ויזואליות איכותיות עוזרות להדגיש את נקודתך ולהפוך את האתר שלך לנעים יותר להביט בו. למרבה המזל, יש המון צילומים בחינם שם. אחרת אתה צריך לשלם $ 1 – $ 100 לכל תמונה.צילומים בחינם
 • SSL / HTTPS – חשוב לשמור על בטיחות האתר שלך. הצפנה היא אחד מאותם אמצעים בסיסיים לעשות זאת. אתה זקוק לזה במיוחד אם אתה מתכנן להפעיל אתר מסחר אלקטרוני. SSL דורש אישור ויש מספר אפשרויות בחינם. תעודות בתשלום מתחילות ב 15 $ לשנה אך יכולות לעבור עד כמה אלפים. עבור וורדפרס, יש לנו מדריך מפורט להעברת האתר שלך מ- HTTP ל- HTTPS.
 • קידום אתרים – אופטימיזציה למנועי חיפוש חשובה. גוגל ושות ‘הם אחד ממקורות התנועה החשובים ביותר עבור אתר אינטרנט כלשהו. ההגדרה הבסיסית שלך צריכה לדאוג להיבטים הטכניים. יתכן שתזדקק לעזרה במיטוב בדף. ל- WordPress יש תוספים מעולים לזה. לכל השאר יתכן שתצטרך להעסיק מישהו. צפו לתעריף שעתי של 100 $ – 200 $+.SEO

עלות תחזוקה

עלויות תחזוקהלאחר שהאתר שלך מוכן ומקוון, תצטרך להתמודד עם התחזוקה.

כפי שהוזכר במבוא, אתרים דורשים אחזקה מסוימת. אמנם בדרך כלל זה לא נמצא כמעט בעלויות ההתקנה הראשונה, אך עדיין יש לקחת בחשבון.

עלויות אחזקה רגילות

 • אירוח ותחום – אלה חלים על כל אפשרות. הסכום המדויק תלוי במה שתבחרו. עם אפשרות מתארחת זה בתשלום של כל תוכנית שתשתתף בה, עם אתר שמתארח בעצמך זה תלוי בספק שלך. אל תשכח את דמי החידוש השנתיים עבור דומיינים מותאמים אישית!
 • עדכונים – תוכנה מתפתחת תמיד עם תכונות חדשות, שיפורי קוד וכו ‘. על פתרונות שמתארחים, החלק הזה מטופל עבורך. לעומת זאת, אתרים שמתארחים בעצמם ידרשו מכם ליישם גרסאות חדשות בעצמכם. אם המערכת שבחרת עושה את זה מסובך מאוד (אני מסתכל בך דרופל!), ייתכן שתצטרך לשכור מישהו בשביל זה.
 • חידושים פרימיום – עיצובים ותוספים רבים משתמשים כעת במודל הרישיון. המשמעות היא שהם מציעים עדכונים ותמיכה רק למשך זמן מוגבל. לאחר מכן אתה צריך לחדש את הרישיון שלך, כך שאלו יכולים להיות חלק מעלויות התחזוקה שלך.
 • אבטחה ברגע שהאתר מקוון, עליכם לשמור עליו. זה אומר גיבויים ואמצעי אבטחה אחרים. במערכות מתארחות זה בדרך כלל חלק מהתכנית. לפחות בוורדפרס, רוב זה זמין בצורה של תוספים בחינם. אם אתה משתמש בפתרונות פרימיום, עליך לתקצב זאת.
 • תעודת SSL – אם אתה משתמש בתעודת SSL מסחרית, זה מגיע עם דמי חידוש, זכור גם את זה.

שיווק

האמור לעיל מובנה בכל תכנית עלות אתר ואין בו הרבה הפתעות. שיווק הוא גורם המוערך לעתים קרובות.

