סקירה של אתר


נראה ש- SiteBuilder.com מעניק לך בונה אתר קל לגרור ושחרר בחינם.

“חינם”…

הממ, בואו נחזיק שניה! האם SiteBuilder היא החברה המתאימה איתה ללכת?

בוא נגלה…

הערה: לפני שאנחנו בודקים את SiteBuilder, אני רוצה לחשוף עבורך שני דברים:

 1. SiteBuilder.com הוא אותו בונה אתרים בדיוק בו השתמש האתרBuilder.com.
 2. הם מאפשרים לך ליצור אתר מאוד בסיסי ומוגבל מאוד בחינם, והם מעניקים לך ניקל ומסלים אותך בכל תכונות נוספות שמעבר לזה. לדוגמה, אם אתה רוצה חנות מקוונת, אתה צריך לשדרג לתוכנית הגבוהה ביותר שלהם במחיר של 20 $ לחודש.
 3. אני באופן אישי תמיד ממליץ לחבריי ולקוחותי לא להשתמש בכל בוני אתרים. הסיבה לכך היא שאם אתה בונה אתר בפלטפורמה שלהם, לא ניתן להזיז אותו למקום אחר אם תצטרך אי פעם בעתיד. אני ממליץ להשתמש בוורדפרס בכל שירות אירוח אתרים טוב (עיין ברשימה שלי עם מארחי האינטרנט המדורגים המובילים לשנת 2017) כגון BlueHost, HostGator או iPage.

אז עכשיו אתה יודע איך אני באמת מרגיש …

הסקירה המלאה שלי על SiteBuilder.com להלן, חסרת פניות ככל שיכולתי להצליח:

שלושה שלבים להכנת אתר האינטרנט שלך

בניית אתר בבונה אתרים נוקטת בשלושה צעדים פשוטים. ברגע שאתה מבקר באתר, התהליך הוא כדלקמן:

 • בחר שם דומיין: SiteBuilder דורש שתבחר שם דומיין לאתר החדש שלך. שם הדומיין הוא בחינם לחלוטין, וזו תכונה חיובית אם אתה מנסה להישאר בתקציב.
 • בחר תבנית: עיין בתבנית ובחר תבנית המתאימה לצרכים שלך.
 • הפעל את האתר: צעד די מסביר את עצמי וקל להגיע אליו, בזה.

בסך הכל, בהערכת התהליך של בניית אתר משלך ב- SiteBuilder, התהליך בכללותו קל ביותר וזה עובד במיוחד עבור אנשים שהם חדשים בתהליך בניית אתרים..

תבניות יפות ומקצועיות: אלפי אפשרויות מוכנות מראש או עיצוב בהתאמה אישית

ישנם הרבה רכיבים חשובים לאתר שלך, אך רכיב אחד שעושה את הרושם החזק ביותר הוא הפריסה והעיצוב של האתר. כתוצאה מכך, כאשר אתם בוחרים עיצוב לאתר שלכם, אתם רוצים שתוכלו לבחור מבין אפשרויות רבות. למרבה המזל, SiteBuilder מציע לך אלפי תבניות שהוכנו מראש. תבניות מסווגות לסגנון ולפריסה. בנוסף, אם אינך מצליח למצוא פריסה מיוצרת מראש המתאימה לצרכים שלך, SiteBuilder מציע גם למשתמשים אפשרות להזמין תבנית מותאמת אישית.

האפשרות להזמין תבנית מותאמת אישית משירות בניית אתרים אינה נפוצה ולכן תכונה זו היא אולי אחת המבטיחות ביותר עד כה. אם יש לך אפשרות להזמין אתר מותאם אישית, אתה יכול לקבל אתר שתוכנן בדיוק איך שאתה רוצה אותו. בנוסף, האפשרות להזמין אתר מותאם אישית מאפשרת לך להגדיר עוד יותר את האתר שלך מהצפוף.

שם הדומיין ודוא”ל: חינם

תכונה נהדרת אחרת של SiteBuilder היא שהדומיין והדוא”ל התואמים הם בחינם לחלוטין. בדרך כלל שמות דומיינים רואים כמה דולרים בחודש, אך על ידי בחירת אפשרות בחינם, אתה יכול לחסוך את הכסף ולהשקיע אותו באזור של האתר שלך שבאמת זקוק למיקוד נוסף. באשר לדוא”ל, לא זו בלבד שהיא בחינם, אלא שיש לך גם את היכולת לבחור אתר שאתה רוצה לאתר שלך. על ידי שמירת דוא”ל, תוכל לייעל את כל דוא”ל האתר שלך לדוא”ל שאתה מייעד לאתר שלך. זה מקל על תהליך הבנייה והארגון של אתר אינטרנט.

בעוד שהדומיין הראשוני הוא בחינם, אם תחליט שאתה רוצה שמות דומיין נוספים, תצטרך לרכוש אותם דרך SiteBuilder.

קרדיטים לפרסום: מעט חינם

נקודות זכות לפרסום משמשות לקמפיינים שיווקיים באמצעות תשלום לפי לחיצה (PPC). מטרת זיכויי הפרסום היא למשוך משתמשים לאתר שלך למרות פרסומות. בדרך כלל הפרסומות מופיעות באמצעות גוגל אדוורדס, מיקרוסופט אד סנטר וגוגל אדוורדס.

SiteBuilder מציעה למשתמשים גם אשראי מודעות בחינם בסך 300 $. לכן, על ידי הרשמתך ב- SiteBuilder, אתה לא רק יכול להפעיל את אתר האינטרנט תוך זמן קצר, אלא אתה יכול גם להתחיל לפרסם בחינם. זו הזדמנות נהדרת להבטיח שאתר האינטרנט שלך יהיה גלוי, ממש כשאתה מפעיל אותו.

כלי SEO: שפר את נראות האתר שלך

בבניית אתר אינטרנט, אחת התכונות החשובות ביותר בשירות בניית אתרים היא ההזדמנות לראות מי מבקר באתר שלך, כמה מבקרים יש, לאן מבקרים אלו מגיעים ואילו מודעות נלחצות כדי להגיע אל אתר אינטרנט. כדי לעזור לך לאמוד את ביצועי האתר שלך, באתר SiteBuilder יש גם מספר כלים לקידום אתרים. בעזרת כלי SEO תוכלו לפקח על האתר שלכם ולדחוף אותו לראש תוצאות מנועי החיפוש.

האם זה טוב למסחר אלקטרוני / מכירה מקוונת?

SiteBuilder הוא גם תואם מסחר אלקטרוני, מה שאומר שאתה יכול בקלות להקים את האתר שלך ולהקים חנות, למכור את המוצרים שלך באופן מקוון.

המערכת מאפשרת לך גם לבצע הזמנות, לקבל תשלומים ולעקוב אחר ההזמנות הקיימות.

עם זאת, האמת, אני ממליץ על Shopify על כך, מכיוון ש- Shopify היא פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר.

תכונות תמיכה: היסודות

מבחינת תכונות התמיכה, SiteBuilder מציע למשתמשים את היסודות. לדוגמה, האתר מציע תמיכה טכנית, תמיכה בחיובים ותקשורת באמצעות דואר אלקטרוני. אם יש לך בעיה דחופה, אתה עלול להיתקל בבעיה, מכיוון ש- SiteBuilder לא לוקח שיחות טלפון ממשתמשים.

זה לא ממש בחינם. Freemium דומה לזה יותר.

בעוד ש- SiteBuilder אכן מציע תכונות רבות בחינם, דף הבית הראשוני יכול להטעות מכיוון שהוא לא מזכיר שיש תכונות שלא תקבל, אלא אם תחליט לשלם עבורן. לדוגמה, אם אתה מחפש ליישם אתרים נוספים של SiteBuilder, תצטרך לשלם עבורם. המבנה הוא כדלקמן: 50 אתרים נוספים פועלים ב- $ 50 / mo., 100 אתרים נוספים פועלים $ 10 / mo. ו- 500 אתרים נוספים פועלים $ 25 / mo..

בנוסף, אם אתם מחפשים לשדרג את השירותים והתכונות שלכם, קיימות ארבע אפשרויות זמינות:

 • אישי: תמורת 8.99 $ לחודש, תקבל שם תחום וזיכוי פרסום חינם 375 $. בנוסף, אתר האינטרנט שלך יהיה ללא מודעות לחלוטין.
 • מקצוען: תמורת 7.68 $ לחודש, אתה מקבל שם תחום, 375 $ נקודות זכות בחינם, ללא מודעות והגדרת דוא”ל.
 • פרימיום: תמורת 11.98 דולר לחודש, אתה מקבל את אותן התכונות שהוזכרו לעיל ובנוסף, אתה מקבל מגוון של כלי SEO ותמיכה בעדיפות..
 • מסחר אלקטרוני: תמורת 18.45 דולר לחודש, אתה מקבל את התכונות שלעיל ובנוסף את היכולת לפתוח חנות eCommerce עם כל התכונות הדרושות.

מבחינת מבנה התמחור, התוצאות מעורבות. בהחלט ישנם שירותי בניית אתרים אחרים באינטרנט המספקים לך יותר תכונות, בפחות כסף. בנוסף, נראה כי SiteBuilder מסתיר את העובדה שחלק מהתכונות שלהם או יכולות מסוימות בתוך אותם תכונות מיועדים רק ללקוחות משלמים. אם כבר, מערכת התשלומים הופכת את השירות למעט אמין. עבור מרבית האנשים, אחת התכונות החשובות ביותר היא שקיפות, ונראה כי SiteBuilder חסר באזור זה.

השוואת חבילות

אישימקצועןפרימיוםמסחר אלקטרוני
מחיר 8.99 $ לחודש 7.68 $ לחודש 11.98 דולר לחודש 18.45 דולר לחודש
שם דומיין חינם לכל החיים חינם לכל החיים חינם לכל החיים חינם לכל החיים
התחייבות להחזר כסף
1000 + תבניות אתר
כלי לבניית אתרים
אין מודעות באתר
דוא”ל חינם
כלי SEO
תמיכה בעדיפות
חנות מסחר אלקטרוני

פסק הדין: פלטפורמה מבטיחה, השמטה על ידי ניקל והעמדת פנים על תכונות

בסך הכל, SiteBuilder היא פלטפורמה מבטיחה. יש לו את התכונות הבסיסיות וההכרחיות של שירות לבניית אתרים, התכונות קלות לשימוש, והוא מובנה בצורה המאפשרת לך להקים אתר תוך מספר דקות. מצד שני, אחד הנושאים המשמעותיים ביותר של שירות בניית אתרים זה הוא שהוא חסר שקיפות מבחינת התמחור והשירותים המלאים הזמינים. רק דעו לכם שאם אתם רוצים לקבל שדרוגים מסוימים, תצטרכו לשלם עבורם.

יתר על כן, אם אתה מקצוען ובקיא בתהליך בניית אתרים, ייתכן ש- SiteBuilder לא תהיה האפשרות הטובה ביותר עבורך. ישנם עשרות שירותים אחרים באינטרנט שמספקים לך יכולות רבות יותר במחיר טוב יותר. בנוסף, תכונות התמיכה של Sitebuilder אינן ידידותיות למשתמש כמו אחרות. לכן, אם אתם מנהלים מאמץ מקצועי, יתכן שתזדקקו לשירות בניית אתרים שיכול לספק לכם תמיכה רבה יותר.

לבסוף, מבחינת היותו ייחודי, Sitebuilder גם חסר באזור זה. רוב מה שמציע Sitebuilder הוא סטנדרטי לחלוטין, כאשר התכונה המיוחדת היחידה היא ההזדמנות לבנות אתר מותאם אישית. כתוצאה מכך, אם אתם מחפשים שירות ייחודי, מגוון, המסוגל לספק שירותים ויכולות מעניינים יותר, ייתכן שתרצו לבחור במשהו אחר. בסך הכל, שירות בניית אתרים זה הוא בונה אתרים טוב למתחילים ועונה על הציפיות מבחינת היכולות הפשוטות ביותר שם..

מומלץ עבורכם: קחו בחשבון מארח אמיתי כמו HostGator. הנה למה…

 • התוכניות שלהם לאירוח אתרים נוחות יותר מ- SiteBuilder
 • אפשרות תשלום חודשית זמינה כך שלא תצטרך לקנות שנה ומעלה מראש
 • אין חוזים. בטל בכל עת.
 • אין מגבלות על תכונות.
 • ערבות להחזר כספי של 45 יום.
 • פלטפורמות כמו SiteBuilder מאלצות אותך להישאר איתן או לאבד את האתר שלך. עם מארח אינטרנט אמיתי כמו HostGator, אתה יכול להעביר את האתר שלך למארח אינטרנט אחר אם תרצה אי פעם בעתיד.
 • לוח בקרה cPanel עם הגדרת אתר וורדפרס אוטומטית.
 • ביקשתי מ- HostGator קופון שיעזור למבקרי WHPG שלנו, והם מסרו! אתה יכול להשתמש בקוד פרומו BUILDPATH ב- HostGator כדי לקבל 60% הנחה על האירוח שלך..

…מה?? וורדפרס? כן, באמצעות תוסף בחינם שנקרא בונה דפי אתר מקור (פותח וידיאו ביוטיוב בכרטיסייה חדשה), אתה יכול ליצור אתר נהדר בוורדפרס באמצעות ממשק גרירה ושחרור קל, ממש כמו בונה אתרים. למעשה, לפני שאתה קונה אירוח או בניית אתרים כלשהם, אני ממליץ לך לצפות בסרטון ההדרכה שלהלן ומראה כיצד ליצור אתר אינטרנט עם WordPress, שלב אחר שלב! ��

הודע לי אם יש לך שאלות לגבי SiteBuilder או SiteBuilder לעומת HostGator; ואל תהסס להשאיר סקירה למטה המפרטת את החוויה שלך כלקוח SiteBuilder.

לחיים,

ג’וני
WHPG

4.5 דירוג כולל
בניית אתרים: לא מומלץ

פלטפורמה מבטיחה, שמוטה על ידי חוסר שקיפות בתמחור ועל מה אתה מקבל בפועל לעומת מה שתתבקש לשלם עבורו כשתזדקק לו. כמו כן, אם אתה בונה כאן אתר אתה תקוע איתם לכל החיים. אני ממליץ לך ללכת עם מארח אינטרנט טוב של cPanel כמו BlueHost או HostGator. אתה יכול גם ללכת לכאן כדי להשוות בין ספקי אירוח cPanel המובילים בדירוג.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map