המדריך השלם שלך לשכירת מפתחי אינטרנט (מתחילתו ועד סופו)


כיצד לשכור מפתח אינטרנט


מדוע תצטרך מדריך לשכירת מפתח אתרים? מדוע תצטרך לשכור מפתח אינטרנט מלכתחילה?

האם websitesetup.org אינו מבוסס על ההנחה שכל אחד יכול ליצור אתר?

זה נכון. בעוד שבעבר היית צריך להיות מפתח אתרים בעצמך או לשכור מפתח אינטרנט אם אתה רוצה אתר, היום זה כבר לא המקרה.

מערכות ניהול תוכן כמו וורדפרס, ג’ומלה ודרופל אפשרו להרבה אנשים לבנות אתרים בעצמם. בנוסף, בוני אתרים כמו Wix מאפשרים לך ליצור אתרים באמצעות גרירה ושחרור פשוטים.

עם זאת, עדיין קיימות שתי סיבות טובות מאוד להעסיק מפתח באינטרנט:

 1. זה היה לחסוך זמן.
 2. אתה עלול זקוק לעזרה עם חלק מהקטעים הטכניים יותר.

בשני המקרים חשוב לדעת למצוא, לשכור ולעבוד עם מפתח אתרים כדי שהפרויקט שלכם יתנהל בצורה חלקה. מסיבה זו המדריך שלנו כיצד לשכור מפתח אינטרנט יעבור על כל הצעדים הנדרשים לשם כך.

נתחיל!

נ.ב. פשוט זקוק לרשימה של אתרים בהם תוכלו לשכור מפתחי אתרים? לחץ כאן (קישור לקפיצה).

מדריך לשכירת מפתחים ברשת – הגדרת הפרויקט שלך

כדי לשכור מפתח אינטרנט, תחילה עליך להבהיר לעצמך מה בדיוק אתה מנסה להשיג. אם אתה לא יודע את זה, אתה לא יודע מי לחפש ומה לומר להם.הגדרת הפרויקט שלך

לשינויים באתר, בדרך כלל המשימות מגיעות משני תחומים שונים:

 1. עיצוב – זה יכול להיות כל דבר, החל מעיצוב מחדש של הלוגו או תמונת הכותרת וכלה בשיפוץ של פריסת העמוד כולה או הוספת אפקטים עיצוביים.
 2. פונקציונליות / קידוד – לדוגמה, הוספת עגלת קניות, מחוון תמונה מותאם אישית או ביצוע שינויים בלוח הניהול של האתר שלך.

תלוי באיזה אזור הפרויקט מתמקד, אתה צריך לשכור אנשים שונים (עוד על זה למטה). אם אתה מתכנן ליצור אתר שלם, תזדקק לאנשים לשניהם.

הנה החלק החשוב ביותר:

אתה צריך להיות ברור לחלוטין לגבי מה שאתה צריך ולכתוב את זה בפירוט. פעולה זו תעזור לך:

 • חיסלו את המועמדים הלא נכונים – אם תיאור התפקיד ברור, אתה כבר יכול לסלק אנשים שאינם מוסמכים. אם אתה שומר על כך שהוא מעורפל ורחב, הרבה יותר מועמדים יחולו על פרסוםך לעומת אם תספק פרטים.
 • חסוך זמן מראש – אם ברור לך מה הציפיות שלך, מפתח האינטרנט שלך יכול לבלות פחות זמן בתהליך הגילוי. במקום זאת, הם יכולים לקפוץ ישירות אל יישום הפרויקט שלך.
 • קבל הערכות טובות יותר – הכרת היקף העבודה תאפשר למועמדים להעריך טוב יותר את הזמן והעלויות לפני כן. זה גם יביא לשינויים יקרים פחות.
 • השג את עצמך בהירות – כתיבת דברים החוצה זה גם תרגיל טוב לעצמך. זה עוזר לך באמת לחשוב מה אתה מנסה להשיג והופך את הרעיונות שלך פחות מעורפלים. זהו צעד חשוב לקראת השגתם.

איזה סוג של מפתח אני צריך?

עכשיו כשאתה ברור לגבי סוג האתר שאתה רוצה או השינויים שאתה צריך באתר הקיים שלך, הגיע הזמן לחשוב איזה סוג של מפתח אתרים אתה צריך לשכור. המונח “מפתח אתרים” במציאות מכסה מיומנויות ותיאורי תפקיד שונים.

