האם אוכל לשלם רגש באמצעות כרטיס חיוב?

אחד היתרונות של אירוח אתר האינטרנט שלך באמצעות InMotion הוא שהחברה מאפשרת לך לבצע את התשלומים שלך במספר דרכים, בין אם באמצעות כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב או צ’קים. תכונה זו מאפשרת לך לשלם את החשבונות שלך ללא הטרחה בסחיבת מזומנים ולהצטרך לעמוד על קו, רק כדי לבצע את התשלומים שלך, כפי שהיה הנוהל הרגיל לפני עשרות שנים. תכונה זו של תשלום ב- InMotion מספקת חווית אירוח קלה וקלת טרחה עבור לקוחותיהם, גורם גורם גדול במיוחד, מכיוון שהיא מאפשרת ללקוחות לשלם את החשבונות החוזרים שלהם ללא צורך כל הזמן לזכור את זה ולבצע את התשלום ידנית..
כרטיסי חיוב, המכונים גם כרטיסי בנק, הם כרטיסי פלסטיק המונפקים על ידי מוסדות פיננסיים כמו בנקים ומקובלים כאמצעי תשלום, במקום במזומן. הכרטיס, כאשר הוא משמש כתשלום, מאפשר למוטב לסגת מחשבון הבנק המיועד של המשתמש. למרות שכרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי חולקים את אותו השימוש ואותו פונקציה, הם נבדלים זה מזה במקור בו מקבל התשלום לוקח את התשלום. בעוד שכרטיס החיוב מאפשר תשלום באמצעות משיכת כסף מחשבון בנק ייעודי, כרטיסי האשראי משיכים כסף מקו אשראי שהוקצה למשתמש הכרטיס..


כיצד פועל תשלום כרטיסי החיוב של InMotion?

תשלומי כרטיסי חיוב עבור חשבונות ה- InMotion שלך פירושם שאתה מאפשר ל- InMotion למשוך אוטומטית את הסכום הדרוש מחשבון הבנק שציינת. פירוש הדבר נוסף הוא כי לאחר שהוסמכה לבצע את המשיכה, החברה אינה זקוקה לאישור נוסף ממך לתשלומים החודשיים הבאים. אתה יכול להשתמש בתהליך זה כדי לשלם עבור כל חשבונות ה- InMotion שלך, כולל כל שירותי התוספות שייתכן שתצטרך לרכוש בהמשך. הוראה זו מוצגת בבירור תחת תנאי השירות של InMotion Hosting סעיף 6.l.
InMotion מקבלת כרטיסים מכל המוסדות הבנקאיים הגדולים וכן כרטיסי אשראי תחת Discover, MasterCard, Visa ו- American Express.

אילו צעדים עלי לנקוט בכדי להיות מסוגל לשלם ל- InMotion באמצעות כרטיס החיוב שלי?

השימוש באפשרות כרטיס החיוב שלך לתשלום חשבונות InMotion הוא כל כך קל. בעיקרון, הבחירה נעשית במהלך תהליך ההרשמה וכך, לצורך דיון זה, נתמקד בתהליך ההרשמה. מה שעליך לעשות הוא לבצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

 •  בקר בדף הבית של InMotion עם כתובת האתר www.inmotionhosting.com;
 •  בשורת התפריטים העליונה, רחף מעל “אירוח אתרים” ואז בחר בפתרון האירוח המועדף עליך על ידי לחיצה עליו מהתפריט הנפתח;
 •  לחיצה עליו תביא אותך לדף בו יוצגו לך החבילות המוצעות יחד עם התכונות והמחירים המתאימים לו. תחת כל חבילה נמצאת כרטיסייה כחולה “הזמינו עכשיו”. לחץ על אחד שמתאים לבחירתך;
 •  לאחר מכן תתבקש לבחור חבילה עם אמצעי תשלום מתאים. בחר על ידי לחיצה על הכפתור ואז לחץ על “המשך”;
 •  כעת תתבקש לבחור באפשרויות שמות מתחם. חשוב שתספק את שם הדומיין שלך בתיבה שהוצגה ולחץ על “המשך”;
 •  בעמוד הבא יסופר לך אם שם הדומיין עדיין זמין או לא. לחץ על הכרטיסייה “המשך” בפינה השמאלית התחתונה.
 •  לחיצה על כפתור “המשך” תביא אותך לדף החיוב. עליכם לספק את כל המידע הנדרש על התיבות המופיעות. בחלק התחתון של הדף נמצאת כותרת המשנה של תיבת פרטי התשלום. כאן אתה יכול להחליט כיצד ברצונך לשלם עבור חשבונות InMotion שלך. אפשרויות תשלום יבקשו מכם לבחור בין סוגי הכרטיסים בהם תרצו להשתמש.
 •  ספק את פרטי הכרטיס הנחוצים כמו מספר הכרטיס, תאריך התפוגה וקוד החתימה. קוד החתימה הוא המספר 3 או 4 הספרות שנמצא בחלק האחורי של הכרטיס.
 •  לאחר השלמת הזנת המידע, שימו סימן ביקורת ב”אני מסכים “תחת כותרת המשנה של ההסכם ואז לחץ על” רכוש חשבון “. חשוב שתלחץ על הכרטיסייה פעם אחת בלבד בלחיצה עליו מספר פעמים עשויה לסמן את מספר הפעמים שתרצה לרכוש אותה.

מהם היתרונות של שימוש בכרטיס חיוב לתשלום חשבונות InMotion?

תשלום חיובים באמצעות כרטיסי החיוב ו / או כרטיסי האשראי שלך מביא הרבה יתרונות גם לך וגם לחברת האירוח. להלן כמה מהיתרונות הנפוצים ביותר בשימוש בכרטיס החיוב שלך לתשלום החשבונות שלך.

 •  התשלום מתבצע באופן אוטומטי, כלומר אין סיכוי ששכחת לשלם את חשבון האירוח החודשי שלך עם החברה.
 •  אין צורך לעבור את הטרחה הקלה על תשלום החשבונות החודשי.
 •  כרטיסי חיוב מציעים אפשרויות אבטחה טובות יותר מכיוון שאינך צריך למסור שוב ושוב את פרטי כרטיס האשראי שלך באינטרנט, תוך הגנה על חשבונך מפני גניבה אפשרית ופעולות פליליות אחרות..
 •  אתה יכול להשתמש בכרטיסים מכל מוסדות בנקאיים גדולים ומוסדות פיננסיים גדולים כגון ויזה, אמריקן אקספרס, Discover ו- MasterCard.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map