רעיונות עסקיים מקוונים

רעיון
27 קל להתחיל רעיונות עסקיים מקוונים

האם 2020 תהיה השנה בה סוף סוף תקים עסק מקוון רווחי?


חשבת על זה כל שנה. עברת בראשך אינספור רעיונות עסקיים מקוונים ודמיינת איך ייראו חייך אם היית יכול לפרוש מתפקידך ולייצר כסף באינטרנט.

אתה יכול לטייל בעולם בקלות, ליצור אורח חיים נוח לעצמך ולמשפחתך ולהשיג חופש כלכלי. סוף סוף תוכל לברוח מהאילוצים של אורח החיים 9-5 ולבעלות על זמנך לחלוטין.

אבל אז, מה קורה? בדרך כלל אתה משקיע זמן בהתחשב ברעיונות, אך בסופו של דבר אתה פונה לאזור הנוחות שלך.

ההכנסה הקבועה של העבודה המאובטחת שלך, הקלות בכך שמישהו אחר יגיד לך מה לעשות כל יום (במקום לנסות להבין את זה מאפס), ולוח הזמנים העקבי.

אתה אומר לעצמך, “אתה יודע מה? השנה קצת מטורפת מדי. אני אתחיל את העסק המקוון הזה בשנה הבאה! “

אבל “בשנה הבאה” אף פעם לא מגיע.

אנחנו כאן כדי לומר לך ש- 2020 היא השנה שעליך לפתוח בעסק המקוון שלך. יש יותר הזדמנות מתמיד, ועליכם לנצל זאת!

כדי לעזור לך להתחיל, אנו הולכים לפריסה 27 רעיונות עסקיים מקוונים. קרא אותם, ראה עם מי אתה מתחיל והתחל לבצע את המחקר שלך. ואז התחל עם אחד, זה זה פשוט!

27 רעיונות עסקיים מקוונים “קלים להתחלה”

להלן רשימת 27 הרעיונות העסקיים המקוונים שלנו לשנת 2020:

1. התחל בלוג ורווח אותו

אנחנו מדברים הרבה על איך להתחיל בלוג באתר זה, ולא בכדי. בשנת 2020, קל יותר להקים בלוג מאי פעם, והבלוג שלך יכול להיות גם מקור הכנסה פוטנציאלי גדול (אם אתה יודע להרוויח ממנו רווחים).

קח בחשבון שאתה לא סתם מתחיל בלוג ומצפה שהכסף יתגלגל. אתה צריך ליצור תוכן באופן עקבי, והוא צריך להיות גם תוכן שמחנך, מודיע או מבדר אנשים. במילים אחרות, הוא צריך לתפוס את העניין שלהם בדרך כלשהי.

מה שכן, אתה צריך למכור משהו דרך הבלוג. זה יכול להיות שטח מודעות, מוצרים, מוצרים דיגיטליים, פוסטים ממומנים, אימון, ספרים אלקטרוניים וכו ‘.

אבל אם אתה מוכן להכניס את העבודה ואתה נמצא בה לטווח הארוך, בלוגים עשויים להיות רווחיים במיוחד (יש בלוגרים שמרוויחים $ 50,000 לחודש ומעלה).

להלן כמה משאבים שיעזרו לך להתחיל עם הבלוג הראשון שלך:

 • כיצד להתאים אישית את בלוג וורדפרס
 • כיצד להתקין בלוג וורדפרס ב – Bluehost
 • כיצד להגדיל את תנועת הבלוגים

2. התחל עם שיווק שותפים

למדו שיווק שותפיםשיווק שותפים הוא למעשה תהליך ההשתכרות של עמלה על ידי קידום המוצר של מישהו אחר.