כאשר האתר שלך מקוון, אלא אם כן אתה משתמש בו רק כחוברת – זה מתחיל העבודה האמיתית! אתה צריך להוציא את המילה ואת הסיכויים שלהם, כך שהאתר שלך יכול להתחיל להרוויח כסף. זה מביא משימות נוספות ו / או עלויות נוספות:

 • שיווק תוכן – דיברנו על קופירייטינג בבניין ועיצוב חלק. אם אתה רוצה לשווק את האתר שלך, בניית בלוג היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת. וורדפרס היא אפשרות מצוינת לזה. אתה יכול ליצור מאמרים בעצמך או לשכור בלוגר. אם תבחר באחרון, צפה בעלויות של $ 100 – $ 300 לכל מאמר של 1000 מילים.
 • קידום אתרים – אופטימיזציה למנועי חיפוש אינה נחוצה רק לאתר הראשוני. אם האתר שלך משתנה רבות (למשל בגלל פוסטים שבועיים בבלוג), זה גם תהליך מתמשך. ישנם כלים בחינם רבים למחקר מילות מפתח, אך אם תבחר להשתמש בתשלום, הדבר יחזיר לך כ- $ 30 – $ 99 עבור תוכניות סטנדרטיות. לחלופין, שכר מישהו לקידום אתרים לפי התעריפים שצוינו לעיל.

  נתוני תנועה באתר ב - Google Analytics
  נתוני תנועה באתר ב- Google Analytics
 • מדיה חברתית – מדיה חברתית היא כלי חשוב לבניית תנועה. זה ייקח זמן, במיוחד אם תעשה זאת ידנית. כלים שימושיים כמו Hootsuite ו חוצץ יכול לקצץ משמעותית בזמנך ולעלות 15 – 20 $ עבור חשבון משתמש יחיד. או שתוכלו לשכור מישהו ובמקרה זה תוכלו לצפות לשלם 15 $ – 100 $ + תלוי בחוויה של הפרילנסר..חיץ

כמה עולה אתר אינטרנט?

התשובה הנכונה לשאלה כמה עולה אתר אינטרנט היא … שזה תלוי בגורמים רבים! על ההעדפות, הצרכים והתקציב שלך להחליט כמה עבודה אתה מוכן להשקיע בעצמך ו מה למיקור חוץ למישהו אחר.

כמה עולה אתר אינטרנט עולה תכנית

לאחר שעבר על האמור לעיל, עליכם להיות קרובים יותר אליו תוכנית אישית משלך.

באופן אישי, אלא אם כן אתה מנהל חברה שזקוקה לפיתרון מותאם אישית יקר, תמיד הייתי ממליץ ללכת עם אתר וורדפרס שמתארח בעצמו או מנוהל על ידי עצמו..

כן, עקומת הלמידה מעט תלולה יותר מאשר אצל בונה אתרים או אתר מתארח. זה לא אומר הרבה – פלטפורמת הוורדפרס היא מאוד ידידותית למתחילים. פשוטו כמשמעו מיליוני אנשים שלא היו להם שום ידע על פיתוח ופיתוח אתרים לפני האתר הראשון שלהם משתמשים בהם מדי יום.

אם הם יכולים לעשות זאת, גם אתה יכול!

בנוסף, בוורדפרס יש ללא ספק המערכת האקולוגית הגדולה ביותר מכל האפשרויות. כתוצאה מכך, ישנם פתרונות כמעט לכל דבר שתוכלו לחשוב עליו שם בחוץ, רבים בחינם. וורדפרס היא גם גמישה להפליא אין כמעט כלום שאתה לא יכול לעשות עם זה.

והכי חשוב, כל דבר שתבנה באמצעות וורדפרס הוא לחלוטין שלך. יש לך שליטה מלאה על המתרחש באתר שלך ובבעלותך כל התוכן. אתה יכול לעשות כל מה שאתה רוצה באתר שלך, כולל העברת אותו לחברת אירוח אחרת. אם אתה בעצם שוכר אתר בשרת של אדם אחר, סביר להניח שלא תוכל לשמור על האתר שלך אם אתה צריך להחליט לעבור.

משהו להוסיף לתכנית העלות של האתר למעלה? הערות או שאלות? אנא הודע אותנו בסעיף ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map