פריסות אתר

דוגמאות ורעיונות לפריסת אתרים הטובים ביותר


הפריסה של אתר האינטרנט שלך יכולה להגדיר את הצלחתו. קבלו את העיצוב השגוי ואנשים יתבלבלו ולא יתמצאו, ויהרסו את חווית המשתמש. סביר להניח שהם יתגעגעו לתוכן קריטי או לא יראו קריאה לפעולה.

אבל החשיבות של הפריסה שלך הולכת ומרחיקה. העיצוב צריך להתאים לתוכן האתר שלך. עם הפריסה הנכונה, התוכן שלך יכול לזרוח, אבל עם תוכן שגוי יכול התוכן להיות צפוף, קשה לקריאה ולא מעורר השראה..

הפריסה של אתר האינטרנט שלך יכולה להגדיר את הצלחתו. קבלו את העיצוב השגוי ואנשים יתבלבלו ולא יתמצאו, ויהרסו את חווית המשתמש. סביר להניח שהם יתגעגעו לתוכן קריטי או לא יראו קריאה לפעולה.

אבל החשיבות של הפריסה שלך הולכת ומרחיקה. העיצוב צריך להתאים לתוכן האתר שלך. עם הפריסה הנכונה, התוכן שלך יכול לזרוח, אבל עם תוכן שגוי יכול התוכן להיות צפוף, קשה לקריאה ולא מעורר השראה..

בסופו של דבר לכל האתרים מערכת רשת שנמצאת מתחת לעיצוב האתר. עמודות ושורות אלה מספקות סדר לתוכן שלך ומדריכות את עין המשתמש סביב הדף. בתוך רשתות אלו תוכלו ליצור שפע של גישות שונות. לכל אתר יש רשת בסיסית שעליה בנה המעצב את הפריסה.

עם זאת, כשמדובר בבחירת עיצוב הפריסה המתאים לאתר שלך, יש כמה נקודות התחלה נפוצות בהן תוכל להשתמש כדי להתחיל.

כדאי לומר כי אינך צריך לדבוק בגישה אחת. אתה יכול לשלב בקלות פריסות מרובות באתר שלך או אפילו בעמוד בודד כגון דף נחיתה.

עם זאת, בואו נראה את אפשרויות הפריסה הנפוצות ביותר העומדות לרשותכם.

אנו מתחילים עם תבנית הפריסה הישירה ביותר מכולם, העמודה היחידה.

1. פריסת עמודה אחת

למרות שהפריסה הכי לא מסובכת שתמצאו, היא גדלה באופן משמעותי בפופולריות מאז צמיחת האינטרנט הנייד. הסיבה לכך היא שהאתר יכול להשתמש באותו עיצוב במכשירים ניידים, טאבלטים ושולחנות עבודה, ולהפחית את זמן הפיתוח.

כמו כן, פריסות עמודות בודדות עובדות היטב ליצירת חווית קריאה נהדרת מכיוון שהיא ממקדת את המשתמש בתוכן ללא הסחות דעת לשני הצדדים. זו הסיבה שאת אתר הבלוגים בינוני מאמץ את זה לכל המאמרים שלהם.

מדיום משתמש בפריסת עמודה אחת כדי לשפר את חווית הקריאה.

לבסוף, בשילוב עם תמונות, פריסת עמודה אחת יכולה להשפיע מאוד מכיוון שהיא מאפשרת להציג את התמונות הגדולות ככל האפשר.. אתר הנופש באוקיאנוס היא דוגמה נהדרת לכך בפעולה.

אתר הנופש אושן משתמש ברוחב המלא של עיצוב העמודה היחידה שלו כדי למקסם את ההשפעה של תמונות.

עם גורמים אלה בחשבון, שקול להשתמש בפריסת עמודה אחת אם אתה רוצה שאנשים יבזבזו זמן רב בקריאה באתר שלך או אם יש לך תמונות שצריכות שהחדר יבריק..

בגלל הפשטות שלו, ישנם מעט אתגרים סביב פריסת עמודה אחת. עם זאת, עליכם לקחת בחשבון את זרימת המידע בזהירות. לאיזה סדר המשתמש צריך לראות את התוכן שלך?

לדוגמה, מועיל לתת למשתמשים סיכום של מה שהדף מכסה בראש כדי למשוך אותם ולהציע קריאה ברורה לפעולה לקראת הסוף.

כמו כן, חשוב על איך אתה יכול לשמור על המשתמש לגלול לאורך הדף. פריסות עמודות בודדות נוטות להיות ארוכות יותר ולא תמיד נראה למשתמש שיש יותר תוכן מתחת לקפל. מחוון חזותי, כמו חץ יכול לעזור.

אם פריסת עמודה אחת נראית מעט מגבילה, אך עדיין יש לך הרבה תוכן לתקשר, שקול לאמץ עיצוב שמתמקד בתוכן.

2. פריסת תוכן ממוקדת

מעצבי אתרים משתמשים לרוב במערך הממוקד לתוכן באתרי חדשות או בבלוגים, ולרוב יש לו עמודה ראשית לתוכן ועמודה צדדית אחת או יותר למידע נוסף..

היתרון במערך זה הוא בכך שהוא יכול לעזור לכם לנהל את אורך השורה של התוכן המרכזי על ידי שינוי רוחב העמודות הצדדיות. זה משנה כי אם אורך השורה של הטקסט ארוך מדי או קצר, קשה יותר לקרוא אותו, כך צמצום הבנת המידע ושמירתו.

עם זאת, נכון, הפריסה הממוקדת בתוכן היא אידיאלית לכל אתר שמרכזו העתקות. הסוד הוא לפרק את התוכן במערך זה לנתחים קטנים וקלים לעיכול.

הפוסטים ב- Boagworld מפיצים תוכן עם כותרות, רשימות, תמונות וציטוטים לשלוף.

לדוגמה, בבלוג שלי, תגלו שהפוסט הממוצע שלי מנוקד על ידי כותרות, רשימות, תמונות ולשלוף ציטוטים. כל אלה טכניקות לעזור למשתמש לסרוק את המאמר, למצוא חלקים שמעניינים אותם.

יש לקחת בחשבון בזהירות גם את העמודים הצדדיים. חיוני כי מעצב האינטרנט יניח את התוכן הנכון בעמודות אלה ושיש להם חזותית את המשקלל הנכון.

הבעיה היא שמשתמשים מצפים למצוא תוכן משני בעמודות הצדדיות וכך לתת להם פחות תשומת לב. לכן, אם אתה מתכנן לכלול משהו כמו קריאה לפעולה בעמוד צדדי, הוא צריך להיות חזק מספיק כדי למשוך תשומת לב.

לדוגמה, שימו לב כיצד מגזין ניפוץ משתמש באיור צבעוני של חתול כדי למשוך תשומת לב לטופס ההרשמה לניוזלטר בעמודה הימנית.

מגזין Smashing משתמש בעמודות הצדדיות שלו כדי לספק מידע משני על הפוסט.

לא שהמערכת הממוקדת בתוכן מתאימה לכל עמוד באתר שלך. אתרי אינטרנט לרוב משווים פריסה זו לעיצוב בסגנון מגזין.

3. פריסת מגזינים

כפי שמשתמע מהשם, נעשה שימוש נרחב בגישת פריסה זו במגזינים או באתרי חדשות כדי להציג מספר גדול של סיפורים שונים.

בהשראת פריסת הדפוס הם מאפשרים שילוב של כותרות ותמונות להצגת סיפורים. זו יכולה להיות דרך מרתקת להעביר את מה שבעצם רשימת קישורים.

זהו גם פריסה מעולה להדגשת תוכן המשתנה באופן קבוע. זו הסיבה שאתרי חדשות אוהבים הוושינגטון פוסט אז תעדיף את זה.

אתרי חדשות נוטים להעדיף את הפריסה בסגנון המגזין.

עם זאת, הפריסה אינה חסרת חסרונותיה. פריסת מגזינים יכולה להיות מאתגרת להשיב, ולעתים קרובות מצריכה שינוי מוחלט בעיצוב עבור מכשירי מסך קטנים יותר.

סגנון פריסת אתר זה יכול להיות גם מהמם במידה מסוימת, כאשר מספר גדול של תמונות וכותרות צועקות לתשומת לב.

הדרך היעילה ביותר לטפל בבעיה זו היא ליצור היררכיה חזותית ברורה. במילים אחרות, הפוך חלק מהסיפורים לגדולים יותר מאחרים.

על ידי משתנה בגדלי סיפור הם מנחים את עין המשתמשים.