ישנן שתי דרכים עיקריות שרוב האנשים מבצעים שיווק שותפים:

 • מוצרי מידע. אתה מקדם מוצרים כמו ספרים אלקטרוניים, אתרי חברות, סדרות וידאו וכו ‘. שיווק שותפים מסוג זה יכול להרוויח אותך עד 50% או יותר בעמלה, יש חסמי כניסה נמוכים יחסית, וקל למצוא מוצרים לקידום..
 • שותפים באמזון. רבים מהמשווקים המסונפים הם בעלי הצלחה עם אמזון. יש ממש מיליוני מוצרים לבחירה, וזה יכול להיות רווחי למדי. למידע נוסף תוכלו לבדוק את תוכנית השותפים של אמזון.

הערה מהירה בצד: לפני שתתחיל בשיווק שותפים זה עוזר לקבל לפחות ידע בסיסי בנושא SEO וקופירייטינג (עוד על כל אחד מהם בהמשך).

עם זאת, תוכלו לקרוא כמה ספרי קופירייטינג ולעיין בהם המדריך למתחילים לקידום אתרים מאת SEO Moz כדי לעזור לך להתחיל.

3. הקים אתר למסחר אלקטרוני

אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח הכנסות מקוונות היא על ידי הקמת חנות למסחר אלקטרוני. הנה הצד החזק: אם אתה מנסה ללכת בדרך של שיווק שותפים, משווקי המסונפים הטובים ביותר מתמקדים בשלוש נישות עיקריות; היכרויות, ירידה במשקל, והכנת כסף באינטרנט. תצטרך להתמודד עם הטובים ביותר וזה לא קל.

בתוואי המסחר האלקטרוני, בשווקים רבים, תתחרה באנשי עסקים מבית ספר ישן אשר עשויים להיות בעלי ניסיון שיווקי באינטרנט. לרבים מהם יש אתרים נוצצים ומיושנים, אשר משאירים לכם מקום רב לשיפור, ותוכלו לנצל את החסרונות שלהם.

זה עדיין לא קל בשום אמצעי. זה דורש עבודה קשה, ואתה צריך להתבלט בין מאות אלפי אתרי המסחר האלקטרוני והחנויות המקוונות. אך על ידי מילוי נישה ייחודית וביצוע טכניקות שיווק נכונות, תוכלו להפוך את חנות המסחר האלקטרוני להצלחה רווחית.

להלן מספר טיפים שיעזרו לך להתחיל בעבודה עם חנות המסחר האלקטרוני שלך:

 • מצא שוק רווחי. סיעור מוחות מס ‘רעיונות, עשה מחקר מילות מפתח ונסה לקבל כמה שיותר ספציפי. לדוגמא, כנראה שיש הרבה תחרות למכירת גלשנים. אבל אם תצמצם אותו למתלי גלשנים, יתכן שיש לך סיכוי טוב יותר להתבלט בשוק.
 • שאלו את עצמכם “האם המוצר יקר?” יש עלויות הקשורות בייצור, הפצה, מכירה חוזרת וכו ‘. אם המוצר שלך לא יקר (לפחות 50 $ או יותר), יתכן שלא יישאר רווח בזמן שאתה מוכר את המוצר.
 • שאלו את עצמכם “האם המוצר בשוק צמיחה?” אם השוק שלך כבר עבר את שיאו (כלומר שוק הווידיאו) ונמצא במורד המדרון, סביר להניח שלא תרצה להסתבך. במקום זאת, אתה רוצה להיכנס לענף שנמצא במגמת עלייה – שם יהיה לך הכי הרבה פוטנציאל רווח וצמיחה.
 • שקול לבנות חנות של Shopify. Shopify היא מערכת הבנויה למסחר אלקטרוני. עם קצת ידע בסיסי באינטרנט, אתה יכול להקים חנות נאה מאוד מהר, עם השקעה בעלות נמוכה וללא צורך בקידוד. ל- Shopify יש ניסיון חינם למשך 30 יום, כך שתוכל להתחיל בעבודה בלי להעביר אגורה.

להלן כמה משאבים נוספים ליצירת חנות מקוונת מצליחה:

4. הוצאה עצמית של ספר באמזון

הוצא ספר באמזוןהאם חשבת פעם לכתוב ספר, אבל לא ידעת איפה להתחיל? כל שטויות הפרסום, העריכה והעיצוב, השיווק וכו ‘.?

עם אמזון אתה יכול להוציא לאור ספר עצמי די בקלות, ובאמת להרוויח ממנו כסף. יש כמה מדריכים פשוטים וזולים כמו זה כדי לעזור לך לכתוב את ספרך ולגרום לו לייצר הכנסה עקבית.

הנה הרוטב הסודי: אם תוכלו להשיק את הספר שלכם ולקבל כמה מאות מכירות בשבוע הראשון, אמזון תשתלט ותתחיל לקדם אותו עבורכם. בדרך זו תוכלו להרוויח מזה כסף אמיתי. זה למעשה קל יותר ממה שזה נשמע, אבל נגיע לזה בעוד דקה.

להלן מספר טיפים לכתיבת ספר:

 • אמת את הספר על ידי מתן סקר לחברים, רשימת דוא”ל ו / או אתרי סקר כמו פיקפו. על ידי אימות הרעיון שלך לפני שאתה כותב את הספר, תשפר את הסיכויים של אנשים שמוכנים לקנות את הספר שלך (ואתה לא מבזבז את זמנך על ידי כתיבת אותו).
 • צרו מתווה והצמדו אליו במידת האפשר.
 • הניחו לפחות 30 דקות עד שעה בכל יום לכתיבה.
 • פרמט הספר בהתאם הסטנדרטים של אמזון.

לאחר הכתיבה והעיצוב של הספר תוכלו לעבור אל KDP.amazon.com. התחבר לחשבון אמזון שלך, ואז תחת “צור כותרת חדשה”, בחר “Kindle eBook.”

הנה אסטרטגיה טובה לשבוע ההשקה של הספר שלך (להשיג 100+ מכירות):

 1. קבעו את המחיר על 99 סנט לשבוע הראשון.
 2. הרץ מבצע של 99 סנט עם אתרים כמו ספרים באק ו רובין קורא.
 3. פרסם קטע ספר על subreddit רלוונטי וקשר אותו לעמוד הספר שלך בסוף.
 4. פרסם 1-2 הודעות אורח במהלך שבוע ההשקה המקשרים לדף הספרים שלך.
 5. הפיצוץ ברשימת הדוא”ל שלך מספר פעמים.
 6. בסוף השבוע, יש לקוות, שהספר שלך עלה על 5,000 או 10,000 הדירוג הכולל בתשלום. משם, העלו את המחיר ל -2.99 דולר והמשיכו להעלות את המחיר 1 $ בכל פעם בכל כמה ימים עד שהוא מפסיק למכור (ואז, הורידו אותו בחזרה בדולר). זה יגיד לך את המחיר האופטימלי לספר שלך.

(הנה תיאור מקרה של ספר שהשתמשה באסטרטגיה זו כדי להשיק בהצלחה ובעקביות להכניס רווח של 3- $ 4K לחודש.)

5. צור מוצר דיגיטלי או קורס

יצירת מוצר או קורס דיגיטלי דומה לכתיבת ספר אלקטרוני. אתה מרוויח את המומחיות שלך על ידי לימוד אותה לאחרים.

עם זאת, אין לך את היתרון של אמזון לקדם את הקורס שלך. עליכם לקדם את עצמכם דרך אתר משלכם, רשימות הדוא”ל שלכם, ואולי גם באמצעות שותפויות שותפים. עליכם גם ליצור דף מכירות משכנע שישכנע את המבקרים לקנות מכם.

אם אין לך קהל כבר, עדיף שתפרסם קודם באמזון תחילה. ככה, אתה יכול לאמת את רעיון הקורס שלך, להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך (רק וודא שהצטרפות לדוא”ל תצטרף לחזית ומאחורי הספר!), ופחות או יותר ליצור טיוטה גסה של הקורס (מכיוון שהוא כנראה יהיה דומה לספר).

להלן מספר מקורות נוספים שיעזרו לך ביצירת קורסים מקוונים:

6. הפוך ל- YouTuber

סרטונים הופכים פופולריים יותר ויותר. מסיפורי אינסטגרם וסנאפצ’אט לסרטון פייסבוק לייב, הסרטונים ימשיכו לצמוח רק. אם תמיד אהבת את המחשבה להיות מאחורי המצלמה, זה הזמן שתוכל לנצל.

בין אם מדובר בפתיחת בלוג וקבלת הכנסות ממודעות / מכירת מוצרים לקהל שלך, או בניית ערוץ YouTube כדי להביא תנועה רבה יותר לאתר שלך – 2020 זה זמן נהדר להתחיל.

לא רק שיצירת סרטוני YouTube תעזור לך לספר סיפורים טובים יותר ולספק תוכן חשוב יותר לקהל שלך – זה גם יכול לעזור לך להשיג הזדמנויות דיבור רווחיות.

החלק הטוב ביותר הוא שאתה אפילו לא צריך לצאת ולקנות מצלמה חדשה ויקרה – כל עוד יש לך סמארטפון עם עדשת מצלמה איכותית, אתה יכול להתחיל לצלם את הסרטון הראשון שלך ברגע זה!

7. התחל בפיתוח אפליקציות

אפליקציות לנייד הופכות פופולריות יותר ויותר עם השנה. אם יש לך רעיון לאפליקציה מגניבה, שימושית ו / או מהנה לטלפון או לטאבלט, יכול להיות שזו הדרך ללכת.

זה עוזר לקבל קצת ידע בנושא קידוד, אבל זה לא הכרח מוחלט. ישנם המון מפתחי תוכנה המחפשים לשתף פעולה עם אנשים ביצירת אפליקציות.

מילת הזהירות: שוק האפליקציות רווי ברגע זה, אז וודאו שתאמת את האפליקציה שלכם ותבצעו את המחקר לפני שתשקיעו הרבה כסף ברעיון שלכם..

להלן כמה משאבים שיעזרו לך בתהליך פיתוח האפליקציות:

8. למדו פרסום בפייסבוק

פייסבוק ממשיכה להתרחב ולצמוח. לכן עסקים מוציאים יותר על מודעות בפייסבוק. אבל הנה הבעיה: הרבה עסקים מבתי ספר ישנים לא יודעים מה הם עושים כשמדובר במודעות פייסבוק. אפילו לחברות חדשות יותר אין את הזמן שלוקח ללמוד את הפרסומים והפרקים כדי לקבל את המרב מההשקעה במודעות הפייסבוק שלהם.

כתוצאה מכך, הם מחפשים מומחי מודעות בפייסבוק שיוכלו להיכנס ולעשות זאת למענם. למרבה המזל, זה משהו שתוכלו ללמוד די מהר. ברגע שתוכלו לעשות זאת, תוכלו לפנות לעסקים ולהציע לעזור ביצירת מודעות פייסבוק רווחיות.

להלן כמה משאבי מודעות בפייסבוק שתוכלו ללמוד מהם:

9. למד ומאסטר SEO

אופטימיזציה למנועי חיפושSEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) מתייחס לגרום לאתר אינטרנט לדרג גבוה יותר עבור “מונחי חיפוש” מסוימים במנועי חיפוש כמו גוגל. כשאתר מדרג גבוה יותר, הוא מקבל תנועה רלוונטית יותר ובתורו יכול להכניס יותר הכנסות.

זו עוד מיומנות מוערכת ביותר בעולם השיווק באינטרנט. עם זאת, זה יכול להיות קצת קשה מכיוון שגוגל תמיד משנה את האלגוריתמים שלה. איתו, חלק מכללי החיפוש משתנים. אתה תמיד צריך להיות בקצה המפתח, ללמוד ולבחון אסטרטגיות חדשות.

אם אתה יכול לשלוט SEO, חברות תמיד יהיו מוכנות לשלם לך על עזרתך.

10. להיות קופירייטר

קופירייטינג הוא האמנות והמדע של מסירת מילים אסטרטגיות (בין אם זה כתוב ובין אם זה נאמר) שגורמים לאנשים לנקוט בפעולה כלשהי. זה יכול לנוע בין כל דפי מכירות, לשיווק בדוא”ל, ואפילו לתוכן בלוגים איכותי.

אם יש לך נטייה טבעית ותשוקה לכתיבה, קופירייטינג עשוי להיות הכרטיס שלך להרוויח הכנסה מקוונת.

זו דרך נהדרת להשיג חופש בחיים שלך. לא רק קופירייטינג מאפשר לך לעבוד מרחוק, אלא שהוא גם מאפשר לך לשלוט על לוח הזמנים שלך. בנוסף, לימוד המיומנות עצמה יעזור לך בתחומים רבים של עסקים מקוונים (כלומר בניית בלוג, שיווק שותפים וכו ‘- כשתוכל לכתוב בצורה משכנעת, כל אלה הופכים לקלים הרבה יותר!)

11. אימון סקייפ

האם יש לך מומחיות שתרצה לעזור לאנשים איתה? אז אימון סקייפ עשוי להיות אפשרות פוטנציאלית עבורך. בעיקרון, אתה מקפץ על סקייפ ומספק סיוע ללקוחות האימון שלך. זה יכול לבוא בצורה של שיחות יומיות, שבועיות או חודשיות.

ישנם מאמני סקייפ כמעט לכל דבר – מאמני חיים, מאמני בריאות, מאמני הכרויות וכו ‘.

פתק: הרבה יותר קל לשווק את שירותי האימון שלך כשיש לך גם בלוג בנושא האימון שלך.

12. קנה והפוך דומיינים

בטח שמעת על אנשים שקונים ו”הופכים “נדל”ן, נכון? הם קונים בית במחיר טוב יחסית, מתקנים אותו מעט ואז משווקים אותו תמורת רווח נאה.

זה אותו רעיון לרכוש ולהפוך דומיינים. אם זה שלך תחום משלו, או אם אתה מחפש לקנות אתר של מישהו אחר ולהפוך אותו, זה יכול להיות מקור טוב להכנסות מקוונות.

אתה יכול להשתמש במשאבים כמו האימפריה פליפרים לקנות ולמכור את הדומיינים שלך.

13. התחל פודקאסט

פודקאסטיםפודקאסט יכול להיות מחולל הכנסות נהדר.

כשאתה מגדיל את הפודקאסט שלך, אתה יכול להציע חסויות בתשלום ולמכור מוצרים ושירותים משלך. באמצעות הפודקאסט תוכל להרוויח את האמון של המאזינים שלך, מה שהופך אותם להרבה יותר סיכויים לקנות את מה שיש לך להציע.

14. Dropshipping

Dropshipping הוא כשאתה יוצר חנות מקוונת למכירת מוצרים של אנשים אחרים (כלומר, אתה לא מבצע ייצור או משלוח). לאחר מכן, תקבל עמלה עבור כל מכירה.

היתרון כאן הוא שאתה לא צריך להסתכן ברכישת מלאי במוצר ולהפסיד כסף אם הוא לא נמכר. מחסום הכניסה נמוך יותר ואינך צריך להשקיע כמעט באותה מידה כדי להתחיל.

אם תרצה ללמוד כיצד ליפול, סגנון ספינת ירידה הוא אחד המשאבים הטובים ביותר שיעזרו לך להתחיל בעבודה.

15. ייעוץ פרילנס לקליק

(אלה מודעות PPC)

האם ראית אי פעם מודעות ממומנות בראש תוצאות החיפוש שלך ב- Google? זהו פרסום לפי תשלום לפי לחיצה (PPC) בפעולה.

זוהי סוג של שיווק באינטרנט בו מפרסמים משלמים עמלה בכל לחיצה על אחת מהמודעות שלהם. במילים פשוטות, זו דרך לקנות ביקורים באתר שלך.

אם אתה יכול לשלוט במיומנות זו, אתה יכול להציע את השירות לעסקים אחרים.

16. מכרו מוצרים ב- eBay

למכור ב- eBayבטוח שזה קצת בית ספר ישן, אבל אנשים עדיין מרוויחים הרבה כסף eBay. כדי להתחיל למכור, אתה יכול לעשות משהו פשוט כמו לפנות לחנות בגדים מקומית ולקנות בגדים במכירה.

לאחר מכן, תוכלו לרשום אותו ב- eBay במחיר גבוה יותר, ואם זה יימכר, תוכלו להשקיע מחדש את הרווח בעוד ביגוד ולהמשיך להרוויח יותר..

זה דורש קצת אסטרטגיה ותכנון, אך ללא ספק הוא דרך רווחית לעסקים מקוונים.

17. הפוך למפתח אינטרנט

מפתח אתרים הוא מישהו שיודע לבנות אתר מלמטה למעלה. בכדי לעשות זאת עליכם ללמוד קידוד, שייקח זמן ועבודה קשה. אבל אם אתה מוכן להשקיע מאמץ, זה יכול לשלם די טוב.

להלן מספר טיפים ללימוד קוד והתחלת העבודה עם פיתוח אתרים.

18. השקיעו את זמנכם בעיצוב גרפי

ראית פעם דף מכירות יפה או עיצוב אתר שבאמת קופץ לך? כל זה נובע ממעצב גרפי.

מעצבים גרפיים הם בעצם תקשורת חזותית. הם מעצבים דפי אינטרנט, דפי מכירות, סמלי לוגו, ובאמת כל דבר אחר שצריך להיראות חד.

כדי להיות מעצב גרפי נהדר, אתה לא צריך להיות מצוין בציור, אתה לא צריך תואר במכללה ולא צריך לקנות מחשב יקר ומפואר. אבל אתה כן צריך להיות הוגה דעות, אתה צריך להתמחות במשהו, ואתה בהחלט צריך תיק עבודות.

19. בנה אתרי נישה

הרעיון שעומד מאחורי אתר נישה הוא למקד לגומחה ספציפית (לדוגמא, סוג מסוים של צילום), לדרג בגוגל את מילות המפתח הקשורות לאותה נישה ואז להפוך את התנועה לרווחים באמצעות הצעות שותפים או דרך מכירת מוצרים משלך..

הרבה מחקר עוסק בזה – אתה צריך להיות מוכן לקצת עומס עבודה. אם תיצור אתר נישה טוב, זה יכול להביא לך 500 דולר נוספים לחודש ומעלה.

לקריאה נוספת, עיין בפוסט זה משון אוגל: כיצד לבנות אתר נישה בשנת 2018 שמביא 500 דולר לחודש

20. התחל עסק ייעוץ

האם יש לך טונות של ידע בתחום ספציפי? ייתכן שיהיה לך מה שנדרש כדי להיות יועץ מקוון בתשלום מאוד.

כיועץ, עליך פשוט ליישם את הידע, המיומנויות והניסיון שיש לך בתחום ספציפי כדי לעזור ללקוחות לפתור בעיה או בעיה שיש להם בתחום זה..

לקריאה נוספת, עיינו בפוסט זה מ- USA Today: איך להיות יועץ בתשלום גבוה

21. התחל קבוצת פייסבוק פרטית בתשלום

קבוצת פייסבוק פרטית בתשלום מספקת לך את ההזדמנות ליצור קהילה מעורבת מאוד.

זה נותן לך מקום למסור את התוכן שלך, מאפשר לחברי הקהילה שלך ליצור אינטראקציה אחד עם השני, מאפשר לך להגביל את הגישה לחברים מוסמכים, וגם מאפשר לך למתן את השליטה בקבוצה ולשלוט עליהם..

פתק: אם כבר יש לך אתר ורשימת אימיילים, קל יותר ליצור קבוצת פייסבוק פרטית בתשלום, אבל זה לא הכרח מוחלט..

22. לסייע עם יצירת לידים

עסקים תמיד מחפשים דרכים ליצור לידים חדשים. אחרי הכל, ההובלות הן אורך החיים של עסקים.

כשאתה מסייע ביצירת לידים אתה בעצם משחק את השדכן. אתה מחבר עסקים עם הלידים שעבורם הם יכולים לפתור את הבעיות.

23. חסויות באינסטגרם

האם אתה אוהב לצלם תמונות וחולם לבנות אינסטגרם נהדר בעקבותיו? ככל שתגדיל את הבאים שלך, הזדמנויות חסות נוספות יתאפשרו. לדוגמה, אם חשבונך מתמקד בכושר, ייתכן שתוכל לתת חסות למוצרים כמו אבקת חלבון, תוספי מזון וכו ‘.

24. צור SaaS (תוכנה כשירות)

עסק של SaaSGoogle Apps, Dropbox, Leadpages – כל אלה הם SAAS.

SAAS היא כל סוג של תוכנה מקוונת שאתה משלם כדי לקבל גישה אליה.

לשם כך עליכם ראשית לעשות סיעור מוחות / למצוא שירות מקוון שאנשים מוכנים לשלם עליו באופן שוטף. ברגע שאתה יוצר אותו, האתגר הוא לתחזק אותו, שזו משימה לא קלה. עם זאת, זה יכול להיות רווחי למדי אם תוכלו לגרום לו לעבוד.

25. כתיבה טכנית

תהיתם פעם מי כתב את הוראות ההוראות לטלוויזיה החדשה הזו? זה תפקידם של סופרים טכניים.

אם יש לך אהבה לכתיבה ואוהב את הצד הטכני של הדברים, יתכן שיש לך את מה שנדרש כדי להיות סופר טכני.

להלן משאב שיכול לעזור לך להתחיל בעבודה: פתיחת עסק לכתיבה טכנית מגרד

להלן כמה אתרים שבהם תוכלו למצוא עבודה:

 • Freelanced.com
 • Upwork.com

26. קורות חיים / כתיבת מכתבי שער

אנשים תמיד יחפשו משרות – הם יצטרכו עזרה בקורות החיים שלהם ובמכתבי השער.

כאן אתה יכול להיכנס ולעזור להם ליצור קורות חיים מהממים כדי לקבל אותם לעבודה.

27. תמיכה טכנית

עם תמיכה טכנית מקוונת, אתה בעצם מציע את כישוריך כאל חוכם טק. אתה יכול לעבוד עם חברות גדולות יותר או אפילו עם לקוחות על אחד.

ניתן למצוא באופן קבוע משרות תומכות טכניות ב- Upwork.

סיכום

זו שנה חדשה והזדמנות חדשה עבורכם לפתוח עסק מקוון וליצור לעצמכם חופש פיננסי וסגנון חיים מוחלט.

2020 הכל נוגע לפעולה. עם הרשימה הגדולה הזו של רעיונות עסקיים מקוונים, יש לך שפע אפשרויות להתחיל איתן. אל תחכה עוד, ובהחלט, אל תכבה אותו עד לשנה הבאה!

קח כמה רעיונות והפעל איתם – עד לשעה הבאה של השנה, יתכן מאוד שיש לך עסק מקוון מצליח ורווחי משלך! רק הקפד להתייצב בחזרה לכאן וליידע אותנו על תוצאותיך!

אם יש לכם רעיונות עסקיים מקוונים אחרים שלדעתכם כדאי להזכיר, הקפידו להוריד אותם בתגובות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map