מפתח מול מעצב

ראשית כל:

יש הבדל בין מפתח למעצב. מעצב הוא אדם המציא את המראה של אתר ויוצר נכסים כמו תמונות, אייקונים וכו ‘. המומחיות שלהם היא פוטושופ ותוכנות עיצוב גרפי אחרות..

מעצב גרפי טהור לא ממש מיישם את האתר. במקום זאת, הם מכינים ייצוג של איך זה ייראה בסוף. מישהו אחר יקים את האתר בפועל על בסיסו.

נושא צילום פיקסוגרפיה

בימינו, יותר ויותר מעצבים מבצעים גם את היישום. אלה מכונים בדרך כלל מעצבי אתרים והמומחיות שלהם כוללת שפות סימון כמו HTML, CSS ויותר ויותר JavaScript.

המשמעות היא זו:

מפתח הוא אדם שכותב קוד. כלומר, הם יכולים להיכנס לאתר שלך ולערוך קבצים כדי לבצע שינויים או ליצור אתר שלם מאפס. הם עובדים גם עם עורכי קוד וכלים אחרים הקשורים לפיתוח.

מפתחי חזית מול מפתח אחורי

למפתחים יש גם קבוצות משנה. המשמעותיים ביותר הם פיתוח מקדימה ואחורית.

למקרה שאתה לא יודע:

הקצה הקדמי הוא החלק של האתר שהמבקרים יראו בדפדפן שלהם. הצד האחורי הוא הכל שמאחורי זה. זה גם המקום בו אתה מנהל את האתר שלך, כמו גם האופן שבו האתר מתקשר עם השרת או עם בסיס הנתונים שלך.מפתח קצה קדמי לעומת מפתח מקצה לקצה

מפתחי חזית ומעצבי אתרים זהים לרוב. הם משתמשים באותן שפות ושניהם דואגים למראה ולתחושה של אתר האינטרנט שלך. מפתחי חזית יכולים גם לסמן את מי שמיישם את העיצוב אך לא בא לו מלכתחילה. יש הרבה חפיפה באזורים האלה.

מפתחים אחוריים ממוקדים באופן שבו האתר שלך עובד. הם עוסקים בפונקציונליות ועוסקים גם במהירות האתר ובעיות טכניות אחרות. ערימת המיומנות שלהם כוללת PHP (במיוחד כשאתה עובד עם WordPress), Java, Ruby on Rails, Python ושפות תכנות אחרות.

מפתח ערימה מלאה

מפתחי חזית וקצה אחורי הם מומחים. פירוש הדבר שלרוב הם טובים למדי בתחומם שלהם אך אינם בקיאים בתחומי המשמעת של האחר.

במילים אחרות:

בהתאם לצרכים שלך, ייתכן שיהיה עליך לשכור שניים או שלושה אנשים (מעצב גרפי, מפתח קדמי, מפתח אחורי) כדי ליישם את האתר שלך או את השינויים שאתה צריך. ברור שזה גורם ליותר שעות עבודה ועלויות גבוהות יותר.

קוד

אפשרות נוספת להעסיק מפתח באינטרנט היא לשכור גנרל שיכול לעשות הכל, מה שנקרא מפתח ערימה מלאה. אלה הם שקעים של כל המקצועות המסוגלים לבנות אתרים שלמים מאפס כולל עיצוב, יישום וקידוד. בעוד שהידע שלהם לא תמיד עמוק בכל תחום כמו זה של המומחים, הם עדיין מסוגלים לייצר את התוצאות הרצויות.

בעוד שמפתחי ערימה מלאה יכולים להיות יקרים יותר, הם דורשים פחות תיאום. כתוצאה מכך, זה יכול להאיץ את התהליך ולחסוך לך כסף.

עצמאי לעומת משרה מלאה

לבסוף, כאשר מחפשים מפתח אתרים, השאלה היא האם לעבוד עם פרילנסר או להעסיק מישהו במשרה מלאה. זה תלוי בפרטי הפרויקט שלך.

אם יש לך רק א עבודה חד פעמית, עבודה עם פרילנסר לעיתים קרובות היא טובה מספיק. אתה מסכים על מסגרת הזמן, המחיר והמסירה, הם יוצרים את האתר ואתה משתלט עליו. בנוסף, אתה יכול לשכור אותם שוב אם אתה זקוק לשינויים.

זהו הסדר הרגיל עם אתרים או אתרים סטטיים לרוב שאינם זקוקים להרבה אחזקה. זוהי גם דרך אידיאלית אם אתה מתכנן לבצע את ההפעלה היום יומית של האתר שלך בעצמך.

למרות זאת…

אם אתה צריך מישהו כל הזמן לטפל באתר שלך, אולי עדיף לך להעסיק מפתח אתרים במשרה מלאה. זה הגיוני, למשל, אם אתה בונה אתר חדשות מורכב שזקוק להרבה עבודה מעשית, משתנה לעתים קרובות ויש בו הרבה מאוד תוכן שונה. קבוע יכול להתכוון גם למסגרת זמן מוגבלת או “מבוססת פרוייקט” כמו הלינגו הרשמית בימינו.

האם יש לך מושג איזה סוג של מפתח אתרים אתה זקוק לעכשיו?

טוב, אז נדבר איפה למצוא אותם.

היכן לשכור מפתח אינטרנט

שכירת מפתחי אתרים

בזכות הטכנולוגיה, קל יותר מתמיד למצוא ולהעסיק מפתח אתרים. בעבר היית צריך לגלוש בסיווגים המקומיים כדי להעסיק מישהו. כיום יש לכם אתרים מלאים באנשי מקצוע ברחבי העולם שיעבדו אתכם בהתראה קצרה.

מקומות שאתה יכול לשכור למפתחי אתרים:

 • ניתן לקידוד – שירות מיקור חוץ במיוחד עבור וורדפרס. תאר את מה שאתה צריך והתאם למפתחי האינטרנט הנכונים במהירות. ממשימות קטנות ועד פיתוח ערימה מלאה – אתה יכול לקבל את הכל.
 • עבודת יד – המקום הפופולרי ביותר להעסקת פרילנסרים. קל לשימוש ומגיע עם הרבה כלים כמו מעקב אחר זמן ותשלומים אוטומטיים עבור אבני דרך שהושגו.
 • Freelancer.com – דומה ל- Upwork עם מיליוני עובדים מרוחקים זמינים. זה מגיע עם צ’אט בזמן אמת, מערכת תשלום לאבן דרך ועוד.
 • גורו – אפשרות שלישית. יותר משלושה מיליון פרילנסרים מחכים לעבוד איתך. התכונות כוללות אפשרויות תשלום שונות (לאבן דרך, לכל משימה, לשעה) ושערי תשלום בטוחים.
 • טופטל – אתר שכירת עצמאי בסטנדרטים גבוהים מאוד. הם מקבלים רק שלושה אחוזים מהמועמדים כך שאתה יודע שאתה עובד עם כישרון עליון (ומכאן השם). אין מידע פומבי על שיעורים אך כנראה יקר יותר מאופציות אחרות.
 • במיקור חוץ – שכור עובדים מרוחקים ישירות ושלם אותם ישירות. מתמקד בעבודה יציבה וארוכת טווח. אידיאלי אם ברצונך להשיג מפתח אתרים קבוע.
 • עיצובים – במקור שירות הובלת קניות למעצבים גרפיים, כעת מאפשר לך למצוא מעצבי אתרים ומפתחים. פרסם את מה שאתה צריך ואנשי מקצוע מכל העולם ישלחו לך את הרעיונות שלהם. אתה יכול לראות את התוצאות, להציע משוב ולבחור זוכה. שלם רק כשאתה מרוצה.
 • כדרור – לא ממש מקום שאפשר להעסיק אנשים. עם זאת, פרילנסרים מציגים את עבודתם ב- Dribbble ותוכלו ליצור איתם קשר דרך הפלטפורמה אם תרצו את מה שהם עושים.
 • קרייגסליסט – אתר מודעות חינם טוב כי זה מאפשר לך למצוא אנשים מקומיים. זכור שיכול להיות מאתגר יותר לשפוט את איכותו של מפתח אתרים שם.

כמה אפשרויות נוספות הן ערימת משרות הצפת יתראישור מרוחק, ו משרות אותנטיות. אתה יכול גם להשתמש לינקדאין לחפש מפתחי אתרים. בנוסף, לאפליקציות רבות לבניית אתרים ישנן שוק משלהן בהן תוכלו למצוא פרילנסרים:

תקציב פיתוח אתרים – למה לצפות

חישוב תקציב האתרלהעריך כמה יעלה פרויקט אתר הוא אחד הצעדים הקשים ביותר. המחיר תלוי בגורמים רבים – מיומנות ורמת הניסיון של היזם, גודל הפרוייקט, היכן מבוסס היזם, סוג פורטל העבודה בו השתמשת כדי למצוא אותם ועוד.

איך יוצרים תקציב?

להלן מספר טיפים.

תשלום לפי שעה בתשלום קבוע

מתכנת צופה בשעוןהשאלה הראשונה היא האם תשלם למפתח האינטרנט שלך לפי שעה או בתשלום קבוע. לשניהם יתרונות וחסרונות. מה שנכון תלוי בפרויקט שלך ובמי אתה עובד. הנה דרך אחת להחליט:

 • פרויקט קטן (עד שבוע) + מפתח אתרים מנוסה = תשלום שלם
 • פרויקט קטן + מפתח חסר ניסיון = מחיר קבוע
 • פרויקט גדול (מספר שבועות או חודשים) = מחיר קבוע

הטענה היא פשוטה:

מפתחים מנוסים מהירים יותר ועושים פחות טעויות. מכאן שהם ידרשו פחות קדימה ואחורה, מה שחוסך זמן. מסיבה זו, התשלום לשעה יוצא לעתים קרובות זול יותר.

עובדים חסרי ניסיון ככל הנראה זקוקים ליותר תיקונים ותיקונים. המשמעות היא שעות עבודה רבות יותר, לכן מוטב שתסכימו על תשלום קבוע מההתחלה.

בפרויקטים גדולים יש שגיאות פוטנציאליות אף יותר, הערכות לקויות, שינויים בעיצוב, תיקונים ותיקונים. אם משלמים לפי שעה, זה יכול לייצר עלויות רבות בקצה הזנב. מסיבה זו, עדיף לך שמפתח יעריך את המאמץ הכולל (כולל תיקונים פוטנציאליים) ויסכים על מחיר קבוע.

זה גם אומר שאתה צריך להיות יסודי בהצעת הפרויקט שלך ובתקשורת שלך. ככל שאתה מדויק יותר בהיקף הפרויקט, כך סביר להניח שהוא יזדקק לעבודה נוספת.

הערכות גסות לתמחור

מה המשמעות במספרים? כמה צריך לצפות?

כאמור, זה תלוי בהרבה גורמים, ולא מעט המיקום של האדם איתו אתם עובדים. בכדי לתת לך רעיון, הנה כמה נקודות התייחסות לתעריפי שעה ופרויקט שתוכלו לצפות בהם:

 • מעצב גרפי: 25 $ – 120 $ לשעה
 • מפתח קדמי: 15 $ – 150 $ + לשעה
 • מפתח אחורי: 35 $ ​​- 150 $ + לשעה
 • מפתח ערימה מלאה: 75 $ – 150 $ + לשעה
 • אתר שלם
  • וורדפרס: 3,000 $ – 15,000 $
  • ג’ומלה: 1,500 $ – 7,000 $
  • בונה אתרי אינטרנט: 600 דולר – 2,500 דולר
  • מסחר אלקטרוני: 3,000 $ – 20,000 $+
 • תיקון בעיות תוסף או קוד: 40 $ – 600 $
 • תוספים ותכונות מותאמים אישית: 100 $ – 1,000 דולר

פרסום הפרוייקט שלך

עכשיו הגיע הזמן ליצור את הצעת העבודה בפועל. כאמור, אתה צריך להיות ברור כשמדובר במה שאתה רוצה. רק אז אתה יכול לתקשר את זה ביעילות לאדם אחר.מפתח מבוקש למודעה

פרטים חשובים לכלול

הנה מה שבהחלט צריך להיות בפרסום העבודה שלך:

 • מידע רקע – הציגו את עצמכם, את החברה והמותג שלכם. קבע את היעדים העסקיים שלך כמו גם את קבוצת היעד שאליה אתה מקפיד. זה ייתן למפתחי אתרים מושג לגבי תחום הפרויקט.
 • סיכום הפרויקט – מה נוף העוף של הפרויקט? עיצוב אתרים מלא, יישום אתרים, שינויים? היה מדויק.
 • ניתן לספק – עם מה אתה רוצה להסתיים? קובץ פוטושופ? נושא וורדפרס? אתר שלם? תן לפרילנסרים לדעת מה הם אמורים לספק בסוף ובאיזו פורמט.
 • נכסים קיימים – ציין כל דבר שתספק מהצד שלך. זה יכול להיות הנחיות עיצוב, נכסים קיימים, ערכות צבע, העתקת אתר, סמלי לוגו, מסגרות חוט או כל דבר אחר שיש לכם במלאי..
 • המועמד האידיאלי  – ציין הן את רמת המומחיות שאתה מחפש כמו גם מאפיינים אחרים החשובים עבורך.
 • מסגרת זמן – מתי אתה צריך שהפרויקט שלך יהיה מוכן? שימו לב שרוב הזמן יהיו עיכובים, לכן כדאי לפרסם תאריך יעד חזק יותר מכפי שיש לכם בפועל. ככה, יש לך חוצץ למקרה שמשהו ישתבש.

נקודות נוספות

מלבד האמור לעיל, הנה קצת מידע נוסף כדי להפוך את פרסום העבודה שלך ליעיל יותר:

 • לעגים – צור חזותיים כדי להראות כיצד אתה מדמיין את האתר שלך או את התכונה החדשה. יכול להיות מספיק סקיצה על נייר אבל יש גם כלים כמו בלסאמיק או עורכי תמונות כמו פוטושופ.balsamiq
 • דוגמאות – אם אתה מכיר אתרים שנראים דומים למה שאתה רוצה, כלול אותם. אותו דבר לגבי כל נכס אחר שאתה אוהב. זה ייתן למפתח האינטרנט שלך נקודת התחלה. אתה יכול לכלול גם דוגמאות לדברים שאינך אוהב ומעוניין להימנע מהם.
 • כלול משימת מיני – הרבה אנשים משחקים משחק מספרים ושולחים בעיוורון מיילים משומרים לכל תפקיד עבודה שהם מוצאים. כדי להפסיק את העשבים האחרים, כלול מיני משימה בפרסום העבודה שלך כמו שימוש בשורת נושא מסוימת או תשובה לשאלה מהירה. ככה, אתה יודע מי קרא אותו כראוי.

פרסום התקציב שלך לעומת בקשת הצעת מחיר

שלט דולרזה רק משאיר את השאלה, האם עליך לכלול את תקציב הפרויקט שלך או לחכות לפונים שיצטיינו את מחירם?

לרוב יש לך אפשרות לשניהם ולכל אחד מהם היתרונות והחסרונות.

אם אין לך גמישות בתקציב שלך, כלול את זה בהצעה שלך. ככה, אתה מושך רק מועמדים שמוכנים לעבוד בשביל זה. כמובן שזה גם יבריח אנשים מסוימים, אבל בכל מקרה זה לא היה מסתדר איתם.

אם יש לך מרחב כלשהו, בקש הצעות מחיר. ככה, אינך פוסל מועמדים פוטנציאליים גדולים רק בגלל שאתה מעריך את דרישות התקציב.

הגיוני? מגניב.

כיצד להעריך את איכותו של מפתח אתרים

ברגע שהפרוייקט יהיה מקוון, תקווה לראות את היישומים מתגלגלים פנימה. עכשיו השאלה הגדולה: איך אתה מחליט עם מי לעבוד? להלן מספר הנחיות לשיפור הסיכויים שלך לבחור את המועמד הנכון.

 1. דרישות טכניות בהמשך לעיל דיברנו על המיומנויות הדרושות לסוגים שונים של מפתחים. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לוודא שהמועמדים שלך מסמנים את התיבות האלה.
 2. זמן תגובה – היכולת להגיע לפרילנסר חשובה. אם אתה צריך לשנות משהו בפרויקט, אתה לא רוצה לחכות מספר ימים לשמוע מהם. כתוב קדימה ואחורה כמה פעמים ובדוק כמה זמן לוקח לחזור אליך לפני שאתה שוכר מפתח אינטרנט.
 3. כישורי תקשורת – במקביל, בדקו את התקשורת הכוללת שלהם. האם הם מדברים בבירור? לענות על כל השאלות שלך? האם הם נראים כמו אנשים שהיית רוצה לעבוד איתם? אתם תדברו איתם הרבה, אז וודאו שהחוויה יצרנית ונעימה.
 4. פרויקטים קודמים – בקש ובדוק את עבודות העבר של מפתחי האינטרנט שלך. ככה תקבלו הבנה טובה יותר של החוויה, החוזקות והחולשות שלהם. זה יכול להיות באתר האינטרנט שלהם בצורה של צילומי מסך או אפילו קטעי קוד.
 5. דירוג לקוחות – רבים מפורטלי העבודות שהוזכרו לעיל מציעים משוב לקוחות. אל תסתכל רק על הדירוג הכולל, אלא גם קרא את ההערות של לקוחות קודמים לפני שאתה שוכר מפתח אינטרנט. זוהי דרך טובה ללמוד יותר על מוסר העבודה של האדם, זמן תפנית ותכונות אחרות.
 6. ניסיון – מפתחים מנוסים מבצעים פחות טעויות, יש להם זמני תפנית קצרים יותר אך עולים יותר. מתחילים עולים פחות אך עשויים להימשך זמן רב יותר וליצור סוגיות נוספות. זה תלוי בך להחליט מה מתאים לך ביותר ולעיתים קרובות תלוי במסגרת הזמן של הפרויקט.
 7. בדיקות בתשלום – לאחר שהקדשתם את הרשימה למספר מועמדים בלבד, כדאי לבקש מהם להשלים מבחן בתשלום. תן להם משימה קטנה להשלים ולראות איך זה הולך. שימו לב גם לעבודה וגם לתקשורת שלהם לאורך כל הדרך. זוהי תחזית טובה להתנהגות עתידית.

התחלת הפרויקט שלך מההתחלה עד הסוף

לאחר שתתמקם במפתח אתרים שתרצה לעבוד איתו, הגיע הזמן לתקוף את הפרויקט באמת. להלן הצעדים שתבצע מההתחלה ועד הסוף:

 1. לקבוע פגישה – דברו עם המועמד, רצוי באמצעות שיחת וידאו. רצו את הפרויקט מקדימה לקצה, התייחסו לשאלות או לבעיות פוטנציאליות, בקשו את הקלט שלהם.
 2. צור אבני דרך – במיוחד לפרויקטים גדולים יותר, כדאי להגיע לאבני דרך קטנות יותר. בדרך זו תוכלו לסקור את המתרחש בזמן שהוא מתרחש במקום לראות את המוצר המוגמר (ובעיות פוטנציאליות) בסוף המועד האחרון..
 3. מסכים לתזמון תשלומים – ערוך לוח זמנים לתשלום שמתאים לשניכם.
 4. שלם את הפיקדון – זהו סימן לשני הצדדים שהם מחויבים לפרויקט. על מפתח האינטרנט להתחיל לעבוד באותה נקודה.ביצוע תשלום באמצעות גוגל
 5. מעקב אחר אבני דרך – סקור כל אבן דרך מוסכמת. שחרר תשלומים בכל פעם שאתה מרוצה ממה שאתה רואה ולא לפני כן.
 6. עשו סקירה אחרונה – לאחר ביצוע העבודה, בצע ביקורת סופית. שלם את שארית העמלה כשאתה מרוצה. זה גם הגיוני להסכים על תקופת אחריות בה היזם ימשיך לתקן דברים שאולי התעלמת מהם.

המדריך שלך לשכירת מפתחי אתרים על קצה המזלג

אף על פי שמישהו יכול לבנות אתר בימינו, עדיין יש הרבה סיבות טובות להעסיק מפתח באינטרנט. איש מקצוע יכול לעשות דברים שאינכם מסוגלים להם ויבצע את העבודה מהר יותר מכם. מיקור חוץ של משימה זו למישהו אחר נותן לך גם את ההזדמנות להתרכז בדברים חשובים יותר.

במדריך שלנו לשכירת מפתחי אתרים, מצאת טיפים כיצד לבצע מסמר בכל שלב בתהליך. זה יכול להיות מורט עצבים בהתחלה אך יקל עם הניסיון.

בנוסף, ברגע שיש לך יחסי עבודה עם מועמדים טובים, לעתים קרובות אתה יכול להמשיך לעבוד איתם. ככה, אינך צריך לעשות את כל הצעדים בכל פעם.

האם יש לך ניסיון בהעסקת מפתח אתרים ואתה רוצה לשתף את החוויה שלך? האם אתה עצמך מפתח אתרים ויש לך מה להוסיף? אם כן, אנא עשו זאת בסעיף ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map