לדוגמה, שימו לב כיצד ווג אתר האינטרנט ממקד את תשומת הלב בתמונה השמאלית על ידי הגדלתה במידה ניכרת. הם למעשה אומרים למשתמש היכן לחפש קודם.

זה גם עוזר ששאר ממשק המשתמש פשוט, עם טיפוגרפיה נקייה וסרגלי ניווט פשוטים. אם אתה מתכוון להשתמש בפריסת המגזינים, תצטרך לעבוד קשה כדי להקל על הדברים.

החיסרון הפוטנציאלי הנוסף במערך המגזין הוא שהוא יכול להיראות ‘תיבה’ מכיוון שהרשת שמתחתיה היא כל כך גלויה. עם זאת, אתה יכול למתן את זה על ידי קבלת השראה מסוג הפריסה הבא שלנו.

4. פריסת פריצת רשת

פריסות שנראות כאילו שוברות את הרשת הבסיסית שלהן יכולות להיות מעניינות הרבה יותר מגישות מסורתיות יותר. הם גם מצוינים להפניית תשומת לב לאלמנטים מסוימים של המסך שפורצים מהעמודות הרגילות.

קח, למשל, את אתר פסטיבל ארלס VR. שימו לב כיצד הם מפנים את תשומת ליבכם לסרגל הניווט שלהם בכך שהיא חופפת שתי עמודות.

פסטיבל VR Arles מפנה את תשומת ליבך לסרגל הניווט שלהם בכך שהוא חופף לשתי עמודות.

שימוש מעשי נוסף במערך שבירת הרשת הוא להשתמש בו כדי להניח כיסוי טקסט על תמונה בצורה כזו למשוך תשומת לב לעותק. כאשר דף אינטרנט מכסה טקסט מלא על תמונה, לעתים קרובות הוא יכול לאבד. עם זאת, כפי שאתה יכול ראה מהדוגמא למטה, אם הטקסט חופף חלקית לתמונה, הוא בולט הרבה יותר.

עיצוב זה מפנה את תשומת הלב לטקסט ולקריאה לפעולה על ידי שכבתו בחלקה על התמונה.

החיסרון של פריסות פורצות רשתות הוא שקשה להגיע נכון, במיוחד כאשר אתרים צריכים להיות מגיבים. למען האמת, מרבית העיצובים פורצי הרשת אינם מהסוג הזה. עדיין יש רשת ביסוד, וכל רכיבי המסך נכנסים לתוכה. זה פשוט שהרשת הרבה יותר מורכבת ולכן זה לא כל כך ברור. זה מקשה עליהם לעצב.

המורכבות הטמונה בהם היא הסיבה שאתה נוטה לראות אותם משמשים חברות מובילות עיצוב כמו סוכנויות עיצוב או מותגי אופנה. הם מדגימים מידה של תחכום עיצובי שפונה לקהל מסוים.

אם מתווה לשבירת רשת מרגיש מסובך מדי למצבך, אך אתה עדיין רוצה לעשות משהו חדשני ויוצא דופן יותר, שקול עיצוב במסך מלא.

5. פריסת מסך מלא

פריסות מסך מלא, כפי שהשם מרמז, מתאימות למסך יחיד ללא צורך לגלול על ידי המשתמש. זה הופך אותם לאידיאליים לסיפורי סיפורים או מצגות.

קח לדוגמא, מינים בחתיכות. חוויה מצגת עשירה ואינטראקטיבית זו מספרת את סיפורם של 30 מינים עוסקים.

מינים וחתיכות היא חוויה עשירה ואינטראקטיבית שכולה מתרחשת ללא צורך לגלול.

כפי שאתה יכול לראות, פריסות מסך מלא הן במיטבן כאשר הן מלוות בתמונות חזקות. זה הופך אותם לבחירה נהדרת עבור אתרים עשירים בצילום, איורים או וידאו.

לא שאתה צריך לדבוק בגישה למסך יחיד בקפדנות. במבט ראשון, רוקס באתר כיכר הפרלמנט נראה כאתר במסך מלא באותו מובן כמו מינים בחתיכות. הדימויים המדהימים שלהם ממלאים את כל נופי התצוגה.

אתר זה משתמש בכל התצוגה כדי להציג את הצילום המעולה שלו.

עם זאת, ניתן לנווט בהמשך הדף בכדי לראות תוכן נוסף. למרבה הצער, זה מדגיש חסרון פוטנציאלי אחד בגישה זו של הפריסה. משתמשים לא תמיד מבינים שהם יכולים לגלול וכך יכולים להחמיץ תוכן חשוב.

אתה צריך גם לקחת בחשבון בזהירות את אופן ההתאמה של הפריסה בגדלים שונים. לדוגמא, האם גישת המסך המלא תעבוד במכשיר נייד? כמו כן, האם תמונות יבוצו ככל שגודל המסך ישתנה או פשוט יתכווץ? תוכלו למצוא במהירות את מוקדי התמונות הנובעות מחוץ לאזור הניתן לצפייה בגדלים קטנים יותר.

עם זאת, אם יש לכם תמונות מדהימות להשוויץ, תתאמצו למצוא עיצוב פריסה טוב יותר. עם זאת, אם ברצונך שהאפשרות להוסיף תיאור וקריאה לפעולה לצד תמונות אלה, מומלץ לשקול פריסה מתחלפת.

6. מתווה לסירוגין

תבנית הפריסה לסירוגין היא אחת הנפוצות יותר באינטרנט. אתה תמצא שהוא מורכב מסדרה של חסימות תוכן, שלכל אחת מהן יש פריסת שתי עמודות. החסימה מורכבת בדרך כלל מתמונה מצד אחד וטקסט מצד שני.

מה שנותן לו את שמו הוא שהתמונה מתחלפת בצד זה. אז לחסימה הראשונה יהיה תוכן משמאל ותמונה מצד ימין, ואילו לחסימה הבאה הופכים את הפריסה ההיא.

זוהי גישה פריסה המועדפת במיוחד כאשר אתה מסביר את התכונות או היתרונות של מוצר. לדוגמה, מוצרי תוכנה כמו וובידו ישתמש בתמונה כדי להציג תכונה ואז את העותק כדי להסביר כיצד היא עובדת או התועלת שהיא מספקת.

Webydo טקסט ותמונות מתחלפים בתוכן שונה חוסם את עמוד הבית שלו.

לא שחסימות תוכן אלה מוגבלות לתמונות וטקסט. לפעמים אתרים מחליפים את התמונה בסרטון. באותה מידה, הצד התוכן של האלמנט יכול לכלול כל דבר, החל מסמלים ועד המלצות או קריאות לפעולה.

לדוגמה, המרה כולל המלצה וקריאה לפעולה לצד הטקסט שלהם בכל בלוק תוכן.

ההמרה כוללת המלצות וקריאות לפעולה לצד תמונותיהם.

חלק מהסיבה שהבלוקים לסירוגין נפוצים כל כך היא שמדובר בגישת פריסה פשוטה עם מעט חסרונות. אם אתה צריך לתקשר מספר נקודות מכירה, זו כמעט תמיד אפשרות פריסה אמינה.

כמובן, הדרישות שלך עשויות להיות שונות, כך שאפשרות נוספת שיש לקחת בחשבון היא הפריסה המבוססת על הכרטיס.

7. פריסות כרטיסיות

פריסות דף מבוססות כרטיסים הן גישה נוספת לפריסה נפוצה שתראה בכל האינטרנט.

פריסות מבוססות כרטיסים הן דרך נהדרת לתת לאנשים סדרה של אפשרויות שהמשתמש יכול לבחור ביניהן, ולהציג להם מספיק מידע על כל בחירה בכדי לקבל החלטה..

זה הופך אותם לבחירה פופולרית עבור דפי רשימות המוצרים באתרי מסחר אלקטרוני. זה מאפשר לאתר להציג תמונה של המוצר, תיאור והמחיר. אתה יכול אפילו להוסיף פונקציונליות כמו “שמור למועד מאוחר יותר” כפי שאתה יכול לראות מה אתר אסוס.

אתרי מסחר אלקטרוני כמו אסוס מעדיפים פריסות מבוססות כרטיסים להצגת רשימות מוצרים.

עם זאת, תוכלו למצוא אתרים המשתמשים בפריסות מבוססות כרטיסים בכל מצב בו המשתמשים צריכים לבחור מתוך רשימה. לדוגמה, שימוש טיפוסי נוסף הוא הצגת רשימת מאמרים בבלוג או באתר חדשות.

פריסה מבוססת קלפים מאפשרת להציג תמונה של הסיפור, הכותרת והתיאור, כמו גם כל פרטים נוספים על הפוסט שברצונך לכלול.. פרסים הבלוג הוא דוגמה מצוינת לשימוש מסוג זה בפעולה.

פרסים משתמשים במערך מבוסס קלפים כדי לרשום את הפוסטים בבלוג שלו.

החשוב מכל, פריסות מבוססות כרטיסים עובדות בצורה טובה ביחס, כאשר מספר הקלפים ברצף מצטמצם באטיות ככל שהרוחב הזמין יורד.

עם זאת, ישנם כמה חסרונות קלים בגישה. ראשית, כרטיסים עובדים הכי טוב כשאתה כולל את התמונה. המשמעות היא שאם אתה נאבק למצוא תמונות מתאימות לכל אחד מפריטי הרשימה שלך, אתה עשוי להיות טוב יותר בעיצוב שונה.

הבעיה הקלה האחרת היא בכמויות משתנות של תוכן. אם לכרטיס אחד יש יותר תוכן משני, הוא יכול להשאיר שטח לבן בין הכרטיס או בין כל שורה.

אם יש בכרטיסים כמויות משתנות של תוכן זה יכול להשאיר רווחים בין כרטיסים.

אחת הדרכים להקל על הבעיה היא לא לנסות ולהשאיר כרטיסים באותה שורה, כפי שמוצג בדוגמה למטה.

בכך שאתה מאפשר לכרטיסים למלא מקום ריק, אתה מסתיים בעיצוב אסתטי יותר.

אף על פי כן, מדובר בנושא מינורי, שמסביר את האימוץ הנרחב של גישה זו לפריסה.

עיצוב פופולרי אחר לא פחות הוא פריסת תמונת הגיבור.

8. מתווה גיבורים

פריסת הגיבור נקראת על שם תמונות הגיבור, אותן תמונות גדולות עם שכבות טקסט ששולטות בדפי הבית באתרי אינטרנט כה רבים. אפל עושה שימוש טוב בדימוי הגיבור הקלאסי.

אפל עושה שימוש טוב בדימוי הגיבור הקלאסי.
Pixave עבור MacOS מרחיק את מערך הגיבורים עוד יותר בכך שהוא שולט בעיצוב דף הבית שלו.
Pixave עבור MacOS מרחיק את מערך הגיבורים עוד יותר בכך שהוא שולט בעיצוב דף הבית שלו.

מה שהופך את תמונות הגיבור לרווחות כל כך הוא שהן מאפשרות לך לפרוס את התצלומים שלך הצעת ערך באופן משפיע ממש בנקודת הכניסה לאתר שלך.

כפי שאתה יכול לראות מה- פיקבה ו תפוח עץ אתרים שלמעלה הם בדרך כלל מורכבים מתמונת רקע גדולה, כותרת או רצועת קו ותיאור. פריסות גיבור מגיעות לעתים קרובות עם קריאה בולטת לפעולה.

אם אתה צריך להסביר בבירור את מה שאתה מציע בדף הבית או בדף הנחיתה שלך באופן שיגרום לתשומת לב, ייתכן שתמונת גיבור יכולה להיות הדרך ללכת. עם זאת, ככל הנראה, זהו מידת השימוש בהם.

לעיתים תראו את פריסת הגיבור המשמשת בדפים הבאים. אבל, ברוב המקרים, דימוי הגיבור פשוט מושך את תשומת הלב מתוכן יקר יותר. אז השתמש בזהירות.

חוץ מזה, יש חסרון קטן בשימוש במערך גיבור. כן, הם נפוצים, אך המשתמשים מכירים אותם והם יעילים.

אפשרות פריסה פחות נפוצה באופן משמעותי היא פריסת המסך המפוצל.

9. פריסת מסך מפוצלת

בדומה לפריסה של המסך המלא, מסך מפוצל הוא דרך נהדרת לתפוס את תשומת הלב כאשר המשתמשים מגיעים לראשונה לאתר שלך כפי שאתה יכול לראות מה דף הבית של חברת עיצוב אתרים למטה.

אתר זה משתמש במערך המסך המפוצל כדי להסביר את שני החלקים להצעתם.

מה שהופך את הדוגמה לעיל כל כך אפקטיבית שיש סיבה ברורה לפריסת המסך המפוצל. האתר מבהיר כי ישנם שני צדדים בעסק שלהם – עיצוב ופיתוח.

דוגמה דומה היא כשרוצים לתת למשתמשים בחירה בינארית ברורה. מסך מפוצל הגיוני הרבה במצב זה מכיוון שהוא מחלק את המסך באופן שווה בין שתי האפשרויות.

לדוגמה, סוכנות הדוגמנות 62 ניהול משתמש במסך מפוצל כדי לעודד משתמשים לזהות אם הם מחפשים דוגמנית גברית או נשית.

62 ההנהלה משתמשת בעיצוב מסך מפוצל כדי לעודד משתמשים לבחור בין שתי אפשרויות.

לרוע המזל מעבר למספר המוגבל של יישומים אלה, אין סיבה קטנה לאמץ עיצוב של המסך המפוצל. זוהי אפשרות פריסה יחסית מגבילה, ופשוט אין הרבה תרחישים היכן שהיא מתאימה. עם זאת, במקרים בהם מדובר, זו ללא ספק הבחירה הטובה ביותר.

אפשרות דומה שתספק קצת יותר גמישות היא הפריסה הא-סימטרית.

10. מתווה א-סימטרי

בעוד שמערך המסך המפוצל מאלץ פילוג שווה באמצע התצוגה, עיצוב א-סימטרי מאפשר לך לחלק את המסך ככל שתמצא לנכון..

היתרון במערך זה על פני מסך מפוצל הוא בכך שהוא מאפשר להוסיף דגש לצד מסוים של הדף. ככל שיש לצד יותר נדל”ן, כך אתה ממקד עליו יותר מיקוד. זה, בתורו, מאפשר לך לזהות תוכן ראשוני ומשני.

כאשר הנחת היסוד של עמודות ראשוניות ומשניות קיימת, אתה יכול להשתמש בגישה במספר דרכים. לדוגמה, פליקס לסוף משתמש בשיטה באתר שלו כדי לחלק בין תוכן וניווט.

פליקס לסוף משתמש במערך א-סימטרי כדי להדגיש את הניווט באתרים שלו.

לעומת זאת, ה- אוכלים מזון האתר משתמש בעמודה השנייה כדי לאפשר לך לראות את החלק הבא באתר שלו.

Nourish Eats משתמש בגישת הפריסה הזו כדי לחשוף תוכן משני בצורה בולטת יותר.

במובנים רבים, הפריסה הא-סימטרית היא בחירה מצוינת. זה גמיש, קל יחסית ליישום ופחות בשימוש. זוהי דרך נוחה לגרום לאתר שלך להיראות אחרת ללא כאבי ראש של כמה מהבחירות האחרות.

כיצד לבחור פריסה

בקריאת מאמר זה, עשית את הצעד הראשון בבחירת המתווה המתאים לאתר שלך. למדת איזה סוג אפשרויות עומדות לרשותך.

בשלב הבא עליכם להבין אילו אפשרויות עשויות להתאים לאתר שלכם. אחת הדרכים לעשות זאת היא להסתכל על המתחרים שלך. עם זאת, הייתי ממליץ לא לעצור שם. הסכנה היא שתעתיק אותם, וזה תמיד יביא אותך צעד אחד מאחור.

במקום זאת, הסתכל באתרים בסקטורים אחרים שיש להם סוגים קשורים לתוכן שלך. אם יש לך אתר brochureware המיועד לקהל B2B, עיין באתרים דומים אחרים. באותה מידה, אם יש לך אתר מסחר אלקטרוני, הסתכל על מסחר אלקטרוני במגזרים אחרים.

משם, עבד עם המעצב שלך כדי להתנסות בכמה גישות שונות. תן אותם למסגרות רעיונות המבוססות על פריסות שונות ולראות מה הכי מתאים לתוכן שלך.

אם אתה מוצא את עצמך לא מצליח לקבל החלטה או חסר ביטחון בכיוון הנכון, נסה לשים את האפשרויות מול חלק מהמשתמשים ולקבל את התגובות שלהם. אל תשאלי אותם רק מה הם מעדיפים, שאלו אותם גם אם הבחינו בתוכן ביקורתי או הבינו על מה החברה עוסקת.

למען האמת, סביר להניח שתמצאו את עצמכם בוחרים ובוחרים מתוך גישות פריסה שונות עבור חלקים שונים באתר שלכם, וזה בסדר. מכיוון שכאשר מדובר בפריסת אתרים, השימוש נכון נכון בזמן הנכון הוא קריטי